vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2

24.03.2012   řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. NESET Jan 1986 2 Litovel13:41,80 49
2.1/VMRAŠNER Karel 1976 1 Lukavice13:55,5013.70/1,739
3. JÍLEK Jan 1993 2 Vys.Mýto14:11,4029.60/3,629
4.1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel14:33,0051.20/6,224
5.1/VHOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel14:33,1051.30/6,219
6.1/DMPATÁK Jan 1997 2 Litovel14:35,5053.70/6,514
7.2/VBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí14:41,1059.30/7,29
8. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto14:45,0063.20/7,74
9. PETERKOVÁ Hana 1987 M Č.Kruml.14:56,8075.00/9,13
10.2/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel15:07,9086.10/10,52
11.2/DMŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel15:31,70109.90/13,40

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMKNEBLOVÁ Pavla 1974 1 Olomouc13:15,80 94
2.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno13:30,8015.00/1,984
3.2/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc13:39,0023.20/2,974
4.1/DMBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava13:41,2025.40/3,264
5. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 2 KK Brno13:43,4027.60/3,559
6. SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Val.Mez.14:01,5045.70/5,754
7.1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel14:03,8048.00/6,049
8.2/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc14:21,8066.00/8,344
9.3/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.14:27,7071.90/9,039
10.2/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel14:42,5086.70/10,934
11.3/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž14:47,9092.10/11,629
12.4/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.14:55,4099.60/12,524
13.1/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 0 KK Brno15:01,80106.00/13,319
14.5/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc15:06,10110.30/13,914
15.4/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž15:07,50111.70/14,09
16.6/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc15:10,00114.20/14,44
17.2/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž15:48,20152.40/19,23
18.5/DSŠVIHELOVÁ Vanda 1995 0 Olomouc16:01,90166.10/20,92
19.7/ZSNĚMCOVÁ Anna 1998 2 KK Brno16:12,80177.00/22,21
20.8/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc16:13,10177.30/22,30
21.3/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.17:02,00226.20/28,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc11:40,90 129
2. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc11:42,902.00/0,3119
3.1/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc11:50,709.80/1,4109
4. HÁLA Richard 1992 M SKVeselí11:59,9019.00/2,799
5.1/DSŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc12:06,0025.10/3,689
6. KNEBEL David 1980 2 Olomouc12:18,1037.20/5,379
7.2/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc12:25,1044.20/6,369
8. NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc12:34,9054.00/7,759
9.3/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc12:42,0061.10/8,754
10.2/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno13:08,6087.70/12,549
11.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž13:16,0095.10/13,644
12.1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc13:28,80107.90/15,439
13.2/VSOUČEK Ondřej 1967 2 Olomouc13:30,10109.20/15,634
14.2/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí13:30,20109.30/15,629
15. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí14:00,60139.70/19,924
16.1/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc14:10,90150.00/21,419
17.3/VŠVIHEL Luboš 1960 2 Přerov14:11,70150.80/21,514
18.2/ZSMOTYČKA Marek 1998 3 SKVeselí14:13,30152.40/21,79
19.3/DSSTŘECHA Petr 1994 2 VSDK14:17,00156.10/22,38
20.3/DMBEHUŇ Tomáš 1996 0 Olomouc14:21,60160.70/22,97
21.4/VMBLAŽEK Martin 1976 3 Litovel14:22,40161.50/23,06
22. KUTÝ Tomáš 1979 0 Litovel14:26,90166.00/23,75
23.4/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno14:47,50186.60/26,64
24.3/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc14:51,30190.40/27,23
25.4/ZSMATÉ Zdeněk 1998 0 Olomouc14:55,70194.80/27,82
26.5/DMKUBÍČEK Tomáš 1996 3 Olomouc15:05,30204.40/29,21
27.5/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž15:23,50222.60/31,80
28.6/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc15:30,60229.70/32,80

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
13:32,20 42
2.1/DMJUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
14:00,2028.00/3,432
3.1/DSŽNIVA Marek
KRISTEK Václav
1995
1996
1 Val.Mez.
Val.Mez.
14:09,0036.80/4,522
4. RAŠNER Karel
PETERKOVÁ Hana
1976
1987
2 Lukavice
Č.Kruml.
14:15,4043.20/5,312
5.1/VHŘIB Roman
REŽŇÁK Ladislav
1967
1966
2 KK Brno
KK Brno
14:27,0054.80/6,77
6.1/ZSKAMINSKÝ Jan
MORKOVSKÝ Samuel
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
15:26,90114.70/14,12
7.2/ZSKŘENEK Jakub
HENDRYCH Tomáš
1999
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
16:13,10160.90/19,81
8.1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
16:32,30180.10/22,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3