vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice

29.04.2012   Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.18:31,80 60/103/0
2. NOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.19:20,0048.20/4,353/91/0
3. UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.19:27,8056.00/5,047/79/0
4. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.19:37,0065.20/5,942/67/0
5. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 M Pardub.19:52,2080.40/7,238/55/0
6. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.20:15,80104.00/9,434/43/0
7. ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.20:25,40113.60/10,231/31/0
8. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo20:31,00119.20/10,728/0/48
9. PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK20:33,90122.10/11,025/0/36
10. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.20:39,40127.60/11,522/19/0
11. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.21:20,40168.60/15,220/7/0
12. ZAPLETAL Štěpán 1993 1 Litovel21:28,60176.80/15,918/0/24
13. BAROŇ Petr 1991 3 Boh.Pha22:28,10236.30/21,316/1/0
14. ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel22:37,80246.00/22,114/0/12
15. PATÁK Jan 1997 2 Litovel23:49,50317.70/28,612/0/6
  SLANINA Vladimír 1994 1 L.ŽatecDNS-B 0/0/0
  CHOD David 1982 3 BloviceDNS-B 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto19:11,20 60/60/0
2. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek19:19,308.10/0,753/48/0
3. LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.19:45,2034.00/3,047/36/0
4. VACÍKOVÁ Kateřina 1983 1 Olomouc19:55,3044.10/3,842/0/48
5. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.20:08,3057.10/5,038/24/0
6. HALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc20:38,3087.10/7,634/0/36
7. BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava20:49,9098.70/8,631/0/24
8. BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník21:35,50144.30/12,528/0/12
9. TYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.23:39,50268.30/23,325/12/0
  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 LitovelDNS-B 0/0/0
  ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 LitovelDNS-B 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. MRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.16:43,00 75/114/0
2. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc16:52,109.10/0,968/0/96
3. LAGNER Václav 1988 1 Boh.Pha16:56,3013.30/1,362/102/0
4. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc17:00,6017.60/1,857/0/84
5. KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc17:00,7017.70/1,853/0/72
6. MAREK Aleš 1978 1 Trutnov17:35,4052.40/5,249/90/0
7. HÁLA Richard 1992 M SKVeselí17:37,0054.00/5,446/0/60
8. EISNER Tomáš 1987 2 Boh.Pha17:54,3071.30/7,143/78/0
9. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK17:57,9074.90/7,540/66/0
10. ZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov18:08,9085.90/8,637/54/0
11. STEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav18:12,2089.20/8,935/42/0
12. ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz18:23,00100.00/10,033/30/0
13. KOČAN Michal 1977 2 Boh.Pha18:36,30113.30/11,331/24/0
14. KRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc18:40,10117.10/11,729/0/48
15. NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc18:40,90117.90/11,827/0/36
16. TYKAL Jiří 1992 2 Klášter.18:44,90121.90/12,225/18/0
17. KUBŮ Petr 1976 2 Olomouc18:54,70131.70/13,123/0/24
18. JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha19:07,20144.20/14,421/12/0
19. SATKE Adam 1994 2 KK Brno19:13,00150.00/15,019/0/18
20. OLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí20:11,90208.90/20,817/0/12
21. NEUBERT Adam 1997 2 Olomouc20:18,70215.70/21,515/0/6
22. VYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto21:21,00278.00/27,714/6/0
  MATÉ Zdeněk 1998 3 OlomoucDNS-A 0/0/0
  KŘIŠŤAN Filip 1992 1 TýništěDNS 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
18:44,80 60/133/43
2. VESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1976
1969
1 VSDK
Boh.Pha
19:07,2022.40/2,053/121/31
3. SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
19:12,2027.40/2,447/109/0
4. CUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1977
1985
M Tech.Pha
Dukla B.
19:14,6029.80/2,642/97/0
5. HERMANN René
CHLOUBA Luboš
1962
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
19:35,4050.60/4,538/85/0
6. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
19:37,4052.60/4,734/73/0
7. ŠÁLEK Marek
ŘÍHA Jan
1986
1987
1 Boh.Pha
Klášter.
19:43,3058.50/5,231/61/0
8. JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
19:43,4058.60/5,228/49/0
9. IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
1981
1983
2 Pardub.
Pardub.
20:25,00100.20/8,925/37/0
10. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
20:34,90110.10/9,822/0/19
11. HUDEČEK Vojtěch
HOŘÍNEK Jaroslav
1993
1963
3 Litovel
Litovel
20:57,70132.90/11,820/0/7
12. SAIKO Tomáš
JANŮ Petr
1986
1987
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:02,70137.90/12,318/25/0
13. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
21:03,50138.70/12,316/13/0
14. HŘIB Roman
REŽŇÁK Ladislav
1967
1966
2 KK Brno
KK Brno
21:05,80141.00/12,514/0/1
15. JUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
21:13,30148.50/13,212/7/0
16. MARTIN Václav
LULA Jiří
1971
1974
3 Boh.Pha
Boh.Pha
21:25,60160.80/14,310/1/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3