vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

12.Český pohár ve sjezdu - sprint

03.07.2011   USD Veltrusy
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.01:10,45 01:10,76 02:21,21 60/130/0
2. ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.01:11,43 01:13,81 02:25,244.03/2,953/118/0
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.01:13,00 01:14,76 02:27,766.55/4,647/106/0
4.2/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.01:15,79 01:14,17 02:29,968.75/6,242/94/0
5.3/VMRAŠNER Karel 1976 2 Lukavice01:15,84 01:17,21 02:33,0511.84/8,438/0/75
6.4/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK01:16,84 01:16,80 02:33,6412.43/8,834/0/63
7. PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK01:18,26 01:16,71 02:34,9713.76/9,731/0/51
8. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.01:17,04 01:17,95 02:34,9913.78/9,828/82/0
9. FUSEK Radomir 1990 2 Val.Mez.01:18,94 01:18,54 02:37,4816.27/11,525/0/39
10.1/DSJÍLEK Jan 1993 2 Vys.Mýto01:15,35 01:22,34 02:37,6916.48/11,722/70/0
11.1/VVALA Vladimír 1963 2 VS Tábor01:19,45 01:18,81 02:38,2617.05/12,120/58/0
12.2/DSSUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto01:21,15 01:18,24 02:39,3918.18/12,918/52/0
13. JIRKA David 1985 2 Č.Kruml.01:19,62 01:20,03 02:39,6518.44/13,116/46/0
14. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo01:19,07 01:20,73 02:39,8018.59/13,214/0/33
15. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa01:21,18 01:19,91 02:41,0919.88/14,112/40/0
16.1/DMZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.01:19,99 01:21,86 02:41,8520.64/14,610/0/27
17.3/DSZAPLETAL Štěpán 1993 2 Litovel01:22,78 01:19,71 02:42,4921.28/15,19/0/21
18. LISICKÝ David 1981 1 Olomouc01:25,81 01:18,02 02:43,8322.62/16,08/0/15
19. NOVÁK Martin 1991 2 Č.Kruml.01:20,18 01:23,93 02:44,1122.90/16,27/34/0
20.4/DSJELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha01:18,76 01:26,46 02:45,2224.01/17,06/28/0
21. UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.01:36,07 01:17,89 02:53,9632.75/23,25/22/0
22. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.01:27,28 01:28,74 02:56,0234.81/24,74/16/0
23.5/DSHABICH Karel 1994 2 VS Tábor01:26,74 01:31,09 02:57,8336.62/25,93/10/0
24.6/DSHUDEČEK Vojtěch 1993 3 Litovel01:27,28 01:34,08 03:01,3640.15/28,42/0/9
25.7/DSŠŤASTNÝ Filip 1994 2 Pardub.01:23,65 01:39,34 03:02,9941.78/29,61/4/0
26. SAIKO Tomáš 1986 3 Č.Kruml.01:36,47 01:26,85 03:03,3242.11/29,80/3/0
27.2/DMŽNIVA Marek 1995 2 Val.Mez.01:30,61 01:35,18 03:05,7944.58/31,60/0/3
28.3/DMKLEMENT Adam 1996 3 Vys.Mýto01:35,10 01:44,67 03:19,7758.56/41,50/2/0
29.1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel01:50,53 01:39,80 03:30,3369.12/48,90/0/2
30.2/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel01:53,50 05:56,87 07:50,37329.16/233,10/0/1
  PATÁK Jan 1997 3 Litovel00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  SUCHÝ Jaroslav 1978 3 Pardub.00:00,00 01:32,57 00:00,00 0/0/0
  KRECHLER Miroslav 1952 3 Jihlava00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto01:12,59 01:13,23 02:25,82 60/109/0
2. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 1 So Písek01:12,81 01:15,76 02:28,562.75/1,953/97/0
3. VACÍKOVÁ Kateřina 1983 M Olomouc01:15,64 01:14,13 02:29,773.95/2,747/0/99
4. LAGNEROVÁ Lenka 1985 M Č.Kruml.01:16,45 01:14,73 02:31,185.36/3,742/85/0
5.2/DSZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2 Dukla B.01:13,73 01:18,57 02:32,316.49/4,538/73/0
6. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.01:17,19 01:15,90 02:33,097.27/5,034/61/0
7.1/DMBROŽOVÁ Tereza 1996 2 KK Opava01:16,27 01:17,24 02:33,517.69/5,331/0/87
8. HÁKOVÁ Jitka 1980 1 Boh.Pha01:18,80 01:18,22 02:37,0211.20/7,728/49/0
9.3/DSSVOBODOVÁ Jana 1993 1 Č.Lípa01:18,74 01:18,34 02:37,0811.26/7,725/37/0
10. VÁVROVÁ Alena 1985 1 Kroměříž01:19,51 01:17,85 02:37,3611.54/7,922/0/75
11.4/DSVALÍKOVÁ Barbora 1994 2 KK Opava01:23,34 01:18,93 02:42,2716.45/11,320/0/63
12.5/DSKRAUSOVÁ Tereza 1993 1 Olomouc01:20,41 01:23,09 02:43,5017.68/12,118/0/51
13.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno01:20,50 01:25,79 02:46,2820.47/14,016/0/45
14. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 3 Č.Kruml.01:22,79 01:25,65 02:48,4422.62/15,514/25/0
15.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:24,82 01:24,83 02:49,6523.83/16,312/0/39
16.2/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 0 Kralupy01:27,07 01:25,70 02:52,7726.95/18,510/13/0
17.2/DMDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž01:25,66 01:27,49 02:53,1527.33/18,79/0/33
18.2/VMTREFNÁ Hana 1975 1 Boh.Pha01:24,20 01:31,08 02:55,2829.46/20,28/7/0
19.3/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel01:26,90 01:33,98 03:00,8835.06/24,07/0/27
20.3/VMTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.01:32,26 01:32,30 03:04,5638.74/26,66/1/0
21.4/DMARNOŠOVÁ Karolína 1995 3 Litovel01:32,38 01:50,90 03:23,2857.46/39,45/0/21
22.3/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 3 Olomouc02:27,08 01:38,52 04:05,6099.78/68,44/0/15
23.1/ZMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc01:58,88 02:33,31 04:32,19126.37/86,73/0/9
  LIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž01:26,53 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  MRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava01:33,94 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel01:38,71 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  POLÍVKOVÁ Hana 1989 1 Blovice00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HÁLA Richard 1992 1 SKVeselí01:03,96 01:03,75 02:07,71 75/0/85
2. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc01:03,65 01:04,79 02:08,440.73/0,668/0/73
3. KŘIŠŤAN Filip 1992 1 Týniště01:05,70 01:04,62 02:10,322.61/2,062/132/0
4. NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc01:05,37 01:06,14 02:11,513.80/3,057/0/61
5.1/VMGROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz01:06,56 01:06,74 02:13,315.60/4,453/120/0
6. TYKAL Jiří 1992 1 Klášter.01:07,06 01:07,24 02:14,306.59/5,249/108/0
7. MAREK Aleš 1978 M Trutnov01:07,66 01:08,52 02:16,188.47/6,646/96/0
8.1/DMSTEFAN Tomáš 1995 2 Soběslav01:08,61 01:08,57 02:17,199.48/7,443/84/0
9. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK01:08,73 01:08,65 02:17,389.67/7,640/72/0
10. LAGNER Václav 1988 1 Boh.Pha01:06,44 01:11,21 02:17,659.94/7,837/60/0
11.1/DSSMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha01:10,60 01:08,61 02:19,2111.50/9,035/48/0
12.2/DMZIERIS Matyáš 1995 2 Trutnov01:10,54 01:09,19 02:19,7312.02/9,433/42/0
13.2/DSŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc01:12,11 01:08,60 02:20,7113.00/10,231/0/49
14.2/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc01:11,59 01:09,63 02:21,2213.51/10,629/0/37
15.3/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc01:11,24 01:10,41 02:21,6513.94/10,927/0/31
16. KREJZA Filip 1989 2 Olomouc01:10,68 01:11,90 02:22,5714.87/11,625/0/25
17.3/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno01:11,79 01:12,50 02:24,2816.58/13,023/0/19
18.4/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz01:13,28 01:12,69 02:25,9818.27/14,321/36/0
19.3/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí01:14,54 01:12,08 02:26,6218.91/14,819/0/13
20. TŮMA Jan 1979 2 KKVeselí01:10,94 01:16,44 02:27,3819.67/15,417/0/7
21.4/DMJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha01:13,27 01:14,93 02:28,2020.49/16,015/30/0
22.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž01:14,49 01:13,78 02:28,2720.56/16,114/0/6
23. KOŠŤÁL Jiří 1989 2 Boh.Pha01:14,73 01:16,16 02:30,8923.18/18,213/24/0
24.1/ZSZAJVAR Martin 1997 3 SKVeselí01:14,04 01:17,18 02:31,2223.51/18,412/0/5
25. ODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.01:15,00 01:16,99 02:31,9924.28/19,011/18/0
26.5/DMVYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto01:18,34 01:21,40 02:39,7432.03/25,110/12/0
27.2/ZSŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy01:18,02 01:22,97 02:40,9933.28/26,19/6/0
28.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz01:11,41 01:29,73 02:41,1433.43/26,28/5/0
29.3/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy01:20,50 01:21,37 02:41,8734.16/26,77/4/0
30.6/DMPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov01:23,10 01:21,91 02:45,0137.30/29,26/3/0
31.4/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc01:22,71 01:25,22 02:47,9340.22/31,55/0/4
32.5/ZSVRBA Jiří 1997 3 Olomouc01:30,63 01:22,57 02:53,2145.50/35,64/0/3
33.4/DSVOMÁČKA Jakub 1993 3 Trutnov01:30,00 01:25,90 02:55,9048.19/37,73/2/0
34.6/ZSBALARIN Lukáš 1998 0 KK Opava01:25,16 01:32,31 02:57,4749.76/39,02/0/2
35.7/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc01:33,14 01:29,81 03:02,9555.24/43,31/0/1
  SCHARFEN Vojtěch 1987 3 Trutnov01:12,68 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  NOVOTNÝ Jan 1998 0 Olomouc01:29,44 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  MRÁZEK Jan 1998 3 KK Opava00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  STŘECHA Petr 1994 3 VSDK00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VHERMANN René
CHLOUBA Luboš
1962
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:11,07 01:10,96 02:22,03 60/110/0
2.1/VMBAUSTEIN David
MRŮZEK David
1976
1976
L.Žatec
Dukla B.
01:12,59 01:11,54 02:24,132.10/1,553/98/0
3.1/DSSUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:11,98 01:12,40 02:24,382.35/1,747/86/0
4. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
01:13,04 01:12,12 02:25,163.13/2,242/74/49
5.2/VMVESELÝ Petr
RAŠNER Karel
1976
1976
M VSDK
Lukavice
01:11,26 01:14,13 02:25,393.36/2,438/0/37
6.2/DSJELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:13,71 01:14,25 02:27,965.93/4,234/62/0
7.1/DMŽNIVA Marek
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
01:16,53 01:17,85 02:34,3812.35/8,731/0/25
8. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
01:17,20 01:17,82 02:35,0212.99/9,128/50/0
9. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
01:18,70 01:17,99 02:36,6914.66/10,325/0/13
10. PAVLÍK Radek
BOŽEK Radim
1992
1992
2 VSDK
Olomouc
01:18,97 01:17,82 02:36,7914.76/10,422/0/7
11. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:20,77 01:17,41 02:38,1816.15/11,420/38/0
12. ŠVADLENA Václav
SAIKO Tomáš
1985
1986
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:19,10 01:19,37 02:38,4716.44/11,618/32/0
13. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
2 Č.Lípa
USK Pha
01:15,73 01:22,95 02:38,6816.65/11,716/26/0
14.2/DMFRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:22,01 01:17,22 02:39,2317.20/12,114/0/1
15. KEJKLÍČEK Tomáš
SUCHÝ Jaroslav
1980
1978
2 Pardub.
Pardub.
01:21,42 01:19,64 02:41,0619.03/13,412/20/0
16.3/DMJUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:24,26 01:20,05 02:44,3122.28/15,710/14/0
17.3/VMPROCHÁZKA Pavel
MÍKA Jaroslav
1976
1976
2 RK Týn
RK Týn
01:26,80 01:25,72 02:52,5230.49/21,59/8/0
18.1/VSDOLEŽAL Vilém
KRECHLER Miroslav
1951
1952
3 Jihlava
Jihlava
01:27,99 01:27,03 02:55,0232.99/23,28/2/0
19.3/DSVALA Matěj
HABICH Karel
1993
1994
2 VS Tábor
VS Tábor
01:20,70 01:38,97 02:59,6737.64/26,57/1/0
  NOVOSAD Lukáš
JIRKA David
1976
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:13,99 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
2 Pardub.
Pardub.
00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. VALÍKOVÁ Radka 1991 M Pardub.01:26,70 01:26,33 02:53,03 60/24/0
2. PETERKOVÁ Hana 1987 2 Č.Kruml.01:33,64 01:38,45 03:12,0919.06/11,053/12/0
3.1/DMMRÁZKOVÁ Mária 1996 3 KK Opava01:39,25 01:48,48 03:27,7334.70/20,147/0/2
4.2/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel01:50,70 01:53,22 03:43,9250.89/29,442/0/1
5.1/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel01:53,03 04:09,04 06:02,07189.04/109,338/0/0
  LAGNEROVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.01:32,82 00:00,00 00:00,00 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3