vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila

22.04.2012   řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U2ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.18:08,19 60/143/0
2. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 M Pardub.18:23,5215.33/1,453/131/0
3.2/U2HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.18:26,6918.50/1,747/119/0
4. UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.18:28,3520.16/1,942/107/0
5.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.18:29,9021.71/2,038/95/0
6. LISICKÝ David 1981 2 Olomouc18:48,8940.70/3,734/0/86
7. NESET Jan 1986 2 Litovel19:00,9152.72/4,831/0/74
8.1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec19:02,5654.38/5,028/83/0
9.2/VMRAŠNER Karel 1976 1 Lukavice19:06,2758.08/5,325/0/62
10.3/U2NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.19:19,8071.61/6,622/71/0
11.3/VMPISCHEK Jan 1977 2 Pardub.19:21,1072.91/6,720/59/0
12. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.19:22,6474.45/6,818/47/0
13.4/U2KRISTEK Aleš 1992 2 Val.Mez.19:30,6382.44/7,616/0/50
14. BUKNA Lukáš 1987 2 Litovel19:31,4183.22/7,614/0/38
15.2/DSJELÍNEK Šimon 1994 1 Boh.Pha19:33,4685.27/7,812/35/0
16. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.19:34,0385.84/7,910/23/0
17.1/VŠPRDLÍK Vít 1967 3 Sušice19:36,8588.66/8,19/17/0
18.5/U2PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK19:48,32100.13/9,28/0/32
19.6/U2MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo19:50,61102.42/9,47/0/26
20.4/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.19:52,79104.60/9,66/11/0
21. CHOD David 1982 3 Blovice20:16,07127.88/11,85/5/0
22.7/U2ZAPLETAL Štěpán 1993 1 Litovel20:21,75133.56/12,34/0/20
23.1/DMKRISTEK Václav 1996 3 Val.Mez.20:39,57151.39/13,93/0/14
24.8/U2BAROŇ Petr 1991 3 Boh.Pha20:45,76157.57/14,52/4/0
25. PEŠKA Libor 1987 3 Č.Kruml.20:53,56165.37/15,21/3/0
26.3/DSŽNIVA Marek 1995 2 Val.Mez.21:03,71175.52/16,10/0/8
27.1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel21:04,40176.21/16,20/0/2
28. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto21:14,19186.00/17,10/2/0
29.2/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel21:59,80231.61/21,30/0/1
30.3/ZSKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.47:34,941766.75/162,40/1/0
  HOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 LitovelDNS-A 0/0/0
  HABICH Tomáš 1997 3 VS TáborDNS-A 0/0/0
  TOMEK Lukáš 1987 0 USK PhaDNS-A 0/0/0
  VEBER Jan 1971 0 Č.Kruml.DNS-A 0/0/0
  JANŮ Petr 1987 0 Č.Kruml.DNS-A 0/0/0
  SKOŘEPA Vojtěch 1999 0 Č.Kruml.DNS-A 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U2ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek17:57,13 60/103/0
2.1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto18:09,6212.49/1,253/91/0
3.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno18:21,9124.78/2,347/0/114
4.1/VMKNEBLOVÁ Pavla 1974 1 Olomouc18:25,1027.97/2,642/0/102
5. VACÍKOVÁ Kateřina 1983 1 Olomouc18:31,5134.38/3,238/0/90
6. LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.18:38,3441.21/3,834/79/0
7.2/U2VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.18:43,3246.19/4,331/67/0
8.2/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc19:20,7783.64/7,828/0/78
9. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 2 KK Brno19:21,7484.61/7,925/0/66
10. HÁKOVÁ Jitka 1980 M Boh.Pha19:42,72105.59/9,822/55/0
11.3/U2SVOBODOVÁ Jana 1993 1 Č.Lípa19:44,14107.01/9,920/43/0
12. VÁVROVÁ Alena 1985 2 Kroměříž19:50,19113.06/10,518/0/54
13.4/U2PAĎOUROVÁ Zdislava 1990 2 Vys.Mýto19:57,13120.00/11,116/31/0
14.2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel20:06,03128.90/12,014/0/48
15.3/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník20:10,28133.15/12,412/0/42
16.5/U2KRAUSOVÁ Tereza 1993 1 Olomouc20:18,06140.93/13,110/0/36
17.6/U2SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Val.Mez.20:36,43159.30/14,89/0/30
18.7/U2POLESNÁ Jitka 1990 2 Loko Plz20:39,24162.11/15,18/19/0
19.4/VMTYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.20:56,97179.84/16,77/13/0
20.3/DSKŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 3 Týniště21:02,04184.91/17,26/7/0
21.4/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž21:10,87193.74/18,05/0/24
22.5/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel21:11,28194.16/18,04/0/18
23.2/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.21:19,93202.80/18,83/1/0
24.6/DSARNOŠOVÁ Karolína 1995 2 Litovel22:17,23260.10/24,12/0/12
  DRÁBKOVÁ Martina 1995 2 KroměřížDNF 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.15:38,98 75/194/0
2. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc15:45,426.44/0,768/0/146
3. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc16:00,7021.72/2,362/0/134
4. LAGNER Václav 1988 1 Boh.Pha16:04,4225.44/2,757/182/0
5.2/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc16:05,1826.20/2,853/0/122
6.1/DSŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc16:24,9445.96/4,949/0/110
7. MAREK Aleš 1978 1 Trutnov16:29,8750.89/5,446/170/0
8.2/DSSTEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav16:31,6752.69/5,643/158/0
9.1/U2HÁLA Richard 1992 M SKVeselí16:40,2461.26/6,540/0/98
10.3/VMGROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz16:44,7165.73/7,037/146/0
11.3/DSZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov16:45,6566.67/7,135/134/0
12.2/U2KŘIŠŤAN Filip 1992 1 Týniště16:49,2270.24/7,533/122/0
13. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK16:49,8170.83/7,531/110/0
14.4/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc16:59,4480.46/8,629/0/86
15.5/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz17:02,1883.20/8,927/98/0
16.3/U2NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc17:08,2089.22/9,525/0/74
17. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž17:11,2492.26/9,823/0/62
18.6/VMKOČAN Michal 1977 2 Boh.Pha17:15,0896.10/10,221/86/0
19.4/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno17:18,99100.01/10,719/0/50
20. DAMBORSKÝ Libor 1982 1 Kroměříž17:19,95100.97/10,817/0/44
21. ODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.17:22,91103.93/11,115/74/0
22.7/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc17:28,09109.11/11,614/0/38
23.5/DSSMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha17:30,50111.52/11,913/68/0
24.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž17:48,73129.75/13,812/0/32
25.4/U2KÁDRLE Martin 1990 1 Trutnov17:51,01132.03/14,111/62/0
26.5/U2TYKAL Jiří 1992 2 Klášter.17:57,15138.17/14,710/56/0
27.1/DMJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha17:57,60138.62/14,89/50/0
28.2/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc18:14,44155.46/16,68/0/26
29.8/VMMATHAI Robert 1969 2 Olomouc18:27,97168.99/18,07/0/20
30. MAREK Lukáš 1980 3 Trutnov18:33,10174.12/18,56/44/0
31.9/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz18:49,59190.61/20,35/38/0
32.3/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí18:52,52193.54/20,64/0/14
33.6/DSSTŘECHA Petr 1994 2 VSDK18:58,22199.24/21,23/0/8
34.1/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.19:03,15204.17/21,72/32/0
35. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov19:25,82226.84/24,21/26/0
36.10/VMKRESL Ladislav 1972 2 Č.Kruml.19:55,47256.49/27,30/20/0
37.4/DMVYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto20:03,23264.25/28,10/14/0
38.2/VKODET Marcel 1965 2 L.Žatec20:06,25267.27/28,50/8/0
39.7/DSULWER Jiří 1995 2 Týniště20:08,61269.63/28,70/2/0
40.5/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno20:32,86293.88/31,30/0/2
41.11/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.21:12,71333.73/35,50/1/0
42.2/ZSMATÉ Zdeněk 1998 3 Olomouc21:35,75356.77/38,00/0/1
  KNEBEL David 1980 2 OlomoucDNS-A 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
M Pardub.
Olomouc
17:32,99 60/116/55
2. ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
2 Pardub.
Pardub.
17:56,7223.73/2,353/104/0
3.1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
17:58,0125.02/2,447/92/43
4.1/U2SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
18:13,3340.34/3,842/80/0
5. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
18:23,2850.30/4,838/68/0
6.1/VHERMANN René
CHLOUBA Luboš
1962
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
18:34,6461.65/5,934/56/0
7.1/DSJELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
18:35,4362.44/5,931/44/0
8. IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
1981
1983
2 Pardub.
Pardub.
19:20,89107.90/10,228/32/0
9.1/DMJUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
19:39,25126.26/12,025/20/0
10. HUDEČEK Vojtěch
HOŘÍNEK Jaroslav
1993
1963
3 Litovel
Litovel
20:11,47158.48/15,122/0/31
11.2/U2BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
20:20,48167.49/15,920/14/0
12. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
20:23,59170.60/16,218/0/19
13.2/DMZAPLETAL Vojtěch
JELÍNEK Filip
1998
1996
3 Dukla B.
Boh.Pha
20:29,35176.36/16,716/8/0
14.2/VHŘIB Roman
REŽŇÁK Ladislav
1967
1966
2 KK Brno
KK Brno
20:29,39176.40/16,814/0/7
15. JANKO Jan
ŠILAR Jakub
1986
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
21:11,22218.23/20,712/2/0
  ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
DNS-A 0/0/0
  ŽNIVA Marek
KRISTEK Václav
1995
1996
1 Val.Mez.
Val.Mez.
DSQ 0/0/0
  KUŽELA Petr
KOLSKÝ Karel
1970
1969
3 Děčín
Děčín
DNF 0/0/0
  HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS-A 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. PETERKOVÁ Hana 1987 M Č.Kruml.21:06,08 60/25/0
2.1/U2VALÍKOVÁ Radka 1991 2 Pardub.21:13,387.30/0,653/13/0
3. LAGNEROVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.22:44,7398.65/7,847/7/0
4. LERNEROVÁ Tereza 1984 3 VikingMB22:53,79107.71/8,542/1/0
5.1/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel25:23,42257.34/20,338/0/6
  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 LitovelDNS-A 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3