2.Národní kvalifikační závod, 2.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava

29.04.2012   USD Opava
ředitel: Martin Rousek   vrchní rozhodčí: Petr Aleš
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSBINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.98.44 2 95.38 2 97.38 75
2.2/DSBAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava99.45 6 97.47 0 97.470.09/0,168
3.3/DSHOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno94.21 4 96.04 2 98.040.66/0,762
4.4/DSPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec97.79 2 99.04 8 99.792.41/2,562
5. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.98.85 2 105.82 0 100.853.47/3,657
6.5/DSPECHLÁT Hynek 1995 2 SKVS ČB99.14 2 104.07 14 101.143.76/3,953
6.6/DSŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa99.14 2 104.63 108 101.143.76/3,949
8.1/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov101.49 0 124.43 54 101.494.11/4,246
9. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.103.06 2 99.70 2 101.704.32/4,443
10.1/U2ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky102.92 0 101.99 0 101.994.61/4,740
11.2/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy106.58 4 100.11 2 102.114.73/4,937
12.7/DSRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha104.17 4 102.67 0 102.675.29/5,435
13.8/DSKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí102.76 6 103.10 0 103.105.72/5,933
14.2/U2MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.97.87 6 101.97 4 103.876.49/6,731
15.9/DSVAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava99.75 6 106.58 52 105.758.37/8,629
16.1/DMPETERKA Adam 1996 2 Rakovník125.76 4 104.01 2 106.018.63/8,927
17.3/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.100.02 6 104.00 6 106.028.64/8,925
18.2/DMŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy104.42 6 102.04 4 106.048.66/8,923
19.3/U2HRIC Filip 1993 2 Olomouc104.17 2 101.14 52 106.178.79/9,021
20. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava102.22 6 105.21 6 108.2210.84/11,119
21.10/DSZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB117.70 54 104.25 4 108.2510.87/11,217
22.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava108.19 50 104.58 4 108.5811.20/11,515
23.3/DMMAIKRANZ Alexandr 1997 2 Ostrava111.39 4 102.59 6 108.5911.21/11,514
24. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy110.25 4 108.74 0 108.7411.36/11,713
25.4/U2ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy117.40 2 106.66 4 110.6613.28/13,612
26.11/DSURBAN Tomáš 1994 2+ KK Opava109.26 2 105.79 106 111.2613.88/14,311
27.1/ZSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava109.39 2 118.71 4 111.3914.01/14,410
28.12/DSMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa109.14 8 109.39 4 113.3916.01/16,49
29.4/DMMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha105.12 10 108.12 6 114.1216.74/17,28
30.2/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.112.76 4 112.41 2 114.4117.03/17,57
31. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy111.01 4 121.82 8 115.0117.63/18,16
32.2/VŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa112.39 4 130.04 6 116.3919.01/19,55
33.5/DMKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz114.58 58 111.27 6 117.2719.89/20,44
34.6/DMŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB117.54 2 115.44 2 117.4420.06/20,63
35.7/DMROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava115.30 4 115.69 2 117.6920.31/20,92
36.8/DMPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha114.18 4 115.86 2 117.8620.48/21,01
37.9/DMVRBA Jiří 1997 2 Olomouc126.09 10 111.07 8 119.0721.69/22,30
38.10/DMBRÁZDA Vendelín 1996 2 Kralupy109.76 10 110.07 52 119.7622.38/23,00
39.4/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz115.58 6 107.83 58 121.5824.20/24,90
40.3/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK118.00 4 134.60 2 122.0024.62/25,30
41.1/ZMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK119.51 60 120.42 2 122.4225.04/25,70
42.13/DSKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha126.83 54 115.02 8 123.0225.64/26,30
43.5/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice115.30 8 121.00 10 123.3025.92/26,60
44.14/DSWEISL Jakub 1995 2 USK Pha122.38 2 133.89 56 124.3827.00/27,70
45. JORDÁN Tomáš 1988 2 SKVeselí114.39 10 108.25 58 124.3927.01/27,70
46.11/DMKLABAN Martin 1997 3 KK Opava117.05 60 119.96 6 125.9628.58/29,30
47.15/DSKRAMEŠ Petr 1995 2 Olomouc124.29 2 120.88 6 126.2928.91/29,70
48.3/VROUSEK Martin 1965 2 KK Opava124.53 2 127.89 0 126.5329.15/29,90
49.12/DMŠTĚPÁN Bronislav 1996 3 Benátky116.83 10 112.18 54 126.8329.45/30,20
50.2/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.125.39 52 122.67 6 128.6731.29/32,10
51.4/ZSŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha125.85 6 128.48 6 131.8534.47/35,40
52.5/ZSPETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník147.94 12 132.14 0 132.1434.76/35,70
53.4/VHÁJEK Roman 1963 2 Ostrava129.46 4 135.47 6 133.4636.08/37,10
54.3/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc131.33 4 159.05 52 135.3337.95/39,00
55.6/ZSCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc129.50 10 129.58 6 135.5838.20/39,20
56.13/DMKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK171.13 56 133.43 4 137.4340.05/41,10
57.7/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc128.48 10 144.32 8 138.4841.10/42,20
58.16/DSSOFRON Daniel 1995 3 ČSAD Plz139.63 6 132.84 6 138.8441.46/42,60
59.8/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky151.34 60 133.46 6 139.4642.08/43,20
60.9/ZSKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha132.68 58 133.69 10 143.6946.31/47,60
61.14/DMKOUDELKA Václav 1997 3 Rakovník133.84 10 140.95 52 143.8446.46/47,70
62.10/ZSKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice159.21 12 145.60 2 147.6050.22/51,60
63.11/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc146.61 8 146.34 56 154.6157.23/58,80
64.15/DMŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky146.11 10 137.64 156 156.1158.73/60,30
65.12/ZSŠEBELA David 1998 3 Kadaň119.90 310 158.37 2 160.3762.99/64,70
66.4/ZMŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky159.92 6 158.83 4 162.8365.45/67,20
67.17/DSKRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz153.95 10 148.80 112 163.9566.57/68,40
68.16/DMSAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky163.52 6 158.48 8 166.4869.10/71,00
69.13/ZSŠODEK Petr 1998 2 Benátky116.30 52 117.56 54 168.3070.92/72,80
70.5/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná169.90 4 161.97 8 169.9772.59/74,50
71.6/VŠTĚTKA Petr 1965 3 SKVS ČB122.42 50 136.02 58 172.4275.04/77,10
72.14/ZSMOTYČKA Marek 1998 3 SKVeselí172.30 16 133.66 62 188.3090.92/93,40
73.15/ZSBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava128.28 62 166.90 152 190.2892.90/95,40
74.7/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník158.87 52 163.07 54 210.87113.49/116,50
75.17/DMHAISLAR Ondřej 1996 3 Zábřeh221.58 6 159.26 62 221.26123.88/127,20
76.16/ZSPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice178.37 56 176.16 106 234.37136.99/140,70
  ŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ČERVENKA Ondřej 1996 3 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LÁSKO Jan 1977 3 Dv.Král.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl