vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3. a 4. NKZ

30.05.2009-31.05.2009   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová

kategorie C1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.117.35 2 103.00 2 105.00 -
2. JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.107.55 0 118.00 56 107.552.55/2,4-
3. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.107.75 0 108.67 0 107.752.75/2,6-
4. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.110.03 0 108.27 0 108.273.27/3,1-
5. GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha106.46 2 106.38 2 108.383.38/3,2-
6. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha109.64 0 108.03 54 109.644.64/4,4-
7. KUNA Alois 1988 2+ SKVS ČB112.82 2 112.21 0 112.217.21/6,9-
8.1/DSPEŠEK Michal 1992 2+ USK Pha112.94 0 113.81 2 112.947.94/7,6-
9.2/DSJORDÁN František 1991 1 SKVeselí115.34 0 116.66 0 115.3410.34/9,8-
10.3/DSŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha111.43 4 112.57 4 115.4310.43/9,9-
11.4/DSBOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc117.77 4 116.29 0 116.2911.29/10,8-
12.5/DSKARLOVSKÝ Ondřej 1991 1 Dukla B.121.93 6 112.57 4 116.5711.57/11,0-
13. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha113.24 4 118.59 6 117.2412.24/11,7-
14. VLČEK Jan 1990 1 USK Pha113.05 6 116.27 2 118.2713.27/12,6-
15. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa127.12 2 116.40 2 118.4013.40/12,8-
16. HERINK Jiří 1990 2+ Olomouc137.69 0 116.82 2 118.8213.82/13,2-
17. KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV125.97 0 114.87 4 118.8713.87/13,2-
18. FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.120.05 0 117.59 6 120.0515.05/14,3-
19. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov122.28 0 124.84 4 122.2817.28/16,5-
20. MORKES Jan 1990 2+ KVS HK125.41 6 118.88 4 122.8817.88/17,0-
21. CHOD David 1982 3 Blovice121.73 2 126.76 2 123.7318.73/17,8-
22.1/DMCEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek123.07 2 119.34 6 125.0720.07/19,1-
23. ZDRÁHAL Jan 1985 2 Dukla B.125.77 0 123.41 4 125.7720.77/19,8-
24.2/DMHOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn136.29 54 122.65 4 126.6521.65/20,6-
25. VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy125.15 2 125.89 52 127.1522.15/21,1-
26.6/DSŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy123.46 4 137.41 2 127.4622.46/21,4-
27.1/VMKAŠPAR Martin 1967 2 S.Žižkov128.19 8 124.71 4 128.7123.71/22,6-
28.7/DSHABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor132.45 4 126.74 2 128.7423.74/22,6-
29. NOVÁČEK Michal 1977 2+ Hubertus131.30 0 126.83 6 131.3026.30/25,0-
30. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB127.70 4 142.66 4 131.7026.70/25,4-
31. VÁCHA Viktor 1985 2+ Dukla B.129.14 6 128.58 6 134.5829.58/28,2-
32.3/DMVLČNOVSKÝ Vilém 1994 3 SKVS ČB136.02 10 127.52 8 135.5230.52/29,1-
33.2/VMMATĚJÁK Petr 1973 3 Klášter.135.00 4 129.61 8 137.6132.61/31,1-
34. KOPIČKA Ondřej 1989 2 KK Opava141.29 6 130.08 8 138.0833.08/31,5-
35.1/ZSMRŮZEK Jakub 1995 2 KK Opava136.82 2 132.63 6 138.6333.63/32,0-
36.8/DSKOČÍ Martin 1991 2 Klášter.142.13 4 135.21 6 141.2136.21/34,5-
37.3/VMKUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja136.16 6 137.07 12 142.1637.16/35,4-
38.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa142.57 4 152.82 2 146.5741.57/39,6-
39.4/DMPEXA Jakub 1994 3 USK Pha142.45 6 148.81 54 148.4543.45/41,4-
40.2/ZSHOŠEK Ondřej 1995 3 KK Brno143.75 6 186.86 4 149.7544.75/42,6-
41.5/DMSVOBODA Adam 1994 3 USK Pha146.58 6 137.37 102 152.5847.58/45,3-
42.6/DMKOUŠA Šimon 1994 2 USK Pha152.53 4 147.64 6 153.6448.64/46,3-
43.3/ZSMATULA Roman 1996 2 Kralupy150.15 4 173.98 56 154.1549.15/46,8-
44. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn158.99 58 146.83 8 154.8349.83/47,5-
45.9/DSNOVÁK Martin 1991 3 SKVS ČB173.45 16 144.66 12 156.6651.66/49,2-
46.10/DSREJMAN Zbyšek 1992 3 KVS HK150.84 6 183.98 12 156.8451.84/49,4-
47.11/DSRATAJ Antonín 1992 3 Kralupy168.20 102 149.36 10 159.3654.36/51,8-
48.4/ZSZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.156.81 4 147.80 14 160.8155.81/53,2-
49. VOLÁK Jaroslav 1990 2 Klášter.162.62 8 158.62 4 162.6257.62/54,9-
50.4/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn162.29 102 172.22 14 186.2281.22/77,4-
51. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek141.00 64 134.69 54 188.6983.69/79,7-
52.7/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň145.91 106 183.30 64 247.30142.30/135,5-
  FRYŠOVÁ Petra 1993 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 -
  CUC Michal 1977 2 Tech.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav0.00 999 0.00 999 999.00 -
  JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 -
  NAJMAN Martin 1972 3 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VĚTROVSKÝ Jan 1997 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1W   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha113.27 2 110.79 2 112.79 -
2. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha113.64 0 114.71 2 113.640.85/0,8-
3.1/ZSGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice116.20 2 116.06 0 116.063.27/2,9-
4.1/VMSADILOVÁ Marcela 1967 1 Dukla B.118.74 2 114.08 2 116.083.29/2,9-
5.1/DMZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.117.25 2 121.61 0 119.256.46/5,7-
6.2/VMGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy119.44 2 122.13 2 121.448.65/7,7-
7.2/DMWOLFFHARDT Viktoria 1994 2+ KVSPísek123.18 0 119.69 2 121.698.90/7,9-
8.1/DSBUSTOVÁ Anna 1992 1 USK Pha123.84 0 128.83 6 123.8411.05/9,8-
9.2/DSJORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí130.11 4 125.96 0 125.9613.17/11,7-
10.3/DSSUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 2+ USK Pha129.41 2 127.24 0 127.2414.45/12,8-
11. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice131.52 0 127.95 0 127.9515.16/13,4-
12.3/DMVALÍKOVÁ Barbora 1994 2+ KK Opava128.89 0 124.87 8 128.8916.10/14,3-
13. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice131.08 54 127.17 4 131.1718.38/16,3-
14.4/DSZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice130.24 2 126.10 50 132.2419.45/17,2-
15. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2 Jablonec128.33 4 140.73 50 132.3319.54/17,3-
16.3/VMŠOLTYSOVÁ Kateřina 1973 2+ KK Opava130.92 2 146.98 2 132.9220.13/17,8-
17. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy134.00 2 132.03 2 134.0321.24/18,8-
18. VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha128.07 6 130.80 4 134.0721.28/18,9-
19.4/DMFOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava133.36 2 133.79 6 135.3622.57/20,0-
20. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.134.46 54 132.39 4 136.3923.60/20,9-
21. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 Dukla B.148.25 0 138.09 0 138.0925.30/22,4-
22. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ USK Pha136.68 2 146.36 2 138.6825.89/23,0-
23. LEJSALOVÁ Blanka 1979 2+ USK Pha138.94 4 136.30 4 140.3027.51/24,4-
24. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice133.96 56 138.86 2 140.8628.07/24,9-
25.5/DMSVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa140.32 4 137.38 4 141.3828.59/25,3-
26. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 Horš.Týn146.35 0 140.38 4 144.3831.59/28,0-
27.6/DMKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2 L.Žatec144.83 6 143.32 2 145.3232.53/28,8-
28. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV143.12 8 144.32 4 148.3235.53/31,5-
29. BIČOVSKÁ Jana 1987 2+ Olomouc147.35 2 132.90 54 149.3536.56/32,4-
30.5/DSKREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy141.66 8 139.44 10 149.4436.65/32,5-
31.6/DSJANČOVÁ Monika 1992 2+ SKVS ČB151.47 0 156.47 50 151.4738.68/34,3-
32. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 2 Č.Lípa149.01 4 148.36 56 153.0140.22/35,7-
33.2/ZSBROŽOVÁ Tereza 1996 3 KK Opava159.05 54 150.29 8 158.2945.50/40,3-
34. NOVÁČKOVÁ Karolina 1978 2 Hubertus169.33 108 154.33 4 158.3345.54/40,4-
35.7/DMDVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2 SKVS ČB151.28 10 149.14 10 159.1446.35/41,1-
36.3/ZSMRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava174.38 4 157.63 6 163.6350.84/45,1-
37.1/ZMKOBLENCOVÁ Anna 1997 3 Kralupy162.45 4 152.41 54 166.4553.66/47,6-
38.4/ZSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava192.02 56 164.70 10 174.7061.91/54,9-
39.8/DMFRYŠOVÁ Petra 1993 3 USK Pha204.38 110 164.99 12 176.9964.20/56,9-
40.9/DMHAUSNEROVÁ Milena 1994 3 Kadaň189.21 112 181.82 14 195.8283.03/73,6-
41.2/ZMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň191.17 264 167.28 110 277.28164.49/145,8-
42.5/ZSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava212.90 306 217.76 252 469.76356.97/316,5-
43.10/DMŠEBELOVÁ Tereza 1994 3 Kadaň187.88 310 211.28 314 497.88385.09/341,4-
  HAMPLOVÁ Eva 1992 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  URBANOVÁ Miroslava 1988 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VĚTROVSKÁ Aneta 1993 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C2M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
116.58 2 111.42 2 113.42 -
2. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
130.76 52 114.13 0 114.130.71/0,6-
3. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
120.53 2 114.48 2 116.483.06/2,7-
4.1/DSŠINDLER Marek
KAŠPAR Jonáš
1992
1991
1 Dukla B.
Dukla B.
116.53 2 118.22 54 118.535.11/4,5-
5. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
115.08 6 140.63 2 121.087.66/6,8-
6. ŠRÁMEK Michal
CHRISTOV Ivan
1982
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
124.77 4 124.29 2 126.2912.87/11,3-
7.2/DSŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
135.90 4 128.15 0 128.1514.73/13,0-
8.3/DSŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
129.62 2 129.12 4 131.6218.20/16,0-
9.4/DSMEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
132.64 2 128.01 4 132.0118.59/16,4-
10. CHOD David
ZDRÁHAL Jan
1982
1985
1 Blovice
Dukla B.
126.69 6 126.96 8 132.6919.27/17,0-
11.5/DSMACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
2 Dukla B.
Horš.Týn
135.64 8 138.92 8 143.6430.22/26,6-
12. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
144.02 10 137.05 8 145.0531.63/27,9-
13.1/VHAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
143.92 4 0.00 999 147.9234.50/30,4-
14.1/VMKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
143.71 10 0.00 999 153.7140.29/35,5-
15.1/DMLISKOVSKÝ Vladimír
CEPEK Marek
1994
1994
2 SKVS ČB
KVSPísek
158.87 158 149.14 8 157.1443.72/38,5-
16.2/DMMYŠÁK Albert
ŠEDIVÝ Jakub
1994
1994
2 Č.Lípa
Č.Lípa
149.92 8 161.75 56 157.9244.50/39,2-
17. JINDRÁK Petr
BOČEK Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SKVS ČB
154.01 60 155.80 8 163.8050.38/44,4-
18.1/ZSRAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
158.25 162 151.77 18 169.7756.35/49,7-
19.3/DMROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
158.53 60 162.26 106 218.53105.11/92,7-
20.4/DMJELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
185.93 54 188.33 210 239.93126.51/111,5-
21. MRÁZKOVÁ Mária
FOLTYSOVÁ Sabina
1996
1996
2 KK Opava
KK Opava
240.54 64 236.45 16 252.45139.03/122,6-
22.2/ZSZVOLÁNEK Jan
PECHLÁT Hynek
1995
1995
3 Bechyně
Sušice
212.06 62 174.84 110 274.06160.64/141,6-
23.1/ZMŠOLTYS Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
3 KK Opava
KK Opava
255.56 110 278.12 66 344.12230.70/203,4-
  KOPŤÁK Daniel
HERINK Jiří
1989
1990
2 KK Opava
Olomouc
0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
3 USK Pha
USK Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.99.55 0 99.19 0 99.19 -
2. KUBRIČAN Lukáš 1984 M Dukla B.101.86 8 100.13 0 100.130.94/0,9-
3. BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus104.08 4 102.42 0 102.423.23/3,3-
4. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice118.29 10 102.49 0 102.493.30/3,3-
5. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec100.74 2 100.32 6 102.743.55/3,6-
6. HILGERT Luboš 1986 M Dukla B.98.37 6 100.87 2 102.873.68/3,7-
7. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha103.95 0 102.91 0 102.913.72/3,8-
8. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.132.02 6 101.97 2 103.974.78/4,8-
9. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB105.38 0 110.06 2 105.386.19/6,2-
10. PRELL Pavel 1976 1 Kralupy107.95 2 106.11 0 106.116.92/7,0-
11. PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha100.24 6 101.00 6 106.247.05/7,1-
12.1/DSDUPAL Jiří 1991 1 Olomouc103.25 4 100.53 6 106.537.34/7,4-
13. SUCHÝ Ondřej 1979 1 Dukla B.107.00 0 106.59 6 107.007.81/7,9-
14. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod107.34 4 103.13 4 107.137.94/8,0-
15. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.106.81 8 101.19 6 107.198.00/8,1-
16.1/DMPRSKAVEC Jiří 1993 2 USK Pha104.83 4 107.61 0 107.618.42/8,5-
17. TAIŠL Filip 1976 1 Sušice106.95 2 111.41 52 108.959.76/9,8-
18.2/DMSTRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha107.55 2 106.74 8 109.5510.36/10,4-
19.2/DSSMAŽÍK Jiří 1991 2 L.Žatec112.71 12 107.96 2 109.9610.77/10,9-
20.3/DSMACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.106.56 6 110.15 0 110.1510.96/11,0-
21. RUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.114.37 4 110.56 0 110.5611.37/11,5-
22. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus108.59 2 112.03 2 110.5911.40/11,5-
23.1/VMGALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice111.15 0 115.70 0 111.1511.96/12,1-
24. BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha109.39 2 149.65 52 111.3912.20/12,3-
25. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha106.75 10 109.42 2 111.4212.23/12,3-
25.4/DSJORDÁN František 1991 2+ SKVeselí113.03 6 109.42 2 111.4212.23/12,3-
27. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava107.77 8 108.10 4 112.1012.91/13,0-
28.2/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus110.67 2 109.70 6 112.6713.48/13,6-
29. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec118.05 2 110.72 2 112.7213.53/13,6-
30.3/VMNEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava115.26 4 112.82 0 112.8213.63/13,7-
31.5/DSCVIKL Ondřej 1992 2+ Ostrava107.19 6 112.90 8 113.1914.00/14,1-
32.6/DSBOUZEK Ondřej 1991 2+ Sušice107.07 8 109.51 4 113.5114.32/14,4-
33.4/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz119.12 2 111.66 2 113.6614.47/14,6-
34. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov115.72 0 112.42 2 114.4215.23/15,4-
35. POTUŽÁK Jan 1988 2+ Sušice113.72 2 113.10 4 115.7216.53/16,7-
36. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy114.22 2 111.76 4 115.7616.57/16,7-
37. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy116.13 56 111.89 4 115.8916.70/16,8-
38.1/VREICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV115.26 2 115.91 0 115.9116.72/16,9-
39. KYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB117.57 8 116.09 0 116.0916.90/17,0-
40. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.111.41 8 113.98 4 117.9818.79/18,9-
41. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava116.07 2 115.02 8 118.0718.88/19,0-
42. CHLÁDEK Pavel 1987 2 Roudnice117.61 2 114.21 4 118.2119.02/19,2-
43. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz116.80 58 116.34 2 118.3419.15/19,3-
44.5/VMMAROUL Ladislav 1968 2 Dukla B.112.43 6 121.99 2 118.4319.24/19,4-
45.6/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice118.46 0 144.48 4 118.4619.27/19,4-
46. KUNA Jan 1990 2 SKVS ČB116.27 6 118.53 0 118.5319.34/19,5-
47. SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice115.40 4 120.06 0 119.4020.21/20,4-
48.3/DMKASANDA Michal 1993 2 SKVS ČB127.73 54 117.48 2 119.4820.29/20,5-
49. HEK Jan 1979 2 Roudnice121.10 0 117.70 2 119.7020.51/20,7-
50.7/DSABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky116.32 4 116.11 4 120.1120.92/21,1-
51.1/ZSHOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno119.90 12 116.51 4 120.5121.32/21,5-
52.4/DMPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec118.59 2 147.91 54 120.5921.40/21,6-
53.5/DMŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa118.01 108 116.71 4 120.7121.52/21,7-
54.7/VMKOŠÍK Ivo 1969 2 KKVeselí124.50 4 121.17 0 121.1721.98/22,2-
55.8/DSŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy118.70 4 115.49 6 121.4922.30/22,5-
56. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.115.64 6 130.07 8 121.6422.45/22,6-
57.9/DSBOUZEK Filip 1992 2+ Sušice120.05 56 123.09 0 123.0923.90/24,1-
58. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB120.96 4 122.13 2 124.1324.94/25,1-
59.6/DMBAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava124.98 56 118.43 6 124.4325.24/25,4-
60.8/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha123.93 14 124.77 0 124.7725.58/25,8-
61.7/DMHRIC Filip 1993 2 Olomouc121.76 4 126.16 52 125.7626.57/26,8-
62.2/ZSRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha122.37 60 120.19 6 126.1927.00/27,2-
63. NĚMEC Lukáš 1985 2 Olomouc122.74 4 122.78 6 126.7427.55/27,8-
64.8/DMADÁMEK Filip 1994 2 USK Pha129.73 8 121.95 6 127.9528.76/29,0-
65.9/DMBINČÍK Petr 1994 2 KK Opava128.24 4 123.28 6 129.2830.09/30,3-
66.3/ZSŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha138.45 6 123.53 6 129.5330.34/30,6-
67. GORECKÝ Petr 1981 2 Kralupy126.28 56 125.68 4 129.6830.49/30,7-
68. PODZIMEK Slávek 1987 2 Kralupy126.90 4 125.05 6 130.9031.71/32,0-
69.2/VHÁJEK Roman 1963 2 Ostrava128.91 6 128.25 4 132.2533.06/33,3-
70.3/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa139.92 14 130.70 2 132.7033.51/33,8-
71.10/DMVAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava142.01 58 132.34 2 134.3435.15/35,4-
72.11/DMMYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa131.30 6 129.54 6 135.5436.35/36,6-
73. KYSELA David 1977 2 Kralupy129.81 6 160.55 52 135.8136.62/36,9-
74. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy129.87 6 146.54 6 135.8736.68/37,0-
75.12/DMSMOLKA Ondřej 1994 3 Boh.Pha125.04 12 134.46 8 137.0437.85/38,2-
76.1/ZMŠOLTYS Tomáš 1997 3 KK Opava137.75 8 135.50 2 137.5038.31/38,6-
77.2/ZMŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy132.92 6 135.51 8 138.9239.73/40,1-
78.13/DMŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice133.26 6 139.46 2 139.2640.07/40,4-
79.4/ZSKOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha147.46 60 136.12 4 140.1240.93/41,3-
80. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa134.25 6 125.74 52 140.2541.06/41,4-
81.3/ZMPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha137.03 4 152.90 12 141.0341.84/42,2-
82.5/ZSZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně135.67 10 152.40 52 145.6746.48/46,9-
83. FELIX Petr 1982 3 Kralupy139.97 6 210.37 50 145.9746.78/47,2-
84.6/ZSROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha146.41 0 148.18 8 146.4147.22/47,6-
84. HRON Robin 1979 3 Kralupy162.75 10 142.41 4 146.4147.22/47,6-
86.14/DMLISKOVSKÝ Vladimír 1994 3 SKVS ČB140.42 8 126.84 154 148.4249.23/49,6-
87.10/DSRUBÁČEK Petr 1991 3 Ostrava146.43 58 149.39 4 153.3954.20/54,6-
88.7/ZSPECHLÁT Hynek 1995 3 Sušice145.21 10 136.12 300 155.2156.02/56,5-
89.8/ZSMATULA Roman 1996 3 Kralupy149.88 6 156.59 6 155.8856.69/57,2-
90.15/DMJELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha172.22 8 149.32 8 157.3258.13/58,6-
91.9/ZSKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí164.16 8 150.61 8 158.6159.42/59,9-
92.16/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň149.79 56 144.97 14 158.9759.78/60,3-
93.17/DMURBAN Tomáš 1994 2 KK Opava118.71 52 113.94 58 170.7171.52/72,1-
94.4/ZMMRÁZEK Jan 1998 3 KK Opava184.65 12 161.58 10 171.5872.39/73,0-
95.5/ZMMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha168.41 112 155.80 104 259.80160.61/161,9-
  RAAB Ondřej 1973 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  BRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod0.00 999 0.00 999 999.00 -
  MUSIL Jan 1990 2 Jablonec0.00 999 0.00 999 999.00 -
  NOVÁK Tomáš 1993 2 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VÉLE Adam 1994 3 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky0.00 999 0.00 999 999.00 -
  FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŠPETA Sebastian 1995 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha98.05 0 97.79 2 98.05 -
2. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.100.62 2 96.14 2 98.140.09/0,1-
3. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.98.22 2 100.21 2 100.222.17/2,2-
4. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha99.47 2 102.05 6 101.473.42/3,5-
5.1/DSŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha107.37 0 103.12 0 103.125.07/5,2-
6.2/DSJORDÁN František 1991 1 SKVeselí105.24 2 103.50 0 103.505.45/5,6-
7. JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.104.02 2 100.54 4 104.546.49/6,6-
8. HERINK Jiří 1990 2+ Olomouc102.72 4 107.87 4 106.728.67/8,8-
9. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.102.76 4 106.64 6 106.768.71/8,9-
10. KUNA Alois 1988 2+ SKVS ČB105.80 4 105.13 2 107.139.08/9,3-
11.3/DSKARLOVSKÝ Ondřej 1991 1 Dukla B.116.45 0 107.57 0 107.579.52/9,7-
12.1/DMHOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn108.40 2 106.60 2 108.6010.55/10,8-
13. KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV121.12 0 106.97 2 108.9710.92/11,1-
14. VLČEK Jan 1990 1 USK Pha109.56 4 106.34 4 110.3412.29/12,5-
15.4/DSPEŠEK Michal 1992 2+ USK Pha109.33 2 118.76 2 111.3313.28/13,5-
16. FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.120.86 2 111.54 0 111.5413.49/13,8-
17.5/DSBOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc112.94 8 110.37 2 112.3714.32/14,6-
18.2/DMCEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek117.84 54 115.94 0 115.9417.89/18,2-
19. MORKES Jan 1990 2+ KVS HK123.69 4 115.99 2 117.9919.94/20,3-
20. VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy114.55 4 127.70 4 118.5520.50/20,9-
21. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov116.94 2 115.06 4 118.9420.89/21,3-
22. ZDRÁHAL Jan 1985 2 Dukla B.113.63 6 115.86 6 119.6321.58/22,0-
23. VÁCHA Viktor 1985 2+ Dukla B.135.76 2 118.23 2 120.2322.18/22,6-
24.6/DSŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy121.30 0 120.47 0 120.4722.42/22,9-
25.1/VMKAŠPAR Martin 1967 2 S.Žižkov118.57 4 120.53 4 122.5724.52/25,0-
26. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa121.05 8 120.69 2 122.6924.64/25,1-
27. CHOD David 1982 3 Blovice118.82 4 119.54 6 122.8224.77/25,3-
28. NOVÁČEK Michal 1977 2+ Hubertus120.87 2 124.73 6 122.8724.82/25,3-
29.1/ZSMRŮZEK Jakub 1995 2 KK Opava145.02 52 125.36 0 125.3627.31/27,9-
30. KOPIČKA Ondřej 1989 2 KK Opava123.48 2 125.90 12 125.4827.43/28,0-
31. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB122.17 6 132.59 2 128.1730.12/30,7-
32.2/ZSMATULA Roman 1996 2 Kralupy146.86 10 128.62 0 128.6230.57/31,2-
33.7/DSHABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor124.83 4 129.09 4 128.8330.78/31,4-
34.8/DSKOČÍ Martin 1991 2 Klášter.130.45 2 130.11 0 130.1132.06/32,7-
35.3/DMVLČNOVSKÝ Vilém 1994 3 SKVS ČB126.36 108 124.61 10 134.6136.56/37,3-
36.2/VMKUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja123.24 12 128.72 6 134.7236.67/37,4-
37.4/DMKOUŠA Šimon 1994 2 USK Pha142.20 8 136.62 2 138.6240.57/41,4-
38. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek147.34 10 137.01 2 139.0140.96/41,8-
39.5/DMSVOBODA Adam 1994 3 USK Pha145.95 154 137.51 6 143.5145.46/46,4-
40.3/ZSZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.135.65 8 152.44 6 143.6545.60/46,5-
41. VOLÁK Jaroslav 1990 2 Klášter.165.62 8 139.71 4 143.7145.66/46,6-
42.4/ZSHOŠEK Ondřej 1995 3 KK Brno159.85 8 142.04 4 146.0447.99/48,9-
43.9/DSRATAJ Antonín 1992 3 Kralupy158.24 56 139.44 8 147.4449.39/50,4-
44.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa145.01 4 150.61 6 149.0150.96/52,0-
45.10/DSNOVÁK Martin 1991 3 SKVS ČB155.36 6 139.31 10 149.3151.26/52,3-
46.6/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň138.89 14 157.90 58 152.8954.84/55,9-
47. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn145.25 60 152.80 8 160.8062.75/64,0-
48.7/DMPEXA Jakub 1994 3 USK Pha157.74 108 153.66 8 161.6663.61/64,9-
49. JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy165.61 12 154.33 52 177.6179.56/81,1-
50.11/DSREJMAN Zbyšek 1992 3 KVS HK149.07 62 178.18 154 211.07113.02/115,3-
51.3/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn158.18 58 0.00 999 216.18118.13/120,5-
52.8/DMFRYŠOVÁ Petra 1993 0 USK Pha168.01 408 0.00 999 576.01477.96/487,5-
  KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 -
  CUC Michal 1977 2 Tech.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav0.00 999 0.00 999 999.00 -
  MATĚJÁK Petr 1973 3 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  NAJMAN Martin 1972 3 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VĚTROVSKÝ Jan 1997 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha105.83 0 104.57 0 104.57 -
2.1/VMSADILOVÁ Marcela 1967 1 Dukla B.108.77 2 104.89 0 104.890.32/0,3-
3.1/ZSGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice111.50 2 106.42 0 106.421.85/1,8-
4. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.111.88 2 107.71 0 107.713.14/3,0-
5.2/VMGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy112.41 2 113.65 0 113.659.08/8,7-
6.1/DMZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.113.06 2 114.76 0 114.7610.19/9,7-
7.2/DMWOLFFHARDT Viktoria 1994 2+ KVSPísek112.43 4 118.81 2 116.4311.86/11,3-
8.3/DMVALÍKOVÁ Barbora 1994 2+ KK Opava0.00 999 118.40 0 118.4013.83/13,2-
9. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice117.01 2 118.40 2 119.0114.44/13,8-
10. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice124.07 4 117.15 2 119.1514.58/13,9-
11.1/DSBUSTOVÁ Anna 1992 1 USK Pha119.82 6 119.96 0 119.9615.39/14,7-
12. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 Dukla B.125.26 2 122.19 0 122.1917.62/16,8-
13.4/DMFOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava131.85 10 122.47 0 122.4717.90/17,1-
14.2/DSJANČOVÁ Monika 1992 2+ SKVS ČB125.54 4 117.21 6 123.2118.64/17,8-
15. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy123.69 8 123.61 0 123.6119.04/18,2-
16. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.130.23 4 122.05 2 124.0519.48/18,6-
17.3/DSZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice117.68 50 120.47 4 124.4719.90/19,0-
18.3/VMŠOLTYSOVÁ Kateřina 1973 2+ KK Opava124.98 0 129.75 4 124.9820.41/19,5-
19. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2 Jablonec125.15 0 128.18 152 125.1520.58/19,7-
20.4/DSJORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí120.43 6 125.68 0 125.6821.11/20,2-
21. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 Horš.Týn137.31 8 124.71 2 126.7122.14/21,2-
22.5/DSSUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 2+ USK Pha134.56 4 119.37 8 127.3722.80/21,8-
23. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ USK Pha127.91 0 134.38 2 127.9123.34/22,3-
24.5/DMKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2 L.Žatec124.58 8 128.13 2 130.1325.56/24,4-
25. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice124.18 6 129.44 8 130.1825.61/24,5-
26. VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha142.86 12 125.86 6 131.8627.29/26,1-
27. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV132.08 2 135.44 2 134.0829.51/28,2-
28. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 2 Č.Lípa141.34 2 135.98 2 137.9833.41/31,9-
29. BIČOVSKÁ Jana 1987 2+ Olomouc141.65 8 129.88 10 139.8835.31/33,8-
30.6/DMDVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2 SKVS ČB140.86 2 145.58 52 142.8638.29/36,6-
31.7/DMSVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa141.10 2 140.77 8 143.1038.53/36,8-
32. NOVÁČKOVÁ Karolina 1978 2 Hubertus139.99 8 158.51 4 147.9943.42/41,5-
33.2/ZSMRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava157.26 0 145.75 4 149.7545.18/43,2-
34.1/ZMKOBLENCOVÁ Anna 1997 3 Kralupy147.38 4 160.65 2 151.3846.81/44,8-
35.6/DSKREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy151.50 4 155.86 6 155.5050.93/48,7-
36.8/DMHAUSNEROVÁ Milena 1994 3 Kadaň161.03 8 152.60 8 160.6056.03/53,6-
37.3/ZSBROŽOVÁ Tereza 1996 3 KK Opava167.83 6 172.06 4 173.8369.26/66,2-
38.9/DMFRYŠOVÁ Petra 1993 3 USK Pha165.93 102 172.25 8 180.2575.68/72,4-
39.4/ZSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava198.09 2 196.41 0 196.4191.84/87,8-
40.10/DMŠEBELOVÁ Tereza 1994 3 Kadaň169.81 456 183.01 16 199.0194.44/90,3-
41.2/ZMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň190.97 10 193.98 58 200.9796.40/92,2-
42.5/ZSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava248.46 160 218.34 158 376.34271.77/259,9-
  KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky0.00 999 0.00 999 999.00 -
  HAMPLOVÁ Eva 1992 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  URBANOVÁ Miroslava 1988 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  LEJSALOVÁ Blanka 1979 2+ USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VĚTROVSKÁ Aneta 1993 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C2M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
107.00 0 131.69 2 107.00 -
2. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
112.35 10 105.79 2 107.790.79/0,7-
3.1/DSŠINDLER Marek
KAŠPAR Jonáš
1992
1991
1 Dukla B.
Dukla B.
118.35 4 111.86 0 111.864.86/4,5-
3. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
119.04 54 111.86 0 111.864.86/4,5-
5. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
110.50 6 112.24 2 114.247.24/6,8-
6. ŠRÁMEK Michal
CHRISTOV Ivan
1982
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
115.97 4 133.30 8 119.9712.97/12,1-
7.2/DSMACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
2 Dukla B.
Horš.Týn
138.01 4 122.16 2 124.1617.16/16,0-
8. CHOD David
ZDRÁHAL Jan
1982
1985
1 Blovice
Dukla B.
122.95 6 123.65 2 125.6518.65/17,4-
9.3/DSŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
0.00 999 122.48 4 126.4819.48/18,2-
10.4/DSŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
124.72 4 134.10 6 128.7221.72/20,3-
11.1/VHAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
143.42 6 128.91 0 128.9121.91/20,5-
12.5/DSMEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
125.66 6 127.10 2 129.1022.10/20,7-
13. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
132.11 10 126.15 4 130.1523.15/21,6-
14.1/DMROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
159.07 4 142.93 10 152.9345.93/42,9-
15.1/ZSRAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
145.76 10 144.46 14 155.7648.76/45,6-
16. JINDRÁK Petr
BOČEK Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SKVS ČB
150.45 6 191.09 358 156.4549.45/46,2-
17.2/DMLISKOVSKÝ Vladimír
CEPEK Marek
1994
1994
2 SKVS ČB
KVSPísek
149.33 8 157.53 4 157.3350.33/47,0-
18.3/DMMYŠÁK Albert
ŠEDIVÝ Jakub
1994
1994
2 Č.Lípa
Č.Lípa
149.24 10 137.42 54 159.2452.24/48,8-
19.2/ZSZVOLÁNEK Jan
PECHLÁT Hynek
1995
1995
3 Bechyně
Sušice
189.24 16 173.28 10 183.2876.28/71,3-
20.4/DMJELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
207.82 62 189.60 8 197.6090.60/84,7-
21.3/ZSMRÁZKOVÁ Mária
FOLTYSOVÁ Sabina
1996
1996
2 KK Opava
KK Opava
261.37 10 229.57 8 237.57130.57/122,0-
  KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KOPŤÁK Daniel
HERINK Jiří
1989
1990
2 KK Opava
Olomouc
0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
3 USK Pha
USK Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŠOLTYS Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
3 KK Opava
KK Opava
0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.91.04 0 91.26 52 91.04 -
2. KUBRIČAN Lukáš 1984 M Dukla B.92.00 0 120.19 58 92.000.96/1,1-
3. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.92.77 0 93.25 2 92.771.73/1,9-
4. PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha91.21 2 101.78 6 93.212.17/2,4-
5. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec93.39 0 103.43 2 93.392.35/2,6-
6. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod95.67 0 100.25 2 95.674.63/5,1-
7. BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus95.98 0 95.83 0 95.834.79/5,3-
8. SUCHÝ Ondřej 1979 1 Dukla B.100.75 2 95.94 0 95.944.90/5,4-
9.1/DSDUPAL Jiří 1991 1 Olomouc94.25 2 95.35 4 96.255.21/5,7-
10. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.99.46 54 97.13 0 97.136.09/6,7-
11. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha95.27 2 99.30 0 97.276.23/6,8-
12.1/DMPRSKAVEC Jiří 1993 2 USK Pha96.27 2 98.55 0 98.277.23/7,9-
13. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus101.94 50 98.34 0 98.347.30/8,0-
14. HILGERT Luboš 1986 M Dukla B.94.36 4 97.13 54 98.367.32/8,0-
15. TAIŠL Filip 1976 1 Sušice98.37 0 98.06 2 98.377.33/8,1-
16.2/DSBOUZEK Ondřej 1991 2+ Sušice100.33 6 96.70 2 98.707.66/8,4-
17. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha96.95 2 100.16 52 98.957.91/8,7-
18. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava97.53 2 99.19 0 99.198.15/9,0-
19.3/DSSMAŽÍK Jiří 1991 2 L.Žatec99.28 0 99.59 4 99.288.24/9,1-
20. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy100.95 0 99.70 0 99.708.66/9,5-
21. RUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.100.45 0 101.38 0 100.459.41/10,3-
22. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice101.02 0 96.49 4 100.499.45/10,4-
23.2/DMSTRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha99.48 2 97.61 4 101.4810.44/11,5-
24.4/DSCVIKL Ondřej 1992 2+ Ostrava103.31 4 99.80 2 101.8010.76/11,8-
25. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.103.81 0 101.91 0 101.9110.87/11,9-
26.1/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus103.66 0 100.09 2 102.0911.05/12,1-
27. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec102.21 0 117.75 6 102.2111.17/12,3-
28.5/DSMACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.99.91 4 98.76 4 102.7611.72/12,9-
29. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov105.71 4 103.22 0 103.2212.18/13,4-
30. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB106.13 2 103.24 0 103.2412.20/13,4-
31. SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice103.38 0 107.20 0 103.3812.34/13,6-
32.2/VMGALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice103.34 2 101.89 2 103.8912.85/14,1-
33.6/DSJORDÁN František 1991 2+ SKVeselí111.97 4 102.34 2 104.3413.30/14,6-
34. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz104.68 0 107.54 4 104.6813.64/15,0-
35. BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha103.21 4 104.86 0 104.8613.82/15,2-
36.3/VMNEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava105.37 0 104.69 2 105.3714.33/15,7-
37. POTUŽÁK Jan 1988 2+ Sušice103.82 2 104.52 2 105.8214.78/16,2-
38.7/DSABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky104.53 4 106.54 0 106.5415.50/17,0-
39.1/ZSHOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno106.58 0 113.56 6 106.5815.54/17,1-
40. PRELL Pavel 1976 1 Kralupy103.90 4 100.84 6 106.8415.80/17,4-
41.4/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz107.66 50 104.96 2 106.9615.92/17,5-
42.3/DMURBAN Tomáš 1994 2 KK Opava107.05 0 108.99 4 107.0516.01/17,6-
43.4/DMBAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava105.06 2 106.35 4 107.0616.02/17,6-
44.5/VMMAROUL Ladislav 1968 2 Dukla B.107.95 0 114.56 60 107.9516.91/18,6-
45.5/DMŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa108.68 0 104.23 4 108.2317.19/18,9-
46.1/VREICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV112.49 0 108.35 0 108.3517.31/19,0-
47. KYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB107.06 4 106.45 2 108.4517.41/19,1-
48. GORECKÝ Petr 1981 2 Kralupy108.48 0 112.34 2 108.4817.44/19,2-
49. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.105.23 4 106.93 4 109.2318.19/20,0-
50.6/DMHRIC Filip 1993 2 Olomouc109.45 0 109.51 2 109.4518.41/20,2-
51. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava107.79 2 105.04 8 109.7918.75/20,6-
51.8/DSŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy109.79 0 107.80 6 109.7918.75/20,6-
53. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB109.87 2 107.88 2 109.8818.84/20,7-
54. CHLÁDEK Pavel 1987 2 Roudnice124.41 2 106.56 4 110.5619.52/21,4-
55.6/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice110.72 0 117.53 54 110.7219.68/21,6-
56.9/DSBOUZEK Filip 1992 2+ Sušice118.38 58 106.85 4 110.8519.81/21,8-
57. KUNA Jan 1990 2 SKVS ČB117.07 4 108.97 2 110.9719.93/21,9-
58. HEK Jan 1979 2 Roudnice111.32 2 114.79 2 113.3222.28/24,5-
59.7/VMKOŠÍK Ivo 1969 2 KKVeselí113.94 6 109.67 4 113.6722.63/24,9-
60. NĚMEC Lukáš 1985 2 Olomouc113.09 4 111.76 2 113.7622.72/25,0-
61.2/ZSŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha112.24 4 111.91 2 113.9122.87/25,1-
62.3/ZSRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha110.15 4 114.65 6 114.1523.11/25,4-
63.7/DMKASANDA Michal 1993 2 SKVS ČB110.53 4 112.26 2 114.2623.22/25,5-
64.8/DMADÁMEK Filip 1994 2 USK Pha112.20 52 112.86 2 114.8623.82/26,2-
65.9/DMBINČÍK Petr 1994 2 KK Opava111.88 4 119.49 6 115.8824.84/27,3-
66. PODZIMEK Slávek 1987 2 Kralupy110.66 8 128.01 100 118.6627.62/30,3-
67.1/ZMŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy118.74 0 126.94 10 118.7427.70/30,4-
68.8/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha121.72 2 118.69 2 120.6929.65/32,6-
69.10/DMMYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa125.90 4 116.96 6 122.9631.92/35,1-
70.11/DMVAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava122.92 2 118.31 6 124.3133.27/36,5-
71. KYSELA David 1977 2 Kralupy130.32 0 124.48 0 124.4833.44/36,7-
72.2/VHÁJEK Roman 1963 2 Ostrava121.06 8 121.06 4 125.0634.02/37,4-
73.12/DMSMOLKA Ondřej 1994 3 Boh.Pha127.04 8 121.17 4 125.1734.13/37,5-
74.3/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa123.81 6 118.56 8 126.5635.52/39,0-
75.13/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň121.44 6 145.72 12 127.4436.40/40,0-
76.10/DSRUBÁČEK Petr 1991 3 Ostrava126.13 2 123.01 6 128.1337.09/40,7-
77.4/ZSKOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha128.81 0 125.73 4 128.8137.77/41,5-
78.14/DMŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice132.77 2 123.02 6 129.0237.98/41,7-
79. HRON Robin 1979 3 Kralupy125.39 4 0.00 999 129.3938.35/42,1-
80.5/ZSKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí134.07 4 126.46 6 132.4641.42/45,5-
81.15/DMLISKOVSKÝ Vladimír 1994 3 SKVS ČB140.03 6 133.06 2 135.0644.02/48,4-
82.6/ZSROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha133.72 2 142.44 6 135.7244.68/49,1-
83.7/ZSPECHLÁT Hynek 1995 3 Sušice136.68 50 134.12 6 140.1249.08/53,9-
84.2/ZMŠOLTYS Tomáš 1997 3 KK Opava146.38 4 136.53 4 140.5349.49/54,4-
85. FELIX Petr 1982 3 Kralupy163.25 2 131.19 10 141.1950.15/55,1-
86.8/ZSZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně140.17 8 140.37 4 144.3753.33/58,6-
87.3/ZMPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha137.45 8 144.21 54 145.4554.41/59,8-
88.4/ZMMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha150.93 0 155.75 12 150.9359.89/65,8-
89.16/DMJELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha161.10 6 139.71 56 167.1076.06/83,5-
90.5/ZMMRÁZEK Jan 1998 3 KK Opava167.51 2 175.38 2 169.5178.47/86,2-
91.17/DMPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec122.18 56 185.23 352 178.1887.14/95,7-
92. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy123.31 106 110.65 102 212.65121.61/133,6-
  RAAB Ondřej 1973 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  BRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod0.00 999 0.00 999 999.00 -
  PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 -
  DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 -
  MUSIL Jan 1990 2 Jablonec0.00 999 0.00 999 999.00 -
  NOVÁK Tomáš 1993 2 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VÉLE Adam 1994 3 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky0.00 999 0.00 999 999.00 -
  MATULA Roman 1996 3 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 -
  FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŠPETA Sebastian 1995 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
  FRYŠOVÁ Petra 1993 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C2W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MRÁZKOVÁ Mária
FOLTYSOVÁ Sabina
1996
1996
2 KK Opava
KK Opava
240.54 64 236.45 16 252.45 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3