vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve sprintu - neděle, závod č.2

20.05.2012   řeka Morava ve Veselí nad Moravou
ředitel: Vladimír Jordán   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. KRISTEK Aleš 1992 2 Val.Mez.00:58,80 01:00,80 01:59,60 25
2. HOŘÍNEK Jaroslav 1963 2 Litovel00:59,10 01:00,90 02:00,000.40/0,321
3. PATÁK Jan 1997 2 Litovel01:03,70 01:04,90 02:08,609.00/7,517
4. ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel01:06,60 01:06,80 02:13,4013.80/11,513
5. BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí01:08,10 01:09,80 02:17,9018.30/15,39
6. ŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel01:13,70 01:14,10 02:27,8028.20/23,65
7. KUČA Jakub 1998 3 Litovel01:13,40 01:15,50 02:28,9029.30/24,54
8. JUREČKA Filip 1998 Litovel01:13,90 01:17,60 02:31,5031.90/26,73
9. KAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.01:15,00 01:22,50 02:37,5037.90/31,72
10. KŘENEK Jakub 1999 Val.Mez.01:25,50 01:28,30 02:53,8054.20/45,31
11. ŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez.01:30,80 01:24,40 02:55,2055.60/46,50
12. MOŘKOVSKÝ Samuel 1999 Val.Mez.01:25,90 01:36,70 03:02,6063.00/52,70

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel00:57,60 00:57,10 01:54,70 42
2.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno00:58,10 00:58,90 01:57,002.30/2,034
3.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:02,50 01:05,40 02:07,9013.20/11,530
4.4/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel01:06,70 01:04,80 02:11,5016.80/14,626
5.2/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž01:04,20 01:07,80 02:12,0017.30/15,122
6.3/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž01:06,40 01:07,40 02:13,8019.10/16,718
7.2/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.01:06,10 01:08,30 02:14,4019.70/17,214
8.3/ZSNĚMCOVÁ Anna 1998 2 KK Brno01:08,20 01:10,10 02:18,3023.60/20,610
9.5/DSARNOŠOVÁ Karolína 1995 2 Litovel01:09,00 01:12,10 02:21,1026.40/23,06
10. PULKRÁBKOVÁ Stanislava 1978 3 Kroměříž01:11,30 01:10,60 02:21,9027.20/23,75
11.1/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno01:11,80 01:11,50 02:23,3028.60/24,94
12.2/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž01:13,70 01:12,70 02:26,4031.70/27,63
13.4/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.01:13,70 01:15,40 02:29,1034.40/30,02
14.3/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno01:15,70 01:19,10 02:34,8040.10/35,01
15.5/ZMVAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel01:30,50 01:30,80 03:01,3066.60/58,10
16.4/ZMKOČÍ Nicolle 2001 SKVeselí01:29,30 01:34,30 03:03,6068.90/60,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSKREJČÍŘ Dominik
SATKE Adam
1996
1994
KK Brno
KK Brno
01:09,30 01:09,80 02:19,10 3
2.1/ZSKŘENEK Jakub
STARÝ Tadeáš
1999
1998
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:18,80 01:15,60 02:34,4015.30/11,02
3.2/ZSMOŘKOVSKÝ Samuel
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:17,50 01:17,70 02:35,2016.10/11,61
4.1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
01:25,80 01:23,70 02:49,5030.40/21,90
5.2/ZMDŘEVOJÁNEK Dalibor
HENDRYCH Tomáš
2001
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
01:41,50 01:37,10 03:18,6059.50/42,80

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U2HÁLA Richard 1992 M SKVeselí00:48,80 00:49,20 01:38,00 46
2.1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí00:49,90 00:49,50 01:39,401.40/1,438
3. ŠIŠPERA Petr 1979 3 KKVeselí00:53,40 00:51,30 01:44,706.70/6,834
4. TŮMA Jan 1979 2 KKVeselí00:53,50 00:52,80 01:46,308.30/8,530
5. TŮMA Jiří 1981 3 KKVeselí00:53,50 00:53,70 01:47,209.20/9,426
6.1/VMLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž00:54,90 00:54,50 01:49,4011.40/11,622
6.2/U2LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž00:54,80 00:54,60 01:49,4011.40/11,618
8.1/DSKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí00:56,10 00:55,90 01:52,0014.00/14,314
9. KUŘINA Jiří 1985 3 SKVeselí00:56,40 00:56,80 01:53,2015.20/15,510
10. TULPA Michal 1981 KKVeselí00:58,50 00:57,80 01:56,3018.30/18,79
11.2/VMLOVECKÝ Petr 1977 3 KKVeselí01:01,50 00:59,20 02:00,7022.70/23,28
12.2/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno00:59,90 01:02,40 02:02,3024.30/24,87
12.1/ZSMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí01:02,90 00:59,40 02:02,3024.30/24,86
14. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí01:04,40 01:01,70 02:06,1028.10/28,75
15.2/DSCHABIČA Martin 1995 3 SKVeselí01:05,30 01:03,80 02:09,1031.10/31,74
16.3/DMKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž01:06,80 01:06,50 02:13,3035.30/36,03
17.2/ZSPAPULA Martin 1999 Litovel01:11,50 01:09,20 02:20,7042.70/43,62
18.3/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž01:13,20 01:07,90 02:21,1043.10/44,01
19.4/ZSKONEČNÝ Tadeáš 1999 Kroměříž01:20,90 01:16,80 02:37,7059.70/60,90
20.5/ZSSUŠEŇ Daniel 1999 Litovel01:26,60 01:27,70 02:54,3076.30/77,90
21.1/ZMCHABIČA Pavel 2001 SKVeselí01:35,90 01:35,30 03:11,2093.20/95,10

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel01:16,40 01:11,30 02:27,70 10
2.1/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.01:19,20 01:14,20 02:33,405.70/3,96
3.2/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel01:21,60 01:17,50 02:39,1011.40/7,72
4.2/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.01:29,00 01:28,40 02:57,4029.70/20,11
5.1/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.02:04,90 01:59,60 04:04,5096.80/65,50
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3