vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Křivoklátský slalom

20.06.2009-21.06.2009   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Jiří Holý   vrchní rozhodčí: Eva Přechová

kategorie C1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PRÜHER Jakub 1968 2+ SKVS ČB88.44 0 97.48 4 88.44 -
2. GEBHARD Klaus 1950 0 GER89.85 0 89.95 2 89.851.41/1,6-
3. KÜHN Michael 1961 0 GER91.00 0 93.42 2 91.002.56/2,9-
4. PITT Stewart 1968 0 GBR96.87 0 91.22 0 91.222.78/3,1-
5. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa93.19 4 92.26 2 94.265.82/6,6-
6.1/VMKUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja100.17 6 94.49 0 94.496.05/6,8-
7. VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.112.40 2 94.58 0 94.586.14/6,9-
8.1/DMVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2 SKVS ČB92.03 4 101.20 2 96.037.59/8,6-
9. RAUE Frank 1958 0 GER96.41 2 96.82 0 96.828.38/9,5-
10. NOVÁČEK Michal 1977 2+ Hubertus95.85 2 101.86 2 97.859.41/10,6-
11. RENČÍN Tomáš 1961 0 Sláv.HK97.93 0 96.96 2 97.939.49/10,7-
12. MACHEK Radek 1980 2 Trutnov99.02 0 94.08 4 98.089.64/10,9-
13. HASHIMOTO Tamaki 1982 3 Rakovník94.74 4 106.46 4 98.7410.30/11,6-
14. KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV94.76 4 100.97 6 98.7610.32/11,7-
15. MILLER Jan 1968 2 Turnov114.64 2 100.59 0 100.5912.15/13,7-
16. KUNA Alois 1960 3 SKVS ČB106.29 4 99.35 2 101.3512.91/14,6-
17. PŠENIČKA Luděk 1960 0 Rakovník103.92 0 111.64 4 103.9215.48/17,5-
18. FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa104.04 0 106.58 0 104.0415.60/17,6-
19. KOLOVRÁTEK Lukáš 1978 2 Sláv.KV105.04 6 103.59 2 105.5917.15/19,4-
20. ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov114.62 260 104.06 2 106.0617.62/19,9-
21. SCHUNKE Matthias 1952 0 GER105.66 2 104.92 2 106.9218.48/20,9-
22. SÝKORA Jaroslav 1961 2 Hubertus106.54 2 112.09 4 108.5420.10/22,7-
23.1/DSTYKAL Jiří 1992 3 Klášter.106.86 6 107.51 2 109.5121.07/23,8-
24. HÁK Jiří 1952 2 Trutnov108.20 4 117.78 2 112.2023.76/26,9-
25. BLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV117.36 6 115.61 6 121.6133.17/37,5-
26. UHLÍK Jan 1978 3 L.Žatec0.00 999 119.26 4 123.2634.82/39,4-
27. ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa119.90 4 0.00 999 123.9035.46/40,1-
28. BUSCH Volker 1964 0 GER119.50 6 137.57 104 125.5037.06/41,9-
29. ČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus141.94 108 116.85 10 126.8538.41/43,4-
30. HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník125.23 4 131.84 52 129.2340.79/46,1-
31. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.144.74 10 125.48 54 154.7466.30/75,0-
32. MULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus127.99 54 121.58 54 175.5887.14/98,5-

kategorie K1W   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha96.80 6 96.73 0 96.73 -
2. RÜBHAUSEN Martina 1964 0 GER99.16 0 98.73 2 99.162.43/2,5-
3.1/DSKREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy101.47 6 97.53 2 99.532.80/2,9-
4. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV103.24 4 101.00 2 103.006.27/6,5-
5.1/DMKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2 L.Žatec108.24 4 102.18 4 106.189.45/9,8-
6. FIŠEROVÁ Lenka 1988 3 ČSAD Plz123.30 4 102.55 6 108.5511.82/12,2-
7. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky104.28 6 108.37 4 110.2813.55/14,0-
8. BAČÁKOVÁ Radka 1983 3 Rakovník105.19 6 119.25 8 111.1914.46/14,9-
9. NOVÁČKOVÁ Karolina 1978 2 Hubertus117.36 4 113.84 0 113.8417.11/17,7-
10. BORSKÁ Alena 1976 3 Rakovník118.82 4 111.67 4 115.6718.94/19,6-
11. TYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.120.94 2 122.66 2 122.9426.21/27,1-
12. FIŠEROVÁ Helena 1979 0 ČSAD Plz123.04 10 0.00 999 133.0436.31/37,5-
13.2/DMVÁVROVÁ Iva 1993 3 Roztoky177.33 60 137.15 0 137.1540.42/41,8-
14.1/ZSBORIKOVÁ Michaela 1996 3 Roztoky129.12 106 123.93 52 175.9379.20/81,9-
15. GALISZOVÁ Kateřina 1986 3 Sláv.KV116.77 206 128.17 104 232.17135.44/140,0-

kategorie C2M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. TURNBULL Steven
PITT Stewart
1972
1968
GBR
GBR
111.58 10 93.83 2 95.83 -
2. CHRISTOV Ivan
ŠRÁMEK Michal
1988
1982
2 Č.Lípa
Č.Lípa
101.95 4 102.50 0 102.506.67/7,0-
3. ZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
109.51 8 104.74 4 108.7412.91/13,5-
4. PECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
106.79 2 112.56 8 108.7912.96/13,5-
5. HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
106.22 4 107.78 2 109.7813.95/14,6-
6. ŠRÁMEK Jaroslav
MINAŘÍK Miroslav
1957
1955
3 Č.Lípa
Rakovník
118.31 4 114.81 0 114.8118.98/19,8-
7. HRON Jiří
NEDVÍDEK František
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
112.77 4 111.21 6 116.7720.94/21,9-
8. HEGER Mikuláš
HEGER Kryštof
1990
1992
2 Rakovník
Rakovník
122.58 58 118.98 8 126.9831.15/32,5-
9. KOZOHORSKÁ Alžběta
CHŇOUPEK Jan
1990
1975
Roztoky
Roztoky
0.00 999 128.99 4 132.9937.16/38,8-
10. KOZOHORSKÝ Vojtěch
JAROŠ Tomáš
1991
1987
3 Roztoky
Roztoky
116.65 62 120.80 16 136.8040.97/42,8-
11. KUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
145.20 10 162.03 14 155.2059.37/62,0-
12. BERG Markus
SCHEU? Andreas
1967
1967
GER
GER
114.24 58 0.00 999 172.2476.41/79,7-
13. TERBER Richard
KUBEŠ Vladimír
1958
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
0.00 999 99.28 406 505.28409.45/427,3-

kategorie K1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus78.77 0 89.99 4 78.77 -
2. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus77.08 4 77.36 2 79.360.59/0,7-
3. HONZATKO Niki 1990 0 AUT84.44 4 80.03 0 80.031.26/1,6-
4. TŮMA Martin 1972 2+ Hubertus80.43 0 80.40 0 80.401.63/2,1-
5. SUCHÝ Ondřej 1979 1 Dukla B.79.37 2 82.37 2 81.372.60/3,3-
6.1/DSSMAŽÍK Jiří 1991 2 L.Žatec82.98 2 81.53 2 83.534.76/6,0-
7. RAAB David 1969 3 Žel.Brod83.56 0 84.04 0 83.564.79/6,1-
8. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa86.29 2 86.64 0 86.647.87/10,0-
9. ROTTENBERGER Sven 1959 0 GER87.44 2 86.65 0 86.657.88/10,0-
10. PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice87.53 0 87.49 4 87.538.76/11,1-
11. SPITTAL George 1968 0 GBR91.46 2 85.81 2 87.819.04/11,5-
12. MÜLLER Thomas 1959 0 GER90.32 0 88.20 0 88.209.43/12,0-
13. KUNA Jan 1990 2 SKVS ČB109.46 8 86.32 2 88.329.55/12,1-
14. BERG Markus 1967 0 GER89.04 0 88.38 0 88.389.61/12,2-
15. BLAHNÍK Vojtěch 1981 2 Sláv.KV88.42 0 85.45 4 88.429.65/12,3-
16. HERRMANN Rolf 1959 0 GER90.17 2 88.45 0 88.459.68/12,3-
17. REICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV89.32 2 86.64 2 88.649.87/12,5-
18. LACINA Pavel 1970 2 Rožátov90.27 0 94.42 2 90.2711.50/14,6-
19. MACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus91.81 4 90.54 0 90.5411.77/14,9-
20. ŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa90.91 0 91.56 0 90.9112.14/15,4-
20.1/DMŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa92.78 4 90.91 0 90.9112.14/15,4-
22.2/DMLANGER Andi 1993 0 AUT91.28 0 90.08 2 91.2812.51/15,9-
23. PESCHEL Klaus 1951 0 GER96.21 4 91.51 0 91.5112.74/16,2-
24.1/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha89.69 2 90.52 2 91.6912.92/16,4-
25. KECK Dieter 1959 0 GER99.12 0 91.75 0 91.7512.98/16,5-
26. BÁČA Milan 1973 2 Benátky93.63 2 92.03 0 92.0313.26/16,8-
27. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy130.13 102 88.05 4 92.0513.28/16,9-
28.3/DMPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec99.71 2 90.33 2 92.3313.56/17,2-
29. HRON Jiří 1951 2 Rakovník100.09 0 92.66 0 92.6613.89/17,6-
30.2/DSTYKAL Jiří 1992 3 Klášter.92.86 0 95.75 6 92.8614.09/17,9-
31. JANOVSKÝ Miroslav 1961 3 Sušice92.92 0 101.40 2 92.9214.15/18,0-
32. JAROŠ Tomáš 1987 3 Roztoky96.97 4 92.04 2 94.0415.27/19,4-
33. SCHEU? Andreas 1967 0 GER94.23 0 100.41 8 94.2315.46/19,6-
34. SIMPSON Iain 1965 0 GBR91.88 4 94.24 0 94.2415.47/19,6-
35.4/DMKUTSCHA-LISSBERG Felix 1993 0 AUT94.96 4 92.93 2 94.9316.16/20,5-
36. ŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB97.61 0 95.27 0 95.2716.50/20,9-
37. SÝKORA Michal 1989 3 Hubertus100.48 60 91.80 4 95.8017.03/21,6-
38. KYSELA David 1977 2 Kralupy100.68 4 95.99 0 95.9917.22/21,9-
39. FILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa96.22 0 97.99 0 96.2217.45/22,2-
40. UNGER Andreas 1969 0 GER92.55 4 92.61 6 96.5517.78/22,6-
41. CHRISTOV Ivan 1988 2 Č.Lípa95.17 12 94.59 2 96.5917.82/22,6-
42.3/DSHEGER Kryštof 1992 2 Rakovník100.03 2 92.76 4 96.7617.99/22,8-
43. CHŇOUPEK Jan 1975 3 Roztoky101.62 6 95.68 2 97.6818.91/24,0-
44. ŘÍHA Zdeněk 1987 2 Třebech.107.08 0 98.59 0 98.5919.82/25,2-
45. ČECH Petr 1986 3 Třebech.100.29 2 98.94 0 98.9420.17/25,6-
46.4/DSKOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky99.66 4 97.03 2 99.0320.26/25,7-
47. HEGER Mikuláš 1990 2 Rakovník95.08 4 96.23 6 99.0820.31/25,8-
48. KREMSLEHNER Wolfgang 1961 0 AUT110.19 52 99.97 0 99.9721.20/26,9-
49. JAROŠ Jakub 1986 3 Rakovník98.58 2 97.40 6 100.5821.81/27,7-
50.1/ZSŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB102.46 0 103.58 0 102.4623.69/30,1-
51. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV105.63 2 96.74 6 102.7423.97/30,4-
52. TROCH Petr 1971 3 Dv.Král.103.55 0 105.61 2 103.5524.78/31,5-
53. NOVÁK Václav 1979 3 Třebech.102.53 2 101.08 4 104.5325.76/32,7-
54.1/ZMKRAUS Filip 1997 3 ČSAD Plz109.71 2 103.17 2 105.1726.40/33,5-
55. HONZATKO Wolfgang 1960 0 AUT103.87 2 103.69 6 105.8727.10/34,4-
56. PÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.114.63 0 105.91 0 105.9127.14/34,5-
57.2/VMJÁŠA Radek 1967 3 SKVS ČB107.23 6 107.01 0 107.0128.24/35,9-
58.3/VMHEŘMÁNEK Antonín 1973 3 S.Žižkov115.37 50 103.16 4 107.1628.39/36,0-
59. JAROŠ Jan 1989 3 Rakovník103.96 8 107.31 0 107.3128.54/36,2-
60. BARTOŠ Miroslav 1974 0 Dv.Král.107.20 2 108.46 2 109.2030.43/38,6-
61. ZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.107.83 2 104.44 602 109.8331.06/39,4-
62.5/DSVÁVRA Petr 1991 3 Roztoky104.09 8 113.10 2 112.0933.32/42,3-
63. HORÁK David 1976 3 S.Žižkov124.66 102 104.38 10 114.3835.61/45,2-
64. JAVŮREK Jan 1987 3 Třebech.115.81 0 107.83 8 115.8137.04/47,0-
65.2/ZSZIERIS Matyáš 1995 3 Trutnov100.82 54 108.90 8 116.9038.13/48,4-
66.5/DMBÁČA Jakub 1994 3 Benátky111.94 158 116.40 4 120.4041.63/52,9-
67. PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.115.84 6 133.74 106 121.8443.07/54,7-
68.3/ZSČERVENKA Ondřej 1996 0 Hubertus109.73 16 111.62 60 125.7346.96/59,6-
69.2/ZMJÁŠA Filip 1997 3 SKVS ČB111.94 106 121.50 6 127.5048.73/61,9-
70. HEGER Miroslav 1955 3 Rakovník123.55 4 125.38 6 127.5548.78/61,9-
71. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.151.73 206 125.43 6 131.4352.66/66,9-
72.3/ZMKOUDELKA Václav 1997 0 Roztoky148.48 8 138.50 8 146.5067.73/86,0-
73.4/ZSPETERKA Adam 1996 3 Rakovník122.27 156 110.55 56 166.5587.78/111,4-
74.5/ZSPOSPÍŠIL Adrian 1995 0 Trutnov157.16 62 142.05 162 219.16140.39/178,2-

kategorie C1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VKÜHN Michael 1961 0 GER92.26 4 91.47 0 91.47 -
2. KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV96.44 8 91.98 0 91.980.51/0,6-
3.1/VSGEBHARD Klaus 1950 0 GER90.84 2 93.08 0 92.841.37/1,5-
4.1/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.95.75 0 102.99 6 95.754.28/4,7-
5.2/VMKUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja102.09 2 95.89 0 95.894.42/4,8-
6.1/DMVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2 SKVS ČB96.22 2 94.53 2 96.535.06/5,5-
7.3/VMPRÜHER Jakub 1968 2+ SKVS ČB94.06 4 95.02 6 98.066.59/7,2-
8.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa98.48 0 101.71 2 98.487.01/7,7-
9. NOVÁČEK Michal 1977 2+ Hubertus103.44 2 96.78 2 98.787.31/8,0-
10. MACHEK Radek 1980 2 Trutnov97.13 2 100.87 2 99.137.66/8,4-
11.2/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov101.79 0 105.00 2 101.7910.32/11,3-
12. HASHIMOTO Tamaki 1982 3 Rakovník102.43 2 103.48 0 103.4812.01/13,1-
13.3/VRAUE Frank 1958 0 GER103.77 0 0.00 999 103.7712.30/13,4-
14.4/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.108.65 0 110.50 0 108.6517.18/18,8-
15.4/VSÝKORA Jaroslav 1961 2 Hubertus105.70 4 79.14 402 109.7018.23/19,9-
16.5/VPŠENIČKA Luděk 1960 0 Rakovník109.25 2 110.46 0 110.4618.99/20,8-
17.6/VMULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus139.61 4 115.32 0 115.3223.85/26,1-
18.7/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus122.38 2 130.47 102 124.3832.91/36,0-
19.1/ZMLERCH Adam 1998 0 Klášter.127.23 154 147.06 100 247.06155.59/170,1-
  ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha96.50 2 94.93 0 94.93 -
2.1/DSKREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy102.61 2 101.69 0 101.696.76/7,1-
3. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV102.04 0 107.20 0 102.047.11/7,5-
4. FIŠEROVÁ Lenka 1988 3 ČSAD Plz103.17 2 142.82 50 105.1710.24/10,8-
5.1/DMKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2 L.Žatec107.14 2 104.69 2 106.6911.76/12,4-
6. BAČÁKOVÁ Radka 1983 3 Rakovník106.56 2 107.47 0 107.4712.54/13,2-
7. NOVÁČKOVÁ Karolina 1978 2 Hubertus111.52 0 107.93 2 109.9315.00/15,8-
8. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky103.08 52 110.62 2 112.6217.69/18,6-
9. BORSKÁ Alena 1976 3 Rakovník127.26 0 117.99 0 117.9923.06/24,3-
10.1/ZSBORIKOVÁ Michaela 1996 3 Roztoky108.52 56 189.24 60 164.5269.59/73,3-
11.2/DMVÁVROVÁ Iva 1993 3 Roztoky139.87 50 173.42 0 173.4278.49/82,7-
12.1/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 3 Klášter.129.78 58 127.40 102 187.7892.85/97,8-
13. FIŠEROVÁ Helena 1979 0 ČSAD Plz122.75 152 115.57 404 274.75179.82/189,4-

kategorie C2M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
110.02 2 109.30 6 112.02 -
2.2/VMZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
118.05 4 112.11 2 114.112.09/1,9-
3.3/VMPRÜHER Jakub
ŠTĚTKA Petr
1968
1965
SKVS ČB
SKVS ČB
110.94 4 0.00 999 114.942.92/2,6-
4.1/VTERBER Richard
KUBEŠ Vladimír
1958
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
126.09 10 109.32 6 115.323.30/2,9-
5. HEGER Mikuláš
HEGER Kryštof
1990
1992
2 Rakovník
Rakovník
116.56 4 124.68 56 120.568.54/7,6-
6.2/VŠRÁMEK Jaroslav
MINAŘÍK Miroslav
1957
1955
3 Č.Lípa
Rakovník
129.84 12 125.19 2 127.1915.17/13,5-
7. KOZOHORSKÁ Alžběta
CHŇOUPEK Jan
1990
1975
Roztoky
Roztoky
126.95 8 144.09 60 134.9522.93/20,5-
8. KOZOHORSKÝ Vojtěch
JAROŠ Tomáš
1991
1987
3 Roztoky
Roztoky
120.68 60 128.94 8 136.9424.92/22,2-
9.1/VSHRON Jiří
NEDVÍDEK František
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
136.33 4 0.00 999 140.3328.31/25,3-
10.3/VKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
147.00 2 145.33 452 149.0036.98/33,0-
  CHRISTOV Ivan
ŠRÁMEK Michal
1988
1982
2 Č.Lípa
Č.Lípa
0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus79.12 0 80.11 0 79.12 -
2.1/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus99.65 4 82.86 2 84.865.74/7,3-
3. HONZATKO Niki 1990 0 AUT86.56 0 84.12 54 86.567.44/9,4-
4.1/VREICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV86.95 0 86.87 0 86.877.75/9,8-
5.1/DMŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa90.70 2 87.50 0 87.508.38/10,6-
6.2/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha92.86 2 88.11 0 88.118.99/11,4-
7. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy92.78 6 88.53 0 88.539.41/11,9-
8. BLAHNÍK Vojtěch 1981 2 Sláv.KV94.10 0 88.91 0 88.919.79/12,4-
9.2/DMLANGER Andi 1993 0 AUT89.36 2 89.44 0 89.4410.32/13,0-
10.3/VMLACINA Pavel 1970 2 Rožátov89.74 0 89.73 0 89.7310.61/13,4-
11. SUCHÝ Ondřej 1979 1 Dukla B.84.68 6 80.19 50 90.6811.56/14,6-
12.3/DMKUTSCHA-LISSBERG Felix 1993 0 AUT93.89 6 90.78 0 90.7811.66/14,7-
13.2/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa93.75 0 90.88 2 92.8813.76/17,4-
14. KUNA Jan 1990 2 SKVS ČB93.03 0 100.35 4 93.0313.91/17,6-
15. KYSELA David 1977 2 Kralupy93.61 0 108.30 52 93.6114.49/18,3-
16.4/VMŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa92.29 2 96.16 0 94.2915.17/19,2-
17. CHRISTOV Ivan 1988 2 Č.Lípa95.88 2 93.60 2 95.6016.48/20,8-
18. JAROŠ Tomáš 1987 3 Roztoky100.20 0 95.69 0 95.6916.57/20,9-
19.3/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus102.21 2 93.71 2 95.7116.59/21,0-
20.5/VMUNGER Andreas 1969 0 GER96.33 0 107.54 54 96.3317.21/21,8-
21.6/VMBÁČA Milan 1973 2 Benátky98.79 2 94.68 2 96.6817.56/22,2-
22.7/VMŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB96.82 0 101.54 0 96.8217.70/22,4-
23. CHŇOUPEK Jan 1975 3 Roztoky98.34 0 97.44 0 97.4418.32/23,2-
24. HEGER Mikuláš 1990 2 Rakovník97.51 4 97.53 0 97.5318.41/23,3-
25.4/VKREMSLEHNER Wolfgang 1961 0 AUT95.66 2 97.80 0 97.6618.54/23,4-
26.1/DSHEGER Kryštof 1992 2 Rakovník99.89 4 95.77 2 97.7718.65/23,6-
27.5/VKECK Dieter 1959 0 GER98.38 2 98.40 0 98.4019.28/24,4-
28. ŘÍHA Zdeněk 1987 2 Třebech.100.96 2 96.78 2 98.7819.66/24,8-
29.6/VJANOVSKÝ Miroslav 1961 3 Sušice99.53 0 101.43 50 99.5320.41/25,8-
30.1/VSHRON Jiří 1951 2 Rakovník101.21 0 97.68 2 99.6820.56/26,0-
31.2/DSKOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky105.94 54 100.35 2 102.3523.23/29,4-
32.8/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice92.42 106 101.75 2 103.7524.63/31,1-
33. JAROŠ Jakub 1986 3 Rakovník105.25 2 104.16 0 104.1625.04/31,6-
34.9/VMTROCH Petr 1971 3 Dv.Král.103.21 2 104.93 0 104.9325.81/32,6-
35.10/VMBARTOŠ Miroslav 1974 0 Dv.Král.113.17 2 104.96 0 104.9625.84/32,7-
36.11/VMHEŘMÁNEK Antonín 1973 3 S.Žižkov103.20 4 115.85 6 107.2028.08/35,5-
37.12/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.106.25 2 105.90 2 107.9028.78/36,4-
38.1/ZSPETERKA Adam 1996 3 Rakovník129.02 4 107.28 2 109.2830.16/38,1-
39.2/ZSZIERIS Matyáš 1995 3 Trutnov105.33 4 106.53 10 109.3330.21/38,2-
40. ČECH Petr 1986 3 Třebech.119.51 2 107.77 2 109.7730.65/38,7-
41. HORÁK David 1976 3 S.Žižkov107.84 4 110.00 0 110.0030.88/39,0-
42.13/VMHONZATKO Wolfgang 1960 0 AUT110.51 0 108.41 2 110.4131.29/39,5-
43. JAVŮREK Jan 1987 3 Třebech.110.91 0 108.50 6 110.9131.79/40,2-
44. JAROŠ Jan 1989 3 Rakovník107.29 4 128.52 2 111.2932.17/40,7-
45.3/DSVÁVRA Petr 1991 3 Roztoky111.47 0 114.28 2 111.4732.35/40,9-
46.3/ZSŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB112.33 2 110.46 2 112.4633.34/42,1-
47.2/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.109.05 4 119.65 8 113.0533.93/42,9-
48.14/VMJÁŠA Radek 1967 3 SKVS ČB107.22 6 113.05 152 113.2234.10/43,1-
49. TUREK Michal 1986 3 Roztoky109.30 10 113.67 0 113.6734.55/43,7-
50. ZIKMUND Martin 1984 0 Roztoky116.00 60 116.66 4 120.6641.54/52,5-
51.1/ZMJÁŠA Filip 1997 3 SKVS ČB121.00 4 123.23 106 125.0045.88/58,0-
52.4/DMBÁČA Jakub 1994 3 Benátky110.60 204 125.73 0 125.7346.61/58,9-
53.2/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.139.37 104 126.01 4 130.0150.89/64,3-
54.7/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.123.05 10 116.50 108 133.0553.93/68,2-
55.8/VHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník130.87 6 130.78 52 136.8757.75/73,0-
56.4/DSSMAŽÍK Jiří 1991 2 L.Žatec94.93 54 82.23 56 138.2359.11/74,7-
57.3/ZMKOUDELKA Václav 1997 0 Roztoky189.77 10 139.59 2 141.5962.47/79,0-
58.4/ZMKRAUS Filip 1997 3 ČSAD Plz102.11 100 99.58 54 153.5874.46/94,1-
59. VESELÝ Radek 1980 0 S.Žižkov137.05 56 149.77 154 193.05113.93/144,0-
60.4/ZSČERVENKA Ondřej 1996 0 Hubertus120.13 156 0.00 999 276.13197.01/249,0-
61.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.124.25 252 180.21 150 330.21251.09/317,4-
62.5/ZSPOSPÍŠIL Adrian 1995 0 Trutnov175.40 158 210.04 156 333.40254.28/321,4-
  ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3