vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu

12.05.2012   Sázava, Morava, Postřelmov
ředitel: Ladislav Jílek   vrchní rozhodčí: Vladimír Jordán
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel01:57,90 01:58,80 03:56,70 18
2.1/DMPATÁK Jan 1997 2 Litovel02:03,40 01:58,40 04:01,805.10/2,214
3.1/VBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí02:05,20 02:04,20 04:09,4012.70/5,410
4.2/DMJELÍNEK Filip 1996 0 Boh.Pha02:08,20 02:06,50 04:14,7018.00/7,66
5.2/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel02:14,40 02:12,80 04:27,2030.50/12,95
6.3/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.02:14,30 02:16,10 04:30,4033.70/14,24
7.3/DMŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel02:19,30 02:19,80 04:39,1042.40/17,93
8.1/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 0 Olomouc02:23,20 02:22,90 04:46,1049.40/20,92
9.4/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 0 Olomouc02:27,30 02:20,50 04:47,8051.10/21,61
10.5/ZSKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.02:45,10 02:27,70 05:12,8076.10/32,20
11.6/ZSMORKOVSKÝ Samuel 1999 0 Val.Mez.02:30,10 02:56,30 05:26,4089.70/37,90
12.2/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez.02:57,90 02:37,30 05:35,2098.50/41,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno01:42,40 01:42,10 03:24,50 44
2.1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel01:45,50 01:46,20 03:31,707.20/3,540
3.2/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice01:49,20 01:50,80 03:40,0015.50/7,636
4.3/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc01:53,50 01:51,40 03:44,9020.40/10,032
5.2/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž01:54,00 01:55,80 03:49,8025.30/12,428
6.4/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.01:57,10 01:58,80 03:55,9031.40/15,424
7.5/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.01:59,80 01:59,70 03:59,5035.00/17,120
8.3/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel02:00,50 02:03,10 04:03,6039.10/19,116
9.1/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno02:03,50 02:02,30 04:05,8041.30/20,212
10.6/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc02:04,40 02:02,20 04:06,6042.10/20,68
11.7/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.02:09,10 02:06,40 04:15,5051.00/24,97
12.8/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc02:10,20 02:06,40 04:16,6052.10/25,56
13.9/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc02:11,40 02:06,40 04:17,8053.30/26,15
14.2/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn02:11,50 02:08,90 04:20,4055.90/27,34
15.3/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž02:16,50 02:11,60 04:28,1063.60/31,13
16.4/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno02:14,80 02:16,70 04:31,5067.00/32,82
17.4/DSŠVIHELOVÁ Vanda 1995 0 Olomouc02:31,60 02:16,90 04:48,5084.00/41,11
18.5/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.02:34,10 02:33,10 05:07,20102.70/50,20
  MOTYČKOVÁ Sára 2001 0 SKVeselí00:00,00 02:49,10 02:49,10 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSZAPLETAL Vojtěch
ZAPLETAL Mikuláš
1998
2000
3 Dukla B.
Dukla B.
02:06,10 02:05,00 04:11,10 5
2.2/ZSKOUBÍK Ondřej
VENC Alexandr
1999
1999
Boh.Pha
Dukla B.
02:16,40 02:19,50 04:35,9024.80/9,94
3.3/ZSKŘENEK Jakub
STARÝ Tadeáš
1999
1998
3 Val.Mez.
Val.Mez.
02:24,80 02:19,30 04:44,1033.00/13,13
4.4/ZSMORKOVSKÝ Samuel
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
02:26,40 02:20,90 04:47,3036.20/14,42
5.1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
02:27,20 02:25,30 04:52,5041.40/16,51
6.2/ZMHENDRYCH Tomáš
DŘEVOJÁNEK Dalibor
2000
2001
Val.Mez.
Val.Mez.
02:38,80 02:34,60 05:13,4062.30/24,80
7.3/ZMHALUZA David
URBAN Daniel
2000
2001
VS Desná
VS Desná
03:10,50 03:05,80 06:16,30125.20/49,90

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí01:33,00 01:37,70 03:10,70 64
2.1/VSOUČEK Ondřej 1967 2 Olomouc01:36,60 01:36,60 03:13,202.50/1,360
3.1/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno01:38,10 01:35,80 03:13,903.20/1,756
4.2/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc01:35,60 01:38,30 03:13,903.20/1,752
5.2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž01:40,00 01:40,10 03:20,109.40/4,948
6.1/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.01:39,70 01:40,90 03:20,609.90/5,244
7.2/ZSCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc01:42,80 01:40,90 03:23,7013.00/6,840
8.1/U2LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž01:42,30 01:42,40 03:24,7014.00/7,336
9.1/VMLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž01:42,20 01:44,00 03:26,2015.50/8,132
10. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí01:44,10 01:49,10 03:33,2022.50/11,828
11.3/ZSMOTYČKA Marek 1998 3 SKVeselí01:44,90 01:49,40 03:34,3023.60/12,424
12.3/VŠVIHEL Luboš 1960 2 Přerov01:49,00 01:49,90 03:38,9028.20/14,820
13.4/VŠTEFKO Tomáš 1965 3 KVS HK01:52,40 01:50,50 03:42,9032.20/16,919
14.3/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno01:50,50 01:53,20 03:43,7033.00/17,318
15.1/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 3 Dukla B.01:54,60 01:55,60 03:50,2039.50/20,717
16.4/ZSMATÉ Zdeněk 1998 3 Olomouc01:56,30 01:54,40 03:50,7040.00/21,016
17.2/DSFOLKMAN Jan 1995 3 Týniště01:54,70 01:57,10 03:51,8041.10/21,615
18.5/ZSKOUBÍK Ondřej 1999 2 Boh.Pha01:55,50 01:59,20 03:54,7044.00/23,114
19.4/DMPECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice01:59,90 01:56,60 03:56,5045.80/24,013
20.5/DMBINDER Martin 1997 0 Roudnice02:00,30 01:57,10 03:57,4046.70/24,512
21.6/ZSKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice01:59,70 02:05,20 04:04,9054.20/28,411
22.7/ZSVENC Alexandr 1999 3 Dukla B.02:04,80 02:05,30 04:10,1059.40/31,110
23.6/DMKONEČNÝ Daniel 1997 0 Kroměříž02:12,00 02:10,30 04:22,3071.60/37,59
24.2/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště02:10,60 02:11,80 04:22,4071.70/37,68
25.8/ZSPECHMAN Štěpán 1999 0 Roudnice02:12,20 02:15,20 04:27,4076.70/40,27
26.9/ZSŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.02:14,30 02:15,20 04:29,5078.80/41,36
27.10/ZSKONEČNÝ Tadeáš 1999 0 Kroměříž02:23,60 02:30,60 04:54,20103.50/54,35
28.3/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc02:29,50 02:27,10 04:56,60105.90/55,54
29.4/ZMVENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto02:29,70 02:30,90 05:00,60109.90/57,63
30.5/ZMLONÍK Matěj 2001 0 Olomouc02:40,10 02:39,40 05:19,50128.80/67,52
31.6/ZMFIALA Jakub 2001 0 Olomouc02:37,90 02:48,00 05:25,90135.20/70,91
32.7/ZMHALUZA David 2000 0 VS Desná02:41,80 02:45,80 05:27,60136.90/71,80
33.11/ZSSUŠEŇ Daniel 1999 0 Litovel02:46,60 02:42,30 05:28,90138.20/72,50
34.8/ZMHRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto02:41,40 02:48,30 05:29,70139.00/72,90
35.9/ZMURBAN Daniel 2001 0 VS Desná02:58,00 02:44,70 05:42,70152.00/79,70
36.10/ZMGROGER Matěj 2001 0 Olomouc02:58,60 02:55,30 05:53,90163.20/85,60
37.11/ZMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 0 Vys.Mýto02:53,40 03:24,30 06:17,70187.00/98,10
  ŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž02:05,80 00:00,00 02:05,80 0
  HRDÝ Otakar 1999 0 Boh.Pha00:00,00 02:21,00 02:21,00 0
  PAPULA Martin 1999 0 Litovel02:22,30 00:00,00 02:22,30 0
  CHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí00:00,00 02:37,10 02:37,10 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno02:09,60 02:08,00 04:17,60 15
2.1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel02:18,00 02:15,30 04:33,3015.70/6,111
3.2/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.02:17,00 02:18,70 04:35,7018.10/7,07
4.3/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.02:24,60 02:19,10 04:43,7026.10/10,13
5.2/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel02:23,90 02:27,80 04:51,7034.10/13,22
6.4/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.02:32,20 02:29,00 05:01,2043.60/16,91
7.1/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 0 Horš.Týn02:37,50 02:37,20 05:14,7057.10/22,20
8.2/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.03:05,00 03:33,00 06:38,00140.40/54,50
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3