vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila

22.04.2012   řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U2ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.18:08,19 60/143/0
2. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 M Pardub.18:23,5215.33/1,453/131/0
3.2/U2HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.18:26,6918.50/1,747/119/0
4. UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.18:28,3520.16/1,942/107/0
5.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.18:29,9021.71/2,038/95/0
6. LISICKÝ David 1981 2 Olomouc18:48,8940.70/3,734/0/86
7. NESET Jan 1986 2 Litovel19:00,9152.72/4,831/0/74
8.1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec19:02,5654.38/5,028/83/0
9.2/VMRAŠNER Karel 1976 1 Lukavice19:06,2758.08/5,325/0/62
10.3/U2NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.19:19,8071.61/6,622/71/0
11.3/VMPISCHEK Jan 1977 2 Pardub.19:21,1072.91/6,720/59/0
12. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.19:22,6474.45/6,818/47/0
13.4/U2KRISTEK Aleš 1992 2 Val.Mez.19:30,6382.44/7,616/0/50
14. BUKNA Lukáš 1987 2 Litovel19:31,4183.22/7,614/0/38
15.2/DSJELÍNEK Šimon 1994 1 Boh.Pha19:33,4685.27/7,812/35/0
16. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.19:34,0385.84/7,910/23/0
17.1/VŠPRDLÍK Vít 1967 3 Sušice19:36,8588.66/8,19/17/0
18.5/U2PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK19:48,32100.13/9,28/0/32
19.6/U2MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo19:50,61102.42/9,47/0/26
20.4/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.19:52,79104.60/9,66/11/0
21. CHOD David 1982 3 Blovice20:16,07127.88/11,85/5/0
22.7/U2ZAPLETAL Štěpán 1993 1 Litovel20:21,75133.56/12,34/0/20
23.1/DMKRISTEK Václav 1996 3 Val.Mez.20:39,57151.39/13,93/0/14
24.8/U2BAROŇ Petr 1991 3 Boh.Pha20:45,76157.57/14,52/4/0
25. PEŠKA Libor 1987 3 Č.Kruml.20:53,56165.37/15,21/3/0
26.3/DSŽNIVA Marek 1995 2 Val.Mez.21:03,71175.52/16,10/0/8
27.1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel21:04,40176.21/16,20/0/2
28. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto21:14,19186.00/17,10/2/0
29.2/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel21:59,80231.61/21,30/0/1
30.3/ZSKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.47:34,941766.75/162,40/1/0
  HOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 LitovelDNS-A 0/0/0
  HABICH Tomáš 1997 3 VS TáborDNS-A 0/0/0
  TOMEK Lukáš 1987 0 USK PhaDNS-A 0/0/0
  VEBER Jan 1971 0 Č.Kruml.DNS-A 0/0/0
  JANŮ Petr 1987 0 Č.Kruml.DNS-A 0/0/0
  SKOŘEPA Vojtěch 1999 0 Č.Kruml.DNS-A 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3