vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.2

27.05.2012   řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DPokorný Ondřej 1987 0 SK VS Č.88.13 0 87.80 0 87.80 67
2.2/DLásko Jan 1977 3 TJ Dvůr K90.84 0 89.03 0 89.001.20/1,463
3.1/VMRaab David 1969 2 TJ Klub k89.20 0 91.20 0 89.201.40/1,659
4.3/DKulhánek Jan 1978 2 Delfín Ja91.45 0 93.99 4 93.405.60/6,455
5.1/DSKořínek Filip 1995 2 USK Praha94.01 10 94.00 0 94.006.20/7,151
6.4/DMusil Jan 1990 2 Delfín Ja93.41 0 94.09 0 94.006.20/7,147
7.1/VFilipi Robert 1964 2 TJ Česká93.17 0 96.20 4 95.107.30/8,343
8.1/DMMiller Jan 1997 2 TJ Turnov95.61 0 96.81 0 96.809.00/10,339
9.1/ZSŽížala Josef 1999 2 USK Praha92.95 0 94.99 4 96.909.10/10,435
10.2/VMZáruba Martin 1974 3 TJ Dvůr K99.09 0 97.67 0 97.609.80/11,231
11.3/VMZummer Dušan 1970 3 TJ Turnov96.61 0 98.20 2 98.6010.80/12,327
12.4/VMBízek Zdeněk 1971 3 KK Brandý98.30 0 96.74 2 98.7010.90/12,426
13.2/ZSKořínek Vilém 1999 2 USK Praha100.18 0 100.70 0 100.7012.90/14,725
14.3/ZSPavlík Pavel 1998 3 SK Třebec101.02 0 105.62 0 101.0013.20/15,024
15.5/VMHorák David 1976 2 Sokol Žiž101.69 0 103.73 2 101.6013.80/15,723
16.5/DBartoň Tomáš 1991 0 Delfín Ja102.36 0 101.50 2 103.5015.70/17,922
17.6/VMStejskal Ondře 1975 0 KK Brandý102.52 0 110.08 0 104.5016.70/19,021
18.1/VSWinter Eduard 1956 3 Delfín Ja106.69 0 104.70 0 104.7016.90/19,220
19.2/VPavlík Jiří 1964 2 SK Třebec130.51 0 106.67 0 106.6018.80/21,419
20.6/DBenhák Jan 1988 3 Delfín Ja103.03 0 105.81 4 109.0021.20/24,118
21.7/VMPříhoda Tomáš 1970 3 USK Praha108.28 0 117.40 12 110.2022.40/25,517
22.2/VSLepík Vlastimi 1950 3 TJ SK Hub111.44 0 113.90 0 111.4023.60/26,916
23.7/DWinter Jan 1982 3 Delfín Ja110.87 0 110.01 2 112.0024.20/27,615
24.1/ZMZeman Vojtěch 2000 3 USK Praha115.17 5 111.27 2 113.2025.40/28,914
25.3/VSKulhánek Josef 1951 3 Delfín Ja121.31 0 114.20 0 114.2026.40/30,113
26.8/DWinter Tomáš 1979 3 Delfín Ja111.11 0 114.89 0 114.8027.00/30,812
27.4/ZSWallisch Vít 1999 0 USK Praha116.45 0 115.50 0 115.5027.70/31,511
28.2/DMŘíha Jan 1996 3 SK Třebec109.58 1 115.55 0 115.5027.70/31,510
29.4/VSNedvídek Frant 1944 3 TJ Dvůr K120.69 0 116.99 0 116.9029.10/33,19
30.2/ZMPříhoda Lukáš 2001 0 USK Praha121.29 0 122.61 0 122.6034.80/39,68
31.3/ZMBohatý Karel 2001 0 SK Třebec122.70 0 120.08 4 124.0036.20/41,27
32.4/ZMNesnídal Radek 2000 0 TJ-Loko Ž134.06 0 124.10 0 124.1036.30/41,36
33.9/DLetko Radek 1978 3 Sokol Žiž114.94 1 106.99 54 124.9037.10/42,35
34.5/ZSKlišč Zdeněk 1999 0 SK Třebec117.26 0 123.80 2 125.2037.40/42,64
35.3/VJarolímek Otta 1961 3 TJ Turnov133.94 0 126.61 0 126.6038.80/44,23
36.5/ZMEliáš Ondřej 2000 0 USK Praha67.02 6 157.39 54 129.0041.20/46,92
37.4/VSvoboda Dobrom 1963 0 TJ Česká135.51 0 131.93 2 133.9046.10/52,51
38.6/ZMKoblížek Danie 2000 0 Loko Trut134.61 0 129.18 6 135.1047.30/53,90
39.6/ZSBouček Stanisl 1999 0 Loko Trut133.26 1 136.70 8 144.7056.90/64,80
40.1/PZKrál Adam 2003 USK Praha140.53 5 141.36 4 145.3057.50/65,50
41.7/ZMStaša Jeroným 2001 0 SK Třebec134.39 1 148.09 58 146.3058.50/66,60
42.2/PZWeisl Martin 2002 USK Praha154.87 5 144.33 6 150.3062.50/71,20
43.7/ZSKrč Ladislav 1999 0 KK Brandý167.61 5 147.50 4 151.5063.70/72,60
44.8/ZSŘáha Oldřich 1998 0 TJ-Loko Ž170.51 5 151.50 4 155.5067.70/77,10
45.9/ZSLeitner Zdeněk 1998 0 TJ SK Hub162.05 0 157.30 10 167.3079.50/90,50
46.3/PZŘíha Matyáš 2003 USK Praha179.27 0 176.33 2 178.3090.50/103,10
47.8/ZMJakl Vincent 2001 0 USK Praha213.44 0 192.27 6 198.20110.40/125,70
48.8/VMFoltín Marek 1973 0 KK Brandý160.29 6 144.15 60 204.10116.30/132,50
49.4/PZBeier Matouš 2004 Loko Trut187.45 1 211.08 10 205.40117.60/133,90
50. Hřebíček Jakub 1999 0 KK Brandý155.29 6 154.20 54 208.20120.40/137,10
51.9/ZMŠulc Karel 2000 0 KK Brandý0.00 0 164.81 56 220.80133.00/151,50
52.5/PZPiskač Kryštof 2002 USK Praha218.33 6 195.13 62 257.10169.30/192,80
53. Šorel Martin 2001 0 KK Brandý134.93 20 181.29 156 337.20249.40/284,10
54.6/PZBízek Marek 2005 KK Brandý116.58 65 204.55 502 706.50618.70/704,70

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSvobodová Jana 1993 TJ Česká101.01 0 99.40 0 99.40 21
2.2/DPokorná Iva 1985 SK VS Č.104.20 0 100.90 0 100.901.50/1,517
3.1/ZMBlažková Tereza 2000 USK Praha101.92 0 102.50 0 101.922.52/2,513
4.1/ZSDušková Kateřina 1998 USK Praha104.77 6 101.30 4 105.305.90/5,912
5.1/VMZemanová Jana 1969 USK Praha106.09 0 104.10 2 106.096.69/6,711
6.3/DFillová Eva 1984 TJ Dvůr K108.32 6 107.00 0 107.007.60/7,610
7.2/VMLacinová Leona 1974 TJ Semily111.39 2 109.90 0 109.9010.50/10,69
8.2/ZMDušková Michala 2000 USK Praha109.26 2 112.70 2 111.2611.86/11,98
9.1/DSMašková Kateřina 1995 TJ SK Hub115.85 0 115.60 0 115.6016.20/16,37
10.3/ZMDvořáková Eliška 2001 USK Praha116.85 6 116.25 0 116.2516.85/17,06
11.2/DSBuriánková Anežka 1994 TJ Semily120.57 0 116.90 0 116.9017.50/17,65
12.4/DBenháková Anna 1993 Delfín Ja119.29 0 123.60 2 119.2919.89/20,04
13.1/PZNesnídalová Lucie 2002 TJ-Loko Ž120.69 2 119.20 4 122.6923.29/23,40
14.5/DVanková Markéta 1979 TJ SK Hub122.64 2 122.90 6 124.6425.24/25,43
15.2/ZSPetriláková Ludmila 1998 TJ SK Hub131.20 4 123.50 4 127.5028.10/28,32
16.3/ZSMílová Terezie 1998 Loko Trut127.86 52 122.80 12 134.8035.40/35,61
17.4/ZMKrálová Adéla 2001 USK Praha158.51 10 196.90 8 168.5169.11/69,50
18.4/ZSKlikarová Veronika 1999 Loko Trut233.01 4 175.30 8 183.3083.90/84,40
19.2/PZFilipi Viktorie 2002 TJ Česká199.55 8 179.12 6 185.1285.72/86,20
20.5/ZSLacinová Karolína 1999 TJ Semily223.54 6 225.20 2 227.20127.80/128,60
21.3/PZWeislová Eliška 2002 USK Praha263.58 112 276.08 56 332.08232.68/234,10

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMMiller Jan 1968 2 TJ Turnov95.51 2 94.70 0 94.70 36
2.1/ZSPříhoda Matouš 1998 2 USK Praha98.54 0 99.70 0 98.543.84/4,132
3.2/VMBeier Artur 1970 2 Loko Trut98.89 0 98.60 0 98.603.90/4,128
4.1/VFilipi Robert 1964 2 TJ Česká100.29 0 101.10 0 100.295.59/5,924
5.3/VMLacina Richard 1967 2 TJ Semily101.54 2 103.60 2 103.548.84/9,320
6.1/VSHák Jiří 1952 2 Loko Trut104.77 2 103.90 0 103.909.20/9,716
7.2/ZSŽížala Josef 1999 3 USK Praha103.11 4 105.60 4 107.1112.41/13,112
8.1/DSPospíšil Adrian 1995 3 Loko Trut109.67 0 115.80 2 109.6714.97/15,811
9.2/VBuriánek Karel 1965 3 TJ Semily116.48 0 112.90 0 112.9018.20/19,210
10.2/VSTunka Zdeněk 1957 3 Delfín Ja114.54 2 113.60 0 113.6018.90/20,09
11.3/VSNedvídek František 1944 3 TJ Dvůr K116.26 2 115.20 0 115.2020.50/21,68
12.1/DMMiller Jan 1997 3 TJ Turnov112.29 4 123.20 6 116.2921.59/22,87
13.4/VMŠerý Michal 1971 3 C.K. Rožá117.35 0 125.90 0 117.3522.65/23,96
14.5/VMBohatý Karel 1974 3 SK Třebec125.10 10 111.70 6 117.7023.00/24,35
15.4/VSŠrámek Jaroslav 1957 3 TJ Česká117.80 0 118.90 2 117.8023.10/24,44
16.2/DSKořínek Filip 1995 0 USK Praha114.98 6 0.00 0 120.9826.28/27,83
17.3/ZSDušková Kateřina 1998 0 USK Praha121.11 0 121.90 0 121.1126.41/27,92
18.1/DBartoň Tomáš 1991 0 Delfín Ja120.22 2 118.30 4 122.2227.52/29,11
19.2/DLásko Jan 1977 0 TJ Dvůr K121.20 4 126.40 10 125.2030.50/32,20
20.4/ZSMílová Terezie 1998 3 Loko Trut138.01 12 132.40 8 140.4045.70/48,30
21.1/ZMBohatý Karel 2001 0 SK Třebec143.32 6 155.60 6 149.3254.62/57,70

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VSBenhák Jiří
Benhák Ladislav
2002
2000
Delfín Jablonec
SK VS Č. Buděj.
105.20 2 102.10 0 102.10 18
2.1/VMŠenk Marek
Jakubů Jaroslav
2003
2000
KK Brandýs nad L.
KK Brandýs nad L.
104.61 0 104.10 2 104.612.51/2,514
3.1/ZSPříhoda Matouš
Žížala Josef
2002
2000
USK Praha
USK Praha
122.54 52 118.40 4 122.4020.30/19,910
4.1/DBartoň Tomáš
Lásko Jan
2000
2000
Delfín Jablonec
TJ Dvůr Králové
121.32 4 119.10 4 123.1021.00/20,66
5.2/DMusil Pavel
Musil Jan
2003
2000
Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
124.41 4 122.80 2 124.8022.70/22,22
6.3/DWinter Eduard
Winter Jan
2000
2000
Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
159.92 6 119.10 8 127.1025.00/24,51
7.4/DŘíha Jan
Pavlík Jiří
2000
2000
SK Třebechovice
SK Třebechovice
0.00 0 146.70 6 152.7050.60/49,60
8.2/ZSHřebíček Jakub
Fiala Jakub
2000
2000
KK Brandýs nad L.
KK Brandýs nad L.
152.67 8 155.90 12 160.6758.57/57,40
9.2/VMZáruba Martin
Nedvídek František
2002
2000
TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
129.32 54 133.80 50 183.3281.22/79,50
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3