vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila

21.04.2012   řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls   xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U2ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.01:13,90 01:12,56 02:26,47 60/144/0
2.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.01:14,31 01:14,62 02:28,932.46/1,753/132/0
3. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 M Pardub.01:14,77 01:14,17 02:28,942.47/1,747/120/0
4.1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec01:16,16 01:15,87 02:32,035.56/3,842/108/0
5.2/U2HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.01:16,54 01:17,54 02:34,087.61/5,238/96/0
6.2/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.01:17,10 01:17,23 02:34,337.86/5,434/84/0
7. UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.01:17,17 01:18,46 02:35,639.16/6,331/72/0
8.3/VMPISCHEK Jan 1977 2 Pardub.01:19,95 01:18,16 02:38,1111.64/7,928/60/0
9. NESET Jan 1986 2 Litovel01:20,68 01:17,65 02:38,3311.86/8,125/0/80
10.3/U2PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK01:20,37 01:18,75 02:39,1212.65/8,622/0/68
11. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.01:19,93 01:19,71 02:39,6413.17/9,020/48/0
12.1/VŠPRDLÍK Vít 1967 3 Sušice01:19,62 01:20,07 02:39,6913.22/9,018/36/0
13.4/VMRAŠNER Karel 1976 1 Lukavice01:19,21 01:20,64 02:39,8513.38/9,116/0/56
14.4/U2KRISTEK Aleš 1992 2 Val.Mez.01:19,56 01:21,72 02:41,2814.82/10,114/0/44
15. BUKNA Lukáš 1987 2 Litovel01:20,84 01:21,40 02:42,2415.77/10,812/0/32
16. LISICKÝ David 1981 2 Olomouc01:21,41 01:21,18 02:42,5916.12/11,010/0/26
17.2/DSJELÍNEK Šimon 1994 1 Boh.Pha01:21,46 01:21,82 02:43,2816.81/11,59/24/0
18. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.01:24,27 01:19,71 02:43,9817.51/12,08/18/0
19. CHOD David 1982 3 Blovice01:21,80 01:23,40 02:45,2018.73/12,87/12/0
20.5/U2MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo01:21,86 01:23,41 02:45,2718.80/12,86/0/20
21.6/U2NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.01:22,94 01:24,44 02:47,3820.91/14,35/6/0
22.7/U2ZAPLETAL Štěpán 1993 1 Litovel01:24,05 01:23,84 02:47,8921.42/14,64/0/14
23.2/VHOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel01:26,56 01:25,73 02:52,3025.83/17,63/0/8
24.1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel01:26,14 01:26,60 02:52,7426.27/17,92/0/2
25.8/U2BAROŇ Petr 1991 3 Boh.Pha01:25,36 01:27,81 02:53,1726.70/18,21/5/0
26. PEŠKA Libor 1987 3 Č.Kruml.01:26,77 01:26,56 02:53,3326.86/18,30/4/0
27. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto01:31,22 01:28,42 02:59,6433.17/22,60/3/0
28.2/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel01:33,06 01:31,67 03:04,7338.26/26,10/0/1
29.3/ZSKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.01:43,71 01:41,71 03:25,4258.95/40,20/2/0
30.1/DMHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor01:43,82 01:46,44 03:30,2663.79/43,60/1/0
  ČAMEK Petr 1977 2 Litovel00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  TOMEK Lukáš 1987 0 USK Pha00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  VEBER Jan 1971 0 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  JANŮ Petr 1987 0 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  SKOŘEPA Vojtěch 1999 0 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto01:14,99 01:15,31 02:30,30 60/103/0
2.1/U2ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek01:15,25 01:15,49 02:30,740.44/0,353/91/0
3.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno01:16,68 01:15,51 02:32,191.89/1,347/0/114
4.2/U2VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.01:17,28 01:17,71 02:35,004.70/3,142/79/0
5. VACÍKOVÁ Kateřina 1983 1 Olomouc01:17,47 01:17,57 02:35,054.75/3,238/0/102
6.1/VMKNEBLOVÁ Pavla 1974 1 Olomouc01:18,24 01:17,75 02:35,995.69/3,834/0/90
7. LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.01:18,75 01:18,98 02:37,737.43/4,931/67/0
8.2/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc01:20,26 01:20,21 02:40,4710.17/6,828/0/78
9. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 2 KK Brno01:19,04 01:21,81 02:40,8510.55/7,025/0/66
10. HÁKOVÁ Jitka 1980 M Boh.Pha01:21,85 01:19,44 02:41,2810.99/7,322/55/0
11.3/U2SVOBODOVÁ Jana 1993 1 Č.Lípa01:21,53 01:23,00 02:44,5314.23/9,520/43/0
12. VÁVROVÁ Alena 1985 2 Kroměříž01:24,12 01:22,11 02:46,2315.93/10,618/0/54
13.2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel01:23,47 01:23,99 02:47,4617.16/11,416/0/48
14.4/U2POLESNÁ Jitka 1990 2 Loko Plz01:25,25 01:24,92 02:50,1719.87/13,214/31/0
15.5/U2SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Val.Mez.01:26,56 01:26,79 02:53,3623.06/15,312/0/42
16.6/U2KRAUSOVÁ Tereza 1993 1 Olomouc01:26,25 01:27,51 02:53,7623.46/15,610/0/36
17.3/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:27,35 01:28,28 02:55,6325.33/16,99/0/30
18.3/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž01:29,50 01:29,74 02:59,2428.94/19,38/0/24
19.2/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.01:30,01 01:29,88 02:59,8929.59/19,77/19/0
20.4/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel01:30,65 01:29,36 03:00,0129.71/19,86/0/18
21.4/VMTYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.01:30,53 01:31,71 03:02,2431.94/21,35/13/0
22.5/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž01:28,76 01:33,95 03:02,7132.41/21,64/0/12
23.6/DSKŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 3 Týniště01:33,81 01:30,97 03:04,7834.48/22,93/7/0
24.7/DSARNOŠOVÁ Karolína 1995 2 Litovel01:34,89 01:33,62 03:08,5138.21/25,42/0/6
  PAĎOUROVÁ Zdislava 1990 2 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. CUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1977
1985
M Tech.Pha
Dukla B.
01:11,41 01:10,86 02:22,27 60/152/0
2. ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
2 Pardub.
Pardub.
01:13,11 01:11,62 02:24,732.46/1,753/140/0
3.1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
01:12,75 01:13,26 02:26,013.74/2,647/128/55
4. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
01:13,78 01:12,75 02:26,534.26/3,042/116/0
5.1/VHERMANN René
CHLOUBA Luboš
1962
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:15,18 01:14,62 02:29,807.53/5,338/104/0
6. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
M Pardub.
Olomouc
01:13,83 01:16,04 02:29,877.60/5,334/92/43
7.1/DSJELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:15,00 01:15,67 02:30,678.40/5,931/80/0
8. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:17,02 01:14,64 02:31,669.39/6,628/68/0
9.1/U2SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:15,31 01:17,17 02:32,4810.21/7,225/56/0
10.2/U2HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:18,27 01:16,50 02:34,7712.50/8,822/44/0
11. IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
1981
1983
2 Pardub.
Pardub.
01:17,99 01:22,36 02:40,3518.08/12,720/32/0
12.2/DSŽNIVA Marek
KRISTEK Václav
1995
1996
1 Val.Mez.
Val.Mez.
01:21,93 01:18,86 02:40,7918.52/13,018/0/31
13. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
01:22,21 01:22,17 02:44,3822.11/15,516/0/19
14.3/U2BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
01:20,04 01:24,36 02:44,4022.13/15,614/20/0
15. HUDEČEK Vojtěch
HOŘÍNEK Jaroslav
1993
1963
3 Litovel
Litovel
01:22,65 01:22,14 02:44,7922.52/15,812/0/7
16.1/DMJUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:22,63 01:22,33 02:44,9622.69/15,910/14/0
17.2/VHŘIB Roman
REŽŇÁK Ladislav
1967
1966
2 KK Brno
KK Brno
01:23,83 01:22,61 02:46,4424.17/17,09/0/1
18. JANKO Jan
ŠILAR Jakub
1986
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:24,38 01:24,05 02:48,4326.16/18,48/8/0
19.2/DMZAPLETAL Vojtěch
JELÍNEK Filip
1998
1996
3 Dukla B.
Boh.Pha
01:25,44 01:26,99 02:52,4330.16/21,27/2/0
20.2/VMKUŽELA Petr
KOLSKÝ Karel
1970
1969
3 Děčín
Děčín
01:35,26 01:35,90 03:11,1648.89/34,46/1/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc01:04,00 01:05,12 02:09,12 75/0/152
2. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc01:05,41 01:04,68 02:10,090.97/0,868/0/140
3.1/U2KŘIŠŤAN Filip 1992 1 Týniště01:05,01 01:05,40 02:10,411.29/1,062/193/0
4.2/U2HÁLA Richard 1992 M SKVeselí01:05,48 01:05,12 02:10,601.48/1,157/0/128
5. LAGNER Václav 1988 1 Boh.Pha01:06,96 01:05,95 02:12,913.79/2,953/181/0
6.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.01:06,79 01:06,25 02:13,043.92/3,049/169/0
7. MAREK Aleš 1978 1 Trutnov01:07,74 01:07,15 02:14,895.77/4,546/157/0
7. KNEBEL David 1980 2 Olomouc01:07,37 01:07,52 02:14,895.77/4,546/0/116
9.1/DSSTEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav01:08,27 01:07,70 02:15,976.85/5,340/145/0
10.2/DSŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc01:08,97 01:07,07 02:16,046.92/5,437/0/104
11.3/DSSMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha01:08,25 01:09,23 02:17,488.36/6,535/133/0
12.4/DSZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov01:09,65 01:09,16 02:18,819.69/7,533/121/0
13.2/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc01:09,95 01:09,04 02:18,999.87/7,631/0/92
14.3/VMKOČAN Michal 1977 2 Boh.Pha01:10,04 01:09,16 02:19,2010.08/7,829/109/0
15.3/U2NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc01:09,61 01:10,14 02:19,7510.63/8,227/0/80
16.4/VMGROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz01:10,48 01:09,31 02:19,7910.67/8,325/97/0
17.1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí01:10,23 01:10,81 02:21,0411.92/9,223/0/68
18. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK01:10,57 01:10,68 02:21,2612.14/9,421/85/0
19. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž01:10,80 01:11,02 02:21,8212.70/9,819/0/56
20.5/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz01:10,96 01:11,18 02:22,1413.02/10,117/73/0
21.4/U2KÁDRLE Martin 1990 1 Trutnov01:10,73 01:11,71 02:22,4413.32/10,315/67/0
22.5/U2TYKAL Jiří 1992 2 Klášter.01:11,65 01:10,93 02:22,5713.46/10,414/61/0
23. EISNER Tomáš 1987 2 Boh.Pha01:11,31 01:11,34 02:22,6513.53/10,513/55/0
24.6/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc01:11,17 01:12,89 02:24,0614.94/11,612/0/50
25. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov01:13,97 01:10,44 02:24,4115.29/11,811/49/0
26.5/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno01:13,21 01:11,63 02:24,8415.72/12,210/0/44
27. DAMBORSKÝ Libor 1982 1 Kroměříž01:12,97 01:12,24 02:25,2116.09/12,59/0/38
28.7/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc01:13,95 01:12,17 02:26,1217.00/13,28/0/32
29.8/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz01:14,15 01:13,15 02:27,3018.18/14,17/43/0
30. MAREK Lukáš 1980 3 Trutnov01:14,22 01:13,77 02:27,9918.87/14,66/37/0
31.9/VMMATHAI Robert 1969 2 Olomouc01:15,28 01:14,34 02:29,6220.50/15,95/0/26
32.2/DMJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha01:16,63 01:13,33 02:29,9620.84/16,14/31/0
33.3/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc01:16,57 01:16,27 02:32,8523.73/18,43/0/20
34.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž01:17,83 01:17,69 02:35,5226.40/20,42/0/14
35.1/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.01:17,89 01:17,94 02:35,8326.71/20,71/25/0
36.4/DMVYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto01:18,06 01:18,00 02:36,0626.94/20,90/19/0
37.6/DSSTŘECHA Petr 1994 2 VSDK01:18,68 01:18,20 02:36,8827.76/21,50/0/8
38.2/VKODET Marcel 1965 2 L.Žatec01:18,24 01:22,48 02:40,7231.60/24,50/13/0
39.7/DSULWER Jiří 1995 2 Týniště01:23,81 01:20,68 02:44,4935.37/27,40/7/0
40.10/VMKRESL Ladislav 1972 2 Č.Kruml.01:25,32 01:25,75 02:51,0741.95/32,50/1/0
41.5/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno01:29,62 01:28,20 02:57,8248.70/37,70/0/2
42.2/ZSMATÉ Zdeněk 1998 3 Olomouc01:36,53 01:35,07 03:11,6062.48/48,40/0/1

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U2VALÍKOVÁ Radka 1991 2 Pardub.01:29,36 01:34,78 03:04,14 60/19/0
2. PETERKOVÁ Hana 1987 M Č.Kruml.01:34,64 01:34,09 03:08,734.59/2,553/7/0
3. LERNEROVÁ Tereza 1984 3 VikingMB01:38,73 01:37,39 03:16,1211.98/6,547/1/0
  ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3