vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve sprintu - neděle

13.05.2012   Sázava, Morava, Postřelmov
ředitel: Ladislav Jílek   vrchní rozhodčí: Vladimír Jordán
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel01:56,80 01:57,80 03:54,60 19
2.1/DMPATÁK Jan 1997 2 Litovel01:59,40 01:57,90 03:57,302.70/1,215
3.1/VBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí02:04,20 02:04,20 04:08,4013.80/5,911
4.2/DMJELÍNEK Filip 1996 0 Boh.Pha02:04,10 02:06,40 04:10,5015.90/6,87
5.2/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel02:07,70 02:12,70 04:20,4025.80/11,03
6.3/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 0 Olomouc02:12,30 02:15,60 04:27,9033.30/14,22
7.1/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 0 Olomouc02:17,80 02:25,90 04:43,7049.10/20,91
8.1/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel02:28,20 02:26,40 04:54,6060.00/25,60
9.3/DMŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel02:18,70 03:56,10 06:14,80140.20/59,80

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno01:42,40 01:44,60 03:27,00 33
2.2/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice01:49,20 01:50,20 03:39,4012.40/6,029
3.3/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc01:51,50 01:50,60 03:42,1015.10/7,325
4.1/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel01:59,70 02:00,90 04:00,6033.60/16,221
5.4/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc02:01,60 02:00,90 04:02,5035.50/17,117
6.5/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc02:01,10 02:01,80 04:02,9035.90/17,313
7.6/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc02:04,90 02:01,90 04:06,8039.80/19,29
8.1/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno02:05,10 02:03,40 04:08,5041.50/20,05
9.7/ZSNĚMCOVÁ Anna 1998 2 KK Brno02:01,50 02:08,22 04:09,7242.72/20,64
10.2/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž02:10,00 02:10,10 04:20,1053.10/25,73
11.3/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn02:08,10 02:18,10 04:26,2059.20/28,62
12.2/DSŠVIHELOVÁ Vanda 1995 0 Olomouc02:13,40 02:14,70 04:28,1061.10/29,51
13.4/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno02:23,00 02:20,70 04:43,7076.70/37,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
3 Dukla B.
Dukla B.
02:00,90 02:04,20 04:05,10 2
2.2/ZSKOUBÍK Ondřej
VENC Alexandr
1999
1999
Boh.Pha
Dukla B.
02:19,00 02:18,40 04:37,4032.30/13,21
3.1/ZMHALUZA David
URBAN Daniel
2000
2001
VS Desná
VS Desná
02:54,40 02:54,20 05:48,60103.50/42,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí01:35,33 01:34,60 03:09,93 55
2.1/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno01:35,20 01:35,70 03:10,900.97/0,551
3.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž01:39,90 01:38,20 03:18,108.17/4,347
4.2/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc01:37,40 01:40,80 03:18,208.27/4,443
5.1/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.01:41,20 01:40,40 03:21,6011.67/6,139
6.2/ZSCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc01:42,10 01:40,90 03:23,0013.07/6,935
7.3/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno01:47,90 01:47,10 03:35,0025.07/13,231
8. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí01:53,10 01:45,10 03:38,2028.27/14,927
9.2/VŠVIHEL Luboš 1960 2 Přerov01:50,20 01:52,10 03:42,3032.37/17,023
10.2/DSFOLKMAN Jan 1995 3 Týniště01:53,00 01:57,70 03:50,7040.77/21,519
11.1/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 3 Dukla B.01:57,00 01:53,70 03:50,7040.77/21,518
12.3/ZSKOUBÍK Ondřej 1999 2 Boh.Pha01:56,80 01:54,90 03:51,7041.77/22,017
13.4/ZSMATÉ Zdeněk 1998 3 Olomouc01:58,70 01:55,00 03:53,7043.77/23,016
14.4/DMBINDER Martin 1997 0 Roudnice01:59,80 01:56,10 03:55,9045.97/24,215
15.5/DMHAISLAR Ondřej 1996 0 Zábřeh01:59,30 01:56,80 03:56,1046.17/24,314
16.5/ZSKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice02:03,60 01:58,90 04:02,5052.57/27,713
17.6/DMŠIMKO Ondřej 1997 3 Týniště02:01,00 02:02,15 04:03,1553.22/28,012
18.7/DMPECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice02:12,50 02:00,10 04:12,6062.67/33,011
19.8/DMKONEČNÝ Daniel 1997 0 Kroměříž02:10,60 02:06,70 04:17,3067.37/35,510
20.6/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž02:12,80 02:07,60 04:20,4070.47/37,19
21.2/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště02:14,60 02:06,90 04:21,5071.57/37,78
22.7/ZSVENC Alexandr 1999 3 Dukla B.02:14,10 02:12,60 04:26,7076.77/40,47
23.8/ZSPECHMAN Štěpán 1999 0 Roudnice02:15,20 02:11,80 04:27,0077.07/40,66
24.9/ZSŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.02:31,20 02:20,80 04:52,00102.07/53,75
25.3/ZMFIALA Jakub 2001 0 Olomouc02:24,90 02:27,60 04:52,50102.57/54,04
26.4/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc02:25,00 02:28,70 04:53,70103.77/54,63
27.5/ZMCHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí02:34,30 02:35,80 05:10,10120.17/63,32
28.6/ZMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 0 Vys.Mýto02:39,70 02:32,40 05:12,10122.17/64,31
29.10/ZSSUŠEŇ Daniel 1999 0 Litovel02:37,20 02:39,00 05:16,20126.27/66,50
30.7/ZMLONÍK Matěj 2001 0 Olomouc02:39,90 02:37,90 05:17,80127.87/67,30
31.11/ZSKONEČNÝ Tadeáš 1999 0 Kroměříž02:53,30 02:24,50 05:17,80127.87/67,30
32.8/ZMHALUZA David 2000 0 VS Desná02:39,00 02:43,40 05:22,40132.47/69,70
33.9/ZMURBAN Daniel 2001 0 VS Desná02:46,20 02:50,60 05:36,80146.87/77,30
34.10/ZMGROGER Matěj 2001 0 Olomouc02:54,20 02:50,70 05:44,90154.97/81,60
35.11/ZMVENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto02:31,10 03:51,10 06:22,20192.27/101,20
  HRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto02:37,50 00:00,00 00:00,00 0
  PAPULA Martin 1999 0 Litovel00:00,00 02:20,70 00:00,00 0
  HRDÝ Otakar 1999 0 Boh.Pha00:00,00 02:17,90 00:00,00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3