vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ slalom na Hubertusu

11.07.2009-12.07.2009   Ohře, peřej Hubertus
ředitel: Günter Totzauer   vrchní rozhodčí: Jan Piskáček

kategorie C1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.88.90 0 88.40 0 88.40 -
2. KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV94.60 2 93.50 0 93.505.10/5,8-
3. NOVÁČEK Michal 1977 2+ Hubertus97.10 0 96.70 2 97.108.70/9,8-
4. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa95.20 2 96.90 2 97.208.80/10,0-
5.1/VMPRÜHER Jakub 1968 2+ SKVS ČB97.20 2 97.00 2 99.0010.60/12,0-
6. KOLOVRÁTEK Lukáš 1978 2 Sláv.KV99.80 2 102.50 0 101.8013.40/15,2-
7.1/DSKOČÍ Martin 1991 2 Klášter.101.80 2 100.00 2 102.0013.60/15,4-
8.2/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.103.70 0 115.10 8 103.7015.30/17,3-
9.3/VMKUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja100.40 4 101.30 6 104.4016.00/18,1-
10.1/VSÝKORA Jaroslav 1961 2 Hubertus106.10 0 103.10 2 105.1016.70/18,9-
11. BLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV107.30 0 110.90 6 107.3018.90/21,4-
12. VOLÁK Jaroslav 1990 2 Klášter.107.50 4 104.70 4 108.7020.30/23,0-
13.1/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň110.70 8 107.50 2 109.5021.10/23,9-
14.4/VMMATĚJÁK Petr 1973 3 Klášter.108.40 2 107.40 52 110.4022.00/24,9-
15.5/VMMILYÁN Dušan 1973 0 L.Žatec114.70 2 112.60 0 112.6024.20/27,4-
16. POKORNÝ Milan 1989 3 Klášter.111.80 2 116.10 6 113.8025.40/28,7-
17.2/VHÁJEK Martin 1964 0 S.Žižkov119.60 2 112.30 2 114.3025.90/29,3-
18.3/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus112.50 2 113.20 2 114.5026.10/29,5-
19.4/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor113.30 8 112.70 2 114.7026.30/29,8-
20. ZACH Richard 1979 3 Sláv.KV113.10 2 120.70 2 115.1026.70/30,2-
21.5/VMULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus113.50 2 113.50 2 115.5027.10/30,7-
22.2/DSKOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky114.20 2 115.40 6 116.2027.80/31,4-
23. UHLÍK Jan 1978 3 L.Žatec116.70 2 115.30 8 118.7030.30/34,3-
24.1/VSPANENKA Petr 1947 3 RK Troja123.80 4 118.90 2 120.9032.50/36,8-
25. VADLEJCH Jan 1989 3 Sušice119.70 2 119.10 4 121.7033.30/37,7-
25.6/VVOLÁK Václav 1963 3 Klášter.121.70 0 124.00 0 121.7033.30/37,7-
27.7/VPOULA Jan 1955 3 Sláv.KV131.40 0 123.90 0 123.9035.50/40,2-
28.6/VMDOLEJŠ Petr 1974 3 Sláv.KV124.10 2 128.10 0 126.1037.70/42,6-
29.1/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.133.30 2 124.90 2 126.9038.50/43,6-
30. JAROŠ Tomáš 1987 3 Roztoky122.50 6 132.00 4 128.5040.10/45,4-
31. CHRÁPEK Ondřej 1989 0 Klášter.120.90 10 126.90 6 130.9042.50/48,1-
32.7/VMKOLMAN Filip 1973 0 S.Žižkov153.90 8 127.10 4 131.1042.70/48,3-
33. TRMAL Jakub 1990 0 Sláv.KV136.40 2 139.10 0 138.4050.00/56,6-
34.8/VMJANDA Zbyněk 1974 3 Hubertus0.00 999 136.90 10 146.9058.50/66,2-
35.9/VMLERCH David 1972 0 Klášter.158.30 4 160.00 6 162.3073.90/83,6-

kategorie K1W   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice93.50 0 94.50 2 93.50 -
2. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV105.20 0 102.80 6 105.2011.70/12,5-
2. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky108.10 4 105.20 0 105.2011.70/12,5-
4. DANDOVÁ Michala 1984 2 Benátky106.00 0 107.10 0 106.0012.50/13,4-
5. NOVÁČKOVÁ Karolina 1978 2 Hubertus109.70 2 109.60 0 109.6016.10/17,2-
6. VANYŠOVÁ Andrea 1987 0 L.Žatec108.60 2 110.70 2 110.6017.10/18,3-
7.1/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 3 Sušice144.90 0 112.80 0 112.8019.30/20,6-
8. ČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň113.70 4 111.90 2 113.9020.40/21,8-
8.1/DMHAUSNEROVÁ Milena 1994 3 Kadaň111.90 2 110.30 8 113.9020.40/21,8-
10.1/DSŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 2 Sušice112.10 8 111.10 4 115.1021.60/23,1-
11.2/VMTYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.124.30 0 122.10 0 122.1028.60/30,6-
12.1/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 3 Klášter.120.30 2 122.50 0 122.3028.80/30,8-
13. VANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus120.90 8 120.70 2 122.7029.20/31,2-
14.2/ZMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň119.00 4 128.70 2 123.0029.50/31,6-
15. BORSKÁ Alena 1976 3 Rakovník130.10 64 123.70 0 123.7030.20/32,3-
16.2/DMŠEBELOVÁ Tereza 1994 3 Kadaň123.20 2 131.70 0 125.2031.70/33,9-
17.3/DMLIŠKOVÁ Monika 1993 0 VS Kadaň141.30 8 125.40 4 129.4035.90/38,4-
18.3/ZMHILGERTOVÁ Amálie 1997 0 USK Pha129.20 4 132.60 4 133.2039.70/42,5-
19.1/VSPANENKOVÁ Alena 1952 0 RK Troja145.50 4 131.90 4 135.9042.40/45,3-
20. GALISZOVÁ Kateřina 1986 3 Sláv.KV136.00 6 136.40 0 136.4042.90/45,9-
21.2/DSVESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy146.70 52 137.30 2 139.3045.80/49,0-
22.2/ZSPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB141.80 4 150.50 0 145.8052.30/55,9-
23.1/PZDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 0 USK Pha163.90 2 147.80 4 151.8058.30/62,4-
24.3/ZSMAŠKOVÁ Kateřina 1995 0 Hubertus152.40 106 147.90 8 155.9062.40/66,7-
25. ROTHOVÁ Barbora 1990 0 Sláv.KV160.70 2 0.00 999 162.7069.20/74,0-
26.4/ZSBORIKOVÁ Michaela 1996 3 Roztoky129.30 52 180.80 2 181.3087.80/93,9-
27.4/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 0 Roudnice182.70 52 154.60 50 204.60111.10/118,8-
28.2/PZHARZEROVÁ Eva 1999 0 Hubertus216.90 210 213.70 172 385.70292.20/312,5-
29.5/ZMPETRILÁKOVÁ Ludmila 1998 0 Hubertus273.90 158 274.30 156 430.30336.80/360,2-

kategorie C2M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠRÁMEK Michal
CHRISTOV Ivan
1982
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
97.50 0 100.90 0 97.50 -
2. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
100.50 2 106.80 0 102.505.00/5,1-
3. KOLOVRÁTEK Lukáš
ZACH Richard
1978
1979
2 Sláv.KV
Sláv.KV
110.80 4 112.10 2 114.1016.60/17,0-
4.1/VTERBER Richard
KUBEŠ Vladimír
1958
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
112.60 2 113.10 54 114.6017.10/17,5-
5.2/VPANENKA Petr
FALTUS Milan
1947
1957
3 RK Troja
Kralupy
117.70 4 114.60 2 116.6019.10/19,6-
6.1/VMVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
124.40 0 123.80 0 123.8026.30/27,0-
7. JAROŠ Tomáš
KOZOHORSKÝ Vojtěch
1987
1991
3 Roztoky
Roztoky
117.60 10 114.90 56 127.6030.10/30,9-
8.3/VPOULA Jan
KUČERA Tomáš
1955
1950
3 Sláv.KV
Sláv.KV
145.60 2 129.80 0 129.8032.30/33,1-
9. HÁJEK Martin
PLAŠILOVÁ Martina
1964
1985
S.Žižkov
S.Žižkov
135.80 2 149.30 2 137.8040.30/41,3-
10. TUREK Michal
ŠVEHLA Pavel
1986
1984
Roztoky
Roztoky
0.00 999 126.40 12 138.4040.90/41,9-
11. ČEKALOVÁ Lenka
ČEKAL Josef
1979
1970
3 Klášter.
Klášter.
157.80 4 140.60 2 142.6045.10/46,3-
12. KAŠPAR Roman
CHRÁPEK Ondřej
1989
1989
Klášter.
Klášter.
160.70 14 140.20 12 152.2054.70/56,1-
13.1/ZMČEKALOVÁ Bára
POSPÍCHALOVÁ Simona
1998
1997
3 Klášter.
Kadaň
177.80 8 167.50 6 173.5076.00/77,9-
14. VOZKA Aleš
VESELÁ Jitka
1989
1991
Sušice
Klatovy
172.20 14 152.90 58 186.2088.70/91,0-
15.1/ZSPRÜHEROVÁ Alžběta
HILGERTOVÁ Amálie
1996
1997
SKVS ČB
USK Pha
125.50 266 213.60 62 275.60178.10/182,7-

kategorie K1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus83.60 0 84.50 0 83.60 -
2. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod83.80 0 84.40 0 83.800.20/0,2-
3. BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus84.70 0 85.70 0 84.701.10/1,3-
4.1/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus85.00 2 85.00 0 85.001.40/1,7-
5. BLAHNÍK Vojtěch 1981 2 Sláv.KV91.10 0 89.70 2 91.107.50/9,0-
6.1/VREICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV90.70 2 91.30 0 91.307.70/9,2-
7.2/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus92.90 0 93.50 0 92.909.30/11,1-
8. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa93.60 2 93.00 0 93.009.40/11,2-
9. POTUŽÁK Jan 1988 2+ Sušice91.80 6 91.30 2 93.309.70/11,6-
10. CHRISTOV Ivan 1988 2 Č.Lípa96.50 2 93.80 0 93.8010.20/12,2-
11. SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice95.00 4 92.50 2 94.5010.90/13,0-
12.2/VMGALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice97.40 2 93.20 2 95.2011.60/13,9-
13. BRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod97.40 0 95.50 2 97.4013.80/16,5-
13. SÝKORA Michal 1989 3 Hubertus101.00 2 97.40 0 97.4013.80/16,5-
15. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV100.40 2 97.90 0 97.9014.30/17,1-
15. JAROŠ Tomáš 1987 3 Roztoky95.90 2 101.20 2 97.9014.30/17,1-
17.1/DSSÝKORA Tomáš 1992 3 Hubertus111.50 2 98.80 0 98.8015.20/18,2-
18. VOZKA Aleš 1989 2 Sušice95.80 6 93.10 6 99.1015.50/18,5-
19.2/DSKOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky100.50 2 100.90 0 100.9017.30/20,7-
20. HORÁK David 1976 3 S.Žižkov102.70 2 101.70 0 101.7018.10/21,7-
21.3/VCHOD Václav 1961 3 Blovice102.90 2 101.90 0 101.9018.30/21,9-
22.1/VSLEPÍK Vlastimil 1950 2 Hubertus105.90 0 105.40 0 105.4021.80/26,1-
23. ZÁPOTOČNÝ Martin 1990 3 Sláv.KV123.00 6 104.60 2 106.6023.00/27,5-
24.1/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň107.00 2 105.10 2 107.1023.50/28,1-
25. TRMAL Jakub 1990 3 Sláv.KV109.40 6 108.00 0 108.0024.40/29,2-
26. STRÁNSKÝ Zdeněk 1984 0 VS Kadaň120.10 4 108.40 0 108.4024.80/29,7-
27.3/VMMILYÁN David 1974 0 L.Žatec113.10 4 104.80 4 108.8025.20/30,1-
28.4/VMZÁPOTOČNÝ Václav 1965 3 Sláv.KV108.90 0 107.60 2 108.9025.30/30,3-
29.3/DSVÁVRA Petr 1991 3 Roztoky107.80 2 108.10 4 109.8026.20/31,3-
30. TAJER Michal 1987 3 Sláv.KV109.70 2 108.60 2 110.6027.00/32,3-
30.5/VMPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí110.60 0 112.00 4 110.6027.00/32,3-
32.1/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.110.80 0 111.80 0 110.8027.20/32,5-
33. TUREK Michal 1986 3 Roztoky111.70 0 109.50 2 111.5027.90/33,4-
34.4/VNEUWIRTH Josef 1961 3 Hubertus107.90 4 110.60 4 111.9028.30/33,9-
35.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha110.00 2 111.10 2 112.0028.40/34,0-
36.6/VMŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy111.00 2 111.50 2 113.0029.40/35,2-
37.7/VMDOLEJŠ Petr 1974 0 Sláv.KV129.30 14 115.20 0 115.2031.60/37,8-
38. KOZÁK Vladimír 1989 0 VS Kadaň112.50 4 142.10 58 116.5032.90/39,4-
39. DOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus120.70 4 115.69 2 117.6934.09/40,8-
40. BUREŠ Jan 1978 0 Sušice115.80 4 124.70 0 119.8036.20/43,3-
41.2/ZMŠEBELA David 1998 0 Kadaň125.20 2 124.30 4 127.2043.60/52,2-
42.1/PZZIMA Tomáš 2000 0 Roudnice129.40 0 129.90 0 129.4045.80/54,8-
43.4/DSČERVENKA Jan 1992 0 Hubertus125.40 8 130.50 8 133.4049.80/59,6-
44. ŠVEHLA Pavel 1984 0 Roztoky129.80 4 117.90 18 133.8050.20/60,0-
45.8/VMHYBEŠ Zdeněk 1966 3 Hubertus142.20 4 143.10 2 145.1061.50/73,6-
46.2/PZMILYÁN David 2001 0 L.Žatec170.50 12 159.90 2 161.9078.30/93,7-
47.3/PZHRBÁČ Jan 1999 0 L.Žatec160.70 8 174.10 102 168.7085.10/101,8-
48.4/PZLERCH Eduard 2002 0 Klášter.186.20 4 164.50 6 170.5086.90/103,9-
49.5/PZŠTRUNC Ondřej 2000 0 L.Žatec176.60 8 148.30 108 184.60101.00/120,8-
50.6/PZHLAVÁČEK Jonáš 1999 0 Kadaň293.30 56 295.60 60 349.30265.70/317,8-
51.7/PZJUHA Ondřej 1999 0 Kadaň107.90 604 206.90 364 570.90487.30/582,9-

kategorie C1W   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 3 Sláv.KV133.40 0 121.70 0 121.70 -
2. PLAŠILOVÁ Martina 1985 0 S.Žižkov144.90 0 173.20 0 144.9023.20/19,1-
3.1/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 3 Klášter.152.90 6 146.80 0 146.8025.10/20,6-
4.1/ZSPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 0 SKVS ČB0.00 999 174.40 110 284.40162.70/133,7-

kategorie C1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.102.50 0 100.10 0 100.10 -
2. KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV105.80 0 104.10 4 105.805.70/5,7-
3.1/VMPRÜHER Jakub 1968 2+ SKVS ČB127.20 8 110.00 0 110.009.90/9,9-
4. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa118.40 4 111.00 0 111.0010.90/10,9-
5. NOVÁČEK Michal 1977 2+ Hubertus114.60 0 116.30 2 114.6014.50/14,5-
6.1/DSKOČÍ Martin 1991 2 Klášter.114.90 0 119.00 2 114.9014.80/14,8-
7.1/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň133.40 0 119.40 0 119.4019.30/19,3-
8. HASHIMOTO Tamaki 1982 2 Rakovník124.80 2 117.70 2 119.7019.60/19,6-
9.2/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.120.50 0 121.50 2 120.5020.40/20,4-
10. VOLÁK Jaroslav 1990 2 Klášter.126.00 2 120.70 0 120.7020.60/20,6-
11. KOLOVRÁTEK Lukáš 1978 2 Sláv.KV121.10 4 120.90 0 120.9020.80/20,8-
12. ZACH Richard 1979 3 Sláv.KV124.20 6 121.90 0 121.9021.80/21,8-
13.3/VMMATĚJÁK Petr 1973 3 Klášter.125.40 2 121.20 2 123.2023.10/23,1-
14. BLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV123.70 0 125.20 2 123.7023.60/23,6-
15.1/VHÁJEK Martin 1964 0 S.Žižkov131.10 2 126.40 0 126.4026.30/26,3-
16.4/VMMILYÁN Dušan 1973 0 L.Žatec126.50 0 129.00 2 126.5026.40/26,4-
17.2/VVOLÁK Václav 1963 3 Klášter.133.40 2 127.30 0 127.3027.20/27,2-
18.3/VMULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus134.60 4 130.10 0 130.1030.00/30,0-
19.4/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník131.10 0 131.00 0 131.0030.90/30,9-
20.5/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor131.30 6 125.50 6 131.5031.40/31,4-
21.1/VSPANENKA Petr 1947 3 RK Troja136.00 2 134.00 0 134.0033.90/33,9-
22.6/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus134.70 0 131.70 4 134.7034.60/34,6-
23.7/VSÝKORA Jaroslav 1961 2 Hubertus129.30 6 0.00 999 135.3035.20/35,2-
24.2/DSKOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky133.10 4 138.80 0 137.1037.00/37,0-
25. POKORNÝ Milan 1989 3 Klášter.135.10 4 150.40 2 139.1039.00/39,0-
26. JAROŠ Tomáš 1987 3 Roztoky141.10 0 150.50 2 141.1041.00/41,0-
27. VADLEJCH Jan 1989 3 Sušice144.40 2 140.60 2 142.6042.50/42,5-
28. CHRÁPEK Ondřej 1989 0 Klášter.153.70 2 139.50 4 143.5043.40/43,4-
29.8/VHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník142.00 2 142.30 2 144.0043.90/43,9-
30.9/VKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy154.60 4 143.70 2 145.7045.60/45,6-
31.1/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.168.30 2 144.00 2 146.0045.90/45,9-
32.5/VMKOLMAN Filip 1973 0 S.Žižkov152.20 2 148.70 2 150.7050.60/50,5-
33.10/VPOULA Jan 1955 3 Sláv.KV156.70 2 153.60 0 153.6053.50/53,4-
34.6/VMDOLEJŠ Petr 1974 3 Sláv.KV154.30 0 0.00 999 154.3054.20/54,1-
35.7/VMLERCH David 1972 0 Klášter.168.00 4 156.60 4 160.6060.50/60,4-

kategorie K1W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice108.40 0 114.80 4 108.40 -
2.1/DSKREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy115.60 0 116.90 0 115.607.20/6,6-
3. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky118.70 2 121.40 0 120.7012.30/11,3-
4. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV124.00 0 121.60 2 123.6015.20/14,0-
5. DANDOVÁ Michala 1984 2 Benátky125.40 0 122.50 2 124.5016.10/14,9-
6. ČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň136.40 4 126.20 0 126.2017.80/16,4-
7. NOVÁČKOVÁ Karolina 1978 2 Hubertus126.60 0 126.30 2 126.6018.20/16,8-
8. BAČÁKOVÁ Radka 1983 3 Rakovník126.10 6 126.90 0 126.9018.50/17,1-
9.1/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 3 Sušice134.10 0 131.20 0 131.2022.80/21,0-
10.1/DMHAUSNEROVÁ Milena 1994 3 Kadaň125.30 6 128.90 6 131.3022.90/21,1-
11. VANYŠOVÁ Andrea 1987 0 L.Žatec149.10 0 129.80 6 135.8027.40/25,3-
12.1/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 3 Klášter.144.90 0 134.90 2 136.9028.50/26,3-
13.2/ZMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň135.20 2 148.60 4 137.2028.80/26,6-
14. GALISZOVÁ Kateřina 1986 3 Sláv.KV132.50 54 141.60 0 141.6033.20/30,6-
15.2/VMTYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.151.30 0 143.00 0 143.0034.60/31,9-
16. BORSKÁ Alena 1976 3 Rakovník141.70 2 154.60 0 143.7035.30/32,6-
17.2/ZSBORIKOVÁ Michaela 1996 3 Roztoky141.40 4 141.60 4 145.4037.00/34,1-
18.2/DMLIŠKOVÁ Monika 1993 0 VS Kadaň149.40 0 143.60 2 145.6037.20/34,3-
19. VANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus148.80 4 145.80 2 147.8039.40/36,3-
20.3/ZMHILGERTOVÁ Amálie 1997 0 USK Pha148.90 4 148.60 0 148.6040.20/37,1-
21.2/DSVESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy152.30 2 146.90 2 148.9040.50/37,4-
22.3/DMŠEBELOVÁ Tereza 1994 3 Kadaň131.80 52 146.60 10 156.6048.20/44,5-
23.1/VSPANENKOVÁ Alena 1952 0 RK Troja164.00 2 154.60 4 158.6050.20/46,3-
24.4/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 0 Roudnice168.60 2 159.20 0 159.2050.80/46,9-
25.1/PZDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 0 USK Pha175.60 4 163.60 0 163.6055.20/50,9-
26.3/ZSPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB163.10 6 162.20 2 164.2055.80/51,5-
27.4/ZSMAŠKOVÁ Kateřina 1995 0 Hubertus175.20 8 163.80 52 183.2074.80/69,0-
28.2/PZHARZEROVÁ Eva 1999 0 Hubertus337.90 112 305.40 56 361.40253.00/233,4-
29.5/ZMPETRILÁKOVÁ Ludmila 1998 0 Hubertus412.20 256 313.80 206 519.80411.40/379,5-

kategorie C2M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠRÁMEK Michal
CHRISTOV Ivan
1982
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
122.70 2 115.60 2 117.60 -
2.1/VTERBER Richard
KUBEŠ Vladimír
1958
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
127.40 2 123.90 2 125.908.30/7,1-
3. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
140.60 2 123.10 6 129.1011.50/9,8-
4.2/VPANENKA Petr
FALTUS Milan
1947
1957
3 RK Troja
Kralupy
132.80 2 130.50 2 132.5014.90/12,7-
5. KOLOVRÁTEK Lukáš
ZACH Richard
1978
1979
2 Sláv.KV
Sláv.KV
131.40 4 131.20 2 133.2015.60/13,3-
6. JAROŠ Tomáš
KOZOHORSKÝ Vojtěch
1987
1991
3 Roztoky
Roztoky
0.00 999 140.60 2 142.6025.00/21,3-
7. HÁJEK Martin
PLAŠILOVÁ Martina
1964
1985
S.Žižkov
S.Žižkov
169.90 4 146.70 2 148.7031.10/26,4-
8.3/VPOULA Jan
KUČERA Tomáš
1955
1950
3 Sláv.KV
Sláv.KV
149.80 4 151.00 2 153.0035.40/30,1-
9. TUREK Michal
VÁVRA Petr
1986
1991
Roztoky
Roztoky
166.10 4 158.80 4 162.8045.20/38,4-
10. ČEKALOVÁ Lenka
ČEKAL Josef
1979
1970
3 Klášter.
Klášter.
192.50 8 161.30 2 163.3045.70/38,9-
11.1/ZMČEKALOVÁ Bára
POSPÍCHALOVÁ Simona
1998
1997
3 Klášter.
Kadaň
183.00 8 188.40 2 190.4072.80/61,9-
12. VOZKA Aleš
VESELÁ Jitka
1989
1991
Sušice
Klatovy
233.90 112 197.60 10 207.6090.00/76,5-
13. KAŠPAR Roman
CHRÁPEK Ondřej
1989
1989
Klášter.
Klášter.
0.00 999 158.40 54 212.4094.80/80,6-
14.1/ZSPRÜHEROVÁ Alžběta
HILGERTOVÁ Amálie
1996
1997
SKVS ČB
USK Pha
231.60 14 234.80 56 245.60128.00/108,8-

kategorie K1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus88.70 0 95.40 0 88.70 -
2. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod92.50 0 94.80 2 92.503.80/4,3-
3. BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus95.80 0 96.30 0 95.807.10/8,0-
4.1/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus102.10 2 96.00 0 96.007.30/8,2-
5.1/VREICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV103.10 4 102.30 0 102.3013.60/15,3-
6. POTUŽÁK Jan 1988 2+ Sušice100.80 2 101.50 4 102.8014.10/15,9-
7.2/VMGALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice109.30 0 105.00 0 105.0016.30/18,4-
8. SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice107.30 6 106.10 0 106.1017.40/19,6-
9. BLAHNÍK Vojtěch 1981 2 Sláv.KV106.20 0 110.40 0 106.2017.50/19,7-
10. BRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod106.50 0 111.40 6 106.5017.80/20,1-
11.2/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus108.20 0 107.00 2 108.2019.50/22,0-
12. CHRISTOV Ivan 1988 2 Č.Lípa122.80 0 108.40 0 108.4019.70/22,2-
13. VOZKA Aleš 1989 2 Sušice110.00 2 109.20 0 109.2020.50/23,1-
14. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa106.10 4 105.10 8 110.1021.40/24,1-
15. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV115.10 0 113.00 0 113.0024.30/27,4-
16. JAROŠ Tomáš 1987 3 Roztoky113.50 2 123.30 2 115.5026.80/30,2-
17.1/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň117.10 0 116.10 4 117.1028.40/32,0-
18.1/DSKOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky115.40 2 118.60 2 117.4028.70/32,4-
19. ZÁPOTOČNÝ Martin 1990 3 Sláv.KV119.60 52 120.30 0 120.3031.60/35,6-
20.3/VMZÁPOTOČNÝ Václav 1965 3 Sláv.KV126.70 2 120.50 0 120.5031.80/35,9-
21.3/VNEUWIRTH Josef 1961 3 Hubertus120.00 2 120.00 2 122.0033.30/37,5-
22.2/DSVÁVRA Petr 1991 3 Roztoky122.70 0 122.40 2 122.7034.00/38,3-
23.1/VSLEPÍK Vlastimil 1950 2 Hubertus117.90 52 120.20 4 124.2035.50/40,0-
24.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha124.50 0 127.60 6 124.5035.80/40,4-
25.1/ZSČERVENKA Ondřej 1996 3 Hubertus139.10 2 122.60 2 124.6035.90/40,5-
26. TRMAL Jakub 1990 3 Sláv.KV126.50 0 125.90 0 125.9037.20/41,9-
27. TUREK Michal 1986 3 Roztoky126.80 4 125.90 2 127.9039.20/44,2-
28.4/VMMILYÁN David 1974 0 L.Žatec160.20 6 126.20 2 128.2039.50/44,5-
29. TAJER Michal 1987 3 Sláv.KV130.70 4 128.50 2 130.5041.80/47,1-
30.5/VMPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí129.70 2 131.00 2 131.7043.00/48,5-
31.1/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.135.00 6 132.30 0 132.3043.60/49,2-
32.1/PZZIMA Tomáš 2000 0 Roudnice146.90 4 132.60 0 132.6043.90/49,5-
33.3/DSSÝKORA Tomáš 1992 3 Hubertus0.00 999 130.70 2 132.7044.00/49,6-
34. BUREŠ Jan 1978 0 Sušice137.10 54 130.30 4 134.3045.60/51,4-
35. KOZÁK Vladimír 1989 0 VS Kadaň132.20 4 135.10 2 136.2047.50/53,6-
36.3/VSHOUF Kristian 1949 0 Hubertus141.50 0 138.80 0 138.8050.10/56,5-
37.2/ZMŠEBELA David 1998 0 Kadaň137.10 4 140.30 0 140.3051.60/58,2-
38. DOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus141.10 2 142.10 2 143.1054.40/61,3-
38.6/VMDOLEJŠ Petr 1974 0 Sláv.KV151.70 6 133.10 10 143.1054.40/61,3-
40.4/DSČERVENKA Jan 1992 0 Hubertus140.60 12 134.40 12 146.4057.70/65,1-
41.7/VMHYBEŠ Zdeněk 1966 3 Hubertus148.80 10 144.90 2 146.9058.20/65,6-
42. STRÁNSKÝ Zdeněk 1984 0 VS Kadaň134.10 52 141.90 6 147.9059.20/66,7-
43.2/PZŠTRUNC Ondřej 2000 0 L.Žatec175.90 8 190.20 6 183.9095.20/107,3-
44.3/PZLERCH Eduard 2002 0 Klášter.196.70 4 195.80 2 197.80109.10/123,0-
45.4/PZMILYÁN David 2001 0 L.Žatec222.70 12 197.70 6 203.70115.00/129,7-
46.5/PZHRBÁČ Jan 1999 0 L.Žatec206.40 10 163.80 56 216.40127.70/144,0-
47.6/PZHLAVÁČEK Jonáš 1999 0 Kadaň230.10 214 252.20 60 312.20223.50/252,0-
48.7/PZJUHA Ondřej 1999 0 Kadaň143.40 506 247.70 504 649.40560.70/632,1-

kategorie C1W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 3 Sláv.KV149.10 2 152.90 0 151.10 -
2. PLAŠILOVÁ Martina 1985 0 S.Žižkov181.40 6 168.10 2 170.1019.00/12,6-
3.1/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 3 Klášter.184.10 2 179.90 2 181.9030.80/20,4-
  PRÜHEROVÁ Alžběta 1996 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3