vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve sprintu - sobota, závod č.1

19.05.2012   řeka Morava ve Veselí nad Moravou
ředitel: Vladimír Jordán   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. KRISTEK Aleš 1992 2 Val.Mez.01:00,50 00:59,20 01:59,70 26
2. HOŘÍNEK Jaroslav 1963 2 Litovel01:00,30 00:59,50 01:59,800.10/0,122
3. PATÁK Jan 1997 2 Litovel01:03,50 01:04,70 02:08,208.50/7,118
4. ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel01:08,10 01:04,70 02:12,8013.10/10,914
5. BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí01:11,00 01:09,30 02:20,3020.60/17,210
6. ŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel01:15,10 01:14,20 02:29,3029.60/24,76
7. KUČA Jakub 1998 3 Litovel01:16,80 01:15,20 02:32,0032.30/27,05
8. KAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.01:16,70 01:16,70 02:33,4033.70/28,24
9. JUREČKA Filip 1998 Litovel01:18,80 01:17,10 02:35,9036.20/30,23
10. KŘENEK Jakub 1999 Val.Mez.01:27,10 01:22,90 02:50,0050.30/42,02
11. ŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez.01:26,60 01:24,40 02:51,0051.30/42,91
12. MOŘKOVSKÝ Samuel 1999 Val.Mez.01:34,10 01:32,10 03:06,2066.50/55,60
  OLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí01:20,10 00:00,00 00:00,00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel00:57,70 00:55,50 01:53,20 43
2.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno00:58,80 00:58,80 01:57,604.40/3,935
3.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:02,30 01:01,70 02:04,0010.80/9,531
4.2/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž01:03,70 01:04,10 02:07,8014.60/12,927
5.3/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž01:04,30 01:03,90 02:08,2015.00/13,323
6.2/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.01:04,80 01:05,80 02:10,6017.40/15,419
7. PULKRÁBKOVÁ Stanislava 1978 3 Kroměříž01:05,50 01:07,50 02:13,0019.80/17,515
8.3/ZSNĚMCOVÁ Anna 1998 2 KK Brno01:06,90 01:08,00 02:14,9021.70/19,211
9.4/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel01:07,80 01:08,30 02:16,1022.90/20,27
10.5/DSARNOŠOVÁ Karolína 1995 2 Litovel01:09,10 01:08,10 02:17,2024.00/21,26
11.4/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.01:09,90 01:10,40 02:20,3027.10/23,95
12.1/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno01:10,90 01:10,30 02:21,2028.00/24,74
13.2/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž01:12,00 01:10,90 02:22,9029.70/26,23
14.3/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno01:17,30 01:12,30 02:29,6036.40/32,22
15.4/ZMMOTYČKOVÁ Sára 2001 SKVeselí01:19,80 01:16,80 02:36,6043.40/38,31
16.5/ZMVAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel01:34,40 01:33,90 03:08,3075.10/66,30
17.6/ZMKOČÍ Nicolle 2001 SKVeselí01:33,90 01:35,70 03:09,6076.40/67,50

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSKREJČÍŘ Dominik
SATKE Adam
1996
1994
KK Brno
KK Brno
01:07,50 01:08,90 02:16,40 3
2.1/ZSKŘENEK Jakub
STARÝ Tadeáš
1999
1998
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:18,30 01:17,30 02:35,6019.20/14,12
3.2/ZSMOŘKOVSKÝ Samuel
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:19,00 01:20,40 02:39,4023.00/16,91
4.1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
01:22,90 01:23,50 02:46,4030.00/22,00
5.2/ZMDŘEVOJÁNEK Dalibor
HENDRYCH Tomáš
2001
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
01:29,10 01:28,90 02:58,0041.60/30,50

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U2HÁLA Richard 1992 M SKVeselí00:46,90 00:46,60 01:33,50 57
2. JORDÁN Tomáš 1988 2 SKVeselí00:50,70 00:49,00 01:39,706.20/6,649
3.1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí00:49,50 00:50,50 01:40,006.50/7,045
4. TŮMA Jan 1979 2 KKVeselí00:50,80 00:50,10 01:40,907.40/7,941
5. ŠIŠPERA Petr 1979 3 KKVeselí00:53,40 00:51,40 01:44,8011.30/12,137
6. TOMEČEK Petr 1978 3 KKVeselí00:53,30 00:52,50 01:45,8012.30/13,233
7. TŮMA Jiří 1981 3 KKVeselí00:53,70 00:52,50 01:46,2012.70/13,629
8.2/U2LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž00:55,00 00:53,20 01:48,2014.70/15,725
9.1/VMLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž00:54,60 00:54,10 01:48,7015.20/16,321
10. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí00:52,98 00:59,20 01:52,1818.68/20,017
11.1/DSKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí00:56,00 00:56,20 01:52,2018.70/20,013
12. KUŘINA Jiří 1985 3 SKVeselí00:56,70 00:56,30 01:53,0019.50/20,912
13. TULPA Michal 1981 KKVeselí00:56,10 00:57,10 01:53,2019.70/21,111
14.2/VMLOVECKÝ Petr 1977 3 KKVeselí00:59,00 00:57,60 01:56,6023.10/24,710
15. KUTÝ Tomáš 1979 3 Litovel00:58,40 00:58,70 01:57,1023.60/25,29
16.1/ZSMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí00:58,30 00:59,60 01:57,9024.40/26,18
17.2/DSCHABIČA Martin 1995 3 SKVeselí00:58,70 01:00,80 01:59,5026.00/27,87
18.2/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno01:00,50 00:59,30 01:59,8026.30/28,16
19.3/DMZAJVAR Martin 1997 2 SKVeselí01:00,50 00:59,90 02:00,4026.90/28,85
20.4/DMKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž01:08,10 01:06,20 02:14,3040.80/43,64
21.3/VMSTRATIL Michal 1973 Litovel01:07,30 01:07,70 02:15,0041.50/44,43
22.2/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž01:07,60 01:10,00 02:17,6044.10/47,22
23.3/ZSPAPULA Martin 1999 Litovel01:09,90 01:09,90 02:19,8046.30/49,51
24.4/ZSKONEČNÝ Tadeáš 1999 Kroměříž01:19,90 01:18,50 02:38,4064.90/69,40
25.5/ZSSUŠEŇ Daniel 1999 Litovel01:25,30 01:24,30 02:49,6076.10/81,40
26.1/ZMCHABIČA Pavel 2001 SKVeselí01:27,90 01:27,20 02:55,1081.60/87,30

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel01:16,70 01:14,90 02:31,60 10
2.1/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.01:17,70 01:16,50 02:34,202.60/1,76
3.2/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel01:23,70 01:20,70 02:44,4012.80/8,42
4.2/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.01:27,20 01:23,00 02:50,2018.60/12,31
5.1/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.01:42,00 01:38,40 03:20,4048.80/32,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3