vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4

25.03.2012   řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMRAŠNER Karel 1976 1 Lukavice13:44,80 48
2. PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK13:54,709.90/1,238
3. JÍLEK Jan 1993 2 Vys.Mýto13:59,9015.10/1,828
4. BUKNA Lukáš 1987 0 Litovel14:07,0022.20/2,718
5.1/DMPATÁK Jan 1997 2 Litovel14:22,3037.50/4,513
6.1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel14:30,1045.30/5,58
7.1/VBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí14:41,8057.00/6,93
8. PETERKOVÁ Hana 1987 M Č.Kruml.14:43,7058.90/7,12
9.2/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel15:16,7091.90/11,11
10.2/DMŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel15:19,9095.10/11,50

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMKNEBLOVÁ Pavla 1974 1 Olomouc13:24,60 75
2.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno13:34,409.80/1,265
3. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 2 KK Brno13:39,5014.90/1,960
4.1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel13:54,8030.20/3,855
5. SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Val.Mez.14:04,4039.80/4,950
6.2/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc14:19,0054.40/6,845
7.3/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.14:27,4062.80/7,840
8.2/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž14:39,4074.80/9,335
9.3/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel14:40,8076.20/9,530
10.4/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.14:48,2083.60/10,425
11.4/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž14:54,3089.70/11,120
12.1/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 0 KK Brno14:57,2092.60/11,515
13.5/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc15:04,0099.40/12,410
14.6/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc15:05,40100.80/12,55
15.7/ZSNĚMCOVÁ Anna 1998 2 KK Brno15:42,80138.20/17,24
16.2/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž15:44,30139.70/17,43
17.8/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc15:56,10151.50/18,82
18.3/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno16:51,70207.10/25,71
19.4/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.17:05,20220.60/27,40
  ŠVIHELOVÁ Vanda 1995 0 OlomoucDNF 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc11:38,50 128
2. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc11:46,608.10/1,2118
3.1/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc11:48,6010.10/1,4108
4. HÁLA Richard 1992 M SKVeselí11:56,4017.90/2,698
5. KNEBEL David 1980 2 Olomouc12:13,0034.50/4,988
6.1/DSŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc12:18,8040.30/5,878
7.2/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc12:31,1052.60/7,568
8. NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc12:40,9062.40/8,958
9.3/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc12:45,5067.00/9,653
10.2/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno12:56,0077.50/11,148
11.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž13:14,4095.90/13,743
12.1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc13:17,7099.20/14,238
13.2/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí13:25,50107.00/15,333
14.2/VSOUČEK Ondřej 1967 2 Olomouc13:28,00109.50/15,728
15.3/DSSTŘECHA Petr 1994 2 VSDK13:49,20130.70/18,723
16.1/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc13:51,40132.90/19,018
17. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí14:01,50143.00/20,513
18.3/VŠVIHEL Luboš 1960 2 Přerov14:06,40147.90/21,28
19. KUTÝ Tomáš 1979 0 Litovel14:21,00162.50/23,37
20.3/DMBEHUŇ Tomáš 1996 0 Olomouc14:21,20162.70/23,36
21.4/VMBLAŽEK Martin 1976 3 Litovel14:22,90164.40/23,55
22.2/ZSMATÉ Zdeněk 1998 0 Olomouc14:41,90183.40/26,34
23.3/ZSMOTYČKA Marek 1998 3 SKVeselí14:53,00194.50/27,83
24. NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc15:31,20232.70/33,32
25.4/DMKUBÍČEK Tomáš 1996 3 Olomouc15:31,50233.00/33,41
26. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc15:33,10234.60/33,60
27.4/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž15:53,60255.10/36,50

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
13:28,20 42
2.1/DMJUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
13:46,5018.30/2,332
3.1/DSŽNIVA Marek
KRISTEK Václav
1995
1996
1 Val.Mez.
Val.Mez.
13:54,3026.10/3,222
4. RAŠNER Karel
PETERKOVÁ Hana
1976
1987
2 Lukavice
Č.Kruml.
14:10,0041.80/5,212
5.1/VHŘIB Roman
REŽŇÁK Ladislav
1967
1966
2 KK Brno
KK Brno
14:30,9062.70/7,87
6.1/ZSKAMINSKÝ Jan
MORKOVSKÝ Samuel
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
15:33,80125.60/15,52
7.2/ZSKŘENEK Jakub
HENDRYCH Tomáš
1999
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
16:31,70183.50/22,71
8.1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
16:38,30190.10/23,50
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3