vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve sprintu - neděle, závod č.2

10.06.2012  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23NOVOSAD Lukáš 1993 3 Olomouc00:58,90 00:57,70 01:56,60 2
2.1/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc00:58,70 01:01,40 02:00,103.50/3,01
  ŠAMÁNEK Pavel 1972 2 KKBrno00:00,00 00:00,00 00:00,00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. PROCHÁZKOVÁPavla 1983 2 KKBrno00:47,40 00:47,70 01:35,10 33
2.1/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc00:50,90 00:53,00 01:43,908.80/9,329
3.2/ZSNĚMCOVÁAnna 1998 2 KKBrno00:53,80 00:53,20 01:47,0011.90/12,525
4.1/DSDRÁBKOVÁMartina 1995 2 Kroměříž00:54,70 00:52,70 01:47,4012.30/12,921
5.3/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc00:54,60 00:53,30 01:47,9012.80/13,517
5.2/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž00:56,80 00:51,10 01:47,9012.80/13,513
7.4/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc00:55,40 00:54,90 01:50,3015.20/16,09
7.5/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc00:54,30 00:56,00 01:50,3015.20/16,05
9.1/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KKBrno00:55,60 00:55,10 01:50,7015.60/16,44
10.2/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž00:56,70 00:56,40 01:53,1018.00/18,93
11.3/DSŠVIHELOVÁ Vanda 1995 3 Olomouc00:59,70 00:55,60 01:55,3020.20/21,22
12.3/ZMMOTYČKOVÁ Sára 2001 0 SKVeselí00:58,20 01:01,00 01:59,2024.10/25,31
13.1/VMSNOPKOVÁ Renata 1972 0 Kroměříž01:02,10 00:58,60 02:00,7025.60/26,90
14.4/ZMKOČÍ Nicolle 2001 0 SKVeselí01:08,80 01:09,20 02:18,0042.90/45,10
 2/LÜFTNEROVÁ Dita 1987 0 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž00:40,20 00:40,10 01:20,30 50
2.1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí00:41,60 00:41,60 01:23,202.90/3,646
3. ČEVORA Lukáš 1988 3 Kroměříž00:41,90 00:42,30 01:24,203.90/4,942
4.1/DSSATKE Adam 1994 2 KKBrno00:44,10 00:44,00 01:28,107.80/9,738
5.1/VMLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž00:44,60 00:44,00 01:28,608.30/10,334
6.2/DSCHABIČA Martin 1995 3 SKVeselí00:45,60 00:45,20 01:30,8010.50/13,130
7.1/U23LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž00:45,80 00:45,20 01:31,0010.70/13,326
8.2/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc00:46,30 00:45,50 01:31,8011.50/14,322
9.1/ZSMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí00:47,30 00:48,50 01:35,8015.50/19,318
10.3/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 2 KKBrno00:49,60 00:47,50 01:37,1016.80/20,914
11.1/VŠVIHEL Luboš 1960 2 Přerov00:49,70 00:49,70 01:39,4019.10/23,813
12.2/ZSBALARINLukáš 1998 3 KKOpava00:49,80 00:49,90 01:39,7019.40/24,212
13.3/ZSMRÁZEK Jan 1998 3 KKOpava00:51,20 00:49,20 01:40,4020.10/25,011
14.4/ZSMATÉ Zdeněk 1998 3 Olomouc00:50,60 00:51,50 01:42,1021.80/27,110
15.4/DMKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž00:51,60 00:51,00 01:42,6022.30/27,89
16.5/ZSŠILHÁNEKMiroslav 1998 3 Kroměříž00:54,30 00:57,30 01:51,6031.30/39,08
17.1/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc00:57,30 00:56,90 01:54,2033.90/42,27
18.6/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc00:56,20 01:00,00 01:56,2035.90/44,76
19.5/DMKUBÍČEK Tomáš 1996 3 Olomouc00:57,30 00:59,80 01:57,1036.80/45,85
20.2/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc00:58,80 00:59,50 01:58,3038.00/47,34
21.3/ZMPEŠEK Tibor 2000 0 SKVeselí01:01,20 00:59,20 02:00,4040.10/49,93
22.4/ZMCHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí01:03,50 01:02,50 02:06,0045.70/56,92
23.5/ZMLONÍK Matěj 2001 0 Olomouc01:04,00 01:03,20 02:07,2046.90/58,41
24.6/ZMFIALA Jakub 2001 0 Olomouc01:02,90 01:05,00 02:07,9047.60/59,30
25.7/ZSKONEČNÝ Tadeáš 1999 0 Kroměříž01:01,60 01:13,40 02:15,0054.70/68,10
26.7/ZMGROGER Matěj 2001 0 Olomouc01:08,20 01:07,50 02:15,7055.40/69,00
  KOJECKÝ Marek 1998 0 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  JORDÁN Tomáš 1988 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  HÁLA Richard 1992 MT SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3