vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava

08.04.2012   Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
18:31,90 60/110/66
2. ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
2 Pardub.
Pardub.
19:07,6035.70/3,253/98/0
3. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
19:18,0046.10/4,147/86/0
4. CUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1977
1985
M Tech.Pha
Dukla B.
19:20,6048.70/4,442/74/0
5. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
19:33,9062.00/5,638/62/0
6. VESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1976
1969
1 VSDK
Boh.Pha
19:35,5063.60/5,734/50/54
7. HERMANN René
CHLOUBA Luboš
1962
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
19:48,8076.90/6,931/38/0
8. JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
19:57,3085.40/7,728/26/0
9. SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
19:59,2087.30/7,925/14/0
10. ŽNIVA Marek
KRISTEK Václav
1995
1996
1 Val.Mez.
Val.Mez.
20:43,90132.00/11,922/0/42
11. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
21:17,70165.80/14,920/0/30
12. HUDEČEK Vojtěch
HOŘÍNEK Jaroslav
1993
1963
Litovel
Litovel
21:28,20176.30/15,918/0/18
13. SAIKO Tomáš
JANŮ Petr
1986
1987
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:45,80193.90/17,416/8/0
14. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
21:53,20201.30/18,114/0/6
15. ZAPLETAL Vojtěch
JELÍNEK Filip
1998
1996
3 Dukla B.
Boh.Pha
22:16,40224.50/20,212/2/0
16. HŘIB Roman
REŽŇÁK Ladislav
1967
1966
2 KK Brno
KK Brno
22:25,00233.10/21,010/0/0
17. LERNER Luděk
KLIMENT David
1960
1978
VikingMB
VikingMB
23:33,80301.90/27,29/1/0
18. KUŽELA Petr
KOLSKÝ Karel
1970
1969
3 Děčín
Děčín
24:22,10350.20/31,58/0/0
  SRBA Mikuláš
ŠRAMČÍK Daniel
1964
1975
Ústí/L
Ústí/L
DNS-A 0/0/0
  SCHNEIDEROVÁ Lucie
GRÉGROVÁ Kristýna
1988
1984
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS-A 0/0/0
  IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
1981
1983
2 Pardub.
Pardub.
DNS-A 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3