vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve sjezdu - neděle

27.05.2012   řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici
ředitel: Lenka Lagnerová   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.16:22,00 24
2. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.16:27,205.20/0,514
3. VANĚČEK Tomáš 1986 2 Č.Kruml.16:51,3029.30/3,09
4. PEŠKA Libor 1987 3 Č.Kruml.17:52,8090.80/9,24
5. HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor18:22,10120.10/12,23
6. KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.18:43,20141.20/14,42
7. MUSIL Filip 1992 0 Č.Kruml.18:52,20150.20/15,31
8. ŠVADLENA Martin 1987 0 Č.Kruml.19:15,30173.30/17,60
9. SKOŘEPA Vojtěch 1999 0 Č.Kruml.19:17,50175.50/17,90
  HABICH Bohumil 1961 0 VS TáborDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.15:13,70 18
2. PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.16:28,6074.90/8,28
3. VRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn18:22,70189.00/20,73
4. MAŠÍNOVÁ Marie 1997 0 Č.Kruml.18:34,90201.20/22,02
5. BERÁNKOVÁ Kateřina 1996 0 Č.Kruml.19:19,80246.10/26,91
6. VAŇKOVÁ Klára 2001 0 VS Tábor20:06,20292.50/32,00
7. DUNDOVÁ Iva 1995 0 Č.Kruml.21:58,00404.30/44,20
  KOUDELKOVÁ Veronika 1998 3 Č.Kruml.DNS 0
  KOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.DNS 0
  KOUDELKOVÁ Petra 1969 3 Č.Kruml.DNS 0
  KAŠPAROVÁ Barbora 1996 0 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠVADLENA Martin
ŠVADLENA Václav
1987
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
17:00,90 7
2. SRBA Mikuláš
ŠRAMČÍK Daniel
1964
1975
Ústí/L
Ústí/L
17:40,7039.80/3,92
3. DUNDOVÁ Iva
BERÁNKOVÁ Barbora
1995
1992
Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:35,0094.10/9,21
4. SKOŘEPA Vojtěch
KLÍMA Jan
1999
1998
Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:58,20117.30/11,50
5. BAUEROVÁ Lenka
KRUMLOVÁ Anna
1984
1983
RK Troja
VikingMB
19:13,80132.90/13,00
  MUSIL Filip
PEŠKA Libor
1992
1987
Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0
  HALEŠ Antonín
VANĚČEK Tomáš
1992
1986
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0
  PALOUDA Tomáš
KOUDELKA Tomáš
1969
1964
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0
  GRÉGROVÁ Kristýna
SCHNEIDEROVÁ Lucie
1984
1988
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.15:36,50 2
2. HALEŠ Antonín 1992 0 Č.Kruml.15:55,3018.80/2,01
3. PEŠKA Libor 1987 0 Č.Kruml.16:41,0064.50/6,90
  GROSSMANN Petr 1974 1 Loko PlzDNS 0
  GROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.DNS 0
  KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.DNS 0
  MAYER Roman 1971 3 BechyněDNS 0
  KOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LAGNEROVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.18:17,50 6
2. BERÁNKOVÁ Barbora 1992 0 Č.Kruml.18:56,5039.00/3,61
3. PALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml.19:45,5088.00/8,00
  VRBOVÁ Alexandra 2000 0 Horš.TýnDNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3