vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní sjezdy na Lužnici, sobota, závod č.2

31.03.2012   řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.20:19,40 18
2.1/VVALA Vladimír 1963 1 VS Tábor20:27,808.40/0,710
3. HÁŠA Michal 1981 3 Bechyně22:05,10105.70/8,76
4.1/VMKOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor22:33,70134.30/11,05
5.2/VKUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor22:54,70155.30/12,74
6.1/DMHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor23:09,20169.80/13,93
7.1/ZSKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.23:38,50199.10/16,32
8.1/VSMOLÁČEK Petr 1956 0 VS Tábor23:56,30216.90/17,81
9. ŠVADLENA Martin 1987 0 Č.Kruml.25:14,10294.70/24,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.20:43,20 9
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor21:31,6048.40/3,95
3.1/DMDĚDIČOVÁ Klára 1997 3 So Písek21:52,5069.30/5,64
4.1/VMHABICHOVÁ Alena 1969 2 VS Tábor23:07,80144.60/11,63
5.2/VMBORSKÁ Alena 1976 3 SKVS ČB23:16,30153.10/12,32
6.1/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 0 VS Tábor26:09,50326.30/26,21
7.2/ZMMALÁ Kateřina 2000 0 KVSPísek49:14,101710.90/137,60

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HÁŠA Michal
WOLDŘICH Pavel
1981
1981
Bechyně
Bechyně
20:58,40 5
2. ŠVADLENA Václav
ŠVADLENA Martin
1985
1987
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:36,0037.60/3,01
3.1/VMMĚŠŤAN Zdeněk
MĚŠŤAN Pavel
1971
1970
Bechyně
Bechyně
23:20,40142.00/11,30

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz16:49,00 37
2. MACÁŠEK Tomáš 1992 0 Dukla B.19:25,30156.30/15,529
3.1/DMNACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov19:28,80159.80/15,825
4.1/DSZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB19:50,80181.80/18,021
5.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.20:06,70197.70/19,617
6.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.20:11,10202.10/20,013
7.2/VMUHLÍK František 1975 3 Bechyně20:13,60204.60/20,39
8.3/VMPAZOUREK Pavel 1976 2 Bechyně20:20,10211.10/20,95
9.4/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.20:40,80231.80/23,04
10.5/VMPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně21:21,40272.40/27,03
11.6/VMMAYER Roman 1971 3 Bechyně21:38,60289.60/28,72
12.1/ZMKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml.24:03,60434.60/43,11
13.1/ZSZVOLÁNEK Filip 1999 0 Bechyně24:09,90440.90/43,70
14.2/ZSHRDÝ Otakar 1999 0 Boh.Pha24:33,00464.00/46,00
15.3/ZSČERNÝ Tomáš 1998 0 KVSPísek49:52,001983.00/196,50
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3