vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu

02.07.2011   USD Veltrusy
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.01:11,73 01:11,50 02:23,23 60/149/0
2. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.01:13,17 01:11,93 02:25,101.87/1,353/137/0
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.01:13,96 01:11,41 02:25,372.14/1,547/125/0
4.2/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.01:16,03 01:15,77 02:31,808.57/6,042/113/0
5.1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec01:16,22 01:15,66 02:31,888.65/6,038/101/0
6. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.01:18,08 01:14,48 02:32,569.33/6,534/89/0
7.3/VMRAŠNER Karel 1976 2 Lukavice01:16,23 01:17,42 02:33,6510.42/7,331/0/76
8. FUSEK Radomir 1990 2 Val.Mez.01:18,64 01:17,39 02:36,0312.80/8,928/0/64
9.4/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK01:20,27 01:16,91 02:37,1813.95/9,725/0/52
10.2/DSJELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha01:18,06 01:19,36 02:37,4214.19/9,922/77/0
11. PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK01:19,39 01:18,50 02:37,8914.66/10,220/0/40
12.3/DSJÍLEK Jan 1993 2 Vys.Mýto01:18,98 01:20,20 02:39,1815.95/11,118/65/0
13.1/VVALA Vladimír 1963 2 VS Tábor01:18,99 01:21,17 02:40,1616.93/11,816/59/0
14. JIRKA David 1985 2 Č.Kruml.01:20,03 01:22,37 02:42,4019.17/13,414/53/0
15.4/DSZAPLETAL Štěpán 1993 2 Litovel01:20,28 01:23,53 02:43,8220.59/14,412/0/34
16. NOVÁK Martin 1991 2 Č.Kruml.01:23,75 01:20,72 02:44,4721.24/14,810/47/0
17. LISICKÝ David 1981 1 Olomouc01:23,94 01:21,34 02:45,2822.05/15,49/0/28
18. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa01:25,83 01:20,60 02:46,4323.20/16,28/41/0
19.1/DMZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.01:24,28 01:22,61 02:46,9023.67/16,57/0/22
20.5/DSHABICH Karel 1994 2 VS Tábor01:23,09 01:28,24 02:51,3328.10/19,66/35/0
21. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo01:26,93 01:25,35 02:52,2829.05/20,35/0/16
22. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.01:26,28 01:26,52 02:52,8029.57/20,64/29/0
23.6/DSŠŤASTNÝ Filip 1994 2 Pardub.01:27,38 01:25,98 02:53,3630.13/21,03/23/0
24.7/DSSUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto01:27,52 01:30,25 02:57,7734.54/24,12/17/0
25. SAIKO Tomáš 1986 3 Č.Kruml.01:31,30 01:26,60 02:57,9034.67/24,21/11/0
26. SUCHÝ Jaroslav 1978 3 Pardub.01:30,76 01:29,57 03:00,3437.11/25,90/5/0
27. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto01:33,04 01:30,01 03:03,0539.82/27,80/4/0
28.2/DMŽNIVA Marek 1995 2 Val.Mez.01:27,90 01:35,38 03:03,2840.05/28,00/0/10
29.1/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo01:32,76 01:35,02 03:07,7844.55/31,10/0/4
30.2/VSKRECHLER Miroslav 1952 3 Jihlava01:36,19 01:38,04 03:14,2351.00/35,60/3/0
31.8/DSHUDEČEK Vojtěch 1993 3 Litovel01:43,31 01:40,62 03:23,9360.70/42,40/0/3
32.3/DMKLEMENT Adam 1996 3 Vys.Mýto01:24,09 02:14,04 03:38,1374.90/52,30/2/0
33.1/ZSPATÁK Jan 1997 3 Litovel02:11,34 02:02,90 04:14,24111.01/77,50/0/2
  VALA Matěj 1993 0 VS Tábor01:42,16 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  ŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel01:44,73 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  ŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel01:52,51 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 1 So Písek01:12,24 01:12,57 02:24,82 60/109/0
2.1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto01:11,71 01:14,22 02:25,931.11/0,853/97/0
3. VACÍKOVÁ Kateřina 1983 M Olomouc01:14,52 01:15,62 02:30,145.32/3,747/0/111
4. LAGNEROVÁ Lenka 1985 M Č.Kruml.01:15,97 01:15,31 02:31,286.46/4,542/85/0
5.2/DSZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2 Dukla B.01:16,62 01:16,10 02:32,727.90/5,538/73/0
6.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc01:16,40 01:17,06 02:33,468.64/6,034/0/99
7. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.01:17,78 01:15,96 02:33,748.92/6,231/61/0
8.3/DSSVOBODOVÁ Jana 1993 1 Č.Lípa01:18,35 01:18,25 02:36,6011.78/8,128/49/0
9.4/DSKRAUSOVÁ Tereza 1993 1 Olomouc01:20,11 01:18,17 02:38,2813.46/9,325/0/87
10. VÁVROVÁ Alena 1985 1 Kroměříž01:22,25 01:17,90 02:40,1515.33/10,622/0/75
11. HÁKOVÁ Jitka 1980 1 Boh.Pha01:21,51 01:19,47 02:40,9816.16/11,220/37/0
12.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno01:22,78 01:19,66 02:42,4417.62/12,218/0/63
13.1/DMBROŽOVÁ Tereza 1996 2 KK Opava01:24,82 01:18,18 02:43,0018.18/12,616/0/51
14. POLÍVKOVÁ Hana 1989 1 Blovice01:24,08 01:26,37 02:50,4525.63/17,714/25/0
15.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:25,50 01:25,97 02:51,4726.65/18,412/0/45
16.2/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 0 Kralupy01:24,41 01:28,59 02:53,0028.18/19,510/13/0
17.2/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel01:28,28 01:26,60 02:54,8830.06/20,89/0/39
18.3/DMDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž01:28,08 01:28,65 02:56,7331.91/22,08/0/33
19.5/DSVALÍKOVÁ Barbora 1994 2 KK Opava01:30,32 01:26,51 02:56,8332.01/22,17/0/27
20.3/VMTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.01:30,48 01:31,62 03:02,1037.28/25,76/7/0
21.6/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž01:27,10 01:39,51 03:06,6141.79/28,95/0/21
22.7/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel01:42,14 01:25,74 03:07,8843.06/29,74/0/15
23.1/ZMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc01:35,16 01:34,39 03:09,5544.73/30,93/0/9
24. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 3 Č.Kruml.01:48,20 01:24,47 03:12,6747.85/33,02/1/0
25.4/DMMRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava01:31,82 01:48,62 03:20,4455.62/38,41/0/3
26.3/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 3 Olomouc01:30,77 01:56,18 03:26,9562.13/42,90/0/2
  ARNOŠOVÁ Karolína 1995 3 Litovel00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  TREFNÁ Hana 1975 1 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. MRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.01:03,20 01:03,31 02:06,51 75/157/0
2. HÁLA Richard 1992 1 SKVeselí01:02,85 01:05,56 02:08,421.91/1,568/0/86
3. KŘIŠŤAN Filip 1992 1 Týniště01:04,56 01:04,06 02:08,632.12/1,762/145/0
4. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc01:07,16 01:03,80 02:10,964.45/3,557/0/74
5. LAGNER Václav 1988 1 Boh.Pha01:05,41 01:07,54 02:12,956.44/5,153/133/0
6. TYKAL Jiří 1992 1 Klášter.01:09,06 01:06,13 02:15,198.68/6,949/121/0
7.1/DSSMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha01:08,65 01:07,10 02:15,759.24/7,346/109/0
8. MAREK Aleš 1978 M Trutnov01:08,48 01:07,99 02:16,479.96/7,943/97/0
9.1/VMGROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz01:08,96 01:07,71 02:16,6710.16/8,040/85/0
10. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK01:07,85 01:09,18 02:17,0310.52/8,337/73/0
11. NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc01:08,74 01:08,84 02:17,5711.07/8,835/0/62
12.1/DMSTEFAN Tomáš 1995 2 Soběslav01:09,15 01:09,25 02:18,4011.89/9,433/61/0
13. KÁDRLE Martin 1990 1 Trutnov01:09,34 01:10,14 02:19,4812.97/10,331/49/0
14. TŮMA Jan 1979 2 KKVeselí01:09,72 01:11,14 02:20,8614.35/11,329/0/50
15.2/DMZIERIS Matyáš 1995 2 Trutnov01:11,54 01:10,82 02:22,3615.85/12,527/43/0
16. KREJZA Filip 1989 2 Olomouc01:10,10 01:13,51 02:23,6117.10/13,525/0/38
17.2/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc01:11,23 01:12,53 02:23,7617.25/13,623/0/32
18.2/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno01:12,10 01:12,16 02:24,2617.75/14,021/0/26
19.3/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc01:13,20 01:12,82 02:26,0219.51/15,419/0/20
20.3/DSŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc01:10,37 01:17,51 02:27,8821.37/16,917/0/14
21.3/DMJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha01:13,56 01:14,45 02:28,0121.50/17,015/37/0
22.4/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz01:15,35 01:12,89 02:28,2421.73/17,214/31/0
23.5/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz01:14,96 01:13,53 02:28,4921.98/17,413/25/0
24.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž01:15,83 01:16,21 02:32,0425.53/20,212/0/8
25. KOŠŤÁL Jiří 1989 2 Boh.Pha01:16,47 01:16,77 02:33,2426.73/21,111/19/0
26.4/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí01:18,41 01:16,72 02:35,1328.62/22,610/0/7
27.2/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa01:21,03 01:18,82 02:39,8533.34/26,49/13/0
28.1/ZSZAJVAR Martin 1997 3 SKVeselí01:22,95 01:16,92 02:39,8733.36/26,48/0/6
29.2/ZSŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy01:22,62 01:19,81 02:42,4335.92/28,47/7/0
30.3/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy01:21,75 01:22,90 02:44,6538.14/30,16/6/0
31.5/DMVYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto01:21,32 01:25,75 02:47,0740.56/32,15/5/0
32. SCHARFEN Vojtěch 1987 3 Trutnov01:15,87 01:31,65 02:47,5241.01/32,44/4/0
33.4/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc01:29,45 01:27,69 02:57,1450.63/40,03/0/5
34.6/DMPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov01:25,76 01:35,38 03:01,1454.63/43,22/3/0
35.4/DSVOMÁČKA Jakub 1993 3 Trutnov01:17,12 01:51,64 03:08,7662.25/49,21/2/0
36.5/ZSBALARIN Lukáš 1998 0 KK Opava01:37,51 01:31,72 03:09,2362.72/49,60/0/4
37.6/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc01:47,88 01:26,80 03:14,6868.17/53,90/0/3
38.7/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 0 Olomouc01:46,88 01:31,77 03:18,6572.14/57,00/0/2
39.8/ZSMRÁZEK Jan 1998 3 KK Opava01:57,28 01:47,71 03:45,0098.49/77,90/0/1
  ODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.01:26,04 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  VRBA Jiří 1997 3 Olomouc01:26,20 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  BRÁZDA Vendelín 1996 0 Kralupy00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  STŘECHA Petr 1994 3 VSDK00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
2 Pardub.
Pardub.
01:11,87 01:12,44 02:24,31 60/140/0
2. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
2 Č.Lípa
USK Pha
01:12,65 01:13,30 02:25,951.64/1,153/128/0
3.1/DSJELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:11,89 01:14,50 02:26,392.08/1,447/116/0
4.1/VHERMANN René
CHLOUBA Luboš
1962
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:14,46 01:12,87 02:27,333.02/2,142/104/0
5. IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
1981
1983
1 Pardub.
Pardub.
01:14,57 01:14,41 02:28,994.68/3,238/92/0
6.1/VMBAUSTEIN David
MRŮZEK David
1976
1976
L.Žatec
Dukla B.
01:13,45 01:15,57 02:29,034.72/3,334/80/0
7.2/DSSUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:15,39 01:13,70 02:29,094.78/3,331/68/0
8.2/VMVESELÝ Petr
RAŠNER Karel
1976
1976
M VSDK
Lukavice
01:13,93 01:15,64 02:29,565.26/3,628/0/49
9. NOVOSAD Lukáš
JIRKA David
1976
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:14,47 01:15,40 02:29,875.56/3,925/56/0
10. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
01:17,95 01:14,10 02:32,057.74/5,422/44/37
11. ŠVADLENA Václav
SAIKO Tomáš
1985
1986
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:17,19 01:16,77 02:33,969.65/6,720/38/0
12. KEJKLÍČEK Tomáš
SUCHÝ Jaroslav
1980
1978
2 Pardub.
Pardub.
01:17,84 01:18,57 02:36,4212.11/8,418/32/0
13. PAVLÍK Radek
BOŽEK Radim
1992
1992
2 VSDK
Olomouc
01:17,61 01:19,46 02:37,0712.76/8,816/0/25
14.1/DMŽNIVA Marek
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
01:17,71 01:19,74 02:37,4513.14/9,114/0/13
15.3/DSVALA Matěj
HABICH Karel
1993
1994
2 VS Tábor
VS Tábor
01:23,16 01:14,82 02:37,9813.67/9,512/26/0
16. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:20,75 01:17,27 02:38,0213.71/9,510/20/0
17. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
01:19,44 01:21,09 02:40,5316.22/11,29/14/0
18. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:20,27 01:21,05 02:41,3217.01/11,88/8/0
19. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
01:20,21 01:21,67 02:41,8817.57/12,27/0/7
20.2/DMJUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:25,76 01:25,74 02:51,5027.19/18,86/2/0
21.1/VSDOLEŽAL Vilém
KRECHLER Miroslav
1951
1952
3 Jihlava
Jihlava
01:28,89 01:30,50 02:59,3935.08/24,35/1/0
  PROCHÁZKA Pavel
MÍKA Jaroslav
1976
1976
2 RK Týn
RK Týn
01:30,87 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  FRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
3 Val.Mez.
Val.Mez.
04:10,71 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  KUŽELA Petr
KOLSKÝ Karel
1970
1969
3 Děčín
Děčín
00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  CUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1977
1985
1 Tech.Pha
Dukla B.
00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. VALÍKOVÁ Radka 1991 M Pardub.01:27,08 01:30,10 02:57,18 60/30/0
2. PETERKOVÁ Hana 1987 2 Č.Kruml.01:30,61 01:35,28 03:05,898.71/4,953/18/0
3. LAGNEROVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.01:32,31 01:40,12 03:12,4315.25/8,647/12/0
4. LERNEROVÁ Tereza 1984 2 VikingMB01:47,32 01:40,51 03:27,8330.65/17,342/6/0
5.1/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel01:47,56 01:51,50 03:39,0641.88/23,638/0/2
6.1/DMMRÁZKOVÁ Mária 1996 3 KK Opava01:45,51 01:55,32 03:40,8343.65/24,634/0/1
7.2/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel01:52,63 02:08,13 04:00,7663.58/35,931/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3