vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné

06.05.2012   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U2ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.01:14,71 01:13,35 02:28,06 60/135/0
2. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 M Pardub.01:13,83 01:15,24 02:29,071.01/0,753/123/0
3.2/U2HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.01:16,28 01:15,62 02:31,903.84/2,647/111/0
4.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.01:16,98 01:16,00 02:32,984.92/3,342/99/0
5.1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec01:17,69 01:18,82 02:36,518.45/5,738/87/0
6.2/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.01:18,64 01:19,08 02:37,729.66/6,534/75/0
7. BUKNA Lukáš 1987 2 Litovel01:20,18 01:22,06 02:42,2414.18/9,631/0/76
8.3/U2PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK01:21,78 01:20,70 02:42,4814.42/9,728/0/64
9.4/U2NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.01:21,55 01:21,72 02:43,2715.21/10,325/63/0
10.5/U2KRISTEK Aleš 1992 2 Val.Mez.01:21,65 01:22,31 02:43,9615.90/10,722/0/52
11.2/DSJELÍNEK Šimon 1994 1 Boh.Pha01:21,14 01:23,48 02:44,6216.56/11,220/51/0
12. CHOD David 1982 3 Blovice01:23,65 01:24,51 02:48,1620.10/13,618/39/0
13.3/VMPISCHEK Jan 1977 2 Pardub.01:19,19 01:29,60 02:48,7920.73/14,016/27/0
14. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.01:22,49 01:26,87 02:49,3621.30/14,414/21/0
15.4/VMRAŠNER Karel 1976 1 Lukavice01:24,08 01:25,30 02:49,3821.32/14,412/0/40
16.1/DMKRISTEK Václav 1996 3 Val.Mez.01:25,59 01:26,33 02:51,9223.86/16,110/0/34
17.1/VHOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel01:25,31 01:28,74 02:54,0525.99/17,69/0/28
18.2/DMKLEMENT Adam 1996 2 Vys.Mýto01:28,72 01:29,54 02:58,2630.20/20,48/15/0
19.3/DSŽNIVA Marek 1995 2 Val.Mez.01:27,92 01:30,56 02:58,4830.42/20,57/0/22
20. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.01:35,27 01:23,57 02:58,8530.79/20,86/9/0
21. IRAIN Jiří 1981 2 Pardub.01:28,26 01:33,91 03:02,1734.11/23,05/3/0
22.6/U2ZAPLETAL Štěpán 1993 1 Litovel01:36,03 01:26,65 03:02,6834.62/23,44/0/16
23.7/U2HUDEČEK Vojtěch 1993 2 Litovel01:35,26 01:37,37 03:12,6344.57/30,13/0/10
24.3/DMPATÁK Jan 1997 2 Litovel01:40,21 01:34,85 03:15,0647.00/31,72/0/4
25. SAIKO Tomáš 1986 3 Č.Kruml.01:43,71 01:32,70 03:16,4148.35/32,71/2/0
26.1/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel01:37,78 01:41,47 03:19,2551.19/34,60/0/3
27. ŠANTORA Jan 1983 0 Pardub.01:45,65 01:49,14 03:34,7966.73/45,10/1/0
28.4/DMJUNEK Matyáš 1997 3 Vys.Mýto01:51,89 01:43,00 03:34,8966.83/45,10/0/0
29.5/DMŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel01:45,87 01:58,01 03:43,8875.82/51,20/0/2
  ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U2ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek01:18,28 01:17,28 02:35,56 60/91/0
2.2/U2VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.01:19,53 01:19,67 02:39,203.64/2,353/79/0
3. LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.01:19,60 01:20,82 02:40,424.86/3,147/67/0
4.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc01:19,72 01:21,06 02:40,785.22/3,442/0/108
5.1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto01:22,34 01:18,75 02:41,095.53/3,638/55/0
6.2/VMKNEBLOVÁ Pavla 1974 1 Olomouc01:21,77 01:22,17 02:43,948.38/5,434/0/96
7.1/DMBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava01:22,34 01:22,30 02:44,649.08/5,831/0/84
8.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno01:23,54 01:21,76 02:45,309.74/6,328/0/72
9.3/U2SVOBODOVÁ Jana 1993 1 Č.Lípa01:23,27 01:22,65 02:45,9210.36/6,725/43/0
10.4/U2ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.01:24,45 01:24,50 02:48,9513.39/8,622/31/0
11.2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel01:23,94 01:27,79 02:51,7316.17/10,420/0/60
12. VÁVROVÁ Alena 1985 2 Kroměříž01:25,91 01:25,93 02:51,8416.28/10,518/0/48
13.5/U2KRAUSOVÁ Tereza 1993 1 Olomouc01:29,03 01:28,16 02:57,1921.63/13,916/0/42
14.3/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž01:28,87 01:31,92 03:00,7925.23/16,214/0/36
15. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 2 KK Brno01:42,30 01:24,34 03:06,6431.08/20,012/0/30
16.3/VMTYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.01:35,41 01:34,13 03:09,5433.98/21,810/19/0
17.4/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel01:33,85 01:48,08 03:21,9346.37/29,89/0/24
18.4/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:34,52 01:50,51 03:25,0349.47/31,88/0/18
19.6/U2SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Val.Mez.01:44,13 01:43,76 03:27,8952.33/33,67/0/12
20.2/DMHILGERTOVÁ Amálie 1997 2 USK Pha01:46,91 01:49,51 03:36,4260.86/39,16/7/0
21.5/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž02:02,82 01:42,45 03:45,2769.71/44,85/0/6
22.6/DSKŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 3 Týniště01:51,34 02:03,48 03:54,8279.26/51,04/1/0
  ARNOŠOVÁ Karolína 1995 2 Litovel00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
01:12,52 01:13,52 02:26,04 60/135/0
2. ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
2 Pardub.
Pardub.
01:13,86 01:14,60 02:28,462.42/1,753/123/0
3. CUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1977
1985
M Tech.Pha
Dukla B.
01:15,99 01:15,89 02:31,885.84/4,047/111/0
4.1/VHERMANN René
CHLOUBA Luboš
1962
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:16,72 01:16,00 02:32,726.68/4,642/99/0
5.1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
01:17,71 01:15,65 02:33,367.32/5,038/87/44
6.1/U2NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:16,71 01:18,47 02:35,189.14/6,334/75/0
7.1/DSJELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:18,81 01:17,70 02:36,5110.47/7,231/63/0
8. IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
1981
1983
2 Pardub.
Pardub.
01:20,56 01:17,00 02:37,5611.52/7,928/51/0
9.2/VMKREJČÍ Karel
PISCHEK Jan
1972
1977
SKVS ČB
Pardub.
01:20,85 01:20,46 02:41,3115.27/10,525/39/0
10.2/DSŽNIVA Marek
KRISTEK Václav
1995
1996
1 Val.Mez.
Val.Mez.
01:22,14 01:21,00 02:43,1417.10/11,722/0/32
11. HUDEČEK Vojtěch
HOŘÍNEK Jaroslav
1993
1963
3 Litovel
Litovel
01:20,69 01:23,32 02:44,0117.97/12,320/0/20
12. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:22,84 01:21,28 02:44,1318.09/12,418/27/0
13.2/U2PAVLÍK Radek
BOŽEK Radim
1992
1992
3 VSDK
Olomouc
01:21,07 01:24,22 02:45,2819.25/13,216/0/8
14.2/VHŘIB Roman
REŽŇÁK Ladislav
1967
1966
2 KK Brno
KK Brno
01:22,81 01:23,68 02:46,4920.45/14,014/0/2
15. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:25,64 01:23,44 02:49,0823.04/15,812/21/0
16.3/U2BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
01:25,25 01:24,21 02:49,4623.42/16,010/15/0
17.3/DSFRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
01:23,12 01:26,53 02:49,6523.61/16,29/0/1
18.1/DMJUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:29,11 01:31,71 03:00,8234.78/23,88/9/0
19.3/VMPROCHÁZKA Pavel
MÍKA Jaroslav
1976
1976
3 RK Týn
RK Týn
01:31,38 01:32,44 03:03,8237.78/25,97/3/0
20. SCHNEIDEROVÁ Lucie
GRÉGROVÁ Kristýna
1988
1984
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:41,89 04:15,07 05:56,96210.92/144,46/2/0
21.4/VMKOLSKÝ Karel
KUŽELA Petr
1969
1970
3 Děčín
Děčín
04:46,24 01:39,95 06:26,19240.15/164,45/1/0
  JANŮ Petr
SAIKO Tomáš
1987
1986
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:21,62 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U2HÁLA Richard 1992 M SKVeselí01:06,86 01:06,04 02:12,90 75/0/124
2. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc01:07,28 01:06,59 02:13,880.98/0,768/0/112
3. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc01:06,13 01:07,83 02:13,961.06/0,862/0/100
4. MAREK Aleš 1978 1 Trutnov01:09,08 01:09,94 02:19,026.12/4,657/145/0
5. LAGNER Václav 1988 1 Boh.Pha01:10,00 01:09,44 02:19,446.54/4,953/133/0
6.1/DSSTEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav01:09,90 01:11,12 02:21,028.12/6,149/121/0
7.2/U2NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc01:11,82 01:11,19 02:23,0110.11/7,646/0/88
8.1/VMGROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz01:11,75 01:12,13 02:23,8810.98/8,343/109/0
9. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK01:10,52 01:13,41 02:23,9311.03/8,340/97/0
10. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž01:13,51 01:12,38 02:25,8912.99/9,837/0/76
11.2/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc01:13,53 01:12,39 02:25,9213.02/9,835/0/64
12. EISNER Tomáš 1987 2 Boh.Pha01:13,50 01:12,90 02:26,4013.50/10,233/85/0
13.1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí01:13,28 01:13,84 02:27,1214.22/10,731/0/52
14.3/VMKOČAN Michal 1977 2 Boh.Pha01:14,83 01:13,00 02:27,8314.93/11,229/73/0
15.2/DSŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc01:08,61 01:19,31 02:27,9215.02/11,327/0/46
16.3/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno01:14,07 01:15,96 02:30,0317.13/12,925/0/40
17.4/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz01:15,82 01:16,37 02:32,1919.29/14,523/61/0
18.5/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc01:16,93 01:15,42 02:32,3519.45/14,621/0/34
19.6/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz01:15,36 01:18,20 02:33,5620.66/15,519/55/0
20.4/DSSMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha01:18,77 01:15,33 02:34,1021.20/16,017/49/0
21. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov01:18,50 01:17,10 02:35,6022.70/17,115/43/0
22.2/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc01:16,02 01:19,84 02:35,8622.96/17,314/0/28
23. TŮMA Jan 1979 2 KKVeselí01:19,44 01:22,01 02:41,4528.55/21,513/0/22
24.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž01:20,96 01:20,50 02:41,4628.56/21,512/0/16
25.3/DMNACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov01:20,93 01:24,98 02:45,9133.01/24,811/37/0
26.3/U2KROPÁČEK Matěj 1989 1 So Písek01:12,74 01:35,30 02:48,0435.14/26,410/31/0
27.4/U2LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž01:23,04 01:26,05 02:49,0936.19/27,29/0/10
28.5/DSULWER Jiří 1995 2 Týniště01:25,64 01:23,49 02:49,1336.23/27,38/25/0
29.4/DMVYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto01:21,22 01:28,80 02:50,0237.12/27,97/19/0
30.5/DMBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc01:29,48 01:28,86 02:58,3445.44/34,26/0/4
31.6/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno01:28,86 01:33,46 03:02,3249.42/37,25/0/3
32.7/DMKUBÍČEK Tomáš 1996 3 Olomouc01:37,73 01:35,43 03:13,1660.26/45,34/0/2
33. PROCHÁZKA Martin 1978 2 VikingMB01:52,36 01:33,65 03:26,0173.11/55,03/13/0
34.6/DSFOLKMAN Jan 1995 3 Týniště01:48,50 02:09,66 03:58,16105.26/79,22/7/0
  JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha01:16,45 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  STŘECHA Petr 1994 2 VSDK01:21,25 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. PETERKOVÁ Hana 1987 M Č.Kruml.01:31,81 01:31,78 03:03,59 60/25/0
2.1/U2VALÍKOVÁ Radka 1991 2 Pardub.01:30,89 01:33,36 03:04,250.66/0,453/13/0
3.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno01:36,79 01:33,34 03:10,136.54/3,647/0/6
4. LERNEROVÁ Tereza 1984 3 VikingMB01:42,43 01:45,79 03:28,2224.63/13,442/7/0
  LAGNEROVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  GRÉGROVÁ Kristýna 1984 0 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3