vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Krhanicích, závod č.3 - neděle

25.03.2012   řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
ředitel: Hugo Knotek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Rolenc Ondřej 1991 MT Pardub.18:18,70 95
2. Haleš Antonín 1992 1 Č.Kruml.18:49,8031.10/2,885
3. Kejklíček Tomáš 1980 MT Pardub.18:59,5040.80/3,775
4. Slanina Vladimír 1994 1 L.Žatec19:52,7094.00/8,665
5. Novák Martin 1991 1 Č.Kruml.20:07,50108.80/9,955
6. Jelínek Šimon 1994 1 Boh.Pha20:09,00110.30/10,045
7. Švadlena Václav 1985 2 Č.Kruml.20:14,50115.80/10,535
8. Šťastný Jan 1970 1 Pardub.20:31,90133.20/12,125
9. Baroň Petr 1991 3 Boh.Pha21:49,10210.40/19,115
10. Habich Karel 1994 1 VS Tábor21:57,60218.90/19,910
11. Valíková Radka 1991 2 Pardub.22:01,70223.00/20,35
12. Pořádek Milan 1986 0 SKVS ČB22:06,70228.00/20,84
13. Habich Tomáš 1997 3 VS Tábor22:29,60250.90/22,83
14. Lernerová Tereza 1984 3 VikingMB22:32,70254.00/23,12
15. Klíma Jan 1998 3 Č.Kruml.22:33,90255.20/23,21
16. Skořepa Vojtěch 1999 0 Č.Kruml.23:06,40287.70/26,20
17. Musil Filip 1992 0 Č.Kruml.27:51,10572.40/52,10

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Mrůzek Kamil 1977 MT Dukla B.15:43,30 149
2. Lagner Václav 1988 1 Boh.Pha15:55,6012.30/1,3139
3. Křišťan Filip 1992 1 Týniště16:35,8052.50/5,6129
4. Odvárko Michael 1979 2 Dukla B.16:36,7053.40/5,7119
5. Zieris Matyáš 1995 1 Trutnov16:48,0064.70/6,9109
6. Stefan Tomáš 1995 1 Soběslav17:00,2076.90/8,299
7. Marek Aleš 1978 1 Trutnov17:06,5083.20/8,889
8. Kropáček Matěj 1989 1 So Písek17:28,90105.60/11,279
9. Šindelář Pavel 1970 1 Loko Plz17:33,60110.30/11,769
10. Smolka Ondřej 1994 2 Boh.Pha17:46,80123.50/13,164
11. Kočan Michal 1977 2 Boh.Pha17:48,70125.40/13,359
12. Jelínek Filip 1996 2 Boh.Pha18:05,10141.80/15,054
13. Dušek Jan 1988 0 Týniště19:04,60201.30/21,349
14. Kozderka Pavel 1985 0 Turnov19:22,00218.70/23,244
15. Panzer Aleš 1974 2 Loko Plz19:29,40226.10/24,039
16. Scharfen Vojtěch 1987 3 Trutnov19:48,90245.60/26,034
17. Mačkal Adam 1976 0 Tech.Pha20:01,00257.70/27,329
18. Filipi Robert 1964 2 Č.Lípa20:04,30261.00/27,724
19. Zapletal Vojtěch 1998 2 Dukla B.20:16,30273.00/28,919
20. Procházka Martin 1978 2 VikingMB20:16,90273.60/29,014
21. Grossmann Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.20:21,60278.30/29,59
22. Míka Jan 1984 0 Boh.Pha20:26,60283.30/30,08
23. Zapletal Mikuláš 2000 3 Dukla B.20:27,50284.20/30,17
24. Ulwer Jiří 1995 2 Týniště20:38,90295.60/31,36
25. Koudelka Tomáš 1964 2 Č.Kruml.21:01,40318.10/33,75
26. Koubík Ondřej 1999 2 Boh.Pha21:06,20322.90/34,24
27. Pospíšil Adrian 1995 3 Trutnov21:18,80335.50/35,63
28. Venc Alexandr 1999 3 Dukla B.21:48,20364.90/38,72
29. Kyzlík Milan 1999 3 Roudnice21:56,50373.20/39,61
30. Jarolímek Otta 1961 3 Turnov22:14,30391.00/41,50
31. Šimko Ondřej 1997 3 Týniště22:25,70402.40/42,70
32. Švagr Rostislav 2000 0 Týniště22:48,30425.00/45,10

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Zástěrová Anna 1989 MT So Písek18:46,50 43
2. Háková Jitka 1980 MT Boh.Pha20:06,1079.60/7,133
3. Svobodová Jana 1993 1 Č.Lípa20:42,70116.20/10,323
4. Fišerová Tereza 1998 2 Roudnice21:03,10136.60/12,113
5. Polesná Jitka 1990 2 Loko Plz21:20,40153.90/13,78
6. Paloudová Anežka 1999 3 Č.Kruml.21:28,10161.60/14,33
7. Křišťanová Michaela 1994 3 Týniště21:37,70171.20/15,22
8. Vrbová Alexandra 2000 3 Horš.Týn22:51,90245.40/21,81

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Šrámek Michal
Tomek Lukáš
1919
1982
1 Č.Lípa
USK Pha
19:04,80 61
2. Cuc Michal
Zdráhal Jan
1919
1977
M Tech.Pha
Dukla B.
19:05,200.40/0,051
3. Hermann René
Chlouba Luboš
1919
1962
1 Boh.Pha
Boh.Pha
19:06,201.40/0,141
4. Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1919
1994
1 L.Žatec
L.Žatec
19:18,6013.80/1,231
5. Jelínek Šimon
Smolka Ondřej
1919
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
20:02,1057.30/5,021
6. Irain Jiří
Šantora Jan
1919
1981
2 Pardub.
Pardub.
20:15,5070.70/6,211
7. Zapletal Vojtěch
Jelínek Filip
1919
1998
0 Dukla B.
Boh.Pha
21:03,00118.20/10,36
8. Janů Petr
Saiko Tomáš
1919
1987
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:05,90121.10/10,61
9. Pražan Milan
Šenk Marek
1919
1981
0 RK Troja
KK Brand
21:53,50168.70/14,70
10. Lerner Luděk
Kliment David
1919
1960
0 VikingMB
VikingMB
22:55,90231.10/20,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3