vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu

13.05.2012   Sázava, Morava, Postřelmov
ředitel: Ladislav Jílek   vrchní rozhodčí: Vladimír Jordán
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí21:01,50 18
2.1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel21:09,207.70/0,614
3.1/DMPATÁK Jan 1997 2 Litovel21:14,2012.70/1,010
4.2/DMJELÍNEK Filip 1996 0 Boh.Pha21:56,2054.70/4,36
5.2/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel22:29,9088.40/7,05
6.3/DMŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel22:44,20102.70/8,14
7.3/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.23:08,30126.80/10,13
8.4/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 0 Olomouc23:16,10134.60/10,72
9.1/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 0 Olomouc24:03,30181.80/14,41
10.5/ZSKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.24:35,00213.50/16,90
11.6/ZSMORKOVSKÝ Samuel 1999 0 Val.Mez.25:26,70265.20/21,00
12.2/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez.25:47,20285.70/22,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno19:00,00 43
2.1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel19:41,9041.90/3,739
3.2/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc20:28,3088.30/7,735
4.3/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.20:54,90114.90/10,131
5.4/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice20:55,80115.80/10,227
6.1/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno21:39,20159.20/14,023
7.2/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel21:53,50173.50/15,219
8.5/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc22:02,10182.10/16,015
9.6/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.22:13,90193.90/17,011
10.3/DSŠVIHELOVÁ Vanda 1995 0 Olomouc22:17,50197.50/17,37
11.7/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc22:17,70197.70/17,36
12.8/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.22:29,00209.00/18,35
13.9/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc22:48,80228.80/20,14
14.2/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn23:08,00248.00/21,83
15.10/ZSNĚMCOVÁ Anna 1998 2 KK Brno23:11,60251.60/22,12
16.3/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž23:11,90251.90/22,11
17.4/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno23:51,60291.60/25,60
18.5/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.25:29,70389.70/34,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSZAPLETAL Vojtěch
ZAPLETAL Mikuláš
1998
2000
3 Dukla B.
Dukla B.
22:13,90 4
2.2/ZSKOUBÍK Ondřej
VENC Alexandr
1999
1999
Boh.Pha
Dukla B.
23:15,7061.80/4,63
3.3/ZSKŘENEK Jakub
STARÝ Tadeáš
1999
1998
3 Val.Mez.
Val.Mez.
23:34,5080.60/6,02
4.4/ZSMORKOVSKÝ Samuel
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
23:45,7091.80/6,91
5.1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
24:29,40135.50/10,20
6.2/ZMHENDRYCH Tomáš
DŘEVOJÁNEK Dalibor
2000
2001
Val.Mez.
Val.Mez.
25:55,10221.20/16,60

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno17:34,40 57
2.1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc17:43,308.90/0,853
3.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž18:05,1030.70/2,949
4.2/VSOUČEK Ondřej 1967 2 Olomouc18:14,6040.20/3,845
5.2/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí18:43,2068.80/6,541
6.1/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.18:56,8082.40/7,837
7.2/ZSCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc19:19,50105.10/10,033
8.3/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno19:59,00144.60/13,729
9. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí19:59,20144.80/13,725
10.3/VŠVIHEL Luboš 1960 2 Přerov20:15,80161.40/15,321
11.1/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 3 Dukla B.20:24,90170.50/16,217
12.4/DMPECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice20:30,30175.90/16,716
13.4/VŠTEFKO Tomáš 1965 3 KVS HK20:54,20199.80/18,915
14.3/ZSMATÉ Zdeněk 1998 3 Olomouc21:03,20208.80/19,814
15.2/DSFOLKMAN Jan 1995 3 Týniště21:07,30212.90/20,213
16.4/ZSKOUBÍK Ondřej 1999 2 Boh.Pha21:09,70215.30/20,412
17.5/DMHAISLAR Ondřej 1996 0 Zábřeh21:31,10236.70/22,411
18.5/ZSVENC Alexandr 1999 3 Dukla B.21:37,90243.50/23,110
19.6/DMŠIMKO Ondřej 1997 3 Týniště22:02,50268.10/25,49
20.6/ZSKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice22:03,60269.20/25,58
21.7/DMBINDER Martin 1997 0 Roudnice22:03,90269.50/25,67
22.8/DMKONEČNÝ Daniel 1997 0 Kroměříž22:26,20291.80/27,76
23.7/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž22:52,80318.40/30,25
24.2/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště22:59,50325.10/30,84
25.8/ZSPECHMAN Štěpán 1999 0 Roudnice23:07,10332.70/31,63
26.9/ZSŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.23:13,80339.40/32,22
27.10/ZSHRDÝ Otakar 1999 0 Boh.Pha23:27,90353.50/33,51
28.3/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc23:38,10363.70/34,50
29.4/ZMVENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto24:40,00425.60/40,40
30.5/ZMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 0 Vys.Mýto25:17,50463.10/43,90
31.6/ZMHRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto25:36,60482.20/45,70
32.7/ZMCHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí26:28,20533.80/50,60
33.8/ZMLONÍK Matěj 2001 0 Olomouc26:29,80535.40/50,80
34.9/ZMFIALA Jakub 2001 0 Olomouc27:08,00573.60/54,40
35.11/ZSKONEČNÝ Tadeáš 1999 0 Kroměříž27:18,60584.20/55,40

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno22:07,30 7
2.2/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.23:14,0066.70/5,03
3.3/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.24:07,30120.00/9,02
4.4/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.25:35,80208.50/15,71
5.1/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 0 Horš.Týn26:09,50242.20/18,20
6.2/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.28:56,90409.60/30,90
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3