vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod

21.05.2011   řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice
ředitel: Pavel Fiala   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK18:02,31 60/0/30
2.1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec18:21,8519.54/1,853/55/0
3. JIRKA David 1985 2 Č.Kruml.18:47,8445.53/4,247/43/0
4.1/VVALA Vladimír 1963 2 VS Tábor18:48,8846.57/4,342/37/0
5.2/VMRAŠNER Karel 1976 2 Lukavice18:49,3647.05/4,338/0/24
6. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.19:47,07104.76/9,734/31/0
7. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa19:52,20109.89/10,231/25/0
8.2/DSZAPLETAL Štěpán 1993 3 Litovel19:54,65112.34/10,428/0/18
9. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto19:58,71116.40/10,825/19/0
10.1/DMZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.19:59,44117.13/10,822/0/12
11.3/DSHABICH Karel 1994 2 VS Tábor20:05,18122.87/11,420/13/0
12.2/DMKLEMENT Adam 1996 3 Vys.Mýto20:05,62123.31/11,418/7/0
13.3/DMŽNIVA Marek 1995 2 Val.Mez.20:25,42143.11/13,216/0/6
14.4/DSHUDEČEK Vojtěch 1993 3 Litovel20:26,08143.77/13,314/0/5
15.2/VBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí20:26,49144.18/13,312/0/4
16.1/ZSPATÁK Jan 1997 3 Litovel20:58,60176.29/16,310/0/3
17.5/DSŠŤASTNÝ Filip 1994 2 Pardub.21:06,91184.60/17,19/1/0
18.2/ZSKUČA Jakub 1998 0 Litovel21:56,46234.15/21,68/0/2
19.3/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel22:11,61249.30/23,07/0/1
20.4/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel22:32,80270.49/25,06/0/0
21.5/ZSJUREČKA Filip 1998 0 Litovel23:30,77328.46/30,35/0/0
  HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.DNS-A 0/0/0
  PAVLÍK Radek 1992 1 VSDKDNS-A 0/0/0
  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.DNS-B 0/0/0
  JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.PhaDNS-A 0/0/0
  PINKAS Adam 1993 3 LitovelDNS-A 0/0/0
  SUCHÝ Jaroslav 1978 0 Pardub.DNS-A 0/0/0
  VALA Matěj 1993 0 VS TáborDNS-A 0/0/0
  POSPÍŠIL Adrian 1995 0 TrutnovDNS-A 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto17:46,00 60/31/0
2.1/VMKNEBLOVÁ Pavla 1974 2 Olomouc17:52,396.39/0,653/0/100
3.2/DSZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2 Dukla B.18:18,9532.95/3,147/19/0
4. SLOVÁKOVÁ Petra 1986 2 Olomouc18:21,2135.21/3,342/0/88
5.1/DMBROŽOVÁ Tereza 1996 2 KK Opava18:31,4545.45/4,338/0/76
6.3/DSKRAUSOVÁ Tereza 1993 1 Olomouc19:02,2876.28/7,234/0/64
7.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník19:10,4584.45/7,931/0/58
8.4/DSVALÍKOVÁ Barbora 1994 2 KK Opava19:21,7695.76/9,028/0/52
9.5/DSSVOBODOVÁ Jana 1993 1 Č.Lípa19:23,4297.42/9,125/7/0
10.6/DSSOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Val.Mez.19:41,70115.70/10,922/0/46
11. VÁVROVÁ Alena 1985 1 Kroměříž19:51,79125.79/11,820/0/40
12.2/DMMRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava19:55,12129.12/12,118/0/34
13.7/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel20:19,80153.80/14,416/0/28
14.3/DMDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž20:51,99185.99/17,414/0/22
15.4/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel20:55,07189.07/17,712/0/16
16.8/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž20:57,94191.94/18,010/0/10
17.1/ZMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc20:59,49193.49/18,29/0/4
18.5/DMARNOŠOVÁ Karolína 1995 3 Litovel21:01,04195.04/18,38/0/3
19.1/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 3 Olomouc21:06,45200.45/18,87/0/2
20.9/DSKŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 3 Týniště21:11,00205.00/19,26/1/0
21.2/ZMSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc21:52,64246.64/23,15/0/1
  HALAŠKOVÁ Petra 1974 1 OlomoucDNS-A 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. MRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.15:17,77 75/105/0
2. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc15:30,9213.15/1,468/0/140
3. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc15:46,1028.33/3,162/0/128
4.1/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc15:50,6432.87/3,657/0/116
5.1/DSKRAUS Patrik 2000 0 Slovensko16:02,0244.25/4,80/0/0
6. HÁLA Richard 1992 1 SKVeselí16:05,1647.39/5,253/0/104
7. KROPÁČEK Matěj 1989 1 So Písek16:09,6451.87/5,749/93/0
8. MAREK Aleš 1978 M Trutnov16:16,5258.75/6,446/81/0
9. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK16:19,3161.54/6,743/69/0
10. DAMBORSKÝ Libor 1982 2 Kroměříž16:21,4563.68/6,940/0/92
11.1/DMZIERIS Matyáš 1995 2 Trutnov16:23,0465.27/7,137/57/0
12.2/DSMALEK Andrej 2000 0 Slovensko16:23,1765.40/7,10/0/0
13.2/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz16:23,5265.75/7,235/45/0
14. NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc16:27,5469.77/7,633/0/80
15.3/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc16:35,2877.52/8,431/0/68
16.2/DMSTEFAN Tomáš 1995 2 Soběslav16:39,2681.49/8,929/33/0
17. STEFAN Petr 1992 1 Soběslav16:42,9385.16/9,327/27/0
18.3/DSŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc16:51,3193.54/10,225/0/62
19.4/DSSEDLÁČEK Alexandr 2000 0 Slovensko16:56,1698.39/10,70/0/0
20.4/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc17:17,05119.28/13,023/0/56
21.5/VMMATHAI Robert 1969 2 Olomouc17:32,67134.90/14,721/0/50
22. JORDÁN Tomáš 1988 2 SKVeselí17:38,61140.84/15,319/0/44
23. KREJZA Filip 1989 2 Olomouc17:38,66140.89/15,417/0/38
24.5/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno17:41,52143.75/15,715/0/32
25.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž17:48,37150.60/16,414/0/26
26.6/DSSTŘECHA Petr 1994 3 VSDK18:00,00162.23/17,713/0/20
27.6/VMSOUČEK Ondřej 1967 2 Olomouc18:15,72177.95/19,412/0/14
28.3/DMJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha18:22,14184.37/20,111/21/0
29.7/DSHRIC Filip 1993 3 Olomouc18:22,78185.01/20,210/0/13
30.8/DSVOMÁČKA Jakub 1993 3 Trutnov18:30,96193.19/21,09/15/0
31.7/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz18:40,16202.39/22,18/9/0
32.4/DMTOMEČEK Michal 1996 3 SKVeselí18:44,03206.26/22,57/0/12
33. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí18:46,91209.14/22,86/0/11
34.5/DMULWER Jiří 1995 3 Týniště18:49,25211.48/23,05/8/0
35. KOČAN Michal 1977 3 Boh.Pha18:57,31219.54/23,94/7/0
36.1/ZSZAJVAR Martin 1997 3 SKVeselí19:00,22222.45/24,23/0/10
37.6/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí19:16,19238.42/26,02/0/9
38. BŘEČKA Jakub 1992 3 SKVeselí19:46,48268.71/29,31/0/8
39.2/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy19:47,27269.50/29,40/6/0
40.7/DMPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov19:51,04273.27/29,80/5/0
41.8/DMVYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto20:05,31287.54/31,30/4/0
42.3/ZSVRBA Jiří 1997 3 Olomouc20:08,85291.08/31,70/0/7
43.9/DSPINKAS Adam 1993 3 Litovel20:13,89296.12/32,30/0/6
44. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž20:19,02301.25/32,80/0/5
45.9/DMKRAMEŠ Petr 1995 3 Olomouc20:29,62311.85/34,00/0/4
46.4/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc20:36,91319.14/34,80/0/3
47.1/ZMKOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha20:51,23333.46/36,30/3/0
48.10/DMFOLKMAN Jan 1995 3 Týniště20:55,32337.55/36,80/2/0
49.5/ZSKLEVETA Jakub 1997 0 Olomouc21:12,42354.65/38,60/0/2
50.6/ZSŠIMKO Ondřej 1997 0 Týniště21:14,30356.53/38,80/1/0
51.7/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 0 Olomouc21:15,96358.19/39,00/0/1
52.2/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 0 Kralupy22:02,16404.39/44,10/0/0
53.8/ZSŠIMKO Jakub 1998 0 Týniště22:08,12410.35/44,70/0/0
54.11/DMKUBÍČEK Tomáš 1996 3 Olomouc22:18,98421.21/45,90/0/0
  SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.PhaDNS-A 0/0/0
  TŮMA Jan 1979 2 KKVeselíDNS-A 0/0/0
  NEUBERT Adam 1997 3 OlomoucDNS-A 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
18:15,79 60/40/0
2.1/DSSUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
18:17,511.72/0,253/28/0
3.2/DSJELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
18:20,734.94/0,547/16/0
4.3/DSVALA Matěj
HABICH Karel
1993
1994
3 VS Tábor
VS Tábor
19:09,3553.56/4,942/4/0
5.1/DMFRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
3 Val.Mez.
Val.Mez.
19:27,2871.49/6,538/0/7
6.2/DMJUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
19:36,5580.76/7,434/3/0
7.3/DMŽNIVA Marek
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
20:11,14115.35/10,531/0/1
8.1/VMKUŽELA Petr
KOLSKÝ Karel
1970
1969
3 Děčín
Děčín
21:41,17205.38/18,728/2/0
9.2/VMKOHOUT Jiří
VICHER Jan
1975
1970
3 Děčín
Děčín
25:43,81448.02/40,925/1/0
  JIRKA David
RAŠNER Karel
1985
1976
2 Č.Kruml.
Lukavice
DNS-A 0/0/0
  CUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1977
1985
1 Tech.Pha
Dukla B.
DNS-A 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. PETERKOVÁ Hana 1987 2 Č.Kruml.21:12,39 60/6/0
2.1/DSFOLTYSOVÁ Denisa 1993 0 KK Opava21:46,4734.08/2,753/0/2
3.2/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel36:07,96895.57/70,447/0/1
  MRÁZKOVÁ Mária 1996 0 KK OpavaDNS-A 0/0/0
  ARNOŠOVÁ Karolína 1995 0 LitovelDNS-B 0/0/0
  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 LitovelDNS-B 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3