vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu a přebor Jihočeského kraje ve sjezdu

26.05.2012   řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici
ředitel: Lenka Lagnerová   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.15:24,60 24
2. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.16:10,0045.40/4,914
3. VANĚČEK Tomáš 1986 2 Č.Kruml.16:39,0074.40/8,09
4. PEŠKA Libor 1987 3 Č.Kruml.17:47,10142.50/15,44
5. KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.18:41,10196.50/21,33
6. HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor18:42,80198.20/21,42
7. MUSIL Filip 1992 0 Č.Kruml.19:19,12234.52/25,41
8. ŠVADLENA Martin 1987 0 Č.Kruml.19:31,10246.50/26,70
9. SKOŘEPA Vojtěch 1999 0 Č.Kruml.20:04,80280.20/30,30
  HABICH Bohumil 1961 0 VS TáborDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.15:01,80 20
2. PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.16:24,6082.80/9,210
3. VRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn18:13,10191.30/21,25
4. KOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.18:48,10226.30/25,14
5. DUNDOVÁ Iva 1995 0 Č.Kruml.19:29,20267.40/29,73
6. VAŇKOVÁ Klára 2001 0 VS Tábor20:07,60305.80/33,92
7. KOUDELKOVÁ Veronika 1998 3 Č.Kruml.21:40,70398.90/44,21
8. KAŠPAROVÁ Barbora 1996 0 Č.Kruml.21:53,00411.20/45,60
9. MAŠÍNOVÁ Marie 1997 0 Č.Kruml.22:11,90430.10/47,70
10. BERÁNKOVÁ Kateřina 1996 0 Č.Kruml.23:23,50501.70/55,60
  KOUDELKOVÁ Petra 1969 3 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠVADLENA Martin
ŠVADLENA Václav
1987
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
17:08,30 8
2. SRBA Mikuláš
ŠRAMČÍK Daniel
1964
1975
Ústí/L
Ústí/L
17:29,3021.00/2,03
3. DUNDOVÁ Iva
BERÁNKOVÁ Barbora
1995
1992
Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:25,1076.80/7,52
4. BAUEROVÁ Lenka
KRUMLOVÁ Anna
1984
1983
RK Troja
VikingMB
18:49,40101.10/9,81
5. GRÉGROVÁ Kristýna
SCHNEIDEROVÁ Lucie
1984
1988
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:50,80102.50/10,00
6. SKOŘEPA Vojtěch
KLÍMA Jan
1999
1998
Č.Kruml.
Č.Kruml.
19:58,90170.60/16,60
  MUSIL Filip
PEŠKA Libor
1992
1987
Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0
  HALEŠ Antonín
VANĚČEK Tomáš
1992
1986
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0
  PALOUDA Tomáš
KOUDELKA Tomáš
1969
1964
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz13:25,30 23
2. HALEŠ Antonín 1992 0 Č.Kruml.15:06,00100.70/12,513
3. PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.15:32,90127.60/15,88
4. GROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.16:26,20180.90/22,53
5. KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.16:31,70186.40/23,12
6. PEŠKA Libor 1987 0 Č.Kruml.16:35,50190.20/23,61
7. MAYER Roman 1971 3 Bechyně17:53,00267.70/33,20
8. KOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml.20:02,90397.60/49,40

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LAGNEROVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.18:07,30 6
2. BERÁNKOVÁ Barbora 1992 0 Č.Kruml.19:23,7076.40/7,01
3. PALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml.19:50,50103.20/9,50
  VRBOVÁ Alexandra 2000 0 Horš.TýnDNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3