VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu

23.06.2012   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/Oldřich Weber
Vilém Vlčnovský
1987
1994
2 SK VS ČB
SK VS ČB
107.20 2 105.31 0 105.31 64
2.1/ZSVojta Mrůzek
Albert Kašpar
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
110.90 0 110.07 0 110.074.76/4,556
3.1/VSFrantišek Slavík
Martin Horal
1957
1957
2 S.Žižkov
Horš.Týn
116.35 4 114.14 0 114.148.83/8,452
4.1/DSŠimon Jelínek
Vladimír Slanina
1994
1994
2 Boh.Pha
L.Žatec
114.85 2 113.25 2 115.259.94/9,448
5.2/Ondřej Štěpánek
Martin Sahula
1979
1968
MT Dukla B.
Benátky
122.26 4 113.89 2 115.8910.58/10,044
6.3/Petr Jindrák
Tomáš Saiko
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
115.34 2 111.91 4 115.9110.60/10,140
7.4/Jan Pešta
Zdeněk Boček
1981
1975
3 L.Tábor
SK VS ČB
118.43 2 115.97 0 115.9710.66/10,136
8.2/ZSVojtěch Zapletal
Mikuláš Zapletal
1998
2000
3 Dukla B.
Dukla B.
116.27 6 116.14 0 116.1410.83/10,332
9.1/VMHynek Pechlát
Jiří Holý
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
120.91 0 116.55 0 116.5511.24/10,728
10.2/VSMiloslav Keller
Bohumil Habich
1962
1961
3 VS Tábor
VS Tábor
115.25 2 116.11 2 117.2511.94/11,324
11.3/ZSMatouš Příhoda
Josef Žížala
1998
1999
2 USK Pha
USK Pha
122.78 2 117.80 0 117.8012.49/11,920
12.5/Martin Novák
Václav Švadlena
1991
1985
0 Č.Kruml.
Č.Kruml.
125.79 14 116.49 4 120.4915.18/14,416
13.4/ZSVilém Kořínek
Matyáš Lhota
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
125.67 2 118.84 2 120.8415.53/14,712
14.6/Zdeněk Kubát
Václav Bříza
1991
1990
3 Klatovy
Klatovy
121.96 2 122.14 0 122.1416.83/16,011
15.2/VMJosef Veselý
Jiří Šrámek
1950
1966
3 Klatovy
Klatovy
128.24 0 122.68 0 122.6817.37/16,510
16.2/DSHynek Pechlát
Ondřej Červenka
1995
1996
2 SK VS ČB
Hubertus
119.38 4 116.83 6 122.8317.52/16,69
17.3/VSJan Poula
Tomáš Kučera
1955
1950
0 Sláv.KV
Sláv.KV
129.75 0 124.15 0 124.1518.84/17,98
18.7/Zdeněk Krofta
Dominik Krofta
1959
1993
0 VS Tábor
VS Tábor
135.52 58 125.21 0 125.2119.90/18,97
19.5/ZSJan Mrázek
Lukáš Balarin
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
134.15 0 125.08 2 127.0821.77/20,76
20.4/VSJan Paraniak
Alois Kuna
1951
1960
3 SK VS ČB
SK VS ČB
129.79 4 127.98 0 127.9822.67/21,55
21.8/Vladimír Kubeš
Jindřich Krofta
1961
1990
3 VS Tábor
VS Tábor
124.98 4 124.47 12 128.9823.67/22,54
22.6/ZSJan Vrublovský
Petr Novotný
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
134.88 2 131.64 0 131.6426.33/25,03
23.9/Matěj Přikryl
Lubor Přikryl
1999
1965
3 Tesla Bo
Tesla Bo
133.72 4 130.83 2 132.8327.52/26,12
24.10/Antonín Krejčí
Hynek Krejčí
1955
1978
3 Kralupy
Roztoky
146.62 2 135.66 2 137.6632.35/30,71
25.7/ZSJan Kaminský
Tadeáš Starý
1999
1998
0 Val.Mez.
Val.Mez.
137.80 2 139.54 8 139.8034.49/32,80
26.8/ZSJakub Hřebíček
Jakub Fiala
1999
1998
0 KK Brand
KK Brand
145.49 158 143.62 8 151.6246.31/44,00
27.1/ZMŠtěpán Tichý
Adam Škorňa
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
152.20 6 156.78 2 158.2052.89/50,20
Oddíl