vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu - sobota, závod č.1

19.05.2012   řeka Morava ve Veselí nad Moravou
ředitel: Vladimír Jordán   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. VLADAŘ Marek 1981 VS Desná94.90 4 93.10 0 93.10 15
2.1/VHOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel97.50 0 100.80 2 97.504.40/4,711
3.2/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná104.50 0 102.90 0 102.909.80/10,510
4.3/VBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí109.10 0 107.30 0 107.3014.20/15,39
5.1/DSKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí109.90 4 108.60 0 108.6015.50/16,68
6.1/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.110.90 2 110.40 0 110.4017.30/18,67
7.1/DMOLEJNÍK Jan 1996 SKVeselí112.00 0 112.70 2 112.0018.90/20,36
8.2/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel115.90 6 111.20 2 113.2020.10/21,65
9.3/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel117.10 4 236.20 6 121.1028.00/30,14
10.2/DMPATÁK Jan 1997 3 Litovel115.30 6 122.90 2 121.3028.20/30,33
11.4/ZSKŘENEK Jakub 1999 Val.Mez.129.00 2 127.90 0 127.9034.80/37,42
12.5/ZSSTARÝ Tadeáš 1998 Val.Mez.132.10 8 128.40 4 132.4039.30/42,21
13.3/DMŠOTOLA Karel 1997 Litovel134.50 2 131.20 4 135.2042.10/45,20
14.6/ZSMOŘKOVSKÝ Samuel 1999 Val.Mez.140.50 2 139.20 4 142.5049.40/53,10
15.7/ZSJUREČKA Filip 1998 Litovel145.90 4 147.50 4 149.9056.80/61,00
16.1/ZMŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez.142.70 14 149.20 4 153.2060.10/64,60

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno108.40 0 108.00 0 108.00 6
2.2/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.125.50 8 124.30 2 126.3018.30/16,92
3.3/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 Val.Mez.158.00 6 151.40 2 153.4045.40/42,01
4.1/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.169.20 2 171.90 4 171.2063.20/58,50

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSKOŠÍK Michal
OLEJNÍK Jan
1995
1996
3 SKVeselí
SKVeselí
118.60 6 0.00 0 124.60 4
2.1/U2LIGURSKÝ Ivo
LIGURSKÁ Blanka
1990
1994
3 Kroměříž
Kroměříž
136.20 8 139.90 6 144.2019.60/15,73
3.1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
158.20 8 151.90 6 157.9033.30/26,72
4.1/ZSMOŘKOVSKÝ Samuel
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
157.00 16 158.80 0 158.8034.20/27,41
5.2/ZSKŘENEK Jakub
STARÝ Tadeáš
1999
1998
Val.Mez.
Val.Mez.
156.40 10 161.00 4 165.0040.40/32,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí88.20 2 88.00 0 88.00 52
1. JORDÁN Tomáš 1988 2 SKVeselí89.50 2 88.00 0 88.00 48
3.1/U2HÁLA Richard 1992 SKVeselí94.40 2 90.30 0 90.302.30/2,644
4.2/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno94.30 2 93.80 0 93.805.80/6,640
4.1/VMLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž96.10 2 93.80 0 93.805.80/6,636
6. VOLEK Martin 1982 2 Val.Mez.93.30 2 92.10 2 94.106.10/6,932
6. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí98.30 2 94.10 0 94.106.10/6,928
8.1/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí94.40 2 94.20 0 94.206.20/7,024
9.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž97.90 0 95.50 0 95.507.50/8,520
10. TOMEČEK Petr 1978 3 KKVeselí95.90 0 99.10 2 95.907.90/9,019
11.2/VMLOVECKÝ Petr 1977 3 KKVeselí98.30 2 97.40 0 97.409.40/10,718
12.2/U2LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž97.20 2 97.60 0 97.609.60/10,917
13.2/DMZAJVAR Martin 1997 2 SKVeselí99.20 0 100.20 0 99.2011.20/12,716
14. TŮMA Jiří 1981 3 KKVeselí98.20 2 96.70 4 100.2012.20/13,915
15.1/ZSMOTYČKA Marek 1998 3 SKVeselí96.30 10 98.40 2 100.4012.40/14,114
16.3/VMNĚMEC Jakub 1969 Tesla Bo100.70 2 105.20 2 102.7014.70/16,713
17. ŠIŠPERA Petr 1979 3 KKVeselí101.90 2 103.90 0 103.9015.90/18,112
18.3/DSCHABIČA Martin 1995 3 SKVeselí105.90 2 104.10 0 104.1016.10/18,311
19. TULPA Michal 1981 KKVeselí102.10 4 100.70 4 104.7016.70/19,010
20. TŮMA Jan 1979 3 KKVeselí103.10 2 102.80 2 104.8016.80/19,19
21.2/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná108.40 2 106.30 0 106.3018.30/20,88
22.3/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno110.80 8 108.20 0 108.2020.20/23,07
23. KUTÝ Tomáš 1979 3 Litovel112.60 0 109.00 0 109.0021.00/23,96
24.4/DMŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná111.60 2 110.00 2 112.0024.00/27,35
25.5/DMBARGEL Radek 1996 VS Desná114.90 6 114.90 2 116.9028.90/32,84
26.2/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 Kroměříž117.90 2 119.70 6 119.9031.90/36,33
27.4/VMSTRATIL Michal 1973 Litovel128.60 2 125.20 0 125.2037.20/42,32
28.6/DMKONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž148.60 10 121.60 6 127.6039.60/45,01
29.1/ZMDŘEVOJÁNEK Dalibor 2001 Val.Mez.137.10 6 135.00 10 143.1055.10/62,60
30.3/ZSKONEČNÝ Tadeáš 1999 Kroměříž143.30 4 138.70 6 144.7056.70/64,40
31.2/ZMTICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez.148.30 4 141.90 4 145.9057.90/65,80
32.3/ZMHENDRYCH Tomáš 2000 Val.Mez.144.70 2 153.30 6 146.7058.70/66,70
33.1/PZMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno164.00 8 147.40 8 155.4067.40/76,60
34.4/ZMCHABIČA Pavel 2001 SKVeselí161.40 2 154.20 8 162.2074.20/84,30
35.2/PZŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.187.50 12 158.00 6 164.0076.00/86,40
36.3/PZSMÍLEK Jiří 2003 Val.Mez.184.10 10 174.60 6 180.6092.60/105,20
37.4/ZSPAPULA Martin 1999 Litovel213.80 14 180.40 8 188.40100.40/114,10
38.5/ZMGÖTTLICHER Davi 2001 KK Opava221.90 64 239.20 16 255.20167.20/190,00
39.5/ZSSUŠEŇ Daniel 1999 Litovel0.00 999 269.20 8 277.20189.20/215,00

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno99.90 2 101.60 0 101.60 23
2.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník102.40 0 111.00 2 102.400.80/0,819
3.1/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž108.20 4 107.70 2 109.708.10/8,015
4.2/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž113.40 0 115.00 6 113.4011.80/11,611
5.2/ZSNĚMCOVÁ Anna 1998 3 KK Brno113.70 2 114.70 2 115.7014.10/13,910
6.1/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno116.60 2 114.50 2 116.5014.90/14,79
7. PULKRÁBKOVÁ Stanislava 1978 3 Kroměříž131.60 6 119.40 0 119.4017.80/17,58
8.3/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel127.00 2 121.00 0 121.0019.40/19,17
9.1/PZBEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava123.90 0 122.60 0 122.6021.00/20,70
10.2/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž123.90 4 122.50 2 124.5022.90/22,56
11.3/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno130.20 4 130.80 2 132.8031.20/30,75
12.4/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel135.10 2 132.00 8 137.1035.50/34,94
13.3/ZSKŘEMPKOVÁ Anna 1998 KK Opava134.20 8 137.30 0 137.3035.70/35,13
14.4/ZMMOTYČKOVÁ Sára 2001 SKVeselí136.80 4 133.70 4 137.7036.10/35,52
15.5/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.164.00 2 135.20 4 139.2037.60/37,01
16.5/DSARNOŠOVÁ Karolína 1995 Litovel143.50 6 150.50 4 149.5047.90/47,10
17.2/PZTŮMOVÁ Natálie 2002 SKVeselí152.60 4 158.00 62 156.6055.00/54,10
18.3/PZKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí155.60 8 171.00 0 163.6062.00/61,00
19.4/PZOLEJNÍKOVÁ Terezie 2004 SKVeselí164.40 53 229.20 106 217.40115.80/114,00
20.6/ZMHRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava204.40 160 216.00 10 226.00124.40/122,40
21.7/ZMVAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel247.40 108 248.40 10 258.40156.80/154,30
22.5/PZŠMOLDASOVÁ Zuzana 2002 Litovel331.30 8 283.60 4 287.60186.00/183,10
23.8/ZMKOČÍ Nicolle 2001 SKVeselí0.00 999 141.90 202 343.90242.30/238,50
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3