vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu

23.06.2012   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec00:37,14 00:37,12 01:14,26 38
2.1/U23NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:38,79 00:38,75 01:17,543.28/4,430
3. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.00:39,26 00:40,54 01:19,805.54/7,522
4. CHOD David 1982 2 Blovice00:39,44 00:41,13 01:20,566.31/8,518
5.1/VMSLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec00:39,81 00:41,18 01:20,996.73/9,114
6. SAIKO Tomáš 1986 3 Č.Kruml.00:41,24 00:40,70 01:21,947.68/10,310
7.1/ZSLERCH Adam 1998 3 Klášter.00:46,10 00:45,14 01:31,2416.98/22,99
8.2/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.00:46,48 00:46,90 01:33,3819.12/25,78
9. CHOD Ondřej 1984 0 Blovice00:46,76 00:47,07 01:33,8319.57/26,47
10.3/ZSKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.00:48,55 00:48,52 01:37,0722.81/30,76
11.4/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc00:48,56 00:50,87 01:39,4325.17/33,95
12.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 0 SKVS ČB00:52,20 00:49,56 01:41,7727.51/37,04
13.5/ZSSKOŘEPA Vojtěch 1999 0 Č.Kruml.00:52,31 00:50,95 01:43,2629.00/39,13
14.6/ZSMOŘKOVSKÝ Samuel 1999 0 Val.Mez.00:51,38 00:54,14 01:45,5231.26/42,12
15.7/ZSKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.00:53,46 00:54,32 01:47,7833.52/45,11
16.8/ZSŠEBELA David 1998 0 Kadaň00:56,30 00:53,47 01:49,7735.51/47,80
17.1/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez.00:56,20 00:55,21 01:51,4137.15/50,00
18.2/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 0 Olomouc00:53,61 00:57,84 01:51,4537.19/50,10
19.3/VMSOUČEK Miloš 1973 0 L.Žatec04:08,60 00:47,68 04:56,28222.02/299,00
  HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  HABICH Karel 1994 1 VS Tábor00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  KUČA Jakub 1998 3 Litovel00:00,00 00:00,00 00:00,00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno00:36,55 00:36,14 01:12,69 61
2.2/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice00:37,94 00:38,05 01:15,993.30/4,557
3.3/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc00:38,54 00:38,36 01:16,904.21/5,853
4.4/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.00:38,48 00:38,77 01:17,254.56/6,349
5.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 3 Dukla B.00:40,25 00:39,77 01:20,027.33/10,145
6.5/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.00:39,77 00:41,00 01:20,778.08/11,141
7.6/ZSNĚMCOVÁ Anna 1998 2 KK Brno00:41,04 00:39,75 01:20,798.10/11,137
8.7/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.00:40,21 00:40,82 01:21,038.34/11,533
9.8/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc00:41,16 00:40,70 01:21,869.17/12,629
10.2/VLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav00:41,77 00:41,40 01:23,1710.48/14,425
11.9/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.00:41,27 00:41,97 01:23,2410.55/14,521
12.10/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc00:42,28 00:41,99 01:24,2711.58/15,917
13.11/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.00:42,81 00:41,91 01:24,7212.03/16,516
14.1/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno00:43,48 00:41,63 01:25,1112.42/17,115
15.12/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc00:42,45 00:43,51 01:25,9613.27/18,314
16.2/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn00:42,57 00:43,89 01:26,4713.78/19,013
17.13/ZSMÍLOVÁ Terezie 1998 0 Trutnov00:43,83 00:45,19 01:29,0216.33/22,512
18.3/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno00:46,28 00:43,06 01:29,3516.66/22,911
19.1/DSKOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.00:44,75 00:45,06 01:29,8117.12/23,610
20.1/VMBORSKÁ Alena 1976 3 SKVS ČB00:46,00 00:44,66 01:30,6617.97/24,79
21.4/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor00:45,78 00:46,88 01:32,6619.97/27,58
22.5/ZMMOTYČKOVÁ Sára 2001 0 SKVeselí00:48,93 00:44,61 01:33,5420.85/28,77
23.6/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž00:47,90 00:45,87 01:33,7721.08/29,06
24.2/VMHABICHOVÁ Alena 1969 2 VS Tábor00:46,40 00:48,01 01:34,4121.72/29,95
25.7/ZMPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.00:48,38 00:47,62 01:36,0023.31/32,14
26.8/ZMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 0 Roudnice00:50,76 00:45,79 01:36,5523.86/32,83
27.14/ZSKOUDELKOVÁ Veronika 1998 3 Č.Kruml.00:48,56 00:49,51 01:38,0825.39/34,92
28.9/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.00:49,28 00:50,21 01:39,5026.81/36,91
29.15/ZSHRICOVÁ Adéla 1999 0 Olomouc00:51,59 00:50,01 01:41,6028.91/39,80
30.3/VMKOUDELKOVÁ Petra 1969 3 Č.Kruml.00:48,51 00:58,22 01:46,7334.04/46,80
31.16/ZSLÍPOVÁ Klára 1999 0 Štětí01:05,88 00:57,45 02:03,3350.64/69,70
32.10/ZMPECHMANOVÁ Marie 2001 0 Roudnice01:20,09 00:44,42 02:04,5151.82/71,30

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
00:41,35 00:38,93 01:20,28 18
2.1/ZSZAPLETAL Vojtěch
ZAPLETAL Mikuláš
1998
2000
3 Dukla B.
Dukla B.
00:42,93 00:42,61 01:25,545.26/6,610
3.1/VMSOUČEK Miloš
SLANINA Vladimír
1973
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:45,23 00:42,76 01:27,997.71/9,66
4.2/VMPALOUDA Tomáš
KOUDELKA Tomáš
1969
1964
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:46,36 00:43,93 01:30,2810.01/12,55
5. HABICH Tomáš
HABICH Bohumil
1997
1961
VS Tábor
VS Tábor
00:47,05 00:44,90 01:31,9511.67/14,54
6.2/ZSKLÍMA Jan
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:48,38 00:46,15 01:34,5314.25/17,83
7.3/ZSVENC
Alexandr KOUBÍK Ondřej
1999
1999
3 Dukla B.
Boh.Pha
00:48,00 00:47,53 01:35,5315.25/19,02
8.4/ZSSTARÝ Tadeáš
KŘENEK Jakub
1998
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:48,22 00:47,55 01:35,7715.49/19,31
9.5/ZSKAMINSKÝ Jan
MOŘKOVSKÝ Samuel
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:50,12 00:48,91 01:39,0318.75/23,40
10.1/ZMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
00:52,21 00:49,56 01:41,7821.50/26,80
  HENDRYCH Tomáš
DŘEVOJÁNEK Dalibor
2000
2001
Val.Mez.
Val.Mez.
00:00,00 00:00,00 00:00,00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz00:31,34 00:31,37 01:02,71 80
2.1/DSSTEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav00:31,94 00:32,16 01:04,101.39/2,272
3.2/DSPECHLÁT Hynek 1995 0 SKVS ČB00:33,53 00:34,32 01:07,855.14/8,264
4.1/DMJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha00:33,54 00:34,41 01:07,955.24/8,460
5.2/VMPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně00:35,14 00:34,54 01:09,686.97/11,156
6. HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně00:34,57 00:35,12 01:09,706.99/11,152
7.1/ZSCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc00:35,28 00:34,56 01:09,857.14/11,448
8.3/VMUHLÍK František 1975 3 Bechyně00:35,18 00:35,74 01:10,928.21/13,144
9.1/VKODET Marcel 1965 2 L.Žatec00:36,41 00:35,73 01:12,149.43/15,040
10.2/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.00:36,93 00:35,85 01:12,7810.07/16,136
11.3/ZSMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí00:38,01 00:35,18 01:13,1910.48/16,732
12.2/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.00:37,21 00:36,53 01:13,7411.03/17,628
13.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.00:37,94 00:38,83 01:16,7714.06/22,424
14.4/ZSBAREŠ Antonín 1998 3 Štětí00:38,65 00:39,56 01:18,2215.51/24,723
15.5/ZSBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava00:38,66 00:39,69 01:18,3515.64/24,922
16.1/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 3 Dukla B.00:39,00 00:39,42 01:18,4215.71/25,121
17.6/ZSLERCH Adam 1998 3 Klášter.00:38,41 00:40,22 01:18,6315.92/25,420
18.2/ZMGROGER Matěj 2001 0 Olomouc00:39,69 00:38,97 01:18,6615.95/25,419
19.7/ZSKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice00:40,65 00:39,08 01:19,7317.02/27,118
20.3/ZMZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice00:41,94 00:37,85 01:19,7917.08/27,217
21.8/ZSKOUBÍK Ondřej 1999 2 Boh.Pha00:40,57 00:40,56 01:21,1518.44/29,416
22.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha00:41,34 00:40,08 01:21,4218.71/29,815
23. BUREŠ Jan 1978 3 Sušice00:41,72 00:39,82 01:21,5418.83/30,014
24.9/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc00:40,21 00:41,35 01:21,5618.85/30,113
25.4/VMMAYER Roman 1971 3 Bechyně00:41,12 00:40,84 01:21,9619.25/30,712
26.10/ZSMRÁZEK Jan 1998 3 KK Opava00:42,14 00:42,85 01:24,9922.28/35,511
27.11/ZSVENC Alexandr 1999 3 Dukla B.00:43,77 00:44,38 01:28,1525.44/40,610
28.12/ZSZVOLÁNEK Filip 1999 0 Bechyně00:44,55 00:44,37 01:28,9226.21/41,89
29.13/ZSŠEBELA David 1998 3 Kadaň00:42,41 00:46,76 01:29,1726.46/42,28
30.4/ZMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště00:44,20 00:46,27 01:30,4727.76/44,37
31.14/ZSPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice00:45,44 00:45,53 01:30,9728.26/45,16
32.5/ZMKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml.00:46,48 00:46,50 01:32,9830.27/48,35
33.6/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov00:45,50 00:48,44 01:33,9431.23/49,84
34.7/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc00:48,69 00:47,10 01:35,7933.08/52,83
35.15/ZSŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.00:48,81 00:47,89 01:36,7033.99/54,22
36.8/ZMPEŠEK Tibor 2000 0 SKVeselí00:49,69 00:47,64 01:37,3334.62/55,21
37.16/ZSKOJECKÝ Marek 1998 0 Olomouc00:47,64 00:49,98 01:37,6234.91/55,70
38.9/ZMLONÍK Matěj 2001 0 Olomouc00:49,01 00:49,89 01:38,9036.19/57,70
39.10/ZMFIALA Jakub 2001 0 Olomouc00:52,43 00:48,03 01:40,4637.75/60,20
40.11/ZMCHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí00:53,49 00:47,14 01:40,6337.92/60,50
41.12/ZMKLEMENT Maxim 2001 0 Roudnice00:53,80 00:54,69 01:48,4945.78/73,00
42.5/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.02:22,56 00:40,06 03:02,62119.91/191,20

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno00:44,11 00:45,52 01:29,63 9
2.2/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.00:46,92 00:46,28 01:33,203.57/4,05
3.3/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.00:47,89 00:48,32 01:36,216.58/7,34
4.4/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml.00:48,90 00:49,67 01:38,568.94/10,03
5.5/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 3 Klášter.00:50,12 00:50,14 01:40,2610.63/11,92
6.6/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.00:52,56 00:54,55 01:47,1217.49/19,51
7.1/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 0 Horš.Týn00:54,95 00:54,92 01:49,8720.24/22,60
8.2/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.01:00,52 00:58,98 01:59,5029.87/33,30
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3