VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu

06.05.2012   Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
ředitel: Pavel Míl   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha94.13 0 93.94 0 93.94 114
2. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.96.25 0 96.68 2 96.252.31/2,5104
3. KUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja98.86 0 99.46 2 98.864.92/5,294
4. HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK99.59 0 100.41 0 99.595.65/6,084
5. CHOUTKA Jan 1995 3 KVS HK103.76 0 103.26 0 103.269.32/9,979
6. MOŠTĚK Ondřej 1982 3 Trutnov104.50 0 107.25 0 104.5010.56/11,274
7. VANĚK Jiří 1987 3 Kralupy109.71 0 105.56 0 105.5611.62/12,469
8. LERCH Adam 1998 2 Klášter.101.69 4 104.46 2 105.6911.75/12,564
9. MILLER Jan 1968 2+ Turnov106.41 2 104.67 4 108.4114.47/15,459
10. ZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Dukla B.113.86 2 109.44 0 109.4415.50/16,554
11. CHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc112.84 4 110.25 0 110.2516.31/17,449
12. KOPIČKA Ondřej 1989 2 Tech.Pha111.01 0 114.07 2 111.0117.07/18,244
13. NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc112.78 0 111.10 0 111.1017.16/18,339
14. VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.111.34 0 118.74 2 111.3417.40/18,534
15. KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB111.51 0 116.12 2 111.5117.57/18,729
16. KAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava111.98 0 111.66 2 111.9818.04/19,228
17. BOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3 Trutnov120.78 2 112.08 0 112.0818.14/19,327
18. MACHEK Radek 1980 2 Trutnov110.71 2 108.53 4 112.5318.59/19,826
19. ZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice119.12 6 112.60 0 112.6018.66/19,925
20. PŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha106.85 6 111.54 6 112.8518.91/20,124
21. JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy113.17 0 111.21 4 113.1719.23/20,523
22. LHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha111.35 2 112.63 8 113.3519.41/20,722
23. HEGER Vojtěch 2000 3 KVS HK111.45 2 115.47 2 113.4519.51/20,821
24. VESELÝ Matěj 1978 3 Dv.Král.114.19 0 118.70 8 114.1920.25/21,620
25. MRÚZEK Vojta 1998 3 KK Opava124.51 56 114.80 0 114.8020.86/22,219
26. PETERKA Adam 1996 3 Rakovník109.95 6 113.00 2 115.0021.06/22,418
27. KUNA Václav 1998 3 SKVS ČB119.85 2 113.68 2 115.6821.74/23,117
28. HÁK Jiří 1952 2 Trutnov115.81 0 118.18 4 115.8121.87/23,316
29. PŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník125.64 2 119.27 0 119.2725.33/27,015
30. KEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L118.92 6 119.22 2 121.2227.28/29,014
31. ŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha117.48 4 119.94 4 121.4827.54/29,313
32. KAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.126.78 54 120.92 2 122.9228.98/30,812
33. ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov147.10 2 121.08 4 125.0831.14/33,111
34. KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.130.29 4 124.85 2 126.8532.91/35,010
35. POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov145.98 6 122.35 6 128.3534.41/36,69
36. ALBRECHT Miroslav 1974 Trutnov126.34 6 128.95 8 132.3438.40/40,98
37. WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn132.77 6 133.68 0 133.6839.74/42,37
38. ŠEBELA David 1998 3 Kadaň131.73 8 130.36 8 138.3644.42/47,36
39. MILLER Jan 1997 3 Turnov142.56 58 137.46 8 145.4651.52/54,85
40. PŘIKRYL Matěj 1999 Tesla Bo147.22 56 140.78 6 146.7852.84/56,24
41. BURIÁNEK Karel 1965 3 Semily146.33 10 143.12 4 147.1253.18/56,63
42. POHANKA Vítek 2000 Klatovy146.06 2 147.42 2 148.0654.12/57,62
43. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.147.31 4 162.04 2 151.3157.37/61,11
44. MÍL Pavel 1967 3 Trutnov160.20 50 142.33 10 152.3358.39/62,20
45. KŘENEK Jakub 1999 Val.Mez.152.28 54 151.94 4 155.9462.00/66,00
46. KUNEŠ Karel 1997 Horš.Týn156.06 110 0.00 999 266.06172.12/183,20
  ČEKAL Josef 1970 2 Klášter.0.00 0 0.00 0 0.00 0
  STOLÍN David 1978 Trutnov0.00 0 0.00 0 0.00 0
  HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník0.00 0 0.00 0 0.00 0
Oddíl