vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve sjezdu na Loučné, 4.ČP žáků ve sjezdu

17.06.2012   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 MT Pardub.10:22,50 102
2.1/VMVESELÝ Petr 1976 1 VSDK10:27,404.90/0,894
3.1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec10:33,5011.00/1,886
4.2/VMRAŠNER Karel 1976 1 Litovel10:53,4030.90/5,078
5.1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto11:01,7039.20/6,370
6.2/DSJELÍNEK Šimon 1994 1 Boh.Pha11:06,3043.80/7,062
7.1/DMKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.11:14,6052.10/8,454
8. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto11:14,8052.30/8,450
9.1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel11:29,7067.20/10,846
10.2/DMPATÁK Jan 1997 2 Litovel11:33,1070.60/11,342
11.3/VMMORNŠTEJN Roman 1969 3 Boh.Pha11:43,6081.10/13,038
12.3/DMKLEMENT Adam 1996 2 Vys.Mýto11:56,6094.10/15,134
13.4/VMSLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec11:58,1095.60/15,430
14.2/U23ZAPLETAL Štěpán 1993 1 Litovel11:59,0096.50/15,526
15.1/VBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí12:06,10103.60/16,622
16.2/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště12:12,30109.80/17,618
17.1/VSHRON Jiří 1951 Rakovník12:26,90124.40/20,017
18.5/VMURBAN Radek 1972 VS Desná12:27,80125.30/20,116
19.3/DSŽNIVA Marek 1995 2 Val.Mez.12:30,90128.40/20,615
20.3/VLACINA Richard 1967 Semily12:35,90133.40/21,414
21.2/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel12:38,60136.10/21,913
22.2/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo12:39,60137.10/22,012
23.3/U23NOVOSAD Lukáš 1993 3 Olomouc12:43,50141.00/22,711
24.4/DMVRBA Jiří 1997 Olomouc12:46,00143.50/23,110
25.3/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc12:47,30144.80/23,39
26.4/VBURIÁNEK Karel 1965 Semily12:49,80147.30/23,78
27.5/DMHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor13:03,40160.90/25,87
28.3/VSNEDVÍDEK František 1944 Dv.Král.13:06,00163.50/26,36
29.4/ZSKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.13:15,70173.20/27,85
30.4/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 Trutnov13:22,80180.30/29,04
31.5/ZSSKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml.13:29,30186.80/30,03
32.6/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.13:30,30187.80/30,22
33. RAŠNER Martin 1980 VS Desná13:35,00192.50/30,91
34.6/DMJUNEK Matyáš 1997 3 Vys.Mýto13:36,30193.80/31,10
35.7/ZSJUREČKA Filip 1998 3 Litovel13:36,60194.10/31,20
36.7/DMŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel13:37,00194.50/31,20
37.6/VMKUTLVAŠR Petr 1977 Vys.Mýto13:56,20213.70/34,30
38.1/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc14:07,00224.50/36,10
39.2/ZMŽEŇKA Martin 2000 Pardub.17:34,80432.30/69,40
40.3/ZMŽEŇKA Ondra 2000 Pardub.17:40,80438.30/70,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3