vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ v klas.sjezdu - sobota

12.05.2012   Sázava, Morava, Postřelmov
ředitel: Ladislav Jílek   vrchní rozhodčí: Vladimír Jordán
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel20:30,90 15
2.1/VBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí20:36,705.80/0,511
3.1/DMPATÁK Jan 1997 2 Litovel20:43,2012.30/1,07
4.2/DMJELÍNEK Filip 1996 0 Boh.Pha21:33,7062.80/5,13
5.3/DMŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel22:09,5098.60/8,02
6.2/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 0 Olomouc22:15,90105.00/8,51
7.3/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel22:29,30118.40/9,60
8.1/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 0 Olomouc23:13,60162.70/13,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno18:32,00 37
2.1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel19:16,2044.20/4,033
3.2/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc20:04,9092.90/8,429
4.2/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž20:47,00135.00/12,125
5.3/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice20:47,50135.50/12,221
6.1/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno21:11,90159.90/14,417
7.3/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel21:26,00174.00/15,613
8.4/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc21:31,20179.20/16,19
9.5/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc21:39,70187.70/16,95
10.4/DSŠVIHELOVÁ Vanda 1995 0 Olomouc21:52,50200.50/18,04
11.2/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn22:32,40240.40/21,63
12.6/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc22:37,40245.40/22,12
13.3/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž22:49,20257.20/23,11
14.4/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno24:08,30336.30/30,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno17:19,80 62
2.1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc17:36,3016.50/1,658
3.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž17:41,6021.80/2,154
4.2/VSOUČEK Ondřej 1967 2 Olomouc18:13,3053.50/5,150
5.2/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí18:29,8070.00/6,746
6.1/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.18:36,3076.50/7,442
7.2/ZSCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc18:47,3087.50/8,438
8.1/U2LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž19:22,80123.00/11,834
9. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí19:25,80126.00/12,130
10.3/VŠVIHEL Luboš 1960 2 Přerov19:54,00154.20/14,826
11.3/ZSMOTYČKA Marek 1998 3 SKVeselí19:54,20154.40/14,822
12.1/VMLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž19:56,60156.80/15,118
13.3/DMPECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice20:34,00194.20/18,717
14.4/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno20:35,50195.70/18,816
15.4/VŠTEFKO Tomáš 1965 3 KVS HK20:37,80198.00/19,015
16.4/ZSMATÉ Zdeněk 1998 3 Olomouc20:52,20212.40/20,414
17.1/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 3 Dukla B.20:53,10213.30/20,513
18.2/DSFOLKMAN Jan 1995 3 Týniště20:54,20214.40/20,612
19.5/ZSKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice20:57,60217.80/20,911
20.5/DMHAISLAR Ondřej 1996 0 Zábřeh21:07,80228.00/21,910
21.6/DMBINDER Martin 1997 0 Roudnice21:32,90253.10/24,39
22.6/ZSKOUBÍK Ondřej 1999 2 Boh.Pha21:36,40256.60/24,78
23.7/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž22:15,80296.00/28,57
24.8/ZSVENC Alexandr 1999 3 Dukla B.22:28,30308.50/29,76
25.2/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště22:34,20314.40/30,25
26.7/DMKONEČNÝ Daniel 1997 0 Kroměříž22:34,80315.00/30,34
27.9/ZSPECHMAN Štěpán 1999 0 Roudnice22:37,90318.10/30,63
28.10/ZSHRDÝ Otakar 1999 0 Boh.Pha23:45,00385.20/37,02
29.11/ZSKONEČNÝ Tadeáš 1999 0 Kroměříž24:38,50438.70/42,21
30.3/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc25:08,20468.40/45,00
31.12/ZSŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.25:24,30484.50/46,60
32.4/ZMLONÍK Matěj 2001 0 Olomouc26:22,20542.40/52,20
33.5/ZMHRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto26:40,70560.90/53,90
34.6/ZMFIALA Jakub 2001 0 Olomouc26:59,20579.40/55,70
35.7/ZMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 0 Vys.Mýto27:02,30582.50/56,00
  VENIGER Jan 2000 0 Vys.MýtoDNF 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3