vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu v Kadani - sobota, závod č.1

07.07.2012   řeka Ohře, Kadaňský mlýn
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV91.20 0 88.80 0 88.80 51
2. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB91.60 2 90.70 0 90.701.90/2,147
3.1/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.91.70 0 91.60 0 91.602.80/3,243
4. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy93.60 0 92.90 4 93.604.80/5,439
5. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn91.80 2 96.20 2 93.805.00/5,635
6.1/U23VOLÁK Jaroslav 1990 3 Klášter.97.00 0 94.80 0 94.806.00/6,831
7.2/ZSLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha97.30 0 98.80 0 97.308.50/9,627
8. POKORNÝ Ondřej 1985 2 KVSPísek99.90 0 95.80 2 97.809.00/10,123
9.2/U23KOČÍ Martin 1991 2 Klášter.98.80 0 98.50 0 98.509.70/10,919
10.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa99.70 0 98.50 0 98.509.70/10,915
11.2/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn102.00 4 107.00 2 106.0017.20/19,411
12. BLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV105.70 2 112.00 0 107.7018.90/21,310
13.1/VSHORAL Martin 1957 3 Horš.Týn130.20 54 109.20 0 109.2020.40/23,09
14.3/ZSCEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek114.10 0 110.60 0 110.6021.80/24,58
15.1/ZMWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn108.70 2 121.60 8 110.7021.90/24,77
16.4/ZSŠEBELA David 1998 3 Kadaň116.80 2 116.80 2 118.8030.00/33,86
17.3/VMLERCH David 1972 3 Klášter.122.00 2 113.30 6 119.3030.50/34,35
18. UHLÍK Jan 1978 0 L.Žatec129.60 2 120.90 4 124.9036.10/40,74
19.5/ZSBAREŠ Antonín 1998 0 Štětí128.70 2 147.90 54 130.7041.90/47,23
20.2/VSKREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy155.40 10 134.60 4 138.6049.80/56,12
21.1/DMKUNEŠ Karel 1997 0 Horš.Týn121.80 50 130.60 8 138.6049.80/56,11
22.2/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň168.40 54 142.60 2 144.6055.80/62,80
23.3/VMALÍK Martin 1965 0 NeoMi P.169.40 104 161.00 52 213.00124.20/139,90
24.3/U23CHUDÍK Vladimír 1989 0 SKVS ČB0.00 0 180.90 352 532.90444.10/500,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
0.00 0 104.80 4 108.80 9
2.1/DMPETŘÍK Matouš
LHOTA Matyáš
1997
1999
2 USK Pha
USK Pha
134.10 64 126.80 6 132.8024.00/22,15
3. KREJČÍ Antonín
KREJČOVÁ Kristýna
1955
1991
3 Kralupy
Kralupy
137.20 56 139.10 6 145.1036.30/33,41
4.2/DMPOSPÍCHALOVÁ Simona
ŠEBELA David
1997
1998
Kadaň
Kadaň
0.00 0 169.20 18 187.2078.40/72,10

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy95.30 0 98.50 2 95.30 19
2.1/DMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň96.30 2 97.50 0 97.502.20/2,315
3.1/ZMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha101.10 2 98.50 2 100.505.20/5,511
4.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň102.00 0 100.70 0 100.705.40/5,77
5.2/ZMDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 3 USK Pha108.20 0 108.40 2 108.2012.90/13,53
6.1/PZNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 0 L.Žatec113.10 4 110.90 2 112.9017.60/18,50
7.2/PZŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek120.40 6 138.20 0 126.4031.10/32,60
8.3/ZMSTRASSEROVÁ Bára 2001 0 L.Žatec126.40 2 133.00 10 128.4033.10/34,72
9.3/PZFILIPI Viktorie 2002 0 Č.Lípa144.30 8 151.00 6 152.3057.00/59,80
10.4/PZDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 0 Dukla B.160.00 154 159.50 54 213.50118.20/124,00
11.4/ZMCHALUPSKÁ Jana 2000 0 Kadaň75.00 554 111.70 552 629.00533.70/560,01
12.1/ZSHONISCHOVÁ Barbora 1999 0 Kadaň105.20 552 110.80 602 657.20561.90/589,60
13.5/PZPAJMOVÁ Sandra 2002 0 Kadaň124.60 604 75.00 602 677.00581.70/610,40
14.6/PZŽATECKÁ Taťána 2007 0 KVSPísek97.80 702 97.50 804 799.80704.50/739,20
  BÁČOVÁ Michaela 1998 0 KK Brand0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 M USK Pha95.20 0 95.00 0 95.00 17
2. PLAŠILOVÁ Martina 1985 3 SKŽižkov117.60 2 113.50 0 113.5018.50/19,59
3.1/DMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň112.10 4 127.30 2 116.1021.10/22,25
4.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň139.30 2 0.00 0 141.3046.30/48,71

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa84.00 2 78.50 2 80.50 52
2.1/VŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa87.20 0 89.10 2 87.206.70/8,348
3.1/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand90.10 0 89.10 0 89.108.60/10,744
4.1/DMPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha90.40 2 90.40 0 90.409.90/12,340
5.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa93.60 0 91.60 0 91.6011.10/13,836
6. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV95.30 0 91.70 0 91.7011.20/13,932
7.1/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.92.40 2 90.80 2 92.8012.30/15,328
8.2/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky96.80 2 94.60 0 94.6014.10/17,524
9. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV105.50 2 97.70 0 97.7017.20/21,420
10.2/DMŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky100.10 2 95.70 4 99.7019.20/23,916
11.2/VMDVOŘÁK Vít 1971 3 Happy Life104.90 0 98.70 4 102.7022.20/27,615
12. JACOŠ Pavel 1988 3 Sláv.KV100.70 2 115.80 154 102.7022.20/27,614
13.1/ZMWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn110.50 2 103.90 0 103.9023.40/29,113
14.2/DSBÁČA Jakub 1994 3 KK Brand111.40 2 102.50 2 104.5024.00/29,812
15.3/DMSAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky113.70 4 103.10 2 105.1024.60/30,611
16.3/ZSŠEBELA David 1998 3 Kadaň110.20 4 101.30 4 105.3024.80/30,810
17.2/ZMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy105.40 0 107.80 2 105.4024.90/30,99
18.1/PZLHOTA Kryštof 2002 0 USK Pha108.70 0 110.00 4 108.7028.20/35,00
19.4/ZSHALÍK Ondřej 1999 3 Horš.Týn116.40 8 107.50 4 111.5031.00/38,58
20.3/ZMMILYÁN David 2001 3 L.Žatec111.80 2 114.80 0 113.8033.30/41,47
21.2/PZWENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn122.20 0 114.30 0 114.3033.80/42,00
22. KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky113.30 4 114.40 0 114.4033.90/42,16
23.4/ZMNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec122.50 2 117.40 0 117.4036.90/45,85
24.3/PZHORAL Vojtěch 2002 0 Horš.Týn118.60 0 113.50 6 118.6038.10/47,30
25.5/ZSBAREŠ Antonín 1998 3 Štětí126.10 6 114.60 6 120.6040.10/49,84
26.4/PZTÁBORSKÝ Jan 2003 0 Horš.Týn121.30 2 120.60 2 122.6042.10/52,30
27.5/PZDVOŘÁK Vít 2003 0 USK Pha123.00 2 121.30 2 123.3042.80/53,20
28.3/VMŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek117.50 6 131.07 58 123.5043.00/53,43
29.6/PZLERCH Eduard 2002 0 Klášter.123.40 2 124.10 4 125.4044.90/55,80
30.4/VMLHOTA David 1971 3 Happy Life130.60 4 130.10 2 132.1051.60/64,12
31.7/PZSAHULA Matěj 2003 0 Benátky128.60 8 133.50 10 136.6056.10/69,70
32.8/PZMALÝ Filip 2002 0 KVSPísek145.20 8 137.00 106 153.2072.70/90,30
33.9/PZSTRÁNSKÝ Daniel 2002 0 Benátky168.70 8 168.90 108 176.7096.20/119,50
34.5/VMSAHULA Martin 1968 0 Benátky150.50 54 0.00 0 204.50124.00/154,01
35.5/ZMKRÁL Vojtěch 2000 0 Kadaň88.50 552 122.40 552 640.50560.00/695,70
36.6/ZSŠČUČKA Jan 1999 0 Štětí119.50 554 103.80 552 655.80575.30/714,70
37.10/PZPAJMA Lukáš 2008 0 Kadaň119.50 602 147.50 604 721.50641.00/796,30
38.11/PZKRÁL Matěj 2003 0 Kadaň132.70 802 129.10 604 733.10652.60/810,70
39.12/PZBARTÁK Matouš 2005 0 Kadaň118.10 706 148.40 608 756.40675.90/839,60
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3