vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu v Táboře. neděle, závod č.2

13.05.2012   Lužnice pod Táborem
ředitel: Hugo Knotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: doc  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Kuna Alois 1988 SKVS ČB83.78 0 80.78 0 80.78 83
2.1/DSCepek Marek 1994 SKVS ČB83.01 0 0.00 999 83.012.23/2,875
3.1/VMKučera Tomáš 1970 RK Troja89.01 0 82.11 2 84.113.33/4,167
4.2/VMPrüher Jakub 1968 SKVS ČB90.46 0 84.60 2 86.605.82/7,259
5.2/DSPospíchal Radek 1994 SKVS ČB86.85 0 0.00 999 86.856.07/7,555
6.2/Habich Bohumil 1991 VS Tábor0.00 999 85.76 2 87.766.98/8,651
7.3/Novák Martin 1991 Č.Kruml.92.95 6 88.24 2 90.249.46/11,747
8.4/Háša Michal 1981 Bechyně96.82 2 90.79 0 90.7910.01/12,443
9.5/Pokorný Ondřej 1985 KVSPísek95.58 6 90.62 2 92.6211.84/14,739
10.1/VŠprdlík Vít 1967 Sušice92.82 0 89.34 4 92.8212.04/14,935
11.3/VMMilyán Dušan 1973 L.Žatec96.48 2 93.94 0 93.9413.16/16,331
12.3/DSHabich Karel 1994 VS Tábor95.88 4 91.75 4 95.7514.97/18,527
13.6/Pešta Jan 1981 L.Tábor99.44 2 92.68 4 96.6815.90/19,723
14.4/VMBoček Zdeněk 1975 SKVS ČB100.06 0 96.70 0 96.7015.92/19,719
15.5/VMTáborský Pavel 1972 Horš.Týn103.86 2 96.91 0 96.9116.13/20,018
16.2/VKeller Miloslav 1962 VS Tábor106.39 2 96.00 2 98.0017.22/21,317
17.1/ZSLhota Matyáš 1999 USK Pha97.93 2 96.12 2 98.1217.34/21,516
18.3/VKuna Alois 1960 SKVS ČB98.46 0 96.77 6 98.4617.68/21,915
19.6/VMPopovič Pavel 1971 VS Tábor114.98 2 99.28 0 99.2818.50/22,914
20.4/VKubeš Vladimír 1961 VS Tábor109.87 0 101.05 0 101.0520.27/25,113
21.2/ZSKuna Václav 1998 SKVS ČB107.35 8 102.68 0 102.6821.90/27,112
22.3/ZSCepek Matěj 1998 KVSPísek115.46 2 104.08 0 104.0823.30/28,811
23.1/DMHabich Tomáš 1997 VS Tábor113.91 2 104.61 0 104.6123.83/29,510
24.5/VMulač Oldřich 1961 Hubertus117.16 6 104.75 0 104.7523.97/29,79
25.7/VMKotek Miloš 1974 VS Tábor105.62 0 104.84 0 104.8424.06/29,88
26.8/VMJohanides Milan 1975 Kralupy107.29 0 103.98 2 105.9825.20/31,27
27.6/VČervenka Jaroslav 1964 Hubertus112.45 0 105.25 2 107.2526.47/32,86
28.4/ZSKlíma Jan 1998 Č.Kruml.112.38 6 105.34 2 107.3426.56/32,95
29.7/Prchlík Jiří 1978 L.Tábor106.00 4 109.69 4 110.0029.22/36,24
30.9/VMKotek Jiří 1971 VS Tábor110.58 0 110.97 6 110.5829.80/36,93
31.7/VKrofta Zdeněk 1959 VS Tábor111.90 0 110.76 4 111.9031.12/38,52
32.8/Krofta Jindřich 1990 VS Tábor123.27 8 109.82 6 115.8235.04/43,41
33.1/ZMPohanka Vítek 2000 Klatovy123.56 10 122.23 6 128.2347.45/58,70
34.9/Krofta Dominik 1993 VS Tábor157.05 6 148.67 2 150.6769.89/86,50
35.10/Vala Matěj 1993 VS Tábor0.00 999 154.98 50 204.98124.20/153,80
  Jícha Dušan 1982 So Písek0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Jandáš Roman 1965 Kadaň0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Kubát Jiří 1959 Klatovy0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMMatulková Jana 1996 Horš.Týn117.23 6 105.93 2 107.93 7
2.1/Pospíšilová Jitka 1989 VS Tábor141.80 4 127.96 2 129.9622.03/20,43
3.1/ZSPaloudová Anežka 1999 Č.Kruml.147.03 0 126.95 4 130.9523.02/21,32
4.2/DMPrüherová Alžběta 1996 SKVS ČB147.61 4 143.07 2 145.0737.14/34,41
5.1/ZMGalušková Antonie 2001 Sušice163.83 4 144.90 2 146.9038.97/36,10

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Macášek Tomáš 1992 Dukla B.91.69 2 85.25 0 85.25 95
2.1/DSŠedivý Jakub 1994 Č.Lípa93.19 2 85.62 0 85.620.37/0,491
3.2/DSZvolánek Jan 1995 SKVS ČB92.17 2 82.60 4 86.601.35/1,687
4.2/Háša Michal 1981 Bechyně100.19 4 87.57 0 87.572.32/2,783
5.3/DSPetříček Vojtěch 1994 L.Žatec93.37 50 85.55 4 89.554.30/5,079
6.1/DMČervenka Ondřej 1996 Hubertus98.17 56 88.66 2 90.665.41/6,375
7.3/Kyrián Luděk 1978 SKVS ČB105.23 0 91.75 0 91.756.50/7,671
8.4/Lebeda Lukáš 1987 Vlašim102.56 2 92.01 2 94.018.76/10,367
9.1/VŠedivý Václav 1966 Č.Lípa102.22 0 94.74 0 94.749.49/11,163
10.1/VMVyhnánek Jiří 1974 Tech.Pha105.36 0 95.20 0 95.209.95/11,759
11.2/VMBoček Zdeněk 1975 SKVS ČB102.00 2 95.89 0 95.8910.64/12,555
12.3/VMŠvehla Zdenek 1976 Č.Kruml.105.21 0 93.89 2 95.8910.64/12,551
13.4/VMSajdl František 1970 L.Žatec108.91 0 96.48 0 96.4811.23/13,247
14.5/Jilma Martin 1989 L.Tábor110.11 8 99.08 0 99.0813.83/16,243
15.5/VMKysela David 1977 Kralupy111.31 0 102.28 0 102.2817.03/20,042
16.1/ZMŠanda Petr 2000 Vlašim112.01 0 102.73 0 102.7317.48/20,541
17.6/Fohl Ondřej 1979 Kralupy113.66 50 104.18 0 104.1818.93/22,240
18.6/VMMilyán David 1974 L.Žatec108.83 4 104.32 0 104.3219.07/22,439
19.7/VMŠanda Petr 1973 Vlašim112.33 4 104.89 0 104.8919.64/23,038
20.8/VMToncar Martin 1975 SKVS ČB114.00 2 101.90 4 105.9020.65/24,237
21.7/Prchlík Michal 1981 L.Tábor113.74 2 104.21 2 106.2120.96/24,636
22.9/VMPohanka Jiří 1969 Klatovy115.32 2 106.61 0 106.6121.36/25,135
23.4/DSJícha Martin 1994 Tech.Pha109.48 4 100.88 6 106.8821.63/25,434
24.10/VMHorák David 1976 SKŽižkov115.12 8 107.59 0 107.5922.34/26,233
25.2/VKloboučník Tomáš 1965 VS Tábor115.81 0 105.80 2 107.8022.55/26,532
26.1/VSWinter Eduard 1956 Jablonec117.39 4 109.11 0 109.1123.86/28,031
27.2/ZMPohanka Vítek 2000 Klatovy115.49 6 108.01 2 110.0124.76/29,030
28.1/ZSKuna Václav 1998 SKVS ČB115.38 2 108.73 2 110.7325.48/29,929
29.11/VMNovák Vít 1968 VS Tábor118.12 2 108.42 4 112.4227.17/31,928
30.2/ZSZvolánek Filip 1999 Bechyně129.07 4 110.55 2 112.5527.30/32,027
31.2/VSGrossmann Zdeněk 1939 Č.Kruml.123.03 0 112.62 0 112.6227.37/32,126
32.8/Letko Radek 1978 SKŽižkov126.83 0 109.52 4 113.5228.27/33,225
33.12/VMPazourek Pavel 1976 Bechyně109.62 4 104.85 52 113.6228.37/33,324
34.3/ZSKlíma Jan 1998 Č.Kruml.119.50 2 113.93 0 113.9328.68/33,623
35.9/Fleisig Daniel 1988 Roztoky122.60 56 110.04 6 116.0430.79/36,122
36.3/ZMRezek Tomáš 2001 SKVS ČB110.41 6 120.91 0 116.4131.16/36,621
37.10/Winter Jan 1982 Jablonec119.60 50 110.53 6 116.5331.28/36,720
38.4/ZMBeran Václav 2000 USK Pha122.68 2 112.87 4 116.8731.62/37,119
39.13/VMPalouda Tomáš 1969 Č.Kruml.120.26 52 111.14 6 117.1431.89/37,418
40.3/VSPártl Mirek 1954 Č.Kruml.124.64 2 115.81 2 117.8132.56/38,217
41.14/VMPazourek Jan 1973 Bechyně139.21 56 118.11 0 118.1132.86/38,516
42.4/VSBenhák Jiří 1956 Jablonec124.28 50 118.25 0 118.2533.00/38,715
43.11/Winter Tomáš 1979 Jablonec131.77 2 114.64 4 118.6433.39/39,214
44.5/ZMMilyán David 2001 L.Žatec125.99 0 116.66 2 118.6633.41/39,213
45.12/Benhák Jan 1988 Jablonec116.97 2 118.78 8 118.9733.72/39,612
46.13/Holub Jan 1982 Roztoky127.75 2 111.16 8 119.1633.91/39,811
47.5/VSJilma Ivan 1957 L.Tábor123.07 8 117.63 2 119.6334.38/40,310
48.15/VMBrebta Vladimír 1972 Jablonec131.33 6 121.58 0 121.5836.33/42,69
49.6/ZMPetříček Jakub 2000 L.Žatec137.08 2 119.87 2 121.8736.62/43,08
50.6/VSPazourek Jan 1948 Bechyně128.63 4 120.51 2 122.5137.26/43,77
51.4/ZSVybulka Jakub 1998 Kralupy124.68 2 115.11 8 123.1137.86/44,46
52.5/ZSSkořepa Vojtěch 1999 Č.Kruml.120.90 4 119.41 4 123.4138.16/44,85
53.7/VSVondra Václav 1957 Ot.Strak122.48 2 115.03 50 124.4839.23/46,04
54.7/ZMBárta Jan 2000 Kralupy123.67 2 118.73 6 124.7339.48/46,33
55.3/VKovařík Richard 1959 Ot.Strak148.19 52 127.68 4 131.6846.43/54,52
56.8/ZMŠvejd Jakub 2001 Sušice132.00 0 129.47 4 132.0046.75/54,81
57.9/ZMKalina Vojtěch 2001 Vlašim150.73 58 127.32 6 133.3248.07/56,40
58.16/VMPražák Radek 1972 L.Tábor139.10 54 132.35 2 134.3549.10/57,60
59.17/VMŽatecký Jiří 1969 KVSPísek136.56 4 132.70 4 136.7051.45/60,40
60.10/ZMNesnídal Radek 2000 L.Žatec143.95 8 133.36 4 137.3652.11/61,10
61.18/VMLhota David 1971 Happy Li132.02 8 119.65 54 140.0254.77/64,20
62.4/VBabor Stanislav 1958 Č.Kruml.172.03 0 147.24 6 153.2467.99/79,80
63.6/ZSŘáha Oldřich 1998 L.Žatec191.90 8 163.77 10 173.7788.52/103,80
64.7/ZSMarek Aleš 1999 SKVS ČB183.34 8 179.64 4 183.6498.39/115,40
65.2/DMFormánek Lukáš 1997 SKVS ČB187.03 52 185.11 54 239.03153.78/180,40
66.8/ZSČerný Tomáš 1998 KVSPísek273.65 10 280.50 60 283.65198.40/232,70
  Buchtel Martin 1982 Hubertus0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Grossmann Petr 1974 Loko Plz0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Koudelka Tomáš 1964 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Dodal Jan 1953 Boh.Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Lepík Vlastimil 1950 Hubertus0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Lhota Matyáš 1999 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Šebela David 1998 Kadaň0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Koudelka Tomáš 2000 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Panzer Aleš 1974 Loko Plz0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Kozohorská Alžběta 1990 Roztoky94.88 0 84.39 0 84.39 43
2.2/Veselá Linda 1980 Tech.Pha87.66 6 84.51 0 84.510.12/0,139
3.3/Lagnerová Lenka 1985 Č.Kruml.94.22 0 86.01 0 86.011.62/1,935
4.4/Šedivá Kateřina 1989 Č.Lípa95.62 4 88.54 0 88.544.15/4,931
5.5/Šmejkalová Šárka 1984 SKVS ČB96.80 0 89.49 0 89.495.10/6,027
6.1/DMMatulková Jana 1996 Horš.Týn92.48 2 84.17 6 90.175.78/6,823
7.1/ZMBlažková Tereza 2000 USK Pha95.11 0 88.89 2 90.896.50/7,719
8.1/VLagnerová Jana 1959 Soběslav96.65 0 90.60 2 92.608.21/9,715
9.1/ZSPaloudová Anežka 1999 Č.Kruml.99.25 8 93.04 2 95.0410.65/12,611
10.1/VMGalušková Anna 1970 Sušice100.67 2 94.09 2 96.0911.70/13,910
11.6/Pospíšilová Jitka 1989 VS Tábor105.68 4 98.16 2 100.1615.77/18,79
12.2/ZMGalušková Antonie 2001 Sušice102.60 2 99.23 6 104.6020.21/23,98
13.2/VMBorská Alena 1976 SKVS ČB114.94 4 108.53 0 108.5324.14/28,67
14.2/DMHajduchová Adéla 1996 KVSPísek109.60 2 99.27 10 109.2724.88/29,56
15.3/DMPrüherová Alžběta 1996 SKVS ČB115.32 2 109.98 2 111.9827.59/32,75
16.3/ZMPaloudová Karolína 2000 Č.Kruml.120.24 0 108.49 6 114.4930.10/35,74
17.4/ZMOkáčová Lucie 2000 USK Pha115.72 2 111.44 4 115.4431.05/36,83
18.5/ZMŠprdlíková Kateřina 2001 Sušice130.56 0 118.08 6 124.0839.69/47,02
19.6/ZMStrasserová Bára 2001 L.Žatec129.92 4 126.24 2 128.2443.85/52,01
20.7/Moravová Anna 1983 Roztoky136.90 2 124.17 52 138.9054.51/64,60
21.7/ZMMalá Kateřina 2000 KVSPísek150.16 4 141.01 4 145.0160.62/71,80
22.8/ZMVaňková Klára 2001 VS Tábor178.01 10 161.08 4 165.0880.69/95,60
  Černá Lucie 1977 Kadaň0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Vanková Markéta 1979 Hubertus0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Mašková Kateřina 1995 Hubertus0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Koudelková Kateřina 1995 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Kubátová Anna 1960 Klatovy0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Habichová Alena 1969 VS Tábor0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Petriláková Ludmila 1998 Hubertus0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Benháková Anna 1993 Jablonec0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Koudelková Veronika 1998 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSCepek Marek
Pospíchal Radek
1919
1994
SKVS ČB
SKVS ČB
0.00 999 98.52 6 104.52 26
2.1/VSBenhák Ladislav
Benhák Jiří
1919
1954
SKVS ČB
Jablonec
116.81 0 104.70 0 104.700.18/0,218
3.1/Háša Michal
Pazourek Jan
1919
1981
Bechyně
Bechyně
121.98 0 109.52 0 109.525.00/4,814
4.2/VSHoral Martin
Slavík František
1919
1957
Horš.Týn
SKŽižkov
126.13 2 113.47 0 113.478.95/8,610
5.1/VHabich Bohumil
Keller Miloslav
1919
1961
VS Tábor
VS Tábor
130.51 0 114.14 2 116.1411.62/11,19
6.2/VVeselý Josef
Šrámek Jiří
1919
1950
Klatovy
Klatovy
131.17 4 120.43 0 120.4315.91/15,28
7.2/Kuna Jan
Habich Bohumil
1919
1990
SKVS ČB
VS Tábor
124.24 0 116.47 4 120.4715.95/15,37
8.3/Boček Zdeněk
Pešta Jan
1919
1975
SKVS ČB
L.Tábor
124.32 6 114.85 6 120.8516.33/15,66
9.1/VMMěšťan Zdeněk
Měšťan Pavel
1919
1971
Bechyně
Bechyně
133.63 2 119.08 2 121.0816.56/15,85
10.2/VMBrebta Vladimír
Winter Eduard
1919
1972
Jablonec
Jablonec
142.34 2 127.70 0 127.7023.18/22,24
11.3/VKloboučník Tomáš
Kubeš Vladimír
1919
1965
VS Tábor
VS Tábor
130.63 0 121.42 52 130.6326.11/25,03
12.4/VParaniak Jan
Kuna Alois
1919
1951
SKVS ČB
SKVS ČB
143.31 4 131.67 4 135.6731.15/29,82
13.1/ZMMilyán David
Galušková Antonie
1920
2001
L.Žatec
Sušice
174.28 8 165.76 12 177.7673.24/70,11
14.5/Popovičová Žaneta
Martinů Lukáš
1919
1992
VS Tábor
VS Tábor
179.99 12 168.00 14 182.0077.48/74,10
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3