VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu

24.06.2012   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/Oldřich Weber
Vilém Vlčnovský
1987
1994
2 SK VS ČB
SK VS ČB
118.28 4 118.22 0 118.22 60
2.2/Petr Jindrák
Tomáš Saiko
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
123.99 0 125.50 2 123.995.77/4,952
3.1/DSŠimon Jelínek
Vladimír Slanina
1994
1994
2 Boh.Pha
L.Žatec
124.43 4 123.22 2 125.227.00/5,948
4.1/ZSVojta Mrůzek
Albert Kašpar
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
127.59 6 124.33 2 126.338.11/6,944
5.2/ZSVojtěch Zapletal
Mikuláš Zapletal
1998
2000
3 Dukla B.
Dukla B.
133.27 2 132.68 4 135.2717.05/14,440
6.3/Jan Pešta
Zdeněk Boček
1981
1975
3 L.Tábor
SK VS ČB
135.12 4 133.87 2 135.8717.65/14,936
7.4/Ondřej Štěpánek
Martin Sahula
1979
1968
MT Dukla B.
Benátky
141.07 6 135.19 2 137.1918.97/16,032
8.5/Zdeněk Kubát
Václav Bříza
1991
1990
3 Klatovy
Klatovy
140.89 2 136.01 2 138.0119.79/16,728
9.3/ZSVilém Kořínek
Matyáš Lhota
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
134.43 4 136.80 2 138.4320.21/17,124
10.1/VSMiloslav Keller
Bohumil Habich
1962
1961
3 VS Tábor
VS Tábor
140.50 4 136.63 2 138.6320.41/17,320
11.1/VMHynek Pechlát
Jiří Holý
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
136.47 4 139.11 2 140.4722.25/18,816
12.4/ZSMatouš Příhoda
Josef Žížala
1998
1999
2 USK Pha
USK Pha
140.51 10 135.85 6 141.8523.63/20,012
13.2/DSHynek Pechlát
Ondřej Červenka
1995
1996
2 SK VS ČB
Hubertus
139.43 4 155.25 6 143.4325.21/21,311
14.6/Zdeněk Krofta
Dominik Krofta
1959
1993
0 VS Tábor
VS Tábor
148.63 4 146.69 2 148.6930.47/25,810
15.2/VMJosef Veselý
Jiří Šrámek
1950
1966
3 Klatovy
Klatovy
143.12 6 148.66 4 149.1230.90/26,19
16.2/VSJan Poula
Tomáš Kučera
1955
1950
0 Sláv.KV
Sláv.KV
0.00 0 149.93 0 149.9331.71/26,88
17.5/ZSJan Vrublovský
Petr Novotný
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
149.22 4 149.75 2 151.7533.53/28,47
18.3/VSJan Paraniak
Alois Kuna
1951
1960
3 SK VS ČB
SK VS ČB
148.61 4 152.75 2 152.6134.39/29,16
19.7/Vladimír Kubeš
Jindřich Krofta
1961
1990
3 VS Tábor
VS Tábor
155.28 6 145.23 8 153.2335.01/29,65
20.8/Matěj Přikryl
Lubor Přikryl
1999
1965
3 Tesla Bo
Tesla Bo
154.70 2 156.48 0 156.4838.26/32,44
21.9/Antonín Krejčí
Hynek Krejčí
1955
1978
3 Kralupy
Roztoky
171.97 6 154.81 6 160.8142.59/36,03
22.6/ZSJan Mrázek
Lukáš Balarin
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
159.33 8 162.15 6 167.3349.11/41,52
23.7/ZSJan Kaminský
Tadeáš Starý
1999
1998
0 Val.Mez.
Val.Mez.
184.19 10 166.74 4 170.7452.52/44,41
24.8/ZSJakub Hřebíček
Jakub Fiala
1999
1998
0 KK Brand
KK Brand
184.75 8 180.47 10 190.4772.25/61,10
25.1/ZMŠtěpán Tichý
Adam Škorňa
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
181.26 10 193.14 8 191.2673.04/61,80
Oddíl