vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezdy na Svitavě, závod č.1

17.03.2012   Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice.
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto17:26,10 18
2. BUKNA Lukáš 1987 0 Litovel18:17,0050.90/4,914
3. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto18:20,4054.30/5,210
4. ŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel19:01,2095.10/9,16
5. PATÁK Jan 1997 2 Litovel19:03,0096.90/9,35
6. HOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel19:06,0099.90/9,54
7. JUNEK Matyáš 1997 0 Vys.Mýto19:22,40116.30/11,13
8. MAREK Michal 1971 0 KK Brno19:53,50147.40/14,12
9. KUPILÍK Jan 1984 0 KK Brno19:57,90151.80/14,51
10. KAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.20:39,50193.40/18,50
11. KUČA Jakub 1998 3 Litovel20:57,60211.50/20,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno16:26,30 27
2. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 2 KK Brno16:55,2028.90/2,923
3. ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel17:11,8045.50/4,619
4. BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.18:48,30142.00/14,415
5. SATKOVÁ Gabriela 2001 0 KK Brno19:28,40182.10/18,511
6. HUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.19:31,00184.70/18,77
7. ARNOŠOVÁ Karolína 1995 2 Litovel19:44,40198.10/20,13
8. KAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.20:08,40222.10/22,52
9. NĚMCOVÁ Anna 1998 2 KK Brno21:21,20294.90/29,91
10. NĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno22:18,80352.50/35,70
  BAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.DNS 0
  ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 LitovelDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
17:11,90 18
2. ŽNIVA Marek
KRISTEK Václav
1995
1996
1 Val.Mez.
Val.Mez.
18:13,8061.90/6,010
3. KNOBLOCH Tomáš
ŠAMÁNEK Pavel
1974
1972
3 KK Brno
KK Brno
18:38,1086.20/8,42
4. KŘENEK Jakub
HENDRYCH Tomáš
1999
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
22:53,20341.30/33,11
5. ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
23:12,90361.00/35,00

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. JORDÁN Tomáš 1988 2 SKVeselí15:06,70 20
2. OLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí15:45,8039.10/4,316
3. SATKE Adam 1994 2 KK Brno16:01,0054.30/6,012
4. ŽÁDNÍK Vojtěch 1975 3 KK Brno16:28,8082.10/9,18
5. JANTAČ Vladimír 1971 0 KK Brno17:16,00129.30/14,34
6. KREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno17:44,40157.70/17,43
7. MOTYČKA Marek 1998 3 SKVeselí18:00,90174.20/19,22
8. VYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto18:32,80206.10/22,71
9. KUTÝ Tomáš 1979 0 Litovel18:52,10225.40/24,90
10. PROCHÁZKA Miroslav 1987 0 Prostěj.20:47,10340.40/37,50
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3