vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3

25.03.2012   řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMRAŠNER Karel 1976 1 Lukavice15:56,00 47
2. JÍLEK Jan 1993 2 Vys.Mýto16:17,4021.40/2,237
3. PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK16:18,1022.10/2,327
4. BUKNA Lukáš 1987 0 Litovel16:20,8024.80/2,617
5.1/DMPATÁK Jan 1997 2 Litovel16:46,4050.40/5,312
6.1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel16:47,7051.70/5,47
7.1/VBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí16:59,5063.50/6,62
8. PETERKOVÁ Hana 1987 M Č.Kruml.17:12,4076.40/8,01
9.2/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel17:53,10117.10/12,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMKNEBLOVÁ Pavla 1974 1 Olomouc15:38,50 75
2.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno15:40,902.40/0,365
3. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 2 KK Brno15:58,7020.20/2,260
4.1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel16:09,7031.20/3,355
5. SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Val.Mez.16:28,8050.30/5,450
6.2/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc16:46,9068.40/7,345
7.2/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž16:54,0075.50/8,040
8.3/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.16:54,5076.00/8,135
9.3/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel17:06,3087.80/9,430
10.4/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.17:10,2091.70/9,825
11.4/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž17:19,20100.70/10,720
12.5/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc17:28,90110.40/11,815
13.6/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc17:34,20115.70/12,310
14.1/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 0 KK Brno17:38,10119.60/12,75
15.7/ZSNĚMCOVÁ Anna 1998 2 KK Brno18:01,00142.50/15,24
16.5/DSŠVIHELOVÁ Vanda 1995 0 Olomouc18:04,10145.60/15,53
17.2/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž18:16,90158.40/16,92
18.8/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc18:19,00160.50/17,11
19.3/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno18:21,00162.50/17,30
20.4/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.19:12,20213.70/22,80

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc13:22,00 123
2.1/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc13:32,2010.20/1,3113
3. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc13:41,8019.80/2,5103
4.1/DSŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc13:56,0034.00/4,293
4. HÁLA Richard 1992 M SKVeselí13:56,0034.00/4,283
6.2/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc14:13,2051.20/6,473
7. NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc14:35,3073.30/9,163
8.3/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc14:39,0077.00/9,653
9.2/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno14:51,3089.30/11,148
10.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž15:08,50106.50/13,343
11.1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí15:25,50123.50/15,438
12.2/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc15:28,60126.60/15,833
13.2/VSOUČEK Ondřej 1967 2 Olomouc15:34,20132.20/16,528
14.1/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc16:09,60167.60/20,923
15. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí16:20,60178.60/22,318
16.3/VŠVIHEL Luboš 1960 2 Přerov16:20,90178.90/22,313
17.2/ZSMOTYČKA Marek 1998 3 SKVeselí16:22,20180.20/22,58
18.3/DSSTŘECHA Petr 1994 2 VSDK16:32,40190.40/23,77
19.4/VMBLAŽEK Martin 1976 3 Litovel16:39,30197.30/24,66
20. KUTÝ Tomáš 1979 0 Litovel16:43,50201.50/25,15
21.3/DMBEHUŇ Tomáš 1996 0 Olomouc16:50,10208.10/25,94
22.3/ZSMATÉ Zdeněk 1998 0 Olomouc17:02,30220.30/27,53
23.4/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc17:10,10228.10/28,42
24.5/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc17:35,80253.80/31,61
25.4/DMKUBÍČEK Tomáš 1996 3 Olomouc17:40,40258.40/32,20
26.6/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž17:52,50270.50/33,70

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
15:39,10 42
2.1/DMJUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
15:58,2019.10/2,032
3.1/DSŽNIVA Marek
KRISTEK Václav
1995
1996
1 Val.Mez.
Val.Mez.
16:10,5031.40/3,322
4. RAŠNER Karel
PETERKOVÁ Hana
1976
1987
2 Lukavice
Č.Kruml.
16:28,5049.40/5,312
5.1/VHŘIB Roman
REŽŇÁK Ladislav
1967
1966
2 KK Brno
KK Brno
16:37,3058.20/6,27
6.1/ZSKAMINSKÝ Jan
MORKOVSKÝ Samuel
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
17:46,90127.80/13,62
7.2/ZSKŘENEK Jakub
HENDRYCH Tomáš
1999
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
19:05,30206.20/22,01
8.1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
19:24,00224.90/23,90
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3