vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu

05.05.2012   Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
ředitel: Pavel Míl   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha99.68 0 97.09 0 97.09 121
2. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.102.79 2 99.06 0 99.061.97/2,0111
3. KUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja105.09 0 104.05 0 104.056.96/7,2101
4. LERCH Adam 1998 2 Klášter.109.48 2 107.52 0 107.5210.43/10,791
5. MOŠTĚK Ondřej 1982 3 Trutnov109.37 0 108.10 0 108.1011.01/11,386
6. CHOUTKA Jan 1995 3 KVS HK111.88 6 108.35 0 108.3511.26/11,681
7. HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK108.55 0 110.52 0 108.5511.46/11,876
8. MILLER Jan 1968 2+ Turnov112.14 0 108.56 0 108.5611.47/11,871
9. VANĚK Jiří 1987 3 Kralupy115.56 0 111.65 2 113.6516.56/17,166
10. CHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc114.17 0 113.68 0 113.6816.59/17,161
11. PETERKA Adam 1996 3 Rakovník124.83 6 114.98 0 114.9817.89/18,456
12. VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.116.11 0 119.86 4 116.1119.02/19,651
13. ČEKAL Josef 1970 2 Klášter.116.37 0 116.05 2 116.3719.28/19,946
14. ZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Dukla B.117.56 8 116.85 0 116.8519.76/20,441
15. BOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3 Trutnov118.16 2 117.22 0 117.2220.13/20,736
16. PŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha112.51 6 114.06 4 118.0620.97/21,631
17. KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB118.50 0 121.90 2 118.5021.41/22,130
18. LHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha118.14 2 118.92 0 118.9221.83/22,529
19. HEGER Vojtěch 2000 3 KVS HK124.36 4 119.67 0 119.6722.58/23,328
20. KEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L131.02 2 119.76 0 119.7622.67/23,327
21. HÁK Jiří 1952 2 Trutnov119.79 0 120.66 0 119.7922.70/23,426
22. JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy119.76 2 120.22 0 120.2223.13/23,825
23. MACHEK Radek 1980 2 Trutnov116.42 4 116.91 4 120.4223.33/24,024
24. KOPIČKA Ondřej 1989 2 Tech.Pha125.52 2 114.43 6 120.4323.34/24,023
25. ZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice126.35 2 121.54 0 121.5424.45/25,222
26. NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc124.06 4 122.66 0 122.6625.57/26,321
27. MRÚZEK Vojta 1998 3 KK Opava124.15 8 121.23 2 123.2326.14/26,920
28. VESELÝ Matěj 1978 3 Dv.Král.119.40 4 121.76 50 123.4026.31/27,119
29. KUNA Václav 1998 3 SKVS ČB135.99 4 125.82 0 125.8228.73/29,618
30. ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov127.06 0 130.94 0 127.0629.97/30,917
31. PŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník132.06 0 128.70 0 128.7031.61/32,616
32. POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov125.60 4 129.69 4 129.6032.51/33,515
33. KAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava132.45 6 129.71 2 131.7134.62/35,714
34. ŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha129.71 2 124.25 50 131.7134.62/35,713
35. ALBRECHT Miroslav 1974 Trutnov126.22 8 128.88 6 134.2237.13/38,212
36. KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.138.01 2 133.77 2 135.7738.68/39,811
37. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.138.12 0 146.77 4 138.1241.03/42,310
38. KAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.142.28 10 128.59 10 138.5941.50/42,79
39. WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn134.84 6 145.23 8 140.8443.75/45,18
40. POHANKA Vítek 2000 Klatovy143.43 0 148.72 10 143.4346.34/47,77
41. STOLÍN David 1978 Trutnov240.98 10 140.13 4 144.1347.04/48,46
42. MÍL Pavel 1967 3 Trutnov150.39 4 144.75 2 146.7549.66/51,15
43. MILLER Jan 1997 3 Turnov151.57 6 143.61 4 147.6150.52/52,04
44. PŘIKRYL Matěj 1999 Tesla Bo145.84 8 145.49 4 149.4952.40/54,03
45. BURIÁNEK Karel 1965 3 Semily152.11 0 148.90 6 152.1155.02/56,72
46. ŠEBELA David 1998 3 Kadaň147.24 6 0.00 0 153.2456.15/57,81
47. HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník149.53 4 155.93 8 153.5356.44/58,10
48. KŘENEK Jakub 1999 Val.Mez.167.65 4 166.68 6 171.6574.56/76,80
49. KUNEŠ Karel 1997 Horš.Týn176.02 262 201.31 156 357.31260.22/268,00

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice106.14 0 106.94 0 106.14 95
2. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň108.45 2 106.17 0 106.170.03/0,090
3. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy113.41 0 110.97 0 110.974.83/4,685
4. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK112.59 0 110.80 4 112.596.45/6,180
5. ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.114.48 0 117.38 2 114.488.34/7,975
6. STANOVSKÁ Soňa 2000 3 Sušice115.92 6 115.80 0 115.809.66/9,170
7. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník118.95 4 116.11 0 116.119.97/9,465
8. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 3 Roztoky117.74 0 120.50 4 117.7411.60/10,960
9. GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice121.81 0 115.84 2 117.8411.70/11,055
10. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha123.74 2 118.63 0 118.6312.49/11,850
11. HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc120.86 2 118.81 0 118.8112.67/11,945
12. BENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice119.22 0 125.30 2 119.2213.08/12,340
13. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha122.21 4 119.87 0 119.8713.73/12,935
14. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha120.37 2 120.41 0 120.4114.27/13,430
15. ZEMANOVÁ Jana 1969 3 USK Pha121.73 0 118.97 2 120.9714.83/14,025
16. PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.132.63 0 124.22 0 124.2218.08/17,024
17. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice124.81 0 127.18 0 124.8118.67/17,623
18. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň128.34 6 125.65 0 125.6519.51/18,422
19. DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 USK Pha123.78 4 126.07 4 127.7821.64/20,421
20. ŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha129.45 0 126.30 2 128.3022.16/20,920
21. FIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc128.03 2 122.40 6 128.4022.26/21,019
22. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy126.74 2 136.38 54 128.7422.60/21,318
23. VRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn131.58 0 134.59 50 131.5825.44/24,017
24. LACINOVÁ Leona 1974 3 Semily138.33 6 135.12 0 135.1228.98/27,316
25. SOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc140.98 0 136.07 0 136.0729.93/28,215
26. NĚMCOVÁ Anna 1998 3 KK Brno136.67 2 140.02 8 138.6732.53/30,614
27. DUŠKOVÁ Michala 2000 3 USK Pha132.83 6 138.33 4 138.8332.69/30,813
28. BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily142.20 50 141.38 2 143.3837.24/35,112
29. SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno141.83 6 141.62 2 143.6237.48/35,311
30. PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.153.61 58 140.21 4 144.2138.07/35,910
31. ŠEBELOVÁ Tereza 1994 2 Kadaň146.89 4 138.78 6 144.7838.64/36,49
32. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc151.40 6 143.08 4 147.0840.94/38,68
33. HOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava141.57 10 189.17 52 151.5745.43/42,87
34. KYZLÍKOVÁ Monika 2001 Roudnice224.59 106 158.49 2 160.4954.35/51,26
35. SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž155.25 12 160.47 4 164.4758.33/55,05
36. NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno179.13 2 213.79 62 181.1374.99/70,74
37. ČERMÁKOVÁ Jitka 1978 Trutnov161.99 62 166.82 18 184.8278.68/74,13
38. ŠINDELÁŘOVÁ Lenka 1989 Tech.Pha135.52 50 138.90 106 185.5279.38/74,82
39. ZELENKOVÁ Iva 1974 Trutnov169.06 110 189.25 10 199.2593.11/87,71
40. BAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.201.86 2 195.47 56 203.8697.72/92,10
41. MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov158.47 102 153.14 58 211.14105.00/98,90
42. PECHMANOVÁ Marie 2001 Roudnice208.76 152 173.80 52 225.80119.66/112,70
43. OKÁČOVÁ Lucie 2000 3 USK Pha180.53 60 135.49 110 240.53134.39/126,60
44. STRASSEROVÁ Bára 2001 L.Žatec287.50 54 360.39 54 341.50235.36/221,70
  KLIKAROVÁ Veronika 1999 Trutnov0.00 0 0.00 0 DNF 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
124.85 4 123.18 0 123.18 45
2. VOREL Zdeněk
MACHEK Radek
1974
1980
2 Pardub.
Trutnov
132.42 6 125.64 0 125.642.46/2,040
3. HRON Jiří
NEDVÍDEK František
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
132.64 4 128.63 0 128.635.45/4,435
4. OSOCHOVSKÁ Michaela
WENDL Miloslav
1986
1978
2 KVS HK
Horš.Týn
125.42 4 124.60 58 129.426.24/5,130
5. KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
3 USK Pha
USK Pha
133.49 4 134.48 4 137.4914.31/11,625
6. PŘÍHODA Matouš
ŽÍŽALA Josef
1998
1999
2 USK Pha
USK Pha
138.82 10 134.03 4 138.0314.85/12,120
7. KOŘÍNEK Filip
RAŠKA Jan
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
133.15 8 134.32 6 140.3217.14/13,915
8. HAIN Přemysl
VESELÝ Matěj
1977
1978
3 Dv.Král.
Dv.Král.
142.00 4 138.24 4 142.2419.06/15,510
9. MRÁZEK Jan
BALARIN Lukáš
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
141.48 6 138.61 6 144.6121.43/17,45
10. ZAPLETAL Vojtěch
ZAPLETAL Mikuláš
1998
2000
Dukla B.
Dukla B.
136.54 12 134.10 62 148.5425.36/20,64
11. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
147.99 6 144.86 4 148.8625.68/20,83
12. MOŠTĚK Ondřej
STOLÍN David
1982
1978
3 Trutnov
Trutnov
147.95 10 151.12 10 157.9534.77/28,22
13. PŘIKRYL Matěj
PŘIKRYL Lubor
1999
1965
3 Tesla Bo
Tesla Bo
168.65 14 158.79 18 176.7953.61/43,51
14. KAMINSKÝ Jan
KŘENEK Jakub
1999
1999
Val.Mez.
Val.Mez.
202.60 10 170.07 60 212.6089.42/72,60
15. TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
209.72 10 211.59 64 219.7296.54/78,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc93.99 0 0.00 0 93.99 231
2. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno94.40 50 94.65 0 94.650.66/0,7221
3. STANOVSKÝ Miroslav 1970 2 Sušice97.15 4 95.41 0 95.411.42/1,5216
4. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha97.54 2 96.87 2 98.874.88/5,2211
5. KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec102.98 0 99.71 0 99.715.72/6,1206
6. HORYNA Lukáš 1980 3 Trutnov102.54 2 100.54 0 100.546.55/7,0201
7. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava103.71 4 100.73 0 100.736.74/7,2196
8. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí97.99 4 99.18 2 101.187.19/7,6191
9. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB99.18 2 98.18 6 101.187.19/7,6186
10. MĚCHURA Jiří 1987 3 Třebech.98.22 4 101.26 0 101.267.27/7,7181
11. STANOVSKÝ Samuel 1998 3 Sušice104.44 0 99.30 2 101.307.31/7,8176
12. KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha98.08 4 104.64 2 102.088.09/8,6171
13. PETERKA Adam 1996 2 Rakovník100.78 8 98.76 4 102.768.77/9,3166
14. ŠODEK Petr 1998 2 Benátky103.07 0 101.31 2 103.079.08/9,7161
15. MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.104.45 0 103.81 0 103.819.82/10,4156
16. VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.109.95 0 105.75 0 105.7511.76/12,5151
17. HEGER Tomáš 1998 2 KVS HK105.72 4 106.10 0 106.1012.11/12,9146
18. GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice107.83 4 106.15 0 106.1512.16/12,9141
19. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.98.63 50 106.41 0 106.4112.42/13,2136
20. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha109.28 2 104.46 2 106.4612.47/13,3131
21. MAREK Lukáš 1980 3 Trutnov114.64 2 107.25 0 107.2513.26/14,1126
22. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha107.10 2 106.49 2 108.4914.50/15,4121
23. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice110.05 0 108.79 0 108.7914.80/15,7116
24. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha114.29 0 108.32 2 110.3216.33/17,4111
25. LERCH Adam 1998 2 Klášter.109.39 6 106.85 4 110.8516.86/17,9106
26. HRON Jiří 1951 2 Rakovník113.14 0 111.14 0 111.1417.15/18,2101
27. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc111.23 0 109.55 4 111.2317.24/18,396
28. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 2 Roztoky116.70 10 109.48 2 111.4817.49/18,691
29. LACINA Pavel 1970 2 Rožátov114.63 0 111.67 0 111.6717.68/18,886
30. MILLER Jan 1997 2 Turnov117.32 4 112.82 0 112.8218.83/20,081
31. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.118.41 0 112.02 2 114.0220.03/21,376
32. STOLÍN David 1978 3 Trutnov122.36 56 114.46 0 114.4620.47/21,871
33. BALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava112.52 2 114.67 6 114.5220.53/21,866
34. TROCH Petr 1971 3 Dv.Král.114.86 0 112.62 2 114.6220.63/21,961
35. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim118.10 4 112.94 2 114.9420.95/22,360
36. BERAN Jan 1969 3 KV Pha 4122.30 4 115.57 0 115.5721.58/23,059
37. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK114.81 2 113.59 2 115.5921.60/23,058
38. KOUDELKA Václav 1997 3 Rakovník118.40 6 114.19 2 116.1922.20/23,657
39. POHANKA Jiří 1969 2 Klatovy117.23 2 115.19 2 117.1923.20/24,756
40. ŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.118.26 8 117.22 0 117.2223.23/24,755
41. DVOŘÁK Vít 1971 3 117.64 4 115.53 2 117.5323.54/25,054
42. RADIL Jakub 1998 2 USK Pha118.31 0 122.32 54 118.3124.32/25,953
43. NOVÁK Václav 1979 3 Třebech.114.47 4 124.44 6 118.4724.48/26,052
44. HAIN Přemysl 1977 3 Dv.Král.121.52 4 117.22 2 119.2225.23/26,851
45. KYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice120.21 0 121.95 4 120.2126.22/27,950
46. PETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník126.82 2 120.25 0 120.2526.26/27,949
47. OUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.119.78 8 118.35 2 120.3526.36/28,048
48. MILYÁN David 1974 2 L.Žatec116.40 4 116.78 4 120.4026.41/28,147
49. NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc118.26 4 118.04 6 122.2628.27/30,146
50. VESELÝ Matěj 1978 3 Dv.Král.118.45 4 0.00 0 122.4528.46/30,345
51. PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.121.22 4 116.71 6 122.7128.72/30,644
52. KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK123.81 6 121.08 2 123.0829.09/31,043
53. STRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky0.00 0 119.11 4 123.1129.12/31,042
54. MILYÁN David 2001 L.Žatec135.63 0 119.42 4 123.4229.43/31,341
55. MOTYČKA Marek 1998 3 SKVeselí122.22 6 117.80 6 123.8029.81/31,740
56. JEZVINA Václav 1973 3 Trutnov126.95 10 120.17 4 124.1730.18/32,139
57. PRAŽÁK Jan 1963 KVS HK124.32 0 124.20 0 124.2030.21/32,138
58. RADIL Jiří 1968 3 122.46 2 105.46 54 124.4630.47/32,437
59. ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.130.75 52 126.47 0 126.4732.48/34,636
60. PECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice125.11 4 122.89 4 126.8932.90/35,035
61. WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn133.01 6 122.98 4 126.9832.99/35,134
62. BERAN Václav 2000 3 USK Pha127.98 8 127.53 0 127.5333.54/35,733
63. KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.134.05 8 125.70 2 127.7033.71/35,932
64. POHANKA Vítek 2000 3 Klatovy131.50 4 125.88 2 127.8833.89/36,131
65. ŠEBELA David 1998 3 Kadaň121.92 6 120.77 8 127.9233.93/36,130
66. PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.124.35 4 113.50 50 128.3534.36/36,629
67. POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov131.53 2 126.37 2 128.3734.38/36,628
68. ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky123.53 6 124.61 4 128.6134.62/36,827
69. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc126.96 8 125.26 4 129.2635.27/37,526
70. SOUČEK Marek 1999 KVS HK128.60 2 129.68 0 129.6835.69/38,025
71. BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy131.33 56 124.44 6 130.4436.45/38,824
72. NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc128.60 2 133.80 2 130.6036.61/39,023
73. KOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha132.66 4 129.26 2 131.2637.27/39,722
74. ŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky131.37 0 132.37 2 131.3737.38/39,821
75. SAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky132.09 12 132.36 0 132.3638.37/40,820
76. KULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec143.51 4 133.20 0 133.2039.21/41,719
77. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník134.78 2 131.36 2 133.3639.37/41,918
78. VENC Alexandr 1999 3 Dukla B.132.00 8 131.81 2 133.8139.82/42,417
79. FLEISIG Daniel 1988 Roztoky139.23 58 133.81 0 133.8139.82/42,416
80. MOŠTĚK Ondřej 1982 Trutnov134.57 2 131.32 6 136.5742.58/45,315
81. PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice140.36 6 133.29 6 139.2945.30/48,214
82. PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.133.21 16 129.60 10 139.6045.61/48,513
83. RAŠKA Tomáš 2001 USK Pha138.01 8 138.16 2 140.1646.17/49,112
84. HOLUB Jan 1982 Roztoky147.63 58 140.33 0 140.3346.34/49,311
85. PŘÍHODA Tomáš 1970 3 178.30 6 137.09 4 141.0947.10/50,110
86. WALLISCH Vít 1999 USK Pha135.92 56 138.18 4 142.1848.19/51,39
87. BOHATÝ Karel 2001 Třebech.138.36 6 142.19 10 144.3650.37/53,68
88. PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha146.14 2 140.71 4 144.7150.72/54,07
89. ŠVEJD Jakub 2001 Sušice143.48 54 142.72 4 146.7252.73/56,16
90. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.145.59 4 145.38 2 147.3853.39/56,85
91. ŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez.159.39 8 149.40 2 151.4057.41/61,14
92. REZEK Tomáš 2001 SKVS ČB151.36 6 167.72 2 157.3663.37/67,43
93. KLIŠČ Zdeněk 1999 Třebech.165.34 8 160.10 0 160.1066.11/70,32
94. MORKOVSKÝ Samuel 1999 Val.Mez.165.82 4 165.29 106 169.8275.83/80,71
95. KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov163.44 212 152.77 18 170.7776.78/81,70
96. ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně127.91 52 121.00 104 179.9185.92/91,40
97. KUNEŠ David 1998 3 Horš.Týn140.43 52 143.50 50 192.4398.44/104,70
98. ZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha144.15 110 137.29 58 195.29101.30/107,80
99. TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez.257.46 120 195.13 10 205.13111.14/118,20
100. NESNÍDAL Radek 2000 L.Žatec156.08 54 0.00 0 210.08116.09/123,50
101. KALINA Vojtěch 2001 Vlašim164.50 58 157.65 56 213.65119.66/127,30
102. VESELÝ František 2000 Dv.Král.169.79 58 0.00 0 227.79133.80/142,40
103. MATÉ Zdeněk 1998 Olomouc160.77 314 175.71 204 379.71285.72/304,00
104. GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc148.13 506 149.14 264 413.14319.15/339,60
105. KOJECKÝ Marek 1998 Olomouc0.00 0 156.05 464 620.05526.06/559,70
  BOUČEK Stanislav 1999 Trutnov0.00 0 0.00 0 DNF 0
  FIALA Jakub 2001 Olomouc0.00 0 0.00 0 DNS 0
  LONÍK Matěj 2001 Olomouc0.00 0 0.00 0 DNS 0
  STAŠA Jeroným 2001 Třebech.0.00 0 0.00 0 DNS 0
  ŠTĚPÁN Bronislav 1996 3 Benátky0.00 0 0.00 0 DNS 0
  KOŠINA Jan 1984 3 Trutnov0.00 0 0.00 0 DNS 0
  HEJNA Martin 1981 Tech.Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.122.34 2 128.38 4 124.34 24
2. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha134.99 0 128.67 0 128.674.33/3,519
3. BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.147.16 4 154.07 4 151.1626.82/21,614
4. VRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn183.02 4 163.93 6 169.9345.59/36,79
5. HUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.167.35 8 183.51 58 175.3551.01/41,04
6. HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc178.11 4 173.85 6 179.8555.51/44,63
7. MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov206.49 12 172.72 58 218.4994.15/75,72
8. KAMINSKÁ Barbora 1998 Val.Mez.240.58 12 223.40 52 252.58128.24/103,11
9. BAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.242.88 352 216.41 112 328.41204.07/164,10
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3