vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní sjezdy na Lužnici, sobota, závod č.1

31.03.2012   řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.19:52,60 18
2. VALA Vladimír 1963 1 VS Tábor20:09,7017.10/1,410
3. HÁŠA Michal 1981 3 Bechyně21:23,6091.00/7,66
4. KOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor22:39,40166.80/14,05
5. HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor22:49,10176.50/14,84
6. KUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor23:13,80201.20/16,93
6. KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.23:13,80201.20/16,93
8. MOLÁČEK Petr 1956 0 VS Tábor23:50,60238.00/20,01
9. ŠVADLENA Martin 1987 0 Č.Kruml.24:21,00268.40/22,50

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.21:08,40 9
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor21:22,8014.40/1,15
3. DĚDIČOVÁ Klára 1997 3 So Písek21:38,9030.50/2,44
4. HABICHOVÁ Alena 1969 2 VS Tábor22:42,9094.50/7,53
5. BORSKÁ Alena 1976 3 SKVS ČB22:47,4099.00/7,82
6. VAŇKOVÁ Klára 2001 0 VS Tábor25:01,40233.00/18,41
7. MALÁ Kateřina 2000 0 KVSPísek47:07,701559.30/122,90

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HÁŠA Michal
WOLDŘICH Pavel
1981
1981
Bechyně
Bechyně
20:28,70 5
2. ŠVADLENA Václav
ŠVADLENA Martin
1985
1987
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:18,7050.00/4,11
3. MĚŠŤAN Zdeněk
MĚŠŤAN Pavel
1971
1970
Bechyně
Bechyně
22:54,80146.10/11,90

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz16:46,30 37
2. NACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov18:49,20122.90/12,229
3. MACÁŠEK Tomáš 1992 0 Dukla B.19:11,40145.10/14,425
4. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB19:36,20169.90/16,921
5. GROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.20:03,20196.90/19,617
6. UHLÍK František 1975 3 Bechyně20:04,10197.80/19,713
7. KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.20:05,20198.90/19,89
8. PAZOUREK Pavel 1976 2 Bechyně20:10,00203.70/20,25
9. PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.20:10,50204.20/20,34
10. PAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně21:00,50254.20/25,33
11. MAYER Roman 1971 3 Bechyně21:24,10277.80/27,62
12. KOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml.23:41,80415.50/41,31
13. ZVOLÁNEK Filip 1999 0 Bechyně23:45,10418.80/41,60
14. HRDÝ Otakar 1999 0 Boh.Pha23:47,60421.30/41,90
15. ČERNÝ Tomáš 1998 0 KVSPísek47:08,101821.80/181,00
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3