VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu

23.06.2012   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/Pavel Foukal 1987 1 Dukla B.92.14 0 90.22 0 90.22 149
2.1/VMKarel Krejčí 1972 2 SK VS ČB93.23 0 93.17 2 93.233.01/3,3141
3.2/Radomír Fusek 1990 1 Val.Mez.94.53 0 94.27 0 94.274.05/4,5133
4.3/David Chod 1982 2 Blovice94.70 0 94.82 2 94.704.48/5,0129
5.1/DSVilém Vlčnovský 1994 2+ SK VS ČB95.91 2 94.69 2 96.696.47/7,2125
6.1/ZSTomáš Heger 1998 2+ KVS HK99.68 0 97.36 0 97.367.14/7,9121
7.2/ZSVáclav Chaloupka 1998 3 Olomouc97.48 0 99.66 0 97.487.26/8,0117
8.3/ZSAdam Lerch 1998 2 Klášter.110.56 0 98.46 0 98.468.24/9,1113
9.2/DSVladimír Slanina 1994 0 L.Žatec102.88 6 99.72 0 99.729.50/10,5109
10.2/VMVít Šprdlík 1967 2 Sušice99.97 0 102.10 2 99.979.75/10,8105
11.4/Oldřich Weber 1987 2+ SK VS ČB100.13 0 100.29 0 100.139.91/11,0101
12.5/Jiří Vaněk 1987 2 Kralupy101.10 0 101.24 0 101.1010.88/12,197
13.6/Miloslav Wendl 1978 2 Horš.Týn103.73 0 102.58 0 102.5812.36/13,793
14.3/DSŠimon Jelínek 1994 2 Boh.Pha103.70 2 102.62 0 102.6212.40/13,789
15.7/Ondřej Pokorný 1985 2 KVSPísek103.39 2 103.28 0 103.2813.06/14,585
16.8/Dušan Jícha 1982 2 So Písek110.71 0 103.43 0 103.4313.21/14,681
17.3/VMJosef Čekal 1970 2 Klášter.105.31 0 103.60 0 103.6013.38/14,877
18.1/VSRobert Filipi 1964 2 Č.Lípa104.10 0 108.70 2 104.1013.88/15,473
19.4/ZSMatyáš Lhota 1999 2 USK Pha103.19 2 104.13 0 104.1313.91/15,469
20.5/ZSVojta Mrůzek 1998 3 KK Opava104.40 0 107.55 0 104.4014.18/15,765
21.9/Martin Novák 1991 3 Č.Kruml.104.67 0 105.21 50 104.6714.45/16,061
22.10/Jan Pešta 1981 2 L.Tábor102.72 2 101.53 8 104.7214.50/16,157
23.11/Zdeněk Kubát 1991 3 Klatovy104.87 0 105.63 0 104.8714.65/16,253
24.6/ZSVojtěch Zapletal 1998 2 Dukla B.104.99 0 105.11 2 104.9914.77/16,449
25.7/ZSJan Novotný 1998 3 Olomouc105.10 0 108.74 2 105.1014.88/16,545
26.2/VSJaroslav Sýkora 1961 3 Hubertus107.13 0 105.39 0 105.3915.17/16,841
27.1/ZMVojtěch Heger 2000 2 KVS HK106.48 0 105.44 0 105.4415.22/16,937
28.8/ZSMatouš Příhoda 1998 2 USK Pha102.11 6 104.38 2 106.3816.16/17,936
29.12/Petr Hrádek 1987 3 So Písek105.03 2 106.79 2 107.0316.81/18,635
30.4/DSKarel Habich 1994 3 VS Tábor114.35 0 107.43 0 107.4317.21/19,134
31.3/VSMiloslav Keller 1962 3 VS Tábor105.46 2 113.83 60 107.4617.24/19,133
32.4/VSJiří Hák 1952 2 Trutnov103.35 50 107.66 0 107.6617.44/19,332
33.9/ZSJan Kaminský 1999 3 Val.Mez.108.93 0 108.37 0 108.3718.15/20,131
34.4/VMLadislav Hojda 1973 3 Horš.Týn110.27 0 108.96 0 108.9618.74/20,830
35.2/ZMTomáš Zima 2000 2 Roudnice115.55 0 109.69 0 109.6919.47/21,629
36.5/VMZdeněk Boček 1975 3 SK VS ČB114.94 0 109.73 0 109.7319.51/21,628
37.10/ZSJosef Žížala 1999 3 USK Pha111.54 0 109.79 0 109.7919.57/21,727
38.5/VSVladimír Kubeš 1961 3 VS Tábor112.19 0 110.03 0 110.0319.81/22,026
39.11/ZSVáclav Kuna 1998 3 SK VS ČB111.14 2 110.85 0 110.8520.63/22,925
40.6/VSAlois Kuna 1960 2 SK VS ČB111.18 0 111.92 0 111.1820.96/23,224
41.5/DSAdrian Pospíšil 1995 3 Trutnov113.15 4 111.32 0 111.3221.10/23,423
42.7/VSZdeněk Krofta 1959 3 VS Tábor114.47 2 111.59 0 111.5921.37/23,722
43.12/ZSJan Klíma 1998 3 Č.Kruml.114.66 0 109.71 2 111.7121.49/23,821
44.6/VMPavel Táborský 1972 2 Horš.Týn110.21 2 113.33 4 112.2121.99/24,420
45.13/Jan Vadlejch 1989 3 SK VS ČB113.27 0 114.85 0 113.2723.05/25,519
46.14/Tomáš Saiko 1986 3 Č.Kruml.126.36 4 113.96 0 113.9623.74/26,318
47.15/Václav Švadlena 1985 0 Č.Kruml.115.01 2 112.47 2 114.4724.25/26,917
48.8/VSLuděk Pšenička 1960 2 Rakovník118.00 0 115.12 0 115.1224.90/27,616
49.13/ZSAlbert Kašpar 1998 3 KK Opava115.48 0 117.51 0 115.4825.26/28,015
50.9/VSOldřich Mulač 1961 3 Hubertus118.13 0 116.59 0 116.5926.37/29,214
51.3/ZMDenis Wendl 2000 3 Horš.Týn117.00 2 117.10 0 117.1026.88/29,813
52.14/ZSMatěj Cepek 1998 3 KVSPísek119.02 0 115.64 2 117.6427.42/30,412
53.10/VSJan Poula 1955 3 Sláv.KV119.12 0 117.64 0 117.6427.42/30,411
54.15/ZSMatěj Přikryl 1999 0 Tesla Bo120.77 4 120.31 0 120.3130.09/33,410
55.7/VMPavel Míl 1967 3 Trutnov120.53 0 135.24 2 120.5330.31/33,69
56.4/ZMVítek Pohanka 2000 0 Klatovy121.31 2 121.00 0 121.0030.78/34,18
57.11/VSJaroslav Červenka 1964 3 Hubertus122.26 0 166.23 250 122.2632.04/35,57
58.1/DMTomáš Habich 1997 3 VS Tábor124.00 0 123.84 2 124.0033.78/37,46
59.16/ZSJakub Křenek 1999 0 Val.Mez.124.30 0 128.15 4 124.3034.08/37,85
60.12/VSJiří Holý 1957 3 Rakovník125.91 0 128.83 0 125.9135.69/39,64
61.13/VSAntonín Krejčí 1955 0 Kralupy133.94 150 129.86 2 131.8641.64/46,23
62.17/ZSDavid Šebela 1998 3 Kadaň126.64 50 131.22 4 135.2245.00/49,92
63.18/ZSMarek Souček 1999 0 KVS HK133.09 4 133.36 2 135.3645.14/50,01
64.19/ZSTadeáš Starý 1998 0 Val.Mez.134.54 4 135.36 2 137.3647.14/52,30
65.16/Dominik Krofta 1993 0 VS Tábor127.52 104 135.05 4 139.0548.83/54,10
66.5/ZMAdam Škorňa 2000 0 Val.Mez.0.00 0 139.87 2 141.8751.65/57,20
67.6/ZMKarel Bohatý 2001 0 Třebech.130.03 52 145.56 0 145.5655.34/61,30
68.7/ZMLukáš Příhoda 2001 0 USK Pha149.99 0 154.11 0 149.9959.77/66,20
69.8/ZMRostislav Švagr 2000 0 Týniště130.50 50 129.22 26 155.2265.00/72,00
70.20/ZSJakub Fiala 1998 0 KK Brand162.59 308 154.06 16 170.0679.84/88,50
Oddíl