vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Krhanicích, závod č.1 - sobota

24.03.2012   řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
ředitel: Hugo Knotek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Rolenc Ondřej 1991 MT Pardub.18:11,10 106
2. Haleš Antonín 1992 1 Č.Kruml.18:55,9044.80/4,196
3. Slanina Vladimír 1994 1 L.Žatec19:09,1058.00/5,386
4. Jelínek Šimon 1994 1 Boh.Pha19:28,4077.30/7,176
5. Kejklíček Tomáš 1980 MT Pardub.19:36,6085.50/7,866
6. Novák Martin 1991 1 Č.Kruml.19:52,50101.40/9,356
7. Švadlena Václav 1985 2 Č.Kruml.19:57,20106.10/9,746
8. Šprdlík Vít 1967 0 Sušice20:09,70118.60/10,936
9. Malach Tobiáš 1989 1 Tesla Bo20:15,70124.60/11,426
10. Šťastný Jan 1970 1 Pardub.20:19,20128.10/11,716
11. Peška Libor 1987 3 Č.Kruml.20:43,80152.70/14,011
12. Chod David 1982 0 Blovice20:58,20167.10/15,36
13. Habich Karel 1994 1 VS Tábor21:19,70188.60/17,35
14. Baroň Petr 1991 3 Boh.Pha21:52,10221.00/20,34
15. Valíková Radka 1991 2 Pardub.22:05,20234.10/21,53
16. Habich Tomáš 1997 3 VS Tábor22:10,20239.10/21,92
17. Pořádek Milan 1986 0 SKVS ČB22:17,10246.00/22,51
18. Klíma Jan 1998 3 Č.Kruml.22:25,50254.40/23,30
19. Skořepa Vojtěch 1999 0 Č.Kruml.23:10,00298.90/27,40
20. Musil Filip 1992 0 Č.Kruml.24:21,10370.00/33,90

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Lagner Václav 1988 1 Boh.Pha15:51,80 166
2. Mrůzek Kamil 1977 MT Dukla B.15:51,900.10/0,0156
3. Křišťan Filip 1992 1 Týniště16:24,9033.10/3,5146
4. Odvárko Michael 1979 2 Dukla B.16:28,1036.30/3,8136
5. Zieris Matyáš 1995 1 Trutnov16:34,6042.80/4,5126
6. Stefan Tomáš 1995 1 Soběslav16:43,8052.00/5,5116
7. Grossmann Petr 1974 1 Loko Plz16:57,1065.30/6,9106
8. Marek Aleš 1978 1 Trutnov17:11,0079.20/8,396
9. Zástěra Tomáš 1964 2 So Písek17:24,1092.30/9,786
10. Smolka Ondřej 1994 2 Boh.Pha17:26,1094.30/9,981
11. Kočan Michal 1977 2 Boh.Pha17:43,70111.90/11,876
12. Jelínek Filip 1996 2 Boh.Pha18:11,50139.70/14,771
13. Háša Michal 1981 2 Bechyně18:13,80142.00/14,966
14. Šindelář Pavel 1970 1 Loko Plz18:26,90155.10/16,361
15. Dušek Jan 1988 0 Týniště19:12,70200.90/21,156
16. Nachtigal Jiří 1997 2 Chomutov19:17,70205.90/21,651
17. Nachtigal Jan 1996 2 Chomutov19:31,10219.30/23,046
18. Panzer Aleš 1974 2 Loko Plz19:40,10228.30/24,041
19. Zapletal Vojtěch 1998 2 Dukla B.19:46,90235.10/24,736
20. Báča Milan 1973 3 KK Brand19:49,60237.80/25,031
21. Mačkal Adam 1976 0 Tech.Pha19:58,70246.90/25,926
22. Ulwer Jiří 1995 2 Týniště20:01,00249.20/26,221
23. Koudelka Tomáš 1964 2 Č.Kruml.20:01,70249.90/26,316
24. Scharfen Vojtěch 1987 3 Trutnov20:02,20250.40/26,311
25. Filipi Robert 1964 2 Č.Lípa20:12,90261.10/27,410
26. Zapletal Mikuláš 2000 3 Dukla B.20:20,90269.10/28,39
27. Weissar Petr 1970 0 Loko Plz20:21,20269.40/28,38
28. Grossmann Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.20:27,90276.10/29,07
29. Pospíšil Adrian 1995 3 Trutnov20:42,70290.90/30,66
30. Koubík Ondřej 1999 2 Boh.Pha20:53,70301.90/31,75
31. Jícha Martin 1994 3 Tech.Pha21:32,60340.80/35,84
32. Kyzlík Milan 1999 3 Roudnice21:36,80345.00/36,23
33. Venc Alexandr 1999 3 Dukla B.21:54,70362.90/38,12
34. Báča Jakub 1994 3 KK Brand21:58,00366.20/38,51
35. Šimko Ondřej 1997 3 Týniště22:34,20402.40/42,30
36. Pechman Štěpán 1999 0 Roudnice22:56,10424.30/44,60
37. Švagr Rostislav 2000 0 Týniště27:19,40687.60/72,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Zástěrová Anna 1989 MT So Písek18:26,40 38
2. Háková Jitka 1980 MT Boh.Pha19:54,5088.10/8,028
3. Svobodová Jana 1993 1 Č.Lípa20:27,50121.10/10,918
4. Fišerová Tereza 1998 2 Roudnice20:30,30123.90/11,28
5. Paloudová Anežka 1999 3 Č.Kruml.20:58,20151.80/13,73
6. Vrbová Alexandra 2000 3 Horš.Týn22:34,60248.20/22,42
7. Křišťanová Michaela 1994 3 Týniště25:50,30443.90/40,11

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Hermann René
Chlouba Luboš
1919
1962
1 Boh.Pha
Boh.Pha
18:42,00 65
2. Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1919
1994
1 L.Žatec
L.Žatec
18:54,5012.50/1,155
3. Šrámek Michal
Tomek Lukáš
1919
1982
1 Č.Lípa
USK Pha
18:57,4015.40/1,445
4. Cuc Michal
Zdráhal Jan
1919
1977
M Tech.Pha
Dukla B.
19:11,4029.40/2,635
5. Jelínek Šimon
Smolka Ondřej
1919
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
19:15,9033.90/3,025
6. Malach Tobiáš
Matula Zdeněk 1989
1919
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
20:31,20109.20/9,715
7. Janů Petr
Saiko Tomáš
1919
1987
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
20:35,60113.60/10,15
8. Zapletal Vojtěch
Jelínek Filip
1919
1998
0 Dukla B.
Boh.Pha
20:52,40130.40/11,60
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3