vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

1.Český pohár ve sjezdu - Sázava

07.04.2012   řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.19:12,50 60/130/0
2. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 M Pardub.19:49,4036.90/3,253/118/0
3. LISICKÝ David 1981 2 Olomouc19:50,2037.70/3,347/0/79
4. NOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.19:56,8044.30/3,842/106/0
5. UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.19:59,7047.20/4,138/94/0
6. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.20:03,9051.40/4,534/82/0
7. SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec20:05,6053.10/4,631/70/0
8. NESET Jan 1986 2 Litovel20:13,4060.90/5,328/0/67
9. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.20:29,8077.30/6,725/58/0
10. JELÍNEK Šimon 1994 1 Boh.Pha20:38,0085.50/7,422/46/0
11. RAŠNER Karel 1976 1 Lukavice20:48,2095.70/8,320/0/55
12. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.21:08,30115.80/10,018/34/0
13. KRISTEK Aleš 1992 2 Val.Mez.21:16,80124.30/10,816/0/43
14. ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.21:16,90124.40/10,814/22/0
15. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.21:27,10134.60/11,712/10/0
16. ČAMEK Petr 1977 2 Litovel21:30,00137.50/11,910/0/37
17. PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK21:33,50141.00/12,29/0/31
18. CHOD David 1982 3 Blovice22:01,40168.90/14,78/4/0
19. BUKNA Lukáš 1987 2 Litovel22:03,30170.80/14,87/0/25
20. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo22:05,50173.00/15,06/0/19
21. PATÁK Jan 1997 2 Litovel22:19,10186.60/16,25/0/13
22. ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel22:39,30206.80/17,94/0/7
23. BAROŇ Petr 1991 3 Boh.Pha22:59,80227.30/19,73/3/0
24. JUNEK Matyáš 1997 3 Vys.Mýto23:18,20245.70/21,32/2/0
25. KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.23:53,70281.20/24,41/1/0
26. KUČA Jakub 1998 3 Litovel24:53,80341.30/29,60/0/1
27. SKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml.24:56,30343.80/29,80/0/0
  ZAPLETAL Štěpán 1993 1 LitovelDNS-A 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto18:44,60 60/86/0
2. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek18:50,005.40/0,553/74/0
3. KNEBLOVÁ Pavla 1974 1 Olomouc18:59,3014.70/1,347/0/115
4. LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.19:38,6054.00/4,842/62/0
5. BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava19:54,2069.60/6,238/0/103
6. SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno19:54,3069.70/6,234/0/91
7. HALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc20:00,0075.40/6,731/0/79
8. ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel20:38,80114.20/10,228/0/67
9. HÁKOVÁ Jitka 1980 M Boh.Pha20:39,80115.20/10,225/50/0
10. PAĎOUROVÁ Zdislava 1990 2 Vys.Mýto21:10,40145.80/13,022/38/0
11. SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Val.Mez.21:14,20149.60/13,320/0/55
12. BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník21:21,90157.30/14,018/0/49
13. SVOBODOVÁ Jana 1993 1 Č.Lípa21:22,30157.70/14,016/26/0
14. BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.21:36,30171.70/15,314/0/43
15. PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.21:49,00184.40/16,412/14/0
16. VÁVROVÁ Alena 1985 2 Kroměříž21:57,20192.60/17,110/0/37
17. KRAUSOVÁ Tereza 1993 1 Olomouc22:01,60197.00/17,59/0/31
18. POLESNÁ Jitka 1990 2 Loko Plz22:13,30208.70/18,68/8/0
19. DRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž22:27,20222.60/19,87/0/25
20. KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 3 Týniště22:37,90233.30/20,76/2/0
21. LIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž22:44,70240.10/21,35/0/19
22. HUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.22:47,60243.00/21,64/0/13
23. ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel22:52,90248.30/22,13/0/7
24. ARNOŠOVÁ Karolína 1995 2 Litovel23:02,50257.90/22,92/0/1
  FRYDRICHOVÁ Hana 1978 1 Boh.PhaDSQ-C 0/0/0
  VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.DNS-A 0/0/0
  TYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.DNS-A 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
18:59,70 60/112/54
2. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
19:17,9018.20/1,653/100/0
3. VESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1976
1969
1 VSDK
Boh.Pha
19:31,4031.70/2,847/88/42
4. HERMANN René
CHLOUBA Luboš
1962
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
19:36,9037.20/3,342/76/0
5. CUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1977
1985
M Tech.Pha
Dukla B.
19:54,7055.00/4,838/64/0
6. JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
19:56,8057.10/5,034/52/0
7. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
20:07,3067.60/5,931/40/0
8. SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
20:17,3077.60/6,828/28/0
9. ŽNIVA Marek
KRISTEK Václav
1995
1996
1 Val.Mez.
Val.Mez.
20:47,20107.50/9,425/0/30
10. IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
1981
1983
2 Pardub.
Pardub.
20:56,00116.30/10,222/16/0
11. ZAPLETAL Vojtěch
JELÍNEK Filip
1998
1996
3 Dukla B.
Boh.Pha
21:27,10147.40/12,920/10/0
12. HUDEČEK Vojtěch
HOŘÍNEK Jaroslav
1993
1963
0 Litovel
Litovel
21:32,80153.10/13,418/0/18
13. SAIKO Tomáš
JANŮ Petr
1986
1987
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:51,00171.30/15,016/4/0
14. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
21:56,30176.60/15,514/0/6
15. HŘIB Roman
REŽŇÁK Ladislav
1967
1966
2 KK Brno
KK Brno
22:20,80201.10/17,612/0/0
16. SRBA Mikuláš
ŠRAMČÍK Daniel
1964
1975
0 Ústí/L
Ústí/L
22:57,50237.80/20,910/3/0
17. LERNER Luděk
KLIMENT David
1960
1978
0 VikingMB
VikingMB
23:24,80265.10/23,39/2/0
18. SCHNEIDEROVÁ Lucie
GRÉGROVÁ Kristýna
1988
1984
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
23:40,30280.60/24,68/1/0
19. KUŽELA Petr
KOLSKÝ Karel
1970
1969
3 Děčín
Děčín
24:42,90343.20/30,17/0/0
  FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
DNS-A 0/0/0
  ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
2 Pardub.
Pardub.
DNS-A 0/0/0
  BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
DNS-A 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. MRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.15:52,60 75/240/0
2. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc16:06,5013.90/1,568/0/142
3. KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc16:21,7029.10/3,162/0/130
4. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc16:22,0029.40/3,157/0/118
5. HÁLA Richard 1992 M SKVeselí16:24,2031.60/3,353/0/106
6. LAGNER Václav 1988 1 Boh.Pha16:26,5033.90/3,649/228/0
7. ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc16:28,8036.20/3,846/0/94
8. ODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.16:47,7055.10/5,843/216/0
9. ZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov16:53,4060.80/6,440/204/0
10. GROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz16:55,5062.90/6,637/192/0
11. KŘIŠŤAN Filip 1992 1 Týniště17:01,5068.90/7,235/180/0
12. MAREK Aleš 1978 1 Trutnov17:04,2071.60/7,533/168/0
13. KROPÁČEK Matěj 1989 1 So Písek17:05,2072.60/7,631/156/0
14. ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz17:06,9074.30/7,829/144/0
15. STEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav17:09,8077.20/8,127/132/0
16. KRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc17:16,0083.40/8,825/0/82
17. NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc17:17,6085.00/8,923/0/70
18. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK17:23,1090.50/9,521/120/0
19. KUBŮ Petr 1976 2 Olomouc17:30,7098.10/10,319/0/58
20. EISNER Tomáš 1987 2 Boh.Pha17:50,40117.80/12,417/108/0
21. KOČAN Michal 1977 2 Boh.Pha17:58,30125.70/13,215/102/0
22. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha18:09,40136.80/14,414/96/0
23. NEUBERT Adam 1997 2 Olomouc18:19,00146.40/15,413/0/52
24. SATKE Adam 1994 2 KK Brno18:19,50146.90/15,412/0/46
25. HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž18:22,70150.10/15,811/0/40
26. JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha18:39,30166.70/17,510/90/0
27. OLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí18:51,80179.20/18,89/0/34
28. NACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov18:52,30179.70/18,98/84/0
29. STŘECHA Petr 1994 2 VSDK19:00,90188.30/19,87/0/28
30. NACHTIGAL Jan 1996 2 Chomutov19:02,40189.80/19,96/78/0
31. TŮMA Jan 1979 2 KKVeselí19:09,40196.80/20,75/0/22
32. SOUČEK Ondřej 1967 2 Olomouc19:20,50207.90/21,84/0/16
33. SCHARFEN Vojtěch 1987 2 Trutnov19:39,70227.10/23,83/72/0
34. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov19:52,70240.10/25,22/66/0
35. PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz20:07,40254.80/26,71/60/0
36. STEFAN Petr 1992 1 Soběslav20:10,30257.70/27,10/54/0
37. ULWER Jiří 1995 2 Týniště20:26,60274.00/28,80/48/0
38. GROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.20:38,90286.30/30,10/42/0
39. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc20:48,10295.50/31,00/0/10
40. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž20:50,50297.90/31,30/0/4
41. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.20:55,10302.50/31,80/36/0
42. KODET Marcel 1965 2 L.Žatec20:59,20306.60/32,20/30/0
43. FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa21:02,00309.40/32,50/24/0
44. WEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz21:16,50323.90/34,00/18/0
45. MÍKA Jan 1984 3 Boh.Pha21:17,70325.10/34,10/12/0
46. VYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto21:26,70334.10/35,10/6/0
47. KREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno21:51,30358.70/37,70/0/3
48. KOUBÍK Ondřej 1999 2 Boh.Pha21:52,70360.10/37,80/5/0
49. VENC Alexandr 1999 3 Dukla B.22:01,70369.10/38,70/4/0
50. POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov22:29,90397.30/41,70/3/0
51. MATÉ Zdeněk 1998 3 Olomouc23:24,10451.50/47,40/0/2
52. KUBÍČEK Tomáš 1996 3 Olomouc23:24,20451.60/47,40/0/1
53. JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov23:27,50454.90/47,80/2/0
54. FOLKMAN Jan 1995 3 Týniště23:27,80455.20/47,80/1/0
  MOTYČKA Marek 1998 3 SKVeselíDNS-A 0/0/0
  TYKAL Jiří 1992 2 Klášter.DNS-A 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. PETERKOVÁ Hana 1987 M Č.Kruml.23:05,10 60/25/0
2. LAGNEROVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.23:21,3016.20/1,253/13/0
3. VALÍKOVÁ Radka 1991 2 Pardub.23:28,8023.70/1,747/7/0
4. LERNEROVÁ Tereza 1984 3 VikingMB24:08,2063.10/4,642/1/0
5. ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel25:00,00114.90/8,338/0/12
6. ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel26:39,50214.40/15,534/0/6
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3