vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Krajský přebor ve sprintu

18.05.2012   Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
ředitel: Václav Kabrhel   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMPATÁK Jan 1997 2 Litovel00:52,00 00:52,40 01:44,40 14
2.1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel00:52,40 00:52,40 01:44,800.40/0,410
3.2/DMNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc00:57,80 00:57,90 01:55,7011.30/10,86
4.2/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc00:58,80 00:59,00 01:57,8013.40/12,85
5.3/DMŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel00:59,00 00:59,30 01:58,3013.90/13,34
6.3/ZSJUREČKA Filip 1998 0 Litovel01:00,00 01:00,60 02:00,6016.20/15,53
7.4/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel01:01,30 01:01,80 02:03,1018.70/17,92
8.5/ZSMATÉ Zdeněk 1998 0 Olomouc01:06,60 01:06,90 02:13,5029.10/27,91
9.6/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 0 Olomouc01:07,00 01:07,60 02:14,6030.20/28,90
10.1/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 0 Olomouc01:11,70 01:11,90 02:23,6039.20/37,50
11.7/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 0 Olomouc01:13,30 01:13,70 02:27,0042.60/40,80

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel00:47,00 00:47,50 01:34,50 31
2.1/U2KRAUSOVÁ Tereza 1993 1 Olomouc00:48,70 00:49,30 01:38,003.50/3,723
3.2/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel00:54,10 00:54,60 01:48,7014.20/15,019
4.1/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc00:54,50 00:54,90 01:49,4014.90/15,815
5.2/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc00:55,40 00:55,70 01:51,1016.60/17,611
6.3/DSARNOŠOVÁ Karolína 1995 2 Litovel00:55,90 00:56,30 01:52,2017.70/18,77
7.3/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc00:56,50 00:57,00 01:53,5019.00/20,13
8.1/ZMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 0 Litovel00:58,00 00:58,00 01:56,0021.50/22,82
9.4/DSŠVIHELOVÁ Vanda 1995 0 Olomouc00:58,90 00:59,20 01:58,1023.60/25,01
10.2/ZMDIMOVOVÁ Barbora 2000 0 Litovel00:59,00 00:59,30 01:58,3023.80/25,20
11.1/DMDOLEŽELOVÁ Martina 1997 0 Olomouc01:04,30 01:04,80 02:09,1034.60/36,60
12.3/ZMVAŇKOVÁ Michaela 2000 0 Litovel01:17,20 01:17,40 02:34,6060.10/63,60
13.1/PZŠMOLDASOVÁ Zuzana 2002 0 Litovel01:53,20 01:53,70 03:46,90132.40/140,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMCHALOUPKA Václav
NEUBERT Adam
1998
1997
Olomouc
Olomouc
00:53,20 00:53,60 01:46,80 1
2.1/ZMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
Olomouc
Olomouc
01:01,60 01:01,90 02:03,5016.70/15,60

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMMATHAI Robert 1969 2 Olomouc00:39,60 00:39,50 01:19,10 36
2.2/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc00:41,20 00:41,30 01:22,503.40/4,328
3. SOUČEK Ondřej 1967 2 Olomouc00:41,25 00:41,40 01:22,653.55/4,524
4.3/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc00:42,60 00:42,80 01:25,406.30/8,020
5.1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc00:44,60 00:44,80 01:29,4010.30/13,016
6.1/ZSSMRČEK Ludvík 1998 0 Litovel00:44,90 00:45,00 01:29,9010.80/13,712
7.2/DMBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc00:46,60 00:46,70 01:33,3014.20/18,08
8.2/ZSCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc00:47,30 00:47,40 01:34,7015.60/19,77
9.3/ZSMATÉ Zdeněk 1998 3 Olomouc00:51,40 00:51,80 01:43,2024.10/30,56
10.3/DMKUBÍČEK Tomáš 1996 3 Olomouc00:53,80 00:53,90 01:47,7028.60/36,25
11.4/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc00:55,80 00:55,70 01:51,5032.40/41,04
12.5/ZSPAPULA Martin 1999 0 Litovel00:58,10 00:58,20 01:56,3037.20/47,03
13.1/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc00:58,30 00:58,40 01:56,7037.60/47,52
14. KUBÍČEK Pavel 25693 0 Olomouc01:02,10 01:02,20 02:04,3045.20/57,10
15.6/ZSKOJECKÝ Marek 1998 0 Olomouc01:03,30 01:03,80 02:07,1048.00/60,71
16.2/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc01:03,90 01:04,00 02:07,9048.80/61,70
17.1/PZSOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc01:07,10 01:07,20 02:14,3055.20/69,80
18. FIALA Hynek 26025 0 Olomouc01:07,30 01:07,80 02:15,1056.00/70,80
19.3/ZMFIALA Jakub 2001 0 Olomouc01:08,50 01:08,90 02:17,4058.30/73,70
20.7/ZSSUŠEŇ Daniel 1999 0 Litovel01:10,40 01:10,80 02:21,2062.10/78,50
21.4/ZMGROGER Matěj 2001 0 Olomouc02:14,10 02:14,20 04:28,30189.20/239,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3