vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Kadani

04.07.2009-05.07.2009   Kadaňský mlýn, řeka Ohře
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Jan Piskáček

kategorie C1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa82.40 0 81.90 2 82.40 -
2.1/DMCEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek83.10 0 84.60 0 83.100.70/0,8-
3.2/DMVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2 SKVS ČB86.50 0 87.50 2 86.504.10/5,0-
4. VOLÁK Jaroslav 1990 2 Klášter.90.50 0 99.90 4 90.508.10/9,8-
5.1/DSKOČÍ Martin 1991 2 Klášter.90.90 0 90.60 0 90.608.20/10,0-
6.3/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň90.90 0 91.30 4 90.908.50/10,3-
7. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn90.10 2 91.70 0 91.709.30/11,3-
8.1/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.93.90 4 93.20 0 93.2010.80/13,1-
9.4/DMLISKOVSKÝ Vladimír 1994 3 SKVS ČB96.10 2 97.70 4 98.1015.70/19,1-
10.1/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus101.10 0 113.10 2 101.1018.70/22,7-
11.2/VHÁJEK Martin 1964 0 S.Žižkov102.70 0 101.60 2 102.7020.30/24,6-
12. VADLEJCH Jan 1989 3 Sušice105.70 0 106.20 4 105.7023.30/28,3-
13.3/VVOLÁK Václav 1963 3 Klášter.104.40 2 106.50 0 106.4024.00/29,1-
14. UHLÍK Jan 1978 3 L.Žatec110.60 8 105.00 2 107.0024.60/29,9-
15.1/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.108.00 2 107.70 2 109.7027.30/33,1-
15.4/VMULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus104.00 8 107.70 2 109.7027.30/33,1-
17. SMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus136.00 2 106.90 6 112.9030.50/37,0-
18. JAROŠ Tomáš 1987 3 Roztoky111.60 2 109.10 4 113.1030.70/37,3-
19. CHRÁPEK Ondřej 1989 0 Klášter.126.70 2 111.30 2 113.3030.90/37,5-
20.2/VMJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň122.80 2 113.80 2 115.8033.40/40,5-
21.2/ZMCEPEK Matěj 1998 0 KVSPísek123.00 0 117.20 2 119.2036.80/44,7-
22.3/ZMHEGER Tomáš 1998 0 KVS HK126.50 4 120.60 2 122.6040.20/48,8-
23.3/VMCHYBA Roman 1965 0 VS Kadaň128.70 2 125.60 0 125.6043.20/52,4-
24.5/VKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy138.40 50 124.90 6 130.9048.50/58,9-

kategorie K1W   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy84.40 0 83.80 0 83.80 -
2.1/DSZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice88.60 0 88.00 0 88.004.20/5,0-
3.2/DSKREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy91.40 4 91.10 0 91.107.30/8,7-
4. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 Horš.Týn89.60 2 90.50 50 91.607.80/9,3-
5. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky93.70 0 93.30 0 93.309.50/11,3-
6. ČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň99.10 0 101.80 2 99.1015.30/18,3-
7.1/ZMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň97.20 2 106.20 0 99.2015.40/18,4-
8.3/DSŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 2 Sušice100.60 2 101.20 0 101.2017.40/20,8-
9.1/DMHAUSNEROVÁ Milena 1994 3 Kadaň99.80 4 105.70 4 103.8020.00/23,9-
10.2/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 3 Klášter.105.70 0 107.00 2 105.7021.90/26,1-
11. BORSKÁ Alena 1976 3 Rakovník109.10 4 103.40 4 107.4023.60/28,2-
12.2/DMŠEBELOVÁ Tereza 1994 3 Kadaň105.20 4 113.00 2 109.2025.40/30,3-
13.1/ZSMATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn110.60 2 112.10 2 112.6028.80/34,4-
14.3/DMLIŠKOVÁ Monika 1993 0 VS Kadaň117.70 0 113.30 4 117.3033.50/40,0-
15.2/ZSBORIKOVÁ Michaela 1996 3 Roztoky121.50 4 113.30 8 121.3037.50/44,7-
16.3/ZSKOUDELKOVÁ Kateřina 1995 0 Č.Kruml.120.50 6 123.60 4 126.5042.70/51,0-
17.3/ZMHOROVÁ Klára 1998 0 KK Opava123.30 12 170.50 8 135.3051.50/61,5-
18.4/ZMKOUDELKOVÁ Veronika 1998 0 Č.Kruml.167.60 2 157.60 4 161.6077.80/92,8-
19.4/ZSMAŠKOVÁ Kateřina 1995 0 Hubertus162.40 60 148.40 16 164.4080.60/96,2-
20.4/DSVESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy139.00 54 0.00 999 193.00109.20/130,3-

kategorie C2M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMLISKOVSKÝ Vladimír
CEPEK Marek
1994
1994
2 SKVS ČB
KVSPísek
98.30 4 97.20 2 99.20 -
2. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
95.30 4 95.70 4 99.300.10/0,1-
3. OSOCHOVSKÁ Michaela
WENDL Miloslav
1986
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
104.40 4 104.70 12 108.409.20/9,3-
4. KOZOHORSKÝ Vojtěch
JAROŠ Tomáš
1991
1987
3 Roztoky
Roztoky
107.10 6 114.00 6 113.1013.90/14,0-
5. HÁJEK Martin
PLAŠILOVÁ Martina
1964
1985
S.Žižkov
S.Žižkov
118.50 54 124.80 4 128.8029.60/29,8-
6.1/ZMLERCH Adam
HEGER Tomáš
1998
1998
Klášter.
KVS HK
127.10 8 129.50 6 135.1035.90/36,2-
7.2/DMVLČNOVSKÝ Vilém
ŠEBELOVÁ Tereza
1994
1994
3 SKVS ČB
Kadaň
133.00 10 0.00 999 143.0043.80/44,2-
8. TUREK Michal
ŠVEHLA Pavel
1986
1984
Roztoky
Roztoky
134.10 10 121.50 62 144.1044.90/45,3-

kategorie K1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus73.70 0 73.90 0 73.70 -
2. BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus77.30 0 75.60 0 75.601.90/2,6-
3.1/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus77.20 0 75.00 2 77.003.30/4,5-
4. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa81.40 2 85.70 4 83.409.70/13,2-
5.1/DMPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec86.10 0 85.00 0 85.0011.30/15,3-
6. VOZKA Aleš 1989 2 Sušice87.10 0 87.70 2 87.1013.40/18,2-
6.2/VMŠANDA Petr 1973 3 Vlašim87.10 0 90.90 2 87.1013.40/18,2-
8.1/VCHOD Václav 1961 3 Blovice93.50 2 88.60 0 88.6014.90/20,2-
9. JAROŠ Tomáš 1987 3 Roztoky89.80 0 90.20 2 89.8016.10/21,8-
10.2/DMVADLEJCH František 1994 3 Sušice94.50 6 91.10 0 91.1017.40/23,6-
11.3/DMLISKOVSKÝ Vladimír 1994 3 SKVS ČB94.20 2 92.30 0 92.3018.60/25,2-
12.4/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň95.00 0 92.50 2 94.5020.80/28,2-
13.3/VMPOHANKA Jiří 1969 3 Klatovy94.60 0 96.40 2 94.6020.90/28,4-
14.1/DSKOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky99.40 0 93.00 2 95.0021.30/28,9-
15.1/ZMHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK101.20 0 98.90 0 98.9025.20/34,2-
16.1/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha97.80 2 99.90 0 99.8026.10/35,4-
16.2/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.103.70 0 99.80 0 99.8026.10/35,4-
18.2/DSVÁVRA Petr 1991 3 Roztoky97.30 6 97.00 4 101.0027.30/37,0-
19.2/VNEUWIRTH Josef 1961 3 Hubertus98.20 4 104.10 6 102.2028.50/38,7-
20.3/ZMCEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek106.30 2 104.10 0 104.1030.40/41,2-
20.4/VMPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí105.80 4 104.10 0 104.1030.40/41,2-
20. STRÁNSKÝ Zdeněk 1984 0 VS Kadaň115.00 56 104.10 0 104.1030.40/41,2-
23. TUREK Michal 1986 3 Roztoky101.60 4 102.30 4 105.6031.90/43,3-
23. DOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus111.70 2 105.60 0 105.6031.90/43,3-
25.3/DSVADLEJCH David 1991 3 Sušice104.70 4 146.80 154 108.7035.00/47,5-
26. KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky107.70 2 109.60 2 109.7036.00/48,8-
27. KOZÁK Vladimír 1989 0 VS Kadaň119.20 2 108.00 4 112.0038.30/52,0-
28.4/ZMŠEBELA David 1998 0 Kadaň110.50 6 110.70 4 114.7041.00/55,6-
29.5/DMLODE Vojtěch 1993 0 Kadaň112.10 108 112.20 3 115.2041.50/56,3-
30. ŠVEHLA Pavel 1984 0 Roztoky125.60 4 105.40 10 115.4041.70/56,6-
31.5/ZMKLÍMA Jan 1998 0 Č.Kruml.117.50 2 116.40 2 118.4044.70/60,7-
32.5/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.118.70 8 116.00 10 126.0052.30/71,0-
33.6/VMŽATECKÝ Jiří 1969 0 KVSPísek127.00 4 111.50 58 131.0057.30/77,7-
34.6/ZMKOUDELKA Václav 1997 0 Roztoky125.70 12 119.50 12 131.5057.80/78,4-
35.1/ZSŽÍTEK Michal 1996 0 Hubertus177.80 56 167.30 56 223.30149.60/203,0-
36.7/ZMKARLOVSKÝ Marek 1997 0 KVS HK150.10 110 196.50 62 258.50184.80/250,7-

kategorie C1W   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Kralupy102.10 0 99.90 0 99.90 -
2. ČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň117.80 4 111.80 2 113.8013.90/13,9-
3.1/DSKREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy118.60 4 117.30 4 121.3021.40/21,4-
4.1/DMHAUSNEROVÁ Milena 1994 3 Kadaň117.00 6 119.00 8 123.0023.10/23,1-
5.1/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 0 Klášter.126.40 8 139.80 0 134.4034.50/34,5-
6.2/ZMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 0 Kadaň130.60 6 133.60 4 136.6036.70/36,7-
7.2/DSZIMOVÁ Marie 1992 0 Roudnice0.00 999 128.70 8 136.7036.80/36,8-
8. PLAŠILOVÁ Martina 1985 0 S.Žižkov129.80 8 130.80 8 137.8037.90/37,9-
9.2/DMŠEBELOVÁ Tereza 1994 0 Kadaň166.80 56 153.20 8 161.2061.30/61,4-

kategorie C2W   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ČERNÁ Lucie
GROSSMANNOVÁ Zdenka
1977
1965
3 Kadaň
Kralupy
120.50 0 119.30 4 120.50 -
2.1/ZMČEKALOVÁ Bára
POSPÍCHALOVÁ Simona
1998
1997
Klášter.
Kadaň
135.20 4 132.10 6 138.1017.60/14,6-
3.1/DSVESELÁ Jitka
HAUSNEROVÁ Milena
1991
1994
Klatovy
Kadaň
151.00 114 144.90 10 154.9034.40/28,5-

kategorie K1M   sobota předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZZAPLETAL Mikuláš 2000 0 Kralupy102.90 4 109.10 2 106.90 -
2.2/PZHEGER Vojtěch 2000 0 KVS HK107.30 2 114.80 6 109.302.40/2,2-
3.3/PZZIMA Tomáš 2000 0 Roudnice112.30 0 108.60 2 110.603.70/3,5-
4.4/PZWESTERDIJK Mathias 1999 0 Horš.Týn125.10 0 113.50 0 113.506.60/6,2-
5.5/PZŠANDA Petr 2000 0 Vlašim117.60 6 119.30 0 119.3012.40/11,6-
6.6/PZWENDL Denis 2000 0 Horš.Týn120.50 2 122.00 6 122.5015.60/14,6-
7.7/PZŽÍŽALA Josef 1999 0 USK Pha123.40 12 119.10 8 127.1020.20/18,9-
8.8/PZPETŘÍČEK Jakub 2000 0 L.Žatec144.50 6 130.40 8 138.4031.50/29,5-
9.9/PZBEK Kryštof 1999 0 KK Opava143.10 8 146.40 6 151.1044.20/41,3-
10.10/PZHRBÁČ Jan 1999 0 L.Žatec146.50 104 146.50 8 154.5047.60/44,5-
11.11/PZŠTRUNC Ondřej 2000 0 L.Žatec151.30 6 0.00 999 157.3050.40/47,1-
12.12/PZKOUBÍK Ondřej 1999 0 Boh.Pha168.70 12 148.10 10 158.1051.20/47,9-
13.13/PZLERCH Eduard 2002 0 Klášter.175.50 52 157.80 12 169.8062.90/58,8-
14.14/PZKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml.194.50 12 169.30 6 175.3068.40/64,0-
15.15/PZPOHANKA Vítek 2000 0 Klatovy174.00 6 135.10 52 180.0073.10/68,4-
16.16/PZHALÍK Ondřej 1999 0 Horš.Týn177.00 60 148.20 52 200.2093.30/87,3-
17.17/PZVAVŘÍK Tadeaš 1999 0 Horš.Týn153.50 52 142.80 100 205.5098.60/92,2-
18.18/PZWENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn185.60 106 157.20 52 209.20102.30/95,7-
19.19/PZMILYÁN David 2001 0 L.Žatec180.00 154 171.10 64 235.10128.20/119,9-
20.20/PZHLAVÁČEK Jonáš 1999 0 Kadaň267.50 356 163.40 110 273.40166.50/155,8-
21.21/PZVENCL Alexandr 1999 0 Dukla B.187.50 214 210.10 116 326.10219.20/205,1-
22.22/PZJANOUŠEK Tomáš 2000 0 Boh.Pha166.50 408 183.80 260 443.80336.90/315,2-
23.23/PZKLÍMA Vojtěch 2002 0 Č.Kruml.170.70 410 149.60 304 453.60346.70/324,3-
24.24/PZHUDEČEK Jakub 1999 0 Dukla B.145.10 358 194.40 412 503.10396.20/370,6-
25.25/PZJUHA Ondřej 1999 0 Kadaň0.00 999 95.60 702 797.60690.70/646,1-

kategorie K1W   sobota předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZBLAŽKOVÁ Tereza 2000 0 USK Pha131.30 4 132.10 8 135.30 -
2.2/PZPALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml.130.60 6 133.50 4 136.601.30/1,0-
3.3/PZDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 0 USK Pha140.30 106 153.90 104 246.30111.00/82,0-
4.4/PZBEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava144.00 254 178.00 354 398.00262.70/194,2-
5.5/PZŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek0.00 999 227.70 204 431.70296.40/219,1-
6.6/PZHOLICKÁ Adéla 1999 0 Dukla B.196.90 460 204.00 256 460.00324.70/240,0-
7.7/PZHARZEROVÁ Eva 1999 0 Hubertus109.80 552 259.10 206 465.10329.80/243,8-

kategorie C1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa83.20 0 83.00 2 83.20 -
2.1/DMCEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek84.10 2 84.00 2 86.002.80/3,4-
3.2/DMVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2 SKVS ČB88.20 0 88.30 0 88.205.00/6,0-
4. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn89.30 0 91.80 2 89.306.10/7,3-
5.1/DSKOČÍ Martin 1991 2 Klášter.90.70 0 90.50 2 90.707.50/9,0-
6. VOLÁK Jaroslav 1990 2 Klášter.89.30 2 91.50 4 91.308.10/9,7-
7.3/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň92.40 0 91.50 4 92.409.20/11,1-
8.1/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.91.40 2 91.00 4 93.4010.20/12,3-
9.1/VVOLÁK Václav 1963 3 Klášter.101.10 0 97.40 2 99.4016.20/19,5-
10.4/DMLISKOVSKÝ Vladimír 1994 3 SKVS ČB97.10 4 97.50 4 101.1017.90/21,5-
11. SMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus102.50 0 111.60 2 102.5019.30/23,2-
12.2/VŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa104.60 0 100.90 2 102.9019.70/23,7-
13.3/VMULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus103.30 0 101.80 6 103.3020.10/24,2-
14. VADLEJCH Jan 1989 3 Sušice102.00 2 124.50 8 104.0020.80/25,0-
15. JAROŠ Tomáš 1987 3 Roztoky101.70 4 105.10 0 105.1021.90/26,3-
16. CHRÁPEK Ondřej 1989 0 Klášter.108.90 2 103.90 4 107.9024.70/29,7-
17.1/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.108.90 2 111.00 2 110.9027.70/33,3-
18.2/ZMCEPEK Matěj 1998 0 KVSPísek116.50 0 118.80 2 116.5033.30/40,0-
19.2/VMJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň109.10 8 121.20 6 117.1033.90/40,7-
20.3/ZMHEGER Tomáš 1998 0 KVS HK119.23 2 117.20 0 117.2034.00/40,9-
21.3/VMCHYBA Roman 1965 0 VS Kadaň117.50 2 117.80 0 117.8034.60/41,6-
22.4/VKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy119.70 2 127.30 2 121.7038.50/46,3-
23.4/ZMKOUDELKA Václav 1997 0 Roztoky134.80 8 150.50 2 142.8059.60/71,6-

kategorie K1W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy83.40 0 83.30 0 83.30 -
2.1/DSZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice86.40 2 87.20 0 87.203.90/4,7-
3.2/DSKREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy89.70 2 88.60 0 88.605.30/6,4-
4. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 Horš.Týn91.10 2 90.70 2 92.709.40/11,3-
5.1/DMHAUSNEROVÁ Milena 1994 3 Kadaň101.10 0 95.10 0 95.1011.80/14,2-
6. ČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň95.60 0 99.50 2 95.6012.30/14,8-
7.3/DSŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 2 Sušice99.90 2 99.40 0 99.4016.10/19,3-
8. BORSKÁ Alena 1976 3 Rakovník99.00 2 99.00 2 101.0017.70/21,2-
9.1/ZMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň105.30 0 103.70 2 105.3022.00/26,4-
10.2/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 3 Klášter.104.40 6 106.40 0 106.4023.10/27,7-
11.1/ZSMATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn107.90 2 115.90 4 109.9026.60/31,9-
12.2/DMŠEBELOVÁ Tereza 1994 3 Kadaň111.50 0 112.20 4 111.5028.20/33,9-
13.3/DMLIŠKOVÁ Monika 1993 0 VS Kadaň110.70 4 121.20 2 114.7031.40/37,7-
14.2/ZSBORIKOVÁ Michaela 1996 3 Roztoky109.80 8 124.00 2 117.8034.50/41,4-
15.3/ZMHOROVÁ Klára 1998 0 KK Opava120.90 2 132.90 52 122.9039.60/47,5-
16.3/ZSKOUDELKOVÁ Kateřina 1995 0 Č.Kruml.123.30 6 123.20 4 127.2043.90/52,7-
17.4/ZMKOUDELKOVÁ Veronika 1998 0 Č.Kruml.149.60 6 148.40 0 148.4065.10/78,2-
18.4/ZSMAŠKOVÁ Kateřina 1995 0 Hubertus161.90 152 150.70 6 156.7073.40/88,1-

kategorie C2M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
90.80 2 92.40 0 92.40 -
2.1/DMLISKOVSKÝ Vladimír
CEPEK Marek
1994
1994
2 SKVS ČB
KVSPísek
95.80 0 96.70 2 95.803.40/3,7-
3. OSOCHOVSKÁ Michaela
WENDL Miloslav
1986
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
97.10 0 106.00 4 97.104.70/5,1-
4. KOZOHORSKÝ Vojtěch
JAROŠ Tomáš
1991
1987
3 Roztoky
Roztoky
104.70 2 103.20 6 106.7014.30/15,5-
5. TUREK Michal
KREJČÍ Hynek
1986
1978
3 Roztoky
Roztoky
119.00 4 113.20 2 115.2022.80/24,7-
6.1/ZMLERCH Adam
HEGER Tomáš
1998
1998
Klášter.
KVS HK
127.80 4 124.50 6 130.5038.10/41,2-
7.2/DMVLČNOVSKÝ Vilém
ŠEBELOVÁ Tereza
1994
1994
3 SKVS ČB
Kadaň
117.00 60 0.00 999 177.0084.60/91,6-

kategorie K1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus74.70 0 74.30 0 74.30 -
2.1/DMPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec74.50 0 79.70 0 74.500.20/0,3-
3. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus72.70 50 74.20 2 76.201.90/2,6-
4. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa79.20 0 78.20 0 78.203.90/5,2-
5.1/DSKOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky84.00 0 87.60 4 84.009.70/13,1-
6. VOZKA Aleš 1989 2 Sušice86.40 0 83.00 2 85.0010.70/14,4-
7. JAROŠ Tomáš 1987 3 Roztoky87.60 0 88.40 2 87.6013.30/17,9-
8.1/VMŠANDA Petr 1973 3 Vlašim88.80 0 89.60 0 88.8014.50/19,5-
9.2/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň88.90 0 87.30 2 88.9014.60/19,7-
10.3/DMVADLEJCH František 1994 3 Sušice92.80 4 86.30 4 90.3016.00/21,5-
11.2/VMPOHANKA Jiří 1969 3 Klatovy94.60 0 92.60 0 92.6018.30/24,6-
12.2/DSVÁVRA Petr 1991 3 Roztoky93.20 0 92.00 2 93.2018.90/25,4-
13.1/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.97.10 2 94.00 0 94.0019.70/26,5-
14.4/DMLISKOVSKÝ Vladimír 1994 3 SKVS ČB91.80 4 90.00 6 95.8021.50/28,9-
15.2/ZMHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK97.50 0 98.60 2 97.5023.20/31,2-
16.3/DSVADLEJCH David 1991 3 Sušice99.00 4 98.70 0 98.7024.40/32,8-
17. KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky99.20 0 97.70 2 99.2024.90/33,5-
18.3/ZMCEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek103.20 2 99.50 0 99.5025.20/33,9-
19.1/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha101.80 0 98.00 2 100.0025.70/34,6-
20. TUREK Michal 1986 3 Roztoky100.10 0 98.60 4 100.1025.80/34,7-
21.3/VMPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí97.00 4 99.00 4 101.0026.70/35,9-
21. STRÁNSKÝ Zdeněk 1984 0 VS Kadaň99.00 2 106.80 8 101.0026.70/35,9-
23. DOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus106.60 2 100.00 4 104.0029.70/40,0-
24.4/ZMŠEBELA David 1998 0 Kadaň106.10 0 106.90 0 106.1031.80/42,8-
25.5/DMLODE Vojtěch 1993 0 Kadaň107.70 2 106.60 0 106.6032.30/43,5-
26.5/ZMKLÍMA Jan 1998 0 Č.Kruml.118.40 6 108.70 0 108.7034.40/46,3-
27.4/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.108.00 2 108.70 2 110.0035.70/48,0-
28.5/VMŽATECKÝ Jiří 1969 0 KVSPísek117.90 4 110.70 2 112.7038.40/51,7-
29. KOZÁK Vladimír 1989 0 VS Kadaň118.70 54 109.60 4 113.6039.30/52,9-
30.6/ZMKOUDELKA Václav 1997 0 Roztoky145.30 54 117.80 4 121.8047.50/63,9-
31.1/ZSŽÍTEK Michal 1996 0 Hubertus159.70 10 147.80 6 153.8079.50/107,0-
32.7/ZMKARLOVSKÝ Marek 1997 0 KVS HK134.20 56 0.00 999 190.20115.90/156,0-

kategorie C1W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Kralupy96.90 0 97.10 0 96.90 -
2.1/DSKREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy109.70 0 104.00 0 104.007.10/7,3-
3. ČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň116.40 0 111.90 2 113.9017.00/17,5-
4.1/DMHAUSNEROVÁ Milena 1994 3 Kadaň126.80 2 113.80 2 115.8018.90/19,5-
5.2/DSZIMOVÁ Marie 1992 0 Roudnice122.40 14 119.00 0 119.0022.10/22,8-
6. PLAŠILOVÁ Martina 1985 0 S.Žižkov127.30 2 121.60 4 125.6028.70/29,6-
7.1/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 0 Klášter.135.40 2 143.60 52 137.4040.50/41,8-
8.2/ZMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 0 Kadaň0.00 999 136.00 6 142.0045.10/46,5-
9.2/DMŠEBELOVÁ Tereza 1994 0 Kadaň140.70 6 138.60 8 146.6049.70/51,3-

kategorie C2W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ČERNÁ Lucie
GROSSMANNOVÁ Zdenka
1977
1965
3 Kadaň
Kralupy
111.50 2 116.30 0 113.50 -
2.1/ZMČEKALOVÁ Bára
POSPÍCHALOVÁ Simona
1998
1997
Klášter.
Kadaň
131.70 6 140.80 2 137.7024.20/21,3-
3.1/DSVESELÁ Jitka
HAUSNEROVÁ Milena
1991
1994
Klatovy
Kadaň
138.80 8 151.90 14 146.8033.30/29,3-

kategorie K1M   neděle předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZZIMA Tomáš 2000 0 Roudnice102.00 0 104.90 2 102.00 -
2.2/PZHEGER Vojtěch 2000 0 KVS HK115.40 2 104.80 0 104.802.80/2,7-
3.3/PZZAPLETAL Mikuláš 2000 0 Kralupy108.50 2 104.10 2 106.104.10/4,0-
4.4/PZŽÍŽALA Josef 1999 0 USK Pha112.40 6 116.20 54 118.4016.40/16,1-
5.5/PZWESTERDIJK Mathias 1999 0 Horš.Týn125.10 0 126.80 4 125.1023.10/22,6-
6.6/PZŠANDA Petr 2000 0 Vlašim121.40 4 125.00 6 125.4023.40/22,9-
7.7/PZPETŘÍČEK Jakub 2000 0 L.Žatec130.20 10 128.70 4 132.7030.70/30,1-
8.8/PZŠTRUNC Ondřej 2000 0 L.Žatec149.20 8 129.20 8 137.2035.20/34,5-
9.9/PZPOHANKA Vítek 2000 0 Klatovy139.70 4 136.00 12 143.7041.70/40,9-
10.10/PZWENDL Denis 2000 0 Horš.Týn125.30 54 140.70 4 144.7042.70/41,9-
11.11/PZHALÍK Ondřej 1999 0 Horš.Týn141.20 4 134.90 104 145.2043.20/42,4-
12.12/PZVAVŘÍK Tadeaš 1999 0 Horš.Týn135.40 10 138.40 54 145.4043.40/42,5-
13.13/PZBEK Kryštof 1999 0 KK Opava197.10 4 144.20 4 148.2046.20/45,3-
14.14/PZLERCH Eduard 2002 0 Klášter.169.40 6 147.70 6 153.7051.70/50,7-
15.15/PZKOUBÍK Ondřej 1999 0 Boh.Pha177.50 4 147.70 14 161.7059.70/58,5-
16.16/PZMILYÁN David 2001 0 L.Žatec158.20 8 158.00 60 166.2064.20/62,9-
17.17/PZWENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn160.50 252 143.90 60 203.90101.90/99,9-
18.18/PZKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml.242.00 114 163.90 58 221.90119.90/117,5-
19.19/PZVENCL Alexandr 1999 0 Dukla B.185.40 112 165.00 158 297.40195.40/191,6-
20.20/PZKLÍMA Vojtěch 2002 0 Č.Kruml.127.60 410 129.30 258 387.30285.30/279,7-
21.21/PZHLAVÁČEK Jonáš 1999 0 Kadaň0.00 999 165.90 354 519.90417.90/409,7-
22.22/PZJUHA Ondřej 1999 0 Kadaň113.20 556 108.40 608 669.20567.20/556,1-
  HUDEČEK Jakub 1999 0 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1W   neděle předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 0 USK Pha130.50 2 125.10 0 125.10 -
2.2/PZPALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml.130.50 4 122.40 4 126.401.30/1,0-
3.3/PZBLAŽKOVÁ Tereza 2000 0 USK Pha130.90 4 135.90 4 134.909.80/7,8-
4.4/PZBEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava162.60 106 160.50 354 268.60143.50/114,7-
5.5/PZŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek181.90 352 179.90 150 329.90204.80/163,7-
6.6/PZHOLICKÁ Adéla 1999 0 Dukla B.193.50 210 178.90 162 340.90215.80/172,5-
7.7/PZHARZEROVÁ Eva 1999 0 Hubertus281.80 210 0.00 999 491.80366.70/293,1-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3