vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu - neděle, závod č.2

20.05.2012   řeka Morava ve Veselí nad Moravou
ředitel: Vladimír Jordán   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. VLADAŘ Marek 1981 VS Desná101.10 2 102.00 2 103.10 15
2.1/VHOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel108.90 2 117.90 102 110.907.80/7,611
3.2/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná122.40 4 114.00 0 114.0010.90/10,610
4. KUŘINA Jiří 1985 SKVeselí115.00 0 0.00 0 115.0011.90/11,59
5.1/DSKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí114.20 2 118.30 0 116.2013.10/12,78
6.3/VBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí135.80 52 117.00 0 117.0013.90/13,57
7.1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel122.50 2 120.10 0 120.1017.00/16,56
8.2/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.121.70 2 120.60 0 120.6017.50/17,05
9.3/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel122.20 0 125.70 4 122.2019.10/18,54
10.1/DMOLEJNÍK Jan 1996 SKVeselí0.00 0 125.30 2 127.3024.20/23,53
11.2/DMPATÁK Jan 1997 3 Litovel129.90 2 130.50 2 131.9028.80/27,92
12.3/DMŠOTOLA Karel 1997 Litovel140.00 2 144.90 2 142.0038.90/37,71
13.4/ZSKŘENEK Jakub 1999 Val.Mez.149.50 4 142.20 0 142.2039.10/37,90
14.5/ZSSTARÝ Tadeáš 1998 Val.Mez.145.30 0 145.00 0 145.0041.90/40,60
15.6/ZSJUREČKA Filip 1998 Litovel146.70 2 158.40 4 148.7045.60/44,20
16.7/ZSMOŘKOVSKÝ Samuel 1999 Val.Mez.162.60 10 159.80 4 163.8060.70/58,90
17.1/ZMŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez.172.20 12 163.90 0 163.9060.80/59,00

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno109.30 0 108.90 0 108.90 23
2.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník111.30 0 113.90 2 111.302.40/2,219
3.1/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž115.30 2 116.00 2 117.308.40/7,715
4.1/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno123.40 0 125.50 2 123.4014.50/13,311
5.2/ZSNĚMCOVÁ Anna 1998 3 KK Brno123.80 0 125.70 4 123.8014.90/13,710
6.2/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž124.40 2 125.80 0 125.8016.90/15,59
6.3/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel127.10 0 125.80 0 125.8016.90/15,58
8.2/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž127.00 0 136.50 2 127.0018.10/16,67
9.3/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno125.30 2 141.50 0 127.3018.40/16,96
10. PULKRÁBKOVÁ Stanislava 1978 3 Kroměříž131.00 0 131.90 6 131.0022.10/20,35
11.4/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.142.30 2 151.60 2 144.3035.40/32,54
12.4/DSARNOŠOVÁ Karolína 1995 Litovel153.10 0 147.10 2 149.1040.20/36,93
13.5/ZMMOTYČKOVÁ Sára 2001 SKVeselí151.60 56 143.80 6 149.8040.90/37,62
14.5/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel149.40 4 205.20 4 153.4044.50/40,91
15.3/ZSKŘEMPKOVÁ Anna 1998 KK Opava159.60 6 157.80 2 159.8050.90/46,70
16.6/ZMHRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava198.70 8 175.70 6 181.7072.80/66,90
17.7/ZMKOČÍ Nicolle 2001 SKVeselí239.00 8 196.10 52 247.00138.10/126,80
18.8/ZMVAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel220.60 112 250.50 10 260.50151.60/139,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSKOŠÍK Michal
OLEJNÍK Jan
1995
1996
3 SKVeselí
SKVeselí
136.90 2 0.00 0 138.90 4
2.1/U2LIGURSKÝ Ivo
LIGURSKÁ Blanka
1990
1994
3 Kroměříž
Kroměříž
0.00 0 151.30 12 163.3024.40/17,63
3.1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
173.30 12 167.30 0 167.3028.40/20,42
4.1/ZSMOŘKOVSKÝ Samuel
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
165.30 4 178.90 12 169.3030.40/21,91
5.2/ZSKŘENEK Jakub
STARÝ Tadeáš
1999
1998
Val.Mez.
Val.Mez.
206.60 6 176.90 6 182.9044.00/31,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí92.70 2 92.00 2 94.00 47
2. JORDÁN Tomáš 1988 2 SKVeselí96.00 2 95.40 0 95.401.40/1,543
3. VOLEK Martin 1982 2 Val.Mez.98.90 0 96.30 2 98.304.30/4,639
4.2/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno97.30 2 99.80 0 99.305.30/5,635
5.1/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí100.20 0 105.20 6 100.206.20/6,631
6.1/VMLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž101.30 0 100.00 2 101.307.30/7,827
7.1/U2HÁLA Richard 1992 SKVeselí0.00 0 97.70 4 101.707.70/8,223
8. TOMEČEK Petr 1978 3 KKVeselí101.60 4 99.90 2 101.907.90/8,419
9. TŮMA Jiří 1981 3 KKVeselí105.00 0 110.80 6 105.0011.00/11,718
10. TŮMA Jan 1979 3 KKVeselí108.80 2 106.40 0 106.4012.40/13,217
11. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí104.30 4 104.60 2 106.6012.60/13,416
12.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž104.60 6 105.90 2 107.9013.90/14,815
12. ŠIŠPERA Petr 1979 3 KKVeselí107.90 0 114.50 4 107.9013.90/14,814
14.2/U2LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž107.60 2 110.50 52 109.6015.60/16,613
15.1/ZSMOTYČKA Marek 1998 3 SKVeselí110.30 0 110.00 0 110.0016.00/17,012
16. TULPA Michal 1981 KKVeselí110.10 4 0.00 0 114.1020.10/21,411
17.2/VMNĚMEC Jakub 1969 Tesla Bo116.30 4 112.50 2 114.5020.50/21,810
18.2/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná113.30 2 119.70 0 115.3021.30/22,79
19.2/DMŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná115.40 0 119.10 2 115.4021.40/22,88
20.3/DSCHABIČA Martin 1995 3 SKVeselí119.30 0 118.60 0 118.6024.60/26,27
20. KUTÝ Tomáš 1979 3 Litovel118.60 0 121.30 0 118.6024.60/26,26
22.3/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno120.60 0 120.90 2 120.6026.60/28,35
23.4/DMBARGEL Radek 1996 VS Desná121.30 8 118.40 8 126.4032.40/34,54
24.2/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 Kroměříž133.30 0 128.20 2 130.2036.20/38,53
25.3/VMSTRATIL Michal 1973 Litovel139.20 2 135.20 0 135.2041.20/43,82
26.5/DMKONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž140.80 6 0.00 999 146.8052.80/56,21
27.1/ZMTICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez.153.40 6 158.60 8 159.4065.40/69,60
28.3/ZSKONEČNÝ Tadeáš 1999 Kroměříž149.80 14 155.10 14 163.8069.80/74,30
29.2/ZMCHABIČA Pavel 2001 SKVeselí176.90 6 172.00 2 174.0080.00/85,10
30.3/ZMHENDRYCH Tomáš 2000 Val.Mez.167.40 8 168.70 10 175.4081.40/86,60
31.4/ZMGÖTTLICHER Davi 2001 KK Opava179.40 8 246.40 56 187.4093.40/99,40
32.4/ZSSUŠEŇ Daniel 1999 Litovel127.90 60 283.80 10 187.9093.90/99,90
33.5/ZMDŘEVOJÁNEK Dalibor 2001 Val.Mez.183.00 8 149.50 104 191.0097.00/103,20
34.5/ZSPAPULA Martin 1999 Litovel212.00 12 0.00 999 224.00130.00/138,30

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno116.80 4 114.20 0 114.20 6
2.2/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.134.00 0 134.20 10 134.0019.80/17,32
3.3/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 Val.Mez.180.80 2 172.50 2 174.5060.30/52,81
4.1/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.192.30 2 186.30 0 186.3072.10/63,10
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3