vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava

08.04.2012   Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.18:53,00 60/130/0
2. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.19:09,4016.40/1,453/118/0
3. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 M Pardub.19:16,7023.70/2,147/106/0
4. UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.19:23,9030.90/2,742/94/0
5. NOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.19:24,4031.40/2,838/82/0
6. LISICKÝ David 1981 2 Olomouc19:41,4048.40/4,334/0/78
7. SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec19:50,3057.30/5,131/70/0
8. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.20:08,6075.60/6,728/58/0
9. RAŠNER Karel 1976 1 Lukavice20:25,1092.10/8,125/0/66
10. KRISTEK Aleš 1992 2 Val.Mez.20:27,9094.90/8,422/0/54
11. ČAMEK Petr 1977 2 Litovel20:32,7099.70/8,820/0/42
12. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.20:42,00109.00/9,618/46/0
13. JELÍNEK Šimon 1994 1 Boh.Pha20:43,00110.00/9,716/34/0
14. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.20:54,80121.80/10,814/22/0
15. NESET Jan 1986 2 Litovel21:10,60137.60/12,112/0/36
16. PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK21:18,50145.50/12,810/0/30
17. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo21:33,90160.90/14,29/0/24
18. BUKNA Lukáš 1987 2 Litovel21:38,00165.00/14,68/0/18
19. ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.21:44,80171.80/15,27/10/0
20. CHOD David 1982 3 Blovice21:57,50184.50/16,36/4/0
21. PATÁK Jan 1997 2 Litovel22:11,30198.30/17,55/0/12
22. ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel22:40,70227.70/20,14/0/6
23. JUNEK Matyáš 1997 3 Vys.Mýto22:52,10239.10/21,13/3/0
24. BAROŇ Petr 1991 3 Boh.Pha22:58,80245.80/21,72/2/0
25. KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.23:54,60301.60/26,61/1/0
26. SKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml.24:37,40344.40/30,40/0/0
  KUČA Jakub 1998 3 LitovelDNS-A 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek18:35,90 60/98/0
2. PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto18:39,803.90/0,353/86/0
3. KNEBLOVÁ Pavla 1974 1 Olomouc19:03,1027.20/2,447/0/115
4. LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.19:15,8039.90/3,642/74/0
5. SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno19:23,0047.10/4,238/0/103
6. HALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc19:34,2058.30/5,234/0/91
7. BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava19:38,8062.90/5,631/0/79
8. ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel19:54,8078.90/7,128/0/67
9. HÁKOVÁ Jitka 1980 M Boh.Pha20:10,0094.10/8,425/62/0
10. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.20:25,30109.40/9,822/50/0
11. SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Val.Mez.20:49,20133.30/11,920/0/55
12. SVOBODOVÁ Jana 1993 1 Č.Lípa20:55,30139.40/12,518/38/0
13. BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník21:12,30156.40/14,016/0/49
14. PAĎOUROVÁ Zdislava 1990 2 Vys.Mýto21:12,80156.90/14,114/26/0
15. BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.21:25,80169.90/15,212/0/43
16. KRAUSOVÁ Tereza 1993 1 Olomouc21:27,50171.60/15,410/0/37
17. PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.21:30,50174.60/15,69/14/0
18. VÁVROVÁ Alena 1985 2 Kroměříž21:46,80190.90/17,18/0/31
19. DRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž22:00,30204.40/18,37/0/25
20. ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel22:10,20214.30/19,26/0/19
21. HUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.22:13,40217.50/19,55/0/13
22. POLESNÁ Jitka 1990 2 Loko Plz22:20,90225.00/20,24/8/0
23. KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 3 Týniště22:36,20240.30/21,53/2/0
24. LIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž22:41,20245.30/22,02/0/7
25. ARNOŠOVÁ Karolína 1995 2 Litovel22:48,80252.90/22,71/0/1
  FRYDRICHOVÁ Hana 1978 1 Boh.PhaDSQ-C 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
18:31,90 60/110/66
2. ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
2 Pardub.
Pardub.
19:07,6035.70/3,253/98/0
3. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
19:18,0046.10/4,147/86/0
4. CUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1977
1985
M Tech.Pha
Dukla B.
19:20,6048.70/4,442/74/0
5. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
19:33,9062.00/5,638/62/0
6. VESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1976
1969
1 VSDK
Boh.Pha
19:35,5063.60/5,734/50/54
7. HERMANN René
CHLOUBA Luboš
1962
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
19:48,8076.90/6,931/38/0
8. JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
19:57,3085.40/7,728/26/0
9. SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
19:59,2087.30/7,925/14/0
10. ŽNIVA Marek
KRISTEK Václav
1995
1996
1 Val.Mez.
Val.Mez.
20:43,90132.00/11,922/0/42
11. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
21:17,70165.80/14,920/0/30
12. HUDEČEK Vojtěch
HOŘÍNEK Jaroslav
1993
1963
Litovel
Litovel
21:28,20176.30/15,918/0/18
13. SAIKO Tomáš
JANŮ Petr
1986
1987
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:45,80193.90/17,416/8/0
14. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
21:53,20201.30/18,114/0/6
15. ZAPLETAL Vojtěch
JELÍNEK Filip
1998
1996
3 Dukla B.
Boh.Pha
22:16,40224.50/20,212/2/0
16. HŘIB Roman
REŽŇÁK Ladislav
1967
1966
2 KK Brno
KK Brno
22:25,00233.10/21,010/0/0
17. LERNER Luděk
KLIMENT David
1960
1978
VikingMB
VikingMB
23:33,80301.90/27,29/1/0
18. KUŽELA Petr
KOLSKÝ Karel
1970
1969
3 Děčín
Děčín
24:22,10350.20/31,58/0/0
  SRBA Mikuláš
ŠRAMČÍK Daniel
1964
1975
Ústí/L
Ústí/L
DNS-A 0/0/0
  SCHNEIDEROVÁ Lucie
GRÉGROVÁ Kristýna
1988
1984
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS-A 0/0/0
  IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
1981
1983
2 Pardub.
Pardub.
DNS-A 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. MRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.15:39,20 75/228/0
2. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc16:00,8021.60/2,368/0/142
3. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc16:03,5024.30/2,662/0/130
4. KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc16:16,2037.00/3,957/0/118
5. LAGNER Václav 1988 1 Boh.Pha16:21,7042.50/4,553/216/0
6. HÁLA Richard 1992 M SKVeselí16:24,8045.60/4,949/0/106
7. ODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.16:25,9046.70/5,046/204/0
8. ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc16:39,8060.60/6,543/0/94
9. KROPÁČEK Matěj 1989 1 So Písek17:00,7081.50/8,740/192/0
10. KŘIŠŤAN Filip 1992 1 Týniště17:03,9084.70/9,037/180/0
11. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK17:09,6090.40/9,635/168/0
12. GROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz17:10,4091.20/9,733/156/0
13. MAREK Aleš 1978 1 Trutnov17:11,5092.30/9,831/144/0
14. ZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov17:12,7093.50/10,029/132/0
15. STEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav17:13,1093.90/10,027/120/0
15. ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz17:13,1093.90/10,025/108/0
17. KRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc17:19,90100.70/10,723/0/82
18. NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc17:32,20113.00/12,021/0/70
19. KUBŮ Petr 1976 2 Olomouc17:39,00119.80/12,819/0/58
20. EISNER Tomáš 1987 2 Boh.Pha17:52,30133.10/14,217/96/0
21. NEUBERT Adam 1997 2 Olomouc18:05,90146.70/15,615/0/52
22. KOČAN Michal 1977 2 Boh.Pha18:12,70153.50/16,314/90/0
23. OLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí18:25,50166.30/17,713/0/46
24. HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž18:29,20170.00/18,112/0/40
25. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha18:30,60171.40/18,211/84/0
26. SATKE Adam 1994 2 KK Brno18:40,70181.50/19,310/0/34
27. JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha19:04,70205.50/21,99/78/0
28. STŘECHA Petr 1994 2 VSDK19:06,30207.10/22,18/0/28
29. TŮMA Jan 1979 2 KKVeselí19:14,20215.00/22,97/0/22
30. NACHTIGAL Jan 1996 2 Chomutov19:15,60216.40/23,06/72/0
31. NACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov19:28,20229.00/24,45/66/0
32. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov19:39,80240.60/25,64/60/0
33. SCHARFEN Vojtěch 1987 2 Trutnov19:53,50254.30/27,13/54/0
34. PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz20:04,10264.90/28,22/48/0
35. ULWER Jiří 1995 2 Týniště20:24,40285.20/30,41/42/0
36. STEFAN Petr 1992 1 Soběslav20:30,30291.10/31,00/36/0
37. WEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz20:51,90312.70/33,30/30/0
38. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž20:54,10314.90/33,50/0/16
39. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.20:59,70320.50/34,10/24/0
40. VYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto21:24,10344.90/36,70/18/0
41. MÍKA Jan 1984 3 Boh.Pha21:32,20353.00/37,60/12/0
42. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc21:37,80358.60/38,20/0/10
43. VENC Alexandr 1999 3 Dukla B.21:45,60366.40/39,00/6/0
44. FOLKMAN Jan 1995 3 Týniště21:48,80369.60/39,40/5/0
45. KREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno21:50,90371.70/39,60/0/4
46. KOUBÍK Ondřej 1999 2 Boh.Pha21:51,50372.30/39,60/4/0
47. POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov22:14,30395.10/42,10/3/0
48. SOUČEK Ondřej 1967 2 Olomouc23:05,80446.60/47,60/0/3
49. KUBÍČEK Tomáš 1996 3 Olomouc23:18,90459.70/48,90/0/2
50. JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov23:22,60463.40/49,30/2/0
51. MATÉ Zdeněk 1998 3 Olomouc23:49,80490.60/52,20/0/1
  MOTYČKA Marek 1998 3 SKVeselíDNS-A 0/0/0
  KODET Marcel 1965 2 L.ŽatecDSQ-R 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. PETERKOVÁ Hana 1987 M Č.Kruml.22:51,80 60/25/0
2. LAGNEROVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.22:56,704.90/0,453/13/0
3. VALÍKOVÁ Radka 1991 2 Pardub.23:07,3015.50/1,147/7/0
4. LERNEROVÁ Tereza 1984 3 VikingMB24:19,7087.90/6,442/1/0
5. ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel26:37,30225.50/16,438/0/6
  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 LitovelDNS-A 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3