vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve sprintu - sobota, závod č.1

09.06.2012  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23NOVOSAD Lukáš 1993 3 Olomouc01:02,60 00:59,30 02:01,90 2
2.1/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc01:11,50 00:58,20 02:09,707.80/6,41
  ŠAMÁNEK Pavel 1972 2 KKBrno00:00,00 00:00,00 00:00,00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. PROCHÁZKOVÁPavla 1983 2 KKBrno00:50,30 00:49,90 01:40,20 33
2.1/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž00:52,70 00:52,00 01:44,704.50/4,529
3.1/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc00:54,50 00:51,40 01:45,905.70/5,725
4.2/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc00:54,30 00:52,80 01:47,106.90/6,921
5.3/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc00:55,70 00:53,00 01:48,708.50/8,517
6.2/DSDRÁBKOVÁMartina 1995 2 Kroměříž00:55,30 00:53,50 01:48,808.60/8,613
7.4/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc00:57,90 00:52,90 01:50,8010.60/10,69
7.5/ZSNĚMCOVÁAnna 1998 2 KKBrno00:54,80 00:56,00 01:50,8010.60/10,65
9.1/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KKBrno00:58,20 00:57,10 01:55,3015.10/15,14
10.2/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž00:59,10 00:57,40 01:56,5016.30/16,33
11.3/ZMMOTYČKOVÁ Sára 2001 0 SKVeselí00:59,20 00:59,50 01:58,7018.50/18,52
12.3/DSŠVIHELOVÁ Vanda 1995 3 Olomouc00:56,60 01:04,00 02:00,6020.40/20,41
13.1/VMSNOPKOVÁ Renata 1972 0 Kroměříž00:59,70 01:02,60 02:02,3022.10/22,10
14.4/ZMKOČÍ Nicolle 2001 0 SKVeselí01:08,60 01:10,20 02:18,8038.60/38,50
 2/LÜFTNEROVÁ Dita 1987 0 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž00:41,10 00:40,80 01:21,90 58
2. ČEVORA Lukáš 1988 3 Kroměříž00:42,50 00:42,10 01:24,602.70/3,350
3.1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí00:43,60 00:43,60 01:27,205.30/6,546
4.2/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc00:45,80 00:42,80 01:28,606.70/8,242
5.1/DSSATKE Adam 1994 2 KKBrno00:44,90 00:43,80 01:28,706.80/8,338
6.1/VMLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž00:45,00 00:45,60 01:30,608.70/10,634
7.1/ZSMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí00:48,00 00:47,10 01:35,1013.20/16,130
8.3/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 2 KKBrno00:49,40 00:47,60 01:37,0015.10/18,426
9.2/DSCHABIČA Martin 1995 3 SKVeselí00:49,40 00:48,00 01:37,4015.50/18,922
10.2/ZSMATÉ Zdeněk 1998 3 Olomouc00:49,50 00:51,40 01:40,9019.00/23,218
11.1/VŠVIHEL Luboš 1960 2 Přerov00:50,90 00:50,90 01:41,8019.90/24,314
12.3/ZSBALARINLukáš 1998 3 KKOpava00:52,20 00:50,50 01:42,7020.80/25,413
13.4/ZSMRÁZEK Jan 1998 3 KKOpava00:51,60 00:52,30 01:43,9022.00/26,912
14.4/DMKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž00:54,40 00:53,30 01:47,7025.80/31,511
15.1/U23LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž01:00,60 00:48,80 01:49,4027.50/33,610
16.5/DMKUBÍČEK Tomáš 1996 3 Olomouc00:55,50 00:55,90 01:51,4029.50/36,09
17.5/ZSŠILHÁNEKMiroslav 1998 3 Kroměříž00:56,60 00:57,00 01:53,6031.70/38,78
18.1/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc01:01,40 00:56,70 01:58,1036.20/44,27
19.6/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc00:56,70 01:05,50 02:02,2040.30/49,26
20.2/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc01:01,30 01:01,90 02:03,2041.30/50,45
21.7/ZSKONEČNÝ Tadeáš 1999 0 Kroměříž01:00,00 01:05,50 02:05,5043.60/53,24
22.3/ZMFIALA Jakub 2001 0 Olomouc01:05,90 01:03,40 02:09,3047.40/57,93
23.4/ZMLONÍK Matěj 2001 0 Olomouc01:05,90 01:03,70 02:09,6047.70/58,22
24.8/ZSKOJECKÝ Marek 1998 0 Olomouc01:04,50 01:05,60 02:10,1048.20/58,91
25.5/ZMCHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí01:12,20 01:05,40 02:17,6055.70/68,00
26.6/ZMGROGER Matěj 2001 0 Olomouc01:09,80 01:10,50 02:20,3058.40/71,30
  HÁLA Richard 1992 MT SKVeselí00:41,50 00:00,00 00:41,50 0
  PEŠEK Tibor 2000 0 SKVeselí02:42,50 00:00,00 02:42,50 0
  JORDÁN Tomáš 1988 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3