7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné

05.05.2012   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto01:05,82 01:10,05 02:15,87 60/97/0
2.1/U2ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek01:08,88 01:10,02 02:18,903.03/2,253/85/0
3.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno01:08,94 01:10,63 02:19,563.70/2,747/0/114
4.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc01:11,19 01:10,27 02:21,465.59/4,142/0/102
5.1/DMBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava01:09,84 01:12,42 02:22,266.39/4,738/0/90
6.2/VMKNEBLOVÁ Pavla 1974 1 Olomouc01:11,37 01:12,90 02:24,278.40/6,234/0/78
7.2/U2VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.01:08,50 01:16,36 02:24,868.99/6,631/73/0
8. LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.01:13,62 01:11,56 02:25,199.32/6,928/61/0
9.3/U2SVOBODOVÁ Jana 1993 1 Č.Lípa01:14,16 01:13,28 02:27,4411.57/8,525/49/0
10. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 2 KK Brno01:13,25 01:14,66 02:27,9112.04/8,922/0/66
11.4/U2ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.01:11,74 01:16,87 02:28,6112.74/9,420/37/0
12.2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel01:15,20 01:14,63 02:29,8313.96/10,318/0/54
13.2/DMHILGERTOVÁ Amálie 1997 2 USK Pha01:20,50 01:13,68 02:34,1818.31/13,516/25/0
14.5/U2SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Val.Mez.01:16,57 01:18,34 02:34,9219.05/14,014/0/48
15. VÁVROVÁ Alena 1985 2 Kroměříž01:20,65 01:16,72 02:37,3721.50/15,812/0/42
16.3/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž01:18,73 01:23,22 02:41,9526.08/19,210/0/36
17.3/VMTYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.01:21,56 01:21,28 02:42,8426.97/19,89/13/0
18.6/U2KRAUSOVÁ Tereza 1993 1 Olomouc01:26,97 01:17,39 02:44,3628.49/21,08/0/30
19.4/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel01:21,73 01:25,62 02:47,3531.48/23,27/0/24
20.4/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:21,01 01:30,59 02:51,6035.73/26,36/0/18
21.5/DSKŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 3 Týniště02:08,89 01:23,22 03:32,1176.24/56,15/7/0
22.7/U2POLESNÁ Jitka 1990 2 Loko Plz02:31,59 01:16,93 03:48,5292.65/68,24/1/0
23.6/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž02:30,15 01:24,64 03:54,7998.92/72,83/0/12
  ARNOŠOVÁ Karolína 1995 2 Litovel01:25,10 00:00,00 00:00,00 0/0/0
Oddíl