vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu - sobota, závod č.1

30.06.2012  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. FUSEK Radomír 1990 1 Val.Mez.122.04 0 124.80 0 122.04 27
2.1/DSZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.124.30 0 123.20 0 123.201.16/1,019
3.1/DMKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.124.30 2 128.20 2 126.304.26/3,515
4.2/DSFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.129.10 0 130.70 2 129.107.06/5,811
5.1/ZSMRŮZEK Vojta 1998 3 KK Opava134.80 2 148.10 2 136.8014.76/12,17
6.2/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.141.60 0 142.70 0 141.6019.56/16,06
7.3/DSŽNIVAMarek 1995 3 Val.Mez.142.80 0 145.10 2 142.8020.76/17,05
8.1/VMPLACHÝ Roman 1969 Kroměříž140.90 2 144.10 0 142.9020.86/17,14
9.3/ZSPŘIKRYL Matěj 1999 Tesla Bo157.10 0 149.80 0 149.8027.76/22,73
10.1/VPŘIKRYL Lubor 1965 Tesla Bo149.90 0 152.70 0 149.9027.86/22,82
11.4/ZSSTARÝ Tadeáš 1998 Val.Mez.155.80 0 156.10 2 155.8033.76/27,71
12.5/ZSMRÁZEK Jan 1998 KK Opava155.70 4 0.00 999 159.7037.66/30,90
13.1/ZMŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez.169.00 0 164.10 2 166.1044.06/36,10
14.6/ZSBALARIN Lukáš 1998 KK Opava171.30 2 167.10 2 169.1047.06/38,60
15. PAVLÍK Radek 1992 3 VSDK130.30 50 0.00 999 180.3058.26/47,70

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno127.80 0 127.40 0 127.40 38
2. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh134.80 2 133.30 0 133.305.90/4,634
3.1/VMROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava135.20 2 135.00 2 137.009.60/7,530
4.1/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž136.60 2 135.70 2 137.7010.30/8,126
5.2/ZSHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava139.40 0 144.90 0 139.4012.00/9,422
6.1/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno137.10 54 140.10 0 140.1012.70/10,018
7.3/ZSNĚMCOVÁ Anna 1998 3 KK Brno140.40 2 141.30 0 141.3013.90/10,914
8.4/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc137.60 6 141.90 2 143.6016.20/12,713
9.5/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.141.70 2 141.70 2 143.7016.30/12,812
10. SOVÁKOVÁ Lenka 1993 3 Val.Mez.140.60 4 142.60 2 144.6017.20/13,511
11.2/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž148.00 0 146.40 2 148.0020.60/16,210
12. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 KK Brno146.90 2 149.80 0 148.9021.50/16,99
13.2/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno147.20 2 155.10 0 149.2021.80/17,18
14.6/ZSROUSKOVÁ Martina 1998 KK Opava152.00 0 154.30 0 152.0024.60/19,37
15.7/ZSKŘEMPKOVÁ Anna 1998 KK Opava154.40 0 155.70 4 154.4027.00/21,26
16.3/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž153.90 2 158.30 2 155.9028.50/22,45
17.8/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.158.10 0 156.00 0 156.0028.60/22,44
18. PULKRÁBKOVÁ Stanislava 1978 3 Kroměříž154.50 4 152.90 4 156.9029.50/23,23
19. FUSKOVÁ Dana 1988 3 Val.Mez.157.20 0 161.40 0 157.2029.80/23,42
20.3/DSŠVIHELOVÁ Vanda 1995 Olomouc160.20 4 155.00 4 159.0031.60/24,81
21.4/ZMMOTYČKOVÁ Sára 2001 SKVeselí153.30 8 155.70 6 161.3033.90/26,60
22.2/VMSNOPKOVÁ Renata 1972 Kroměříž164.70 8 165.70 2 167.7040.30/31,60
23.9/ZSHRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc180.90 54 178.30 0 178.3050.90/40,00
24.1/DMDOLEŽELOVÁ Martina 1997 Olomouc0.00 999 196.00 8 204.0076.60/60,10

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. VOLEK Martin 1982 2 Val.Mez.120.80 0 118.20 0 118.20 55
2.1/DSKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí121.80 4 118.70 0 118.700.50/0,451
3. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh118.90 0 119.80 0 118.900.70/0,647
4.1/DMROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava123.20 0 118.60 2 120.602.40/2,043
5.2/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno121.80 0 122.10 0 121.803.60/3,039
6.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž123.10 0 123.00 0 123.004.80/4,135
7.1/VMLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž128.80 2 124.00 0 124.005.80/4,931
8.1/ZSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava125.30 2 125.80 2 127.309.10/7,727
9.2/ZSMOTYČKA Marek 1998 3 SKVeselí126.80 4 128.40 0 128.4010.20/8,623
10. FUSEK Radomír 1990 Val.Mez.129.60 4 128.80 0 128.8010.60/9,019
11.3/ZSBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava129.10 0 131.10 2 129.1010.90/9,218
12.2/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno129.90 0 131.70 0 129.9011.70/9,917
13.3/DSŽNIVAMarek 1995 3 Val.Mez.131.40 2 130.20 0 130.2012.00/10,216
14. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž130.20 2 129.60 2 131.6013.40/11,315
15. TŮMA Jan 1979 3 KKVeselí132.10 0 128.10 4 132.1013.90/11,814
16.2/VROUSEK Martin 1965 2 KK Opava134.20 0 130.90 2 132.9014.70/12,413
16.4/DSSTŘECHAPetr 1994 3 VSDK128.90 4 130.70 6 132.9014.70/12,412
18.3/VMŠMOLDAS František 1975 Zábřeh136.30 6 134.50 0 134.5016.30/13,811
19. KRISTEK Aleš 1992 Val.Mez.136.80 0 134.40 2 136.4018.20/15,410
20.4/VMBALARIN Josef 1973 KK Opava135.40 2 134.50 2 136.5018.30/15,59
21.2/DMHAISLAR Ondřej 1996 3 Zábřeh137.20 0 134.90 54 137.2019.00/16,18
22.3/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno137.90 0 139.00 0 137.9019.70/16,77
23.4/ZSMRŮZEK Vojta 1998 3 KK Opava139.10 4 148.60 2 143.1024.90/21,16
24.4/DMKONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž139.70 6 143.60 4 145.7027.50/23,35
25.1/ZMPEŠEK Tibor 2000 SKVeselí157.90 2 154.90 6 159.9041.70/35,34
26.2/ZMTICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez.158.90 4 160.50 0 160.5042.30/35,83
27.5/ZSKONEČNÝ Tadeáš 1999 Kroměříž157.20 4 155.50 6 161.2043.00/36,42
28.3/ZMHENDRYCH Tomáš 2000 Val.Mez.162.70 0 163.60 52 162.7044.50/37,61
29.4/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc166.20 2 164.20 0 164.2046.00/38,90
30.6/ZSKOJECKÝ Marek 1998 Olomouc175.10 10 169.10 2 171.1052.90/44,80
31.5/ZMSNOPEK Vladimír 2001 Kroměříž193.70 10 174.00 2 176.0057.80/48,90
32.6/ZMCHABIČA Pavel 2001 SKVeselí181.40 2 181.60 52 183.4065.20/55,20
33.7/ZSLETFUS Tomáš 1998 Kroměříž176.10 10 178.00 8 186.0067.80/57,40
34.7/ZMFIALA Jakub 2001 Olomouc190.70 4 208.60 2 194.7076.50/64,70
35.8/ZMSOCHOR Tadeáš 2001 Kroměříž166.20 66 193.00 10 203.0084.80/71,70
36.9/ZMPLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž205.90 2 234.60 56 207.9089.70/75,90
37.10/ZMMRÁKA Tomáš 2001 Olomouc216.10 4 207.80 12 219.80101.60/86,00

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSFRANEK Vladimír
ZÁTOPEK Jakub
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
132.70 4 133.10 2 135.10 24
2.1/DMMRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
142.50 2 143.60 0 143.608.50/6,320
3. SOVÁKOVÁ Lenka
FUSEK Radomír
1993
1990
2 Val.Mez.
Val.Mez.
152.00 0 157.20 4 152.0016.90/12,516
4.2/DSKREJČÍŘ Dominik
SATKE Adam
1996
1994
3 KK Brno
KK Brno
154.30 0 149.20 4 153.2018.10/13,412
5.1/ZSSATKOVÁ Martina
SATKOVÁ Gabriela
2001
1998
KK Brno
KK Brno
157.80 0 152.20 2 154.2019.10/14,18
6.1/VMŠMOLDAS František
PETŘÍK Jaroslav
1975
1955
Zábřeh
Zábřeh
152.50 2 204.30 0 154.5019.40/14,47
7.3/DSŽNIVA Václav
KRISTEK Marek
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
164.40 6 158.60 0 158.6023.50/17,46
8. PŘIKRYL Lubor
PŘIKRYL Matěj
1999
1965
3 Tesla Bo
Tesla Bo
165.60 2 168.70 6 167.6032.50/24,15
9.1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
181.10 4 169.00 4 173.0037.90/28,14
10.2/ZSKAMINSKÝ Jan
STARÝ Tadeáš
1999
1998
3 Val.Mez.
Val.Mez.
167.10 6 167.50 12 173.1038.00/28,13
11. LIGURSKÝ Ivo
LIGURSKÁ Blanka
1990
1994
3 Kroměříž
Kroměříž
173.20 4 167.40 8 175.4040.30/29,82
12.3/ZSNĚMCOVÁ Marie
NĚMCOVÁ Anna
2000
1998
KK Brno
KK Brno
193.10 2 196.10 2 195.1060.00/44,41
13. SNOPKOVÁ Martina
DRÁBKOVÁ Renata
1972
1995
Kroměříž
Kroměříž
194.50 12 189.60 6 195.6060.50/44,80
14.4/ZSHOROVÁ Martina
ROUSKOVÁ Klára
1998
1998
KK Opava
KK Opava
189.10 12 191.40 16 201.1066.00/48,90
15.5/ZSFIALOVÁ Adéla
HRICOVÁ Veronika
1998
1999
Olomouc
Olomouc
215.00 10 199.20 20 219.2084.10/62,30
16.2/ZMFIALA Tomáš
GABRLÍK Jakub
2001
2000
Olomouc
Olomouc
233.20 58 239.60 10 249.60114.50/84,80

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno135.60 0 133.40 2 135.40 17
2.2/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc160.40 2 150.90 0 150.9015.50/11,413
3. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh155.60 0 155.50 0 155.5020.10/14,89
4.3/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.156.70 2 157.80 4 158.7023.30/17,25
5. SOVÁKOVÁ Lenka 1993 3 Val.Mez.165.60 0 175.80 4 165.6030.20/22,34
6.4/ZSNĚMCOVÁ Anna 1998 KK Brno166.90 0 169.00 4 166.9031.50/23,33
7.1/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 Kroměříž183.00 4 178.10 2 180.1044.70/33,02
8.5/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 Val.Mez.186.20 0 180.10 4 184.1048.70/36,01
9.6/ZSHOROVÁ Klára 1998 KK Opava182.50 4 191.10 2 186.5051.10/37,70
10.2/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno180.00 50 189.20 0 189.2053.80/39,70
11.1/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 Kroměříž193.10 0 189.30 2 191.3055.90/41,30
12.3/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno222.30 0 201.10 4 205.1069.70/51,50
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3