vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezdy na Svitavě, závod č.2

17.03.2012   Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice.
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto17:23,80 18
2. BUKNA Lukáš 1987 0 Litovel18:22,3058.50/5,614
3. PATÁK Jan 1997 2 Litovel18:42,2078.40/7,510
4. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto18:46,0082.20/7,96
5. ŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel18:53,3089.50/8,65
6. HOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel19:08,00104.20/10,04
7. JUNEK Matyáš 1997 0 Vys.Mýto19:35,90132.10/12,73
8. KUPILÍK Jan 1984 0 KK Brno19:50,80147.00/14,12
9. MAREK Michal 1971 0 KK Brno19:55,70151.90/14,61
10. KAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.20:34,40190.60/18,30
11. KUČA Jakub 1998 3 Litovel20:43,80200.00/19,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno16:44,50 27
2. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 2 KK Brno16:57,5013.00/1,323
3. ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel17:19,6035.10/3,519
4. BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.18:40,50116.00/11,515
5. ARNOŠOVÁ Karolína 1995 2 Litovel19:36,70172.20/17,111
6. HUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.19:38,60174.10/17,37
7. SATKOVÁ Gabriela 2001 0 KK Brno19:43,20178.70/17,83
8. KAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.20:06,90202.40/20,12
9. NĚMCOVÁ Anna 1998 2 KK Brno21:46,50302.00/30,11
10. NĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno22:34,60350.10/34,90
  BAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.DNS 0
  ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 LitovelDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
17:32,10 18
2. ŽNIVA Marek
KRISTEK Václav
1995
1996
1 Val.Mez.
Val.Mez.
18:16,0043.90/4,210
3. KNOBLOCH Tomáš
ŠAMÁNEK Pavel
1974
1972
3 KK Brno
KK Brno
18:54,5082.40/7,82
4. KŘENEK Jakub
HENDRYCH Tomáš
1999
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
22:56,60324.50/30,81
5. ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
23:11,30339.20/32,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. JORDÁN Tomáš 1988 2 SKVeselí15:09,20 20
2. SATKE Adam 1994 2 KK Brno15:55,8046.60/5,116
3. OLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí16:17,6068.40/7,512
4. ŽÁDNÍK Vojtěch 1975 3 KK Brno16:36,0086.80/9,58
5. JANTAČ Vladimír 1971 0 KK Brno17:06,80117.60/12,94
6. KREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno17:46,10156.90/17,33
7. MOTYČKA Marek 1998 3 SKVeselí17:48,60159.40/17,52
8. PROCHÁZKA Miroslav 1987 0 Prostěj.18:43,60214.40/23,61
9. VYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto18:56,60227.40/25,00
  KUTÝ Tomáš 1979 0 LitovelDNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3